Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: "ateisms ir dēmoniska slimība"  (Lasīts 13539 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Orc

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1374
"ateisms ir dēmoniska slimība"
« : Maijs 11, 2012 »

http://www.youtube.com/watch?v=lhdYaHx3Qnk

Man patīk šis sprediķotāju pārītis ar visai gludo retoriku ! funny kā tikai 2 dekādēs lomas ir apmainījušās, un kristiešu spēcīgākos pārliecināšanas "instrumentus" - satīru un ņirgāšanos, tagad ir piesavinājušies ateisti.

p.s. kā var embedot jūtūbi?
IP pierakstīta
“When the going gets tough, the tough go drinking.”

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
Re: "ateisms ir dēmoniska slimība"
« Atbilde #1 : Maijs 11, 2012 »

Cyrano

Man nav skaljurinja sajaa datoraa, varbuut pastaasti iisumaa, kas tur? Jeb tas ir humors, ko jaalausaas pasjam?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #2 : Maijs 11, 2012 »

Bet nu jaa -  ar apseestu no demoniem es esmu klasificeets , kas ir, tas ir.
IP pierakstīta

Orc

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #3 : Maijs 11, 2012 »

Man nav skaljurinja sajaa datoraa, varbuut pastaasti iisumaa, kas tur? Jeb tas ir humors, ko jaalausaas pasjam?

jā, to vajag noklausīties, - īsti pat nebūtu ko pastāstīt.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #4 : Septembris 21, 2013 »

http://www.youtube.com/watch?v=lhdYaHx3Qnk
Man patīk šis sprediķotāju pārītis ar visai gludo retoriku ! funny kā tikai 2 dekādēs lomas ir apmainījušās, un kristiešu spēcīgākos pārliecināšanas "instrumentus" - satīru un ņirgāšanos, tagad ir piesavinājušies ateisti.
Jā, bet argumenti jau nav zaudējusi savu jēgu. Negāžot argumentus nevar neko noraidīt, ateisms nereti ir intelektuāla nespēja saprast elementāro matemātiku, vai velme diskutēt ar elementāro matemātiku, kas ir absurdi.

p.s. kā var embedot jūtūbi?
Nevar, jo mēs esam aizņemti ar diskusijām par augstākajām matērijām, nesaprotot elementāro matemātiku, un dievs ir apsmējies lasot šo forumu, un nevar atrast laiku dot mazliet svētību un iedvesmu. :)   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #5 : Septembris 21, 2013 »

Tapa, mošš izklāsti, ko tu sauc par ``elementāro matematiku``? man ir tādas aizdomas ka galīgi kaut ko citu nekā parasti :D
IP pierakstīta

Orc

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #6 : Septembris 21, 2013 »

Jauns realitātes šovs par Losandželosas mācītājiem/sprediķotājiem-multimiljonāriem.
https://www.youtube.com/watch?v=T49VtHl_Fi4
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #7 : Septembris 24, 2013 »

Elementāra matemātika Ctulhu ir tāda, ka dievs ir samaksājis par taviem grēkiem ar savu dēlu! Dievs jau visu no savas puses ir darījis un cik gan debilam ir jābūt, lai to nespētu saprast? Elementāri takšu?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #8 : Septembris 24, 2013 »

Tapa, kam samaksājis? :)
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #9 : Septembris 24, 2013 »

`Elementāra matemātika Ctulhu ir tāda, ka dievs ir samaksājis par taviem grēkiem ar savu dēlu!`

drīzāk gan elementāras PASAKAS. pie tam, на какого ху mums būtu vajadzīgi kaut kādi stulba jūdu dieva stulbi asinsupuri? ;D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #10 : Septembris 24, 2013 »

``kaut kādi stulba jūdu dieva stulbi asinsupuri?`` pašam sev :D

Tb ja pacients tā izklaidējas pats ar sevi, nu OK, kamēr citiem nekaitē. Bet man ta kas? ?? ???
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #11 : Septembris 24, 2013 »

Par to jau Ctulhu arī iet runa, ka tu nesaproti un neesi spējīgs operēt ar šo faktu materiālu. :)
Lai saprastu šo problēmu, ņemsim par piemēru, elementāro matemātiku: "Tev saka viens plus viens ir divi", bet tu atbildi: "es neticu 'viens', viņš ir izdomāts!" Kādu progresu var piedzīvot šāds spītīgs cilvēks elementāra matemātikā?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #12 : Septembris 24, 2013 »

tas pats
ko tu tur tagad vāvuļo  ad-hominemu stilā? tev uzdeva vienkāršu, un manuprat diezgan skaidru jautajumu:  Tapa, kam samaksājis? .
vai nu tu atbildi, vai arī pasaki ka nenieka nejedz un atbildēt nespēj. Un PĒC TAM tu vari vāvuļot kā viengribi par Cth vai jebkura autobusa biļesu kontroliera vai sētnieka nespeju "operēt ar faktu materiālu".

Šobrīd vienīgais kurš kaut ko nespēj - esi tu pats. Patīk tev tas vai nepatīk. Un mainīsies šis fakts tikai un vienīgi pēc konkrētas un izsmeļošas atbildes uz tev konkrēti uzdoto jautajumu. Līdz tam brīdim fakti ir un paliek fakti. Kādi nu vini ir....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #13 : Septembris 25, 2013 »

Masik tu šeit nepiedalies, ej gulēt! Ir jau vēls. :) Ļauj tak Ctulhu saprast viņa spītības pamatus, bez sirds atvēršanas nav nekāda jēga runāt par dievu, un kas un kāpēc maksājis, un PAR KO. ;) tas tāpat kā nav jēga liet virsū aukstu ūdeni virsū akmenim un cerēt ka viņš sašķelsies. Kaut gan taisni ar aukstu ūdeni šķel akmeņus. :)     
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #14 : Septembris 25, 2013 »

tas pats
pirmkārt - ne tu man norādīsi kur man piedalīties un kur to nedarīt.
otrkārt- jautajums nebija Cth adresets, bet gan tev. Un man, sobsna, ir pajāt - ir tev sirds atvērta vai nav. Ja nav - ņefig tev par dievu runāt (tavi paša vārdi). Turi muti un runā tikai par aifoniem un kotletem. Cits nekas nav priekš tevis. ja iz atvērta - stāsti nu visu ka tur ir, kas kuram ko samaksājis. Tie tad arī būtu tie svari, kas izsver - spej tu vai nespēj, esi atveris vai neesi.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu