Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: atnācis marts , vecā romiešu kalendāra 1. mēnesis  (Lasīts 10740 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne

nja kaut kur jāliek ir, ja negribas oficiāli kremēt. :(
bedri pašlaik neizrakt :(
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20855
  • Oligarhe

Vai, ku bēdīgi! Līdzjūtība Liesmai un pārējiem draugiem.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9946
  • Tas ir viņš! Āāaaa... ;)

Vai LIesma nevēlas jaunu mājdzīvnieku, teiksim - vīrieti?
Nē, paldies. Vari nepieteikties.
A ko, vīrietis tas pats trusis vien ir - visu laiku kaut ko rij, guļ, ja pārvietojas, tad nesteidzīgi... un tāpat di*š bumbiņas.  ;D
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2232
  • Принцесса Пламя

A ko, vīrietis tas pats trusis vien ir - visu laiku kaut ko rij, guļ, ja pārvietojas, tad nesteidzīgi... un tāpat di*š bumbiņas.  ;D
Ar to kastrāciju problēmas.
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies

Ar to kastrāciju problēmas.
Jooopcik, cik skarbi Tev noteikumi... tur jau ne tikai trusis var nobeigties.  :o
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne

kastrēts mājdzīvnieks sagādā tomēr mazāk problēmu :D rāmāks tāds, klusāks. dzīvo savu dzīvīti laimīgs :D tēviņi nelaižas prom no mājas, mātītes - nebauro un nav jāatkaujas no tēviņiem, īsāk kastrēts mājdzīvnieks ir forši.
un nevajag te mītus par slimībām. Mana kuce piem. ir kastrēta un jau tūliņ 11 gadus svinēs. viņas māsa piem. nebija kastrēta. 6 gadu vecumā viņai sākās dzemdes problēmas, sekoja operācija,kas nebija veiksmīga un suse nomira :(
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies

Nu, par to laimīgumu es vēl pastrīdētos...  :-\
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne

Juventus
tev tiešām liekas, ka suns (kaķis, trusis utt) ir laimīgāks, kad caurām dienām bauro un kauc, un netiek ;ie kuces, kaķes, trusenes utt?
Piem. mums periodiski te rajonā ir kuces, kas klejo un pakaļ velkas bars ar suņiem. Suņi kuci jūt pa 2 - 3 km. Mūsējais pirms šņak, stāvēja dienām pie žoga un gaudoja kā aizkauts. A, kad kuce nebij šņak, mani reiz mājā iesprostoja milzīgs rotveilers. I galvenais neviens nezināja, no kurienes atvilcies. nogulās pie durvēm un gaudoja. Tfu *** baigā laime.  es no mājas nevarēj iziet. A kaķes, kas vazājas pa māju brēc un vārtās pa zemi un trinas gar pakšiem? Baigā laime viņām?
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies

Mēs jau te ar Saulcerīti runājām par citu mājdzīvnieku, ar ko trusi varētu aizstāt... un tur nu gan Tavi argumenti diez vai derēs.  ;)
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Принцесса Пламя

Mēs jau te ar Saulcerīti runājām par citu mājdzīvnieku, ar ko trusi varētu aizstāt... un tur nu gan Tavi argumenti diez vai derēs.  ;)
Mājdzīvnieks ir un paliej mājdzīvnieks. Es visus savējos kastrēju.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8088
  • Velnišķīgi lieliska sieviete

Domā, ka tāds mājdzīvnieks būs laimīgs trīties gar stūriem un gaudot, ka gribās, bet nevar dabūt? :D
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies

Domā, ka tāds mājdzīvnieks būs laimīgs trīties gar stūriem un gaudot, ka gribās, bet nevar dabūt? :D
A Tu domā, ka Saulcerīte tāda azbesta vecene, ka viņai i nemaz negribēsies iedot?  ;D
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Принцесса Пламя

Juventus
Es ar mājdzīvniekiem nekopojos - neesmu zoofile.
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies

Nu, es jau sapratu, ka Zirgs ir v praļoķe...  ;D
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6845
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

:'(
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.