Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Júlijs. varam paturpināt mīlestības tēmu - vai Tu mīli, ko Tu mīli, kā Tu mīli.  (Lasīts 11560 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 22633
  • Sirdī grieķiete

S.R. - uz X-seni man nekādi nesanāks aizbraukt šajās četrās dienās, īstenībā, nekur citur ārpus Rīgas arī. Man rīt pēcpusdienā papīru parakstīšana, bet pārējā laikā varu manevrēt. Vislabāk jau pie manis mājās tikties, kad vari iebraukt :) Ar zivīm vai bez tām, es noteikti priecāšos tevi satikt.
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete

Vispār es ļoti, ļoti mīlu Grieķiju un Vidusjūru.
Šī mīlestība man nepāriet.
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20855
  • Oligarhe

Labrīt! Es laikam tikai pēdējos gados sāku saprast, ko nozīmē mīlēt sevi un patiešām tā tas ir - ja cilvēks mīl sevi, tad viņš ir spējīgs mīlēt arī citus.
Es arī pievienojos Trilo formulai.
Un vēl es mīlu visus pasaules Murus un pārējos dzīvnieciņus.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7137

S.R. - uz X-seni man nekādi nesanāks aizbraukt šajās četrās dienās, īstenībā, nekur citur ārpus Rīgas arī. Man rīt pēcpusdienā papīru parakstīšana, bet pārējā laikā varu manevrēt. Vislabāk jau pie manis mājās tikties, kad vari iebraukt :) Ar zivīm vai bez tām, es noteikti priecāšos tevi satikt.
aha, skaidrs. tad man jāsāk ievadīt sarunas ar vīru. zivis būs, Bauskas alus arī. tad vai nu rīt vai trešdien. manējais nekāds lielais ciemiņš nav, droši vien ieskriesim un izskriesim. :))
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies

Trilo - 4. toč ir tavs. ļoti pat precīzi.
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete

S.R. - nu redzi, man būs jāizaug līdz 5. stadijai. Kaut kad.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies

já. man par šito tad nāk prātā tas salīdzinājums, kuru savulaik dzirdēju Dz.S., kad tur piestaigāju. attiecības ar D. nevarot veidot veselīgas, ja nav bijušas veselīgas attiecības ar tēvu. 2. līmenis.

ko es gribéju teikt - Bazníca stagné, ja cilvēks ir nonācis pie pieņemsim 4.līmeņa, viņu vairs nevar pavilkt mācība no 2. es nerunāju par JK.mācību, bet par B. un tas ir skumji.
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20855
  • Oligarhe

Urjaaa, mums beidzot saule, būs jākāpj kalnos šodien. Jā, es vēl mīlu kalnus, jūras, kustību un labu kompāniju pie tā visa, kur laba kompānija var reizēm sastāvēt no viena cilvēka, viena cilvēka un viena suņa, diviem cilvēkiem un suņa un tā tālāk un tā joprojām....
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies

Urjaaa, mums beidzot saule, būs jākāpj kalnos šodien. Jā, es vēl mīlu kalnus, jūras, kustību un labu kompāniju pie tā visa, kur laba kompānija var reizēm sastāvēt no viena cilvēka, viena cilvēka un viena suņa, diviem cilvēkiem un suņa un tā tālāk un tā joprojām....

Donīt, Tev ir suns?
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete

já. man par šito tad nāk prātā tas salīdzinājums, kuru savulaik dzirdēju Dz.S., kad tur piestaigāju. attiecības ar D. nevarot veidot veselīgas, ja nav bijušas veselīgas attiecības ar tēvu. 2. līmenis.

1) No šāda skatu punkta cilvēks iznāk norakstīts. Drīzāk -  viņam vajag izveidot tās veselīgās attiecības, pat tad, ja tēvs ir miris - tma jau domātas mažas, psihoterapijas utt.
2) Otrakārt- D. jau nav dzimuma, tikpat labi negatīvs mātes tēls var ietekmēt procesu.
3) Izklausās pēc nenobriedušās, bet visai izplatītās 'zilā līmeņa' interpretācijas - cilvēkiem, kuriem D. ir 'tētis, kas sēž kaut kur tur augšā', mītiskais tēls uz troņa, "коиорый любит когда себя г...м называешь".
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2232
  • Принцесса Пламя

Trilobīte
Interesants skaidrojums.
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete

читайте книгу «Чапаев и Пустота» Виктора Олеговича Пелевина
« Pēdējā izmaiņa: Jūlijs 02, 2018 Trilobīte »
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Принцесса Пламя

Man laikām 2.stadija, bet gan jau attiecību embrionālā posmā tas ir ok.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies

1) No šāda skatu punkta cilvēks iznāk norakstīts. Drīzāk -  viņam vajag izveidot tās veselīgās attiecības, pat tad, ja tēvs ir miris - tma jau domātas mažas, psihoterapijas utt.
2) Otrakārt- D. jau nav dzimuma, tikpat labi negatīvs mātes tēls var ietekmēt procesu.
3) Izklausās pēc nenobriedušās, bet visai izplatītās 'zilā līmeņa' interpretācijas - cilvēkiem, kuriem D. ir 'tētis, kas sēž kaut kur tur augšā', mītiskais tēls uz troņa, "коиорый любит когда себя г...м называешь".
nu ja. ja šis līmenis dominētu tikai Dz.S. maza bēda, bet tā apmēram visur un par visu iekš B. varbūt K. bik atšķiras, bet arī... ko lai nabaga cilvēks iesāk!
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Принцесса Пламя

Es šodien pa mājām - nakti pamostoties sapratu, ka galvas reibonis klāt, jo atverot acis sāk priekšmeti griezties, un slikta dūša. Iespējams process pieradot pie jaunām brillēm, bet izlēmu nekur nebraukt - Dievs sapratis, a ko padomās tantes baznīca mani nekrata.
IP pierakstīta