Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 13.04 Kādēļ sievietes gulstas zem neglītim vīriešiem?  (Lasīts 1686 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9946
  • Tas ir viņš! Āāaaa... ;)

Bet vispirms Tev mani jāpārliecina!
Tāpēc sākumā iekārtošos un paskatīšos, ko tādu pārliecinošu Tu man celsi galdā.
 :)
Vecīt, lai Tevi pārliecinātu pie galda, man var nepietikt veselības...  ;D
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

cik tur tam visam liels sakars ar LELB
Ruletes, Blekdžeka un totalizatora "bankas" turētājs LELB?
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe

Labvakar, draugi,

Pasākumus USĀ mums neapmaksā, gan jau pāri robežai laistu, bet to arī nevar zināt, kas būtu.

Par  manu sasāpējušo problēmu runājot,  es saprotu, ideālajam vīrietim ir jābūt skaistam un bagātam un tā vecāki ir  vēl jauni un stipri vai guļ kapos.
vai tur jābūt kādam īpašam talantam,harizmai, īpašai pārdabisko spēku līdzdalībai - nekad neesmu sapratis...
var teikt, kas Es jau segsu īsti negribu. daļa taisnības ir, ja es par segsu domāju 95% laika, tad laikam jau par maz, vajag par segsu domāt 99.999% laika, tad arī to var dabūt. es šeit nerunāju par intīmpakalpojumu.

Vēl var būt citas problēmas, piemēram, galīgi neizglītots vai ļoti izteiktas ķermeņa īpatnības.

Ādama G. Pieminētais cilvēks ar segsu domājams nodarbojas citādā pozā, nevis ‘sieva brīvuprāt guļas zem tāda veidojuma’

Ādam G., kā tev iet privātajā dzīvē? vai esi kaut ko atradis?
Brinum, lai tiktu pie sie as, ir jābūt VĪRIETIM, nevis infantilam perversam memļakam, kurš sevi savos 40+ dēvē par jaunieti, tas arī viss....
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe

Ja par naudu, tad būtu skaidrs. Bet atcerēsmies odiozi neglīto Bauskas mācītāju, kura sieva brīvuprāt guļas zem tāda veidojuma. Kāpēc? paskaidrojiet man!
Sieva varētu būt ar mazohistiskam novirzēm un tā kā viņš ir ar sadistiskam, tad neko dīvainu tur neredzu.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete

Ja par naudu, tad būtu skaidrs. Bet atcerēsmies odiozi neglīto Bauskas mācītāju, kura sieva brīvuprāt guļas zem tāda veidojuma. Kāpēc? paskaidrojiet man!
A varbūt viņš jaunībā bijis slaids un izskatīgs, bet sievas aprūpē uzbarojies? Vai varbūt tai sievai nekas cits neķērās, jo pati ar tāda. Vēl jau reizi pa reizei trāpās pa kādai nestandarta gaumei.
IP pierakstīta

Adam Gontier

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 728
  • sirdī maniaks

Paldies, Brīnum, ka apvaicājies.
Manā dzīvē jaunu draugu nav, ir divi dvīņubrāļi (iedomu draugi), ar kuriem es runājos un komunicēju. :)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Adam Gontier
Nu?
Satetovējies?
:)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7011
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Runājot par tematu, man liekas, ka parasti sapazīstas līdzīga skaistuma cilvēki. Un arī, j ja ar to otru cilvēku grib ciešāk iepazīties, nevis tikai nodrāzties, tad skaistums nav svarīgākais parametrs.Nevar neņemt vērā arī iespēju, ka, ja kāds cits cilvēks liekas īpaši skaists, tas ir veids, kā zemapziņa signalizē par iespējamu vēlamu gēnu kombināciju.
Un vēl - skaistums nav evolucionāri izveidojies garants pēcnācēju izdzīvošanai. Piemēram sieviešu skaistuma etalons prasa, ka tā sieviete ir visai kārna. Bet tas ir galīgi aplam no izdzīvošanas viedokļa! Kārns cilvēks ir atkarīgs no lielveikala.
« Pēdējā izmaiņa: Aprīlis 15, 2018 ZIRGS »
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7011
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

es gribu jūs  redzēt  klātienē!
Uzaicini mūs pie sevis uz vasarnīcu Ogrē! Kad būs stabili sācies siltums.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Saki, tad jau atkal nekā...?
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 22633
  • Sirdī grieķiete

Manā uztverē neglīts vīrietis izskatās pēc sievietes, zem tāda neesmu gūlusies!
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies

Manā uztverē neglīts vīrietis izskatās pēc sievietes
Hmm, tātad viņam neaug bārda un ir pupi...  ::)
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies

Kaut kādi jūs nerunīgi pēdējā laikā...  :-\  Š'oļi, briinum, paālējies atkal ar kādiem traukiem, lai ir par ko ļaužiem parunāt!  :D
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies

Sveiks, sveiks. Kā tev ar to bildinājumu izgāja (atgādini, kā to smukulīti sauca)..?  :)
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies

Nu, es biju domājis to Sicas draudzeni, kura kaut kādā tur pasākumā no skatuves mikrofonā kliegusi, ka ir NV. Atceries? Tu tur viņu taisījies bildināt..?
IP pierakstīta