Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 1.septembris-jehovas liecinieki  (Lasīts 11841 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 22633
  • Sirdī grieķiete
Re: 1.septembris-jehovas liecinieki
« Atbilde #120 : Septembris 04, 2018 »

Manai kleitai ir dekoltē, kas rosina barmeņus uz neratnībam samest taja ledu...
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #121 : Septembris 04, 2018 »

vilks, Juventus
Ak jā, sveicieni jums pirmklasnieku sakarā!
Tieši skolas sakarā derētu kāds morāls atbalsts, bet ir jau labi, ka bērns izaug liels, to var arī svinēt. :)

Bērniem būs labs attaisnojums - nokavēju kontroldarbu, jo mana mamma čammājās!  :D
Tā viņiem gan varētu gadīties. Bet varbūt viņi pratīsies un mani pāraudzinās. :)

Bet tā var noskaidrot tikai aptaujātā vīrieša psiholoģiju... Iedomājies, kas par ļembastu sanāktu, ja kāds džeks man jautātu, kas vajadzīgs, lai savaldzinātu mani, bet pēc tam mēģinātu to uz Tevi pielietot ;D
He he, iztēlojos. Jautrāk būtu, ja viņš mēģinātu ar iegūtajām zināšanām savaldzināt, piemēram, Trilo. :D
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2232
  • Принцесса Пламя
« Atbilde #122 : Septembris 04, 2018 »

Saulcerīt, vai tad pa šiem gadiem vēl neesi sapratusi, ka es esmu vīrietis ar dīvainībām un pēc manis vērtēt pārējos nebūs īsti prātīgi?  :D
Tas nu gan tiesa.

Juv, man ka reiz uzvarita zupa. Varetu jau tevi uzaicinat ciemos, bet baidos, kamer atklusi lidz sejienei, bus jau apesta. :D
vot man ar vakarā zupa jāuzvāra.
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9946
  • Tas ir viņš! Āāaaa... ;)
« Atbilde #123 : Septembris 04, 2018 »

Juv, man ka reiz uzvarita zupa. Varetu jau tevi uzaicinat ciemos, bet baidos, kamer atklusi lidz sejienei, bus jau apesta. :D
Zini, būtu baigi nelāgi, ja es aizkultos, bet tā zupa izrādītos ne pārāk...  ;D
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #124 : Septembris 04, 2018 »

Bet tā var noskaidrot tikai aptaujātā vīrieša psiholoģiju... Iedomājies, kas par ļembastu sanāktu, ja kāds džeks man jautātu, kas vajadzīgs, lai savaldzinātu mani, bet pēc tam mēģinātu to uz Tevi pielietot ;D
Vai tad Tu jau nebiji gana savaldzināta, lai Tevi vēl kāds valdzinātu?  :D
Tas jau varētu netraucēt kādam man uzdot šādu vispārīgu jautājumu, jo gribas noskaidrot, kas sievietēm patīk un liekas valdzinoši :D
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #125 : Septembris 04, 2018 »

Zupas jau laikam var arī sasaldēt un atkausēt/uzsildīt, kad nepieciešams. Tiesa, laikam ilgāk kā gadu laikam glabāt nevajag.
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #126 : Septembris 04, 2018 »

Manai kleitai ir dekoltē, kas rosina barmeņus uz neratnībam samest taja ledu...
Pasaki atklāti - Tavs laulenis ir galīgs pofigists vai bārmeņu slepkava?  :D 
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2232
  • Принцесса Пламя
« Atbilde #127 : Septembris 04, 2018 »

Var. Bet es jau paspēju tā kā pateikt, ka kāds viņiem īsti neatbilst.  ;)
to es pēc 5 minūtēm atkal aizmirsīšu, ej un raksti - es ar moš neatbilstu, es par to netaisos satraukties, man vnk interesē vīriešu psiholoģija.
bet toties es zinātu, ko darīt lai netīšām nesavaldzinātu Juventus-līdzīgus.
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe
« Atbilde #128 : Septembris 04, 2018 »

Zini, ir baigi nelagi, ja jau ieprieks noskanojies uz negativo...tad parasti negativais ari piepildas.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #129 : Septembris 04, 2018 »

Var. Bet es jau paspēju tā kā pateikt, ka kāds viņiem īsti neatbilst.  ;)
to es pēc 5 minūtēm atkal aizmirsīšu, ej un raksti - es ar moš neatbilstu, es par to netaisos satraukties, man vnk interesē vīriešu psiholoģija.
bet toties es zinātu, ko darīt lai netīšām nesavaldzinātu Juventus-līdzīgus.
Ir cits līdzeklis, noskaidro, kāda ir Maiga, un topi līdzīga...  ;D
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #130 : Septembris 04, 2018 »

He he, iztēlojos. Jautrāk būtu, ja viņš mēģinātu ar iegūtajām zināšanām savaldzināt, piemēram, Trilo. :D
Oi... No otras puses, varbūt Trilo vienkārši nepamanītu ieinteresētību tādā gadījumā.
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #131 : Septembris 04, 2018 »

Zini, ir baigi nelagi, ja jau ieprieks noskanojies uz negativo...tad parasti negativais ari piepildas.
Biežāk jau mēdz būt tieši otrādi: saceries uz nez ko, bet pēc tam čušš vien sanāk. Un tad ir škrobe. ::)
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #132 : Septembris 04, 2018 »

Vispār nē. Man biežāk gadās, ka dzīve mani patīkami pārsteidz, ja noskaņojos uz negatīvo.
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe
« Atbilde #133 : Septembris 04, 2018 »

Man liekas, ka nevajag skanoties nekaa, vnk izmantot iespejas un skatities, ka kartis liekas. Bet nu katram savs. Bet no diviem piedavatajiem variantiem es laukam vairak atballstu sukubas variantu, labak pieiet ar vieglu skepsi.  Jo ka sassapnojies jau nebus nekad.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1448
« Atbilde #134 : Septembris 04, 2018 »

juv, es ar visu laiku nevaru sanjemties trilo par lauleni pajautaat ...

meitinjas - kristietes, exkristietes, potenciaalaas kristietes -juus taa kaa seksu bez miilestiibas te apjuusmojat - bettsport - gultas sports ? :)

tad labaak savu volejbolu ...
IP pierakstīta