Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Júlijs. varam paturpināt mīlestības tēmu - vai Tu mīli, ko Tu mīli, kā Tu mīli.  (Lasīts 20221 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 22633
  • Sirdī grieķiete

S.R. - nu redzi, man būs jāizaug līdz 5. stadijai. Kaut kad.
já. man par šito tad nāk prātā tas salīdzinājums, kuru savulaik dzirdēju Dz.S., kad tur piestaigāju. attiecības ar D. nevarot veidot veselīgas, ja nav bijušas veselīgas attiecības ar tēvu. 2. līmenis.

1) No šāda skatu punkta cilvēks iznāk norakstīts. Drīzāk -  viņam vajag izveidot tās veselīgās attiecības, pat tad, ja tēvs ir miris - tma jau domātas mažas, psihoterapijas utt.
2) Otrakārt- D. jau nav dzimuma, tikpat labi negatīvs mātes tēls var ietekmēt procesu.
3) Izklausās pēc nenobriedušās, bet visai izplatītās 'zilā līmeņa' interpretācijas - cilvēkiem, kuriem D. ir 'tētis, kas sēž kaut kur tur augšā', mītiskais tēls uz troņa, "коиорый любит когда себя г...м называешь".
nu ja. ja šis līmenis dominētu tikai Dz.S. maza bēda, bet tā apmēram visur un par visu iekš B. varbūt K. bik atšķiras, bet arī... ko lai nabaga cilvēks iesāk!
hvz! Es arī nezinu. Tāpēc solidarizējos ar tevi un neiesāku neko.
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete

Man laikām 2.stadija, bet gan jau attiecību embrionālā posmā tas ir ok.
Katram savs laiks!
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete

Urjaaa, mums beidzot saule, būs jākāpj kalnos šodien. Jā, es vēl mīlu kalnus, jūras, kustību un labu kompāniju pie tā visa, kur laba kompānija var reizēm sastāvēt no viena cilvēka, viena cilvēka un viena suņa, diviem cilvēkiem un suņa un tā tālāk un tā joprojām....

Es arī mīlu Murus, jūraszvaigznes un gliemežus.
Un daudzus citus dzīvniekus arī.
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2232
  • Принцесса Пламя

Katram savs laiks!
Es arī tā domāju. Labi jau tas, ka beidzot varu mīlēt sevi un saprast cik tas svarīgi.
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete

Katram savs laiks!
Es arī tā domāju. Labi jau tas, ka beidzot varu mīlēt sevi un saprast cik tas svarīgi.
Vot, vot! Es nekad neesmu redzējusi, ka sievieti, kas sevi nemīl, mīlētu kāds normāls vīrietis.
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Принцесса Пламя

Katram savs laiks!
Vot, vot! Es nekad neesmu redzējusi, ka sievieti, kas sevi nemīl, mīlētu kāds normāls vīrietis.
Vot, vot! Man tagad beidzot pielēca, kāpēc man agrāk tā neveicās mīlestībā. Tagad, pat ja nekas nedzims, bet būs vikidiš, es tik un tā esmu milzīgi daudz ieguvusi, jo nevēlēšanās atkal zaudēt lika ieskatīties sevī un padzenāt savus tarakanus. Tagad es tik ļoti neraustos par to mīlēs viņš mani vai nē, bet kaut kā vairāk mācos priecāties par sevi.
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete
IP pierakstīta

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 729

oiii nepatīk man šitā tēma :D
es šo pavasar atskārtu, ka vairāk dzīvoju citiem, priekš citiem, pienākumiem, atbildībām un njāaaa sevi viegli pazaudēt....
es kas nāku no laukiem, nespēju saprast kāpēc mani nesaista dzīvnieki... laikam tāpēc ka katram sava vieta...ne kaķi ne suņi man nepatīk...dēļ spalvas....plikie ar nepatīk...

P.S. kāds šon vispār ir baznīcā?
laikam tikai pp
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Принцесса Пламя

es šo pavasar atskārtu, ka vairāk dzīvoju citiem, priekš citiem, pienākumiem, atbildībām un njāaaa sevi viegli pazaudēt....
es kas nāku no laukiem, nespēju saprast kāpēc mani nesaista dzīvnieki... laikam tāpēc ka katram sava vieta...ne kaķi ne suņi man nepatīk...dēļ spalvas....plikie ar nepatīk...

laikam tikai pp
Un vieglāk sevi iztukšot, kad dzīvo vispirms citiem. Es ar ilgi no šīs tēmas izvairījos, bet pienācis laiks, kad nav kur sprukt.
A bet dzīvnieki, nu nepatīk, tā nepatīk, nav jau obligāti visiem visus jāmīl.
IP pierakstīta

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies

laikam tikai pp
Un vieglāk sevi iztukšot, kad dzīvo vispirms citiem. Es ar ilgi no šīs tēmas izvairījos, bet pienācis laiks, kad nav kur sprukt.
A bet dzīvnieki, nu nepatīk, tā nepatīk, nav jau obligāti visiem visus jāmīl.

citreiz nevaru tēmu uzturēt, jo man gandrīz visiem māsas bērniem ir suņi-lielie, mazie, dārgie, glītie, neglītie un es tik vienmēr spiedzu kad nāk man klēpī vai lielais ar siekalainu purnu iebaksta :D

njaaa pastāvēs, kas mainīsies ;)
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143

tá. vīna darīšanas process ir sācies. :)
IP pierakstīta

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies

tá. vīna darīšanas process ir sācies. :)

oi oi oi nekārdini mani, man garšo mājas vīni :D
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe

Vot jā, es kauy kā nemīlu cilvēkus, kuri nemīl dzīvniekus. Nu labi, varbūt nemīlu ir par skaļu teikts, bet nepatīk man tādi. Piedodiet, ja variet, ja nevariet, piedodiet tāpat 😊
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies

Vot jā, es kauy kā nemīlu cilvēkus, kuri nemīl dzīvniekus. Nu labi, varbūt nemīlu ir par skaļu teikts, bet nepatīk man tādi. Piedodiet, ja variet, ja nevariet, piedodiet tāpat 😊

es piedodu, nav mani jāmīl, tāpat arī es īsti nesaprotu tos kas baigi mīl tos kustoņus...
bet līdzās pastāvēt tas netraucē ;)
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143

vot bebri man sák nepatikt, dikti jau neglije palikuši. peld gandrīz virsū.
IP pierakstīta