Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!  (Lasīts 5759 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2135

ps. es sapratu ka tā ir atbilde Antonijam (speciāli ieliku pēdiņās lai atšķirtos, jo liekot citātu iekš citāta, nez kapēc vieni gļuki) 
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7104
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Varbūt tādas vispārējas atbildes uz šo jautājumu nemaz nav, t.i. - katrs gadījums ir individuāls.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists

Nu lūk tātad ja es dabūtu kaut kādu evidenci ka šāds dievs varētu būt iespējams/ pastāvēt, es automātisku būtu tā kategorisks ienaidnieks.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Jona, šķiet, arī šo problēmu ir sapratusi

Zirgs - nē.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Zirgs

``kas mēdz izmantot vārdu "mīlestība" nav pasaules radītāji, kas ir Dievs.``

Tipiska ``spēka tiesību`` domāšana - kas pēc zirga domām stiprāks, tam arī taisnība, neskatoties ne uz lādiem ētikas apsvērumiem.

Nu jā šitādi ir redzēti - kolaboracionisti saucas. Pielīdēji.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

... ja tomēr nekādi, tad varēja vismaz NOKLUSĒT, ka viss ļaunais tāpat notiek pēc Viņa Prāta.
Nevarēja noklusēt, tāpēc ka atbilde ir acīmredzama, ka viss ļaunais notiek pēc Viņa Prāta. Pretējā gadījumā iznāktu, ka ir kāds ļaunais, kuru Dievs nekontrolē. Tātad Dievs nav visvarens. Vai nu arī negrib to ļauno kontrolēt - tātad ļaunais notiek pēc Viņa Prāta.
Visas tās un citas ķezas (kā tikko piedzimis bērns jau skaitās vainīgs un grēcīgs, jo pārmantojis grēku no vecākiem) kristietībā ir tikai tāpēc, ka lielākajā daļā tā neatzīst iepriekšējo eksistenci, t.i. to, ka būtne eksistē jau pirms piedzimšanas šeit.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis, arī ja būtu iepriekšējā eksistence tas neko daudz nemainītu, jo pieredze rāda, ka mēs nekādas iepriekšējas eksistences neatceramies, nu un dauzīt indivīdu par to ko viņš neatceras un tātad nevar censties labot arī ir bezjēga.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ctulhu

Par neatcerēšanos.

Gadās, ka sapņos mēs neatceramies, kas esam nomodā.
Tad ja kāds riktīgi pierijās un piedzerās pirms iet gulēt, un tāpēc viņam naktī rādās slikti sapņi - iznāk, ka ir bezjēga? Ka tas kas sapnī, cieš nevainīgs? Jo neatcerās kā dzēra un rija?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Ezis, nu vispār jā, tās ir sekas bet tā nav apzināta izvēle. Un tas viņam nekādi nepalīdz turpmāk nedzert, kamēr viņš neatceras saistību.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Ctulhu

Tā ir apzināta izvēle, zināji tak kas būs ja pierīsies un piedzersies. 
Palīdz nedzert, jo negribas atkal sliktus sapņus.

Vai te ko maina tas, ka sapnī neatceries par nomodu, piem, esi taurenis, kas bēg no ļaunajiem putniem?
Taurenis ir pats vainīgs vai nav ?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

EzītisMiglā
rk mūsu sākotnējo nolemtību šīm TĪŠI SARŪPĒTAJĀM ciešanām jau neatceļ, vien izstiepj garumā.
Citāts
EzītisMiglā
Pretējā gadījumā iznāktu, ka ir kāds ļaunais, kuru Dievs nekontrolē. Tātad Dievs nav visvarens.
nu to mēs kā nebūt vēl pieciestu, pat īpaši neapšaubot visvarenību - teiksim, variants - Zeme tikusi nodota tāda sātana valdījumā kad vinš vēl bija nevainojams.  un tagad nu Dievam caur Paša milzīgām ciešanām Sava uzticēšanās jāvērš par labu, mēs savukārt caur savām līdz-ciešanām viņam palīdzam. kristietis tad varētu justies pat savā ziņā pacilāts.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Jona
Citāts
rk mūsu sākotnējo nolemtību šīm TĪŠI SARŪPĒTAJĀM ciešanām jau neatceļ, vien izstiepj garumā.
Iznāk, ka mēs paši esam tie, kas tīši sev sarūpē ciešanas. Kā tai piemērā - piedzerās, pierijās, lai arī zināja, ka nav labi pirms gulēt iešanas. Pēc tam visādi murgi rādās. Kurš vainīgs? Kas spieda dzert / rīt, kurš radīja nolemtību ?

Citāts
Zeme tikusi nodota tāda sātana valdījumā kad vinš vēl bija nevainojams.
Tad atkal Dievs ir vārgulis, vai nevarēja paredzēt, kas notiks? Nevarēja vēlāk sātanu novākt brīdī, kad tas sāka palikt slikts?

Citāts
Dievam caur Paša milzīgām ciešanām
Esmu dzirdējis versiju, ka Dievs varēja visu salabot tāpat, bez ciešanām. Taču Dievs izvēlējās ciest, lai izglābtos arī tādi cilvēki, kuriem "pielec" tikai tad, ja kāds cieš.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

viens piemērs, kas mani reāli pamtīgi sadusmoja
Citāts
https://www.youtube.com/watch?v=Ota82HGoRWM
ok, es lieliski saprotu Viņa neapmierinātību, kad nepateicīgais pīslis atgrūž ticību kad viņam tā skaidri caur Augļiem un Zīmēm apliecināta.  nu bet šeit? sods par ko - jo neticējām ka dinozauri joprojām dzīvāki par dzīviem? piedošanu, bet viņi ļoti rūpīgi slēpās! vai tas kāds milzu grēks, vai tas vispār ir grēks?  ak, un kur tad vēl lieliskais skats, kad tāds (gudrāks par jebkuru visgudrāko suni!) dzenas pakaļ BĒRNAM, vai ne...
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

p.s. man šis puisītis un viņa (viņu pašaizliedzīgi pārstāvošā) mamma nerada ne vismazākas šaubas, esmu daudzas stundas skatījusies un sīki smalki studējusi šo atklāsmi, tamdēļ šādi, khm...  žēlsirdības momenti... ir vēl jo baisāki. 
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
EzītisMiglā
Tad atkal Dievs ir vārgulis, vai nevarēja paredzēt, kas notiks? Nevarēja vēlāk sātanu novākt brīdī, kad tas sāka palikt slikts?
no mūsu ticības viedokļa - simtreiz labāk tāds līdz galam neparedzētājs nekā sātana tiešais Boss un visu nelietību zakazčiks...  :(
IP pierakstīta