Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Aptauja

Vai Tu šodien biji šampanieša vannā?

- 0 (0%)
nē, bet tūliņ iešu
- 2 (14.3%)
cits variants
- 11 (78.6%)
tas ir priekš sisīšiem normāli ir dzīvsudraba vanna
- 1 (7.1%)

Pavisam nobalsoja: 13

Autors Tēma: Augusts, 2018.  (Lasīts 12450 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6987
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
Re: Augusts, 2018.
« Atbilde #30 : Augusts 01, 2018 »

Godīgi sakot, man ideja lietot šampanieti bādēšanās vajadzībai liekas pastulba. Tāpat kā mīlēties dušā - filmās izskatās iespaidīgi, bet reālajā dzīvē diez kas nav.
esi mēģinājis?
Nē, izlasīju internetā.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 729
« Atbilde #31 : Augusts 01, 2018 »

maiga
nu tu kā mana miesta babuļi.
Viņi gan arī nabaga musulmanietei uzbruka. Sākumā meitēns nēsājās melnos paltrakos, bet tad pārgāja uz biksām un tunikām un lakatu, bet beigās pazuda pavisam. ceru, ka babu;li nenovāca.
Mūs miestā ķīnieši ar skaitās, ka dzīvo, bet uz ielas nav redzēti. Moška jau dzirdējuši par mūsu babuļieml

tak es viņus nebiedēju, es pat neskatos uz viņiem :D  Tezē es biju grupā kopā ar melnajiem un viņi bija rēcīgi un pietam inteliģenti ārsti... bet spānijā viens narkomāns reāli pārbiedēja ar savu neadekvāto uzvedību un apzaga mūsu istabiņu... neomulīgi zini kāpēc? Valmiera pat krievus necieš :D vispār katrai pilsētai savas iezīmes, valmierieši visus besī ar to ka ejot pa ielu riktīgi virsū skatās, sigulda -snobu pilsēta :D cēsis vo man patīk bet tur ar ir savs stils
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2232
  • Принцесса Пламя
« Atbilde #32 : Augusts 01, 2018 »

Godīgi sakot, man ideja lietot šampanieti bādēšanās vajadzībai liekas pastulba. Tāpat kā mīlēties dušā - filmās izskatās iespaidīgi, bet reālajā dzīvē diez kas nav.
esi mēģinājis?
Nē, izlasīju internetā.
aaaa skaidrs :D
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
« Atbilde #33 : Augusts 01, 2018 »

bāc saki, ka uz valmieru nevar braukt?
es gan tur periodiski parādos, kad vajag pie dokas  vai viņai atskaites ie reizes atdot. viņa man 2 in 1, ārsts un arī puspriekšnieks :D bet parasti autostāvvieta - viņas kabints, neviens uz mani nelūr. a mošs l;ur, bet nu es tak oranžā mētelī ar saviem matiem un tā, nebrīnos, ka lūr :D
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #34 : Augusts 01, 2018 »

Braukt vajag, tik jārēķinās ar īpatnībām...
Nez man siguldas druska teica, ka valmierieši lūr virsū...viņu tas kaitina, bet spilgtā Sica i nemana  ::)
Vēl smieklīgi ka valmiera negrib runāt krieviski, bet blakus miesta veikalā apkalpo krieviski ;D
Kaut gan vajadzētu mainīties situācijai, jo ViA tak apmaiņas studenti mācās...bet valmieras depo darbinieki drīz mācēs igauniski, jo igauņi valmierā mēdz būt vairāk kā krievi  8)
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #35 : Augusts 01, 2018 »

a mošs es pieradusi, ka man lūr virsū :D es arī spilgti zilā mašīnā vislaik braukāju :D tagad pārgāju uz tautas krāsu. paliku nemanāmāka :D
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #36 : Augusts 01, 2018 »

Gan jau ka pieradusi ;)
Eiii pie Silvijas piebraukà?
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #37 : Augusts 01, 2018 »

Jap
i kā pie ārstes, i kad vajag atskaites vai šū to vēl
IP pierakstīta

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #38 : Augusts 01, 2018 »

Jap
i kā pie ārstes, i kad vajag atskaites vai šū to vēl
Aha viņa jauka, man ar viņa patīk.
Un uz māsu dienām ir bijusi ar lekciju.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #39 : Augusts 01, 2018 »

vīrs viņai ar jauks. es gan pie viņa emm neeju... bet  nu viņš mani ir operējis.
IP pierakstīta

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #40 : Augusts 01, 2018 »

vīrs viņai ar jauks. es gan pie viņa emm neeju... bet  nu viņš mani ir operējis.
Gan jau ka jauks  ;) Tu uz Smilteni brauci? Es nesapratu kāpēc druskai uz smilteni bij jābrauc, jo pienem valm bet uz procedūru smiltenē....
Kolēģe uz Limbažiem pie dr Kociņa brauc...
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #41 : Augusts 01, 2018 »

Ziniet,pie jūras ir forši. Ūdens vēss.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #42 : Augusts 01, 2018 »

Maiga
Operēja smiltene. Vnk viņš operē arī tur, bet tur mazāk rindu. Aprīļa sākumā Valmiera valsts kvotu operācijai varēja dabūt uz rudens galu. Smiltenē tiku pēc 2 nedeļām.
IP pierakstīta

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #43 : Augusts 01, 2018 »

Smiltenē privātprakse ne?
Vidzemes slimnīcā viss ātri beidzas...
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #44 : Augusts 01, 2018 »

Nu nez. Vnk vins tur operē. Man visu apmaksaja valsts. Makssju 34 eiro. Zinu, ka Rīgā klinikas tas izmaksa ap 700

Vali
Daudx gribedi zināt, skat ka ar kas nepiemetas
IP pierakstīta