Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: "ateisms ir dēmoniska slimība"  (Lasīts 13542 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Re: "ateisms ir dēmoniska slimība"
« Atbilde #30 : Septembris 25, 2013 »

Nu un tagad atbildi uz manu jautājumu. ;) Esi nu tik laipns, lūdzu :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #31 : Septembris 25, 2013 »

Tapa, prasās paskaidrojums

ko Tu domā ar ``nevainīgs``? Izvērs, lūdzu.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #32 : Septembris 25, 2013 »

Nu vai tu nekad neesi izdarījis neko nepareizi? ()
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #33 : Septembris 25, 2013 »

Tas ir cits jautājums.

Ja cilvēks izdara ko nepareizi, tad izlabo.

Viss.

nekāda vainīguma.

Nu jā, man ir gadījies sajaukt iesvarus, nepareizi nolasīt rādījumus, kļūdīties aprēķinos. Tad es pamanu un izlaboju.

A kas ir?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #34 : Septembris 25, 2013 »

Nu jā, man ir gadījies sajaukt iesvarus, nepareizi nolasīt rādījumus, kļūdīties aprēķinos. Tad es pamanu un izlaboju.
Nu tad kad sanāk neīsti labi un vai taisni nepareizi, cilvēkiem ir tāda jocīga sajūta. :) Nu tad, kad nejaušām gadās iespērt kaķītim, ir jau izdarīts, bet nav labi. Tad rodas žēlums, jo cilvēks zina, ka ir vainīgs. Ļaunie cilvēki, saka - nu un. Labie ņem mīlināt kaķīti, varbūt viņš piedos. Bet visi cilvēki zin, ka tas nav kaķītis, kam jāpiedod, bet gan kam citam, jo viņš ir izdarījis slikti ne tikai kaķītim, bet arī kādam, kas viņu ļoti mīl un ar šo savu nepareizo darbību ir viņu sāpinājis. :) Un Jēzus Kristus samaksāja par šāda veida sāpēm, lai būtne, kas Ctulhu tevi ļoti mīl, uz tevi visu laiku nebūtu dusmīga, jo redz tu esi tāds, kāds nu tu esi. :) :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #35 : Septembris 25, 2013 »

Tapa

``Nu tad kad sanāk neīsti labi un vai taisni nepareizi, cilvēkiem ir tāda jocīga sajūta``

Nekā jocīga. Vienkārši skaidrs, ka jāizlabo.

``Nu tad, kad nejaušām gadās iespērt kaķītim, ir jau izdarīts, bet nav labi. ``

Tik idiotiskas kļūdas izdarīt nav gadījies , nezinu :)

``ka tas nav kaķītis, kam jāpiedod, bet gan kam citam, jo viņš ir izdarījis slikti ne tikai kaķītim, bet arī kādam, ``

Nē. Šajā situacijā  - tikai kaķītim. Nopirksi kaķītim whiskas, iedosi, paglaudīsi, viss OK.

IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #36 : Septembris 25, 2013 »

Ctulhu tu jebkād kādu esi mīlējis? :)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #37 : Septembris 25, 2013 »

Var iespert kaķītim, un tad vēlāk tomēr laboties, meklēt cēloņus, iet pie psihiatra, utt.
Vainīgums ir divās nozīmēs:
1. Slikti izdarīji, esi vainīgs kā slikto seku cēlonis. Tev, ja ir iespējams, viss jāsalabo un jāgādā, lai nākotnē nekas tāds neatkārtojas.
2. Slikti izdarīji, un tagad nožēlo un pārmet sev visu atlikušo mūžu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #38 : Septembris 25, 2013 »

``Ctulhu tu jebkād kādu esi mīlējis?``

Tapa, tas ir mans parastais borta algoritms, lietoju savā mikrogrupā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #39 : Septembris 25, 2013 »

Ezis

Nu un skaidrs, ka konstruktīva ir pieeja #1. Kā #1 realizē, dabū iekšējo signālu ``režīms normāls`` un esi sev piedevis.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #40 : Septembris 25, 2013 »

Ir tak dažādas mīlestības, tapa droši vien ka domāja mīlestību pret (parasti) pretējā dzimuma pārstāvi, lielākajā daļu pret vienu, īpašu. Ļoti bieži tādi divi mēdz apprecēties.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #41 : Septembris 25, 2013 »

Ezis, nu ja, tas ir tas, ko lieto mikrogrupās, es par to pašu. Mikrogrupas bieži sastāv no 2 pretējā dzimuma cilvēkiem.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #42 : Septembris 25, 2013 »

Ctulhu
Nuja, bet starp 2 cilvēkiem ir iespējama arī draudzība. Kā tu izrēķināsi, vai draudzība, vai mīlestība? Vai arī pasludināsi mīlestību par ilūziju, tāpat kā brīvo gribu?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Ateists
« Atbilde #43 : Septembris 25, 2013 »

Ezis

droši vien te ir runa par gradācijām - draudzības intensitati jeb stiprumu, + cilvēku gadījumā vēl dzimumtieksme.

Tb ``mīlestība`` attiecībā uz cilvēkiem būs ``stipras intensitātes draudzība + sekss vai vismaz tieksme uz seksu`` (ja partneri atrodas fiziski lielā attālumā utt). Vai stipras intensitātes draudzība + radniecības emo-  kompleksi kā sistēmās ``vecāki/ bērni`` piemēram.

Cita veida saprātiem mēs tad varam runāt tikai par dažādas intensitātes draudzību un instnsīvāko saukt par mīlestību.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #44 : Septembris 25, 2013 »

Es arī tīri cilvēciski sliecos domāt, ka Ctulhu ir ļoti "neparasts" cilvēks un būtu cilvēciski atmetis viņas ar roku, ja vien, dievam nebūtu kāds plāns uz Ctulhu. Jau pa dienu dievs sūtīja man vīziju, ka Ctulhu sēž pie Jēzus kristus altārgleznas uz ceļiem un lūdzas, un manas ienākšanas iztraucēts, pagriežas un mani ieraudzījis, saka ja patiesi es esmu jauns cilvēks, man tas ļoti palīdz. Un es no priekā smaidu ka McDonalda klauns. :) Bet es dievam teicu, ka Ctulhu ir smags cilvēks, un man tas ir par grūtu. Bet dievs atrada vienkāršu risinājumu "atrada manu 12 gadus vecu grēku un iešmurkstināja taisni degunā", un tagad nācās apņemties neatmest Ctulhu atgriešanai saprāta un gara gaismā, bet piedod, ne šodien, esmu pārāk noguris. :) lai dievs ar tevi!
IP pierakstīta