Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Aptauja

vai Tev garšo āboli?

- 3 (33.3%)
- 2 (22.2%)
tikai raudzētā veidā
- 1 (11.1%)
cits variants
- 3 (33.3%)

Pavisam nobalsoja: 9

Autors Tēma: 11. aprīlis, Āboļa-1 dzimšanas diena  (Lasīts 1084 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
Re: 11. aprīlis, Āboļa-1 dzimšanas diena
« Atbilde #15 : Aprīlis 11, 2018 »

Kur tad jums problēmas. Brauciet tik usa
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Zive

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 3400
« Atbilde #16 : Aprīlis 12, 2018 »

Aste. Nē, neesmu izpētījusi kā tas darāms. Un tur laikam vajag atbilstošus traukus.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7011
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #17 : Aprīlis 12, 2018 »

Pag pag, V. taču Amerikā ir bijis, vismaz vietā , ko sauc Ann Arbor, tātad - tad viņu vēl Amerikā ielaida.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #18 : Aprīlis 12, 2018 »

Kur tad jums problēmas. Brauciet tik usa
Nu taču konferencei finansējumu negrib dot, nevis par tūrismu ir runa.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #19 : Aprīlis 12, 2018 »

ak man jau liekas, ka ja cilvēkam kaut ko gribas un kaut kas ir viņa sapņu piepildījums, viņš pats to sasniedz, nevis gaida konferenci :D
Ok, es naiva. Es valstu apmeklējumus pati plānoju un apmaksāju :D mana vaina, mana vaina, mana vislielākā vaina :D
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #20 : Aprīlis 12, 2018 »

Nu arī, ja cilvēkam gadās, ka viņu aicina uz visādām ārzemju konferencēm, tad ir tīri jauki tādu iespēju izmantot. Man tā jaunībā bija. Kad tikko sāku strādāt tur, kur strādāju vēl tagad, mums bieži nāca ielūgumi uz dažādiem pasākumiem ārvalstīs, kur uzaicinātāji maksāja ceļu un uzturēšanos, nu un vismaz vienā gadījumā - Vācijā, Drēzdenē - pat dienasnaudu. Tas bija jauki, bet ir gājis mazumā līdz ar Latvijas pārvietošanos no bijušās padomju republikas par neatkarīgu valsti.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #21 : Aprīlis 12, 2018 »

Nē, nu nahaļavu jau izmantot var. Ko nu ne? es ar izmantoju. Tikai, ja ir sapnis, vilkme, vēlme, ideja, tad  nav ko gadiem gaudot, ka nelaiž, neapmaksā, ne ne ne ne ne ne, bet vnk jāņem un jābrauc.
principā mūsdienās jau var visādi biļetes izbīdīt. Nu ja tik ļoti cērtas acīs vēlme, liekas kazahi caur rīgu piedāvāja lētos lidojumus uz lielo ābolu. es gan neriskēju tādā kāpt, bet viena mūsu radinieces radiniece, pie radinieces ar viņiem lidoja. I dzīva :D i vesela :D
principā Lielais ābols mūsdienās nav neiespējama misija. Tālāki gali ir jau eksotika. tur pārsēšanās un domāšana un plānošana un tā. bet uz Ābolu salīdzinoši viegli var tikt
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #22 : Aprīlis 12, 2018 »

Mmm. Man ir līdzīga vēlme aizbraukt kādreiz uz Īslandi. Neteikšu, ka cērtas acīs, bet būtu interesanti. Aizbraukt, kamēr vecums vēl nav klāt.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #23 : Aprīlis 12, 2018 »

Īslande ir tuvāk :D

man gribas uz Austrāliju :D bet tas tāds eiropieša sapnis par ķenguriem :D Ar savu lidošanas fobiju utt. es saprotu, ka nelidošu viss :D jo acīs nemaz tā necērtas :D nē, nu forši jau būtu, bet vai es sataisīšos, nedomāju viss
Mana māsa vienu gadu lidoja, tikai palika Āzijā, Viņas šefam  un vēl 3 džekiem neiedeva vīzu (īstenībā vīzu iedeva tikai meičām, bet džekiem ne. Viņi no Ķīnas vēlreiz mēģināja dabūt, bet saņema atteikumu. Aiz dusmām izceļoja pa ķīnu, kambodžu un indonēziju)
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #24 : Aprīlis 12, 2018 »

4 favorītābeles, kuru virzienā neviens nedrīkst elpot.
Izklausās mīlīgi.
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #25 : Aprīlis 12, 2018 »

Pag pag, V. taču Amerikā ir bijis, vismaz vietā , ko sauc Ann Arbor, tātad - tad viņu vēl Amerikā ielaida.
Var jau būt, ka tāpēc arī vairs negrib laist, ka vienreiz jau bija. Mēs jau nezinam, ko viņš tur darīja. ;)
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #26 : Aprīlis 12, 2018 »

Var jau būt, ka tāpēc arī vairs negrib laist, ka vienreiz jau bija. Mēs jau nezinam, ko viņš tur darīja. ;)
Varbūt tagad viņš pats vairs negrib uz to Amēriku, pie viņu hamburgeriem un frī kartupeļiem.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #27 : Aprīlis 12, 2018 »

tas nav mīlīgi, tas ir kareivīgi.  man tie āboļi šausmīg garšo. Vienu gadu bija uzklupušas stirnas, es biju gatava  bĪsi ieviest ... rrr
IP pierakstīta