Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: "ateisms ir dēmoniska slimība"  (Lasīts 13561 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

anonymous

Re: "ateisms ir dēmoniska slimība"
« Atbilde #45 : Septembris 25, 2013 »

`Jau pa dienu dievs sūtīja man vīziju, ka Ctulhu sēž pie Jēzus kristus altārgleznas uz ceļiem un lūdzas, un manas ienākšanas iztraucēts, pagriežas un mani ieraudzījis`

klau, varbūt savus slapjos sapņus vai halucinācijas paturi tomēr pie sevis? no taviem tekstiem jau defoltā var secināt ka pēc tevis ilgojas aleksandra augstumi, tā ka nav vajadzības vēl stāstīt ka tev galvā rādās lietas, mkay? ;D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
« Atbilde #46 : Septembris 25, 2013 »

Anonymous, tapa reāli uzjautrina.

bet enīvej, man nupat bija vīzija, kur Tapa vientuļā alā pentagrammas centrā Bafometa statujas priekšā ir nometies ceļos pie melna āža aizmugures...

hmmm, man turpināt?
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #47 : Septembris 25, 2013 »

nē, nu labi, es jau neko. :D lai jau cilvēks troļļo ja no tā naktī labāk nāk miegs vai kas tāds.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #48 : Septembris 25, 2013 »

Anonymous, savā ziņā tapa malacis, es tik ilgi kristieti tēlot neesmu spējīgs, galva sāk sāpēt :D.

Vo, es izdomāju, tapam par kristietiska stila ilgtroļļošanu varētu pasniegt balvu - piepūšamu rōzā gumijas krustu.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #49 : Septembris 25, 2013 »

:D :D
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
« Atbilde #50 : Septembris 26, 2013 »

Hmm, te kāds mēģina atgriezt Ctulhu pie prāta gaismas un redz vīzijas. Var jau būt, ka ar Ctulhu notiek brīnumi, Dievam viss iespējams, bet pagaidām vīzija ir šāda: Ctulhu kopā ar velna brūti pseidozinātni ir iemests čupā pie pārējām elles pagalēm un vella vecmāte ar dakšiņu baksta zobus un spriež kurā katlā šo cepināt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #51 : Septembris 26, 2013 »

Uj kāds te vizionāru salidojums :D

Ilār, persona ``tas pats`` ir ateists, kurš kaut kādu iemeslu dēļ tēlo kristieti, kāpēc viņš tā dara, es nezinu.

bet nu vismaz jautri.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #52 : Septembris 26, 2013 »

Nu jā, draugs draugam laiku kavē...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #53 : Septembris 26, 2013 »

Tambovas vilks viņam draugs :D
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #54 : Septembris 26, 2013 »

Tas gan tiesa! Bet, kas ar vilkiem kopā dzīvo, tam kā vilkam jākauc.
IP pierakstīta

anonymous

« Atbilde #55 : Septembris 26, 2013 »

lai nu kuram būtu tiesības spriest kas ir un kas nav pseidozinātne, bet ne jau mācītājam kurš pie tam atklāti ir `jaunās zemes` kreacionists (cik esmu nopratusi no šeit rakstītā). evolūcijas nav bijis, visums radīts sešās dienās pirms sešarpus tūkstošiem gadu? :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #56 : Septembris 26, 2013 »

Ilārs, tā nu gan nav, reku jams dzīvo kopā ar vilkiem, tb ateistiem, bet kauc kā kristietis :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #57 : Septembris 26, 2013 »

Anonymous, nu tā laikam ir gan, ka spriešana par lietām prasa zināmu kvalifikāciju.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #58 : Septembris 26, 2013 »

prasa zināmu kvalifikāciju.

Nu Ctulhu un Anonīmajam nekāda kvalifikācija nav vajadzīga, viņi ir master na vse ruki.

Evolūcija ir! Tai ir arī mērķis - elles katls!

Dieva radīšana turpinās joprojām. Pirms cik gadiem tā iesākās, es nezinu un mani tas maz interesē. Sākotnējā radīšana droši vien notika īsākā laikā, nekā sešas dienas. Grūti spriest, jo nezinu vai tad vispār bija laiks. Kreacionisms kā zinātne mani neinteresē. Vispār zinātne mani interesē tikai tik daudz, cik tā spēj uzradīt kādas jaunas tehnoloģijas. Vispār neviens īsti nezina, kas zinātne ir, nemaz nerunājot par kādu īpašu zinātnisko metodi. Tā vella brūte, ko jūs miglas valstī saucat par zinātni, ir veca palaistuve.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #59 : Septembris 26, 2013 »

Hmm, te kāds mēģina atgriezt Ctulhu pie prāta gaismas un redz vīzijas. Var jau būt, ka ar Ctulhu notiek brīnumi, Dievam viss iespējams, bet pagaidām vīzija ir šāda: Ctulhu kopā ar velna brūti pseidozinātni ir iemests čupā pie pārējām elles pagalēm un vella vecmāte ar dakšiņu baksta zobus un spriež kurā katlā šo cepināt.
Nu šī vīzija nenāk no Dieva, bet gan no kāda cita dēmona. Nevar tak dievs tev sūtīt tādas drausmas. Dievs tak tevi ar mīl. :)  Bet nu Ctulhu atgriešana patiešām būtu brīnums, kaut gan viņš regresē arī kā "homo sapiens", vakar noliedza vieninieku. :) Bet tā jau vairs nav izvēle, bet gan dzīves apstākļi - dzīve slimīgā atmosfērā, nereti savu iedomu un murgu varā. Un pavirsu visam tam šī dēmoniskā iedomība, ka redz kristieši ir idioti, bet viņš gudrais. :) Cik gan zemu vajag degradēties, lai tā uztvertu pasauli? :)   
IP pierakstīta