Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: "ateisms ir dēmoniska slimība"  (Lasīts 13573 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
Re: "ateisms ir dēmoniska slimība"
« Atbilde #210 : Septembris 27, 2013 »

Tapa

``apliecināsi viņa Slavu.   ``

А Слава КПСС вообще не челoвек...

``Un kurš tad ir tas otrs forums kur es esmu nobānots?``

OK- aumež pardon, ja Tu esi tikai no ankha nobanots, man nezkāpēc stāv atmiņā, ka no pirarmētras un suslīka foruma arī, bet nu var jau būt, ka ne.

IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #211 : Septembris 27, 2013 »

``Kā var zināt, ka notiek attīstība, ja nav mērķa? ``
Elementāri. Salīdzinot stāvokļus laikā T(0) un T. Ja katrā nākamajā stāvoklī ir augstāks izvēlēto parametru līmenis attiecībā pret iepriekšējo stāvokli, tad ir attīstība.
Cik ilgi Ctulhu tu šeit turpināsi dzīt šo tautoloģiju, ar to nepietiek, vēl vajag absolūtu atskaites sistēmu, bet vienīgā absolūtā parādība cilvēku izpratnē ir dievs, ko tu noliedz, līdz ar to visi mērījumi kļūst relatīvi un manipulatīvi. :) Tā arī tā attīstība ar ko dēmoniem pakļauti dižojas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #212 : Septembris 27, 2013 »

Ilārs

``ka Tava attīstība beigsies vai nu kādā zektā vai anonīmo alkoholiķu biedrībā.``

Hmm, nu ja es sekošu Ilāra ieteikumam dzert alu, tad varbūt, bet es tomēr iedzeršu tēju uz Ilāra veselību.

Priekā! ( Ct ierauj ``Assamu``).

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #213 : Septembris 27, 2013 »

Tapa, absolutu atskaites sistēmu nevajag. Pietiek ar 2 stāvokļu salīdzināšanu.

Sākumam Tapa iet pastudēt SRT un VRT - tb kā absolūtu atskaites sistēmu nevajag fizikā :)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #214 : Septembris 27, 2013 »

OK- aumež pardon, ja Tu esi tikai no ankha nobanots, man nezkāpēc stāv atmiņā, ka no pirarmētras un suslīka foruma arī, bet nu var jau būt, ka ne.
Nu ankh ir nobānoti daudz, uz šķiru ne mazāk kā VB. :) Es VB zinu tikai kā faktu, un piparmētra bija jauks, radošs forums, kur liekas neviens tā arī netika nobānots, jo gaisā pasistos nav jēga bānot (kaut gan es īsti neatceros). Un tev ir slikti ar atmiņu, tev vajag lūgt dievam kā tu vari atmiņu uzlabot. Man viņš ieteica diētā iekļaut vairāk biezpiena un es saņēmu dieva svētību ar samērā labu izpratni, ka man darbojas atmiņa. Tā kā tev vēl ir savs potenciāls, lai attīstītos un izaugtu līdz dievišķai atziņai. :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #215 : Septembris 27, 2013 »

Tapa, a susļiks tevi neizbanoja?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #216 : Septembris 27, 2013 »

Tapa, absolutu atskaites sistēmu nevajag. Pietiek ar 2 stāvokļu salīdzināšanu.
Sākumam Tapa iet pastudēt SRT un VRT - tb kā absolūtu atskaites sistēmu nevajag fizikā :)
Zin, patiesībā viņiem noderētu gan, ja vien spētu tādu nodefinēt, jo astronomija netaisa zinātniskos eksperimentus, tikai vēro dieva eksperimentus un mēģina saprast, ko viņš tur dara. :) 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #217 : Septembris 27, 2013 »

Tapa, karogs tev rokā, taisi ``absolūta`` fiziku.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #218 : Septembris 27, 2013 »

Tapa, a susļiks tevi neizbanoja?
Es nemaz nezināju, ka viņu par Aivaru sauca, bet tu te tik ļoti par viņu biji sajūsmināts, kāds viņš varens un spējīgs, ka nācās ierakstīt atmiņa Aivara cildeno vārdu. t.i. VB nedz kur citur ar baznīcām es nekad neesmu bijis, bet redz tagad dievs sagrieza manu pieticīgo laiviņu, lai es būtu starpnieks starp dievu un tevi, un tev būtu par to jābūt lepnam. :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #219 : Septembris 27, 2013 »

OK, enīvej tapa ir no 2 forumiem izbanots - ankha un VB, ja susļiks arī izbanoja, tad pat no 3 :D

Nu mēs ar ezi te tādi žēlsirdīgi...
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #220 : Septembris 27, 2013 »

Tapa, karogs tev rokā, taisi ``absolūta`` fiziku.
Nav gan manās, bet dieva. :) Es nezinu, bet varbūt viņs aicina tevi pierakstīt šo cildeno absolūto fiziku un ķīmiju gan jau ar. :)

Homīlijas noslēgumā pāvests aicināja:
"Ja Viņš iegāja mūsu vēsturē, ienāksim arī mēs vēsturē kopā ar Viņu, vai vismaz lūsim žēlastību ļaut rakstīt vēsturi kopā ar Viņu: lai Viņš raksta mūsu vēsturi. Tā ir droša!"

Informācijas avots http://lv.radiovaticana.va/news/2013/09/24/j%C4%93zus_m%C5%ABs_vienm%C4%93r_gaida._t%C4%81_ir_dieva_pazem%C4%ABba!/let-731450
Vatikāna Radio mājas lapa

IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #221 : Septembris 27, 2013 »

OK, enīvej tapa ir no 2 forumiem izbanots - ankha un VB, ja susļiks arī izbanoja, tad pat no 3 :D
Nu mēs ar ezi te tādi žēlsirdīgi...
Man patiešām noder svētā gara dāvanas paļāvība uz dievu un dvēseles miers. Jā, Ctulhu es esmu izbānots no dieviem forumiem: no ankh (pirms 7 gadiem) un no labsa.co.cc (vairs neiet, jo to co.cc izbānoja no interneta) man liekas pat reizes divas vai trīs, jo es pārbaudīju bānošanas sistēmu, ka masveida var izbānot. :) Tev Ctulhu patiesām ir taisnība, un dievs tevi mīlēs tūlīt, ka tu izlīgsi ar viņu un atzīsi Ilāru par savu ticības brāli, ka ir pelnījis vēl lielāku dieva svētību, jo viņam piemīt pacietība un pazemība ar tevi ilgstoši runāt. :)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #222 : Septembris 27, 2013 »

Jā un kas notika ar mūsu dēmoniem, darba laiks beidzās un visi izklīda pa mājām?  Un dievs vairs nav vainīgs pie visām viņu nelaimēm un bēdām?   
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #223 : Septembris 27, 2013 »

Tapa

`` un dievs tevi mīlēs tūlīt,``

Pardon, es expresseksu nepasūtīju :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #224 : Septembris 27, 2013 »

``Jā un kas notika ar mūsu dēmoniem, darba laiks beidzās un visi izklīda pa mājām? ``

Tu to par Ilāru, vai?
IP pierakstīta