Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kāpēc pasaule tik viegli sabojājās?  (Lasīts 12380 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
Re: Kāpēc pasaule tik viegli sabojājās?
« Atbilde #285 : Decembris 23, 2017 »

Bībeli Dievs deva tiem cilvēkiem,kas grib atjaunot saikni ar Viņu,saikni ,kuru pārrāva Ādams ar Ievu Sātana vadībā. Bet antikristi izmanto Bībeli ,lai maldinātu cilvēkus savtīgiem nolūkiem un to papilnam ir pierādījusi pati dzīve.
Dotā brīdī pat pa TV iet raidījums par "Raganu veseri",kur it kā būdami  "kristieši" garīdznieki  nežēlīgi izrēķinājās ar raganām,lai gan Kristus mācīja,kā izdzīt dēmonus no cilvēkiem ar Dieva spēku,nevis ar knaiblēm un uguni.
« Pēdējā izmaiņa: Decembris 27, 2017 Staar »
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists
« Atbilde #286 : Decembris 23, 2017 »

Staar

man šķiet ka tu putrojies terminoloģijā

pareizi ir:

kristieši - uzskata ka JK ir dievs
jehovisti - uzskata ka Jehova ir dievs
krišnaīti - uzskata ka Krišna ir dievs

nu un tā tālāk.

diezgan vienkārši, man liekas.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #287 : Decembris 23, 2017 »

Es neputrojos terminoloģijā.Es vados pēc Bībeles,kur,piemēram,Jēzus saka,ka viņam ir Dievs tāpat kā visiem citiem. Mokoties pie moku staba Jēzus nepārprotami sauca:”Mans Dievs, mans Dievs, kāpēc Tu esi mani atstājis?” (Mateja 27:46.)

IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 22633
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #288 : Decembris 23, 2017 »

Jehovists ar lefebristu...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists
« Atbilde #289 : Decembris 24, 2017 »

Trilobīte

...smīdināja ateistu

katoliete skatījās

daiļa dzeja rakstījās
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 22633
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #290 : Decembris 24, 2017 »

Ctulhu  ;D
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7150
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #291 : Decembris 25, 2017 »

Pamēģiniet uzzināt, kam tic cilvēki, kuri mūsdienās sevi sauc par kristiešiem!Tikai tad būs iespējams pamanīt uzskatus, kas ir diametrāli pretēji, turklāt daudzi no tiem ir pretrunā ar Jēzus Kristus- kristietības dibinātāja, mācībām. Cik gan patiesi var būt šāda te kristietisma piekritēji?Kur Bībele pretēji un skaidri norāda,kādiem ir jābūt patiesiem kristiešiem:" Es jūs mudinu, brāļi, mūsu Kunga Jēzus Kristus vārdā, lai jūs visi runātu saskanīgi un starp jums nebūtu šķelšanās, bet lai jūs būtu pilnīgi vienoti — vienprātīgi un vienās domās.(1. Korintiešiem 1:10.)Vienīgie kristieši,kas atbilst šim te kritērijam ir JL.
Jāatzīst, ka Staar avoti nav īsti godīgi, jo, lai arī dažādu kristiešu virzienu starpā ir dažas smalkas atšķirības, galvenokārt tādā nozīmē, ka tiek vairāk uzsvērts kāds viens mācības aspekts, tomēr dažādiem kristieši ir daudz vairāk kopīgā, nekā atšķirīgā. Kā jau atzīmēja Ctulhu, visi kristieši piemēram, atzīst, ka Jēzus Kristus ir Dievs.

IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #292 : Decembris 26, 2017 »

Pamēģiniet uzzināt, kam tic cilvēki, kuri mūsdienās sevi sauc par kristiešiem!Tikai tad būs iespējams pamanīt uzskatus, kas ir diametrāli pretēji, turklāt daudzi no tiem ir pretrunā ar Jēzus Kristus- kristietības dibinātāja, mācībām. Cik gan patiesi var būt šāda te kristietisma piekritēji?Kur Bībele pretēji un skaidri norāda,kādiem ir jābūt patiesiem kristiešiem:" Es jūs mudinu, brāļi, mūsu Kunga Jēzus Kristus vārdā, lai jūs visi runātu saskanīgi un starp jums nebūtu šķelšanās, bet lai jūs būtu pilnīgi vienoti — vienprātīgi un vienās domās.(1. Korintiešiem 1:10.)Vienīgie kristieši,kas atbilst šim te kritērijam ir JL.
Jāatzīst, ka Staar avoti nav īsti godīgi, jo, lai arī dažādu kristiešu virzienu starpā ir dažas smalkas atšķirības, galvenokārt tādā nozīmē, ka tiek vairāk uzsvērts kāds viens mācības aspekts, tomēr dažādiem kristieši ir daudz vairāk kopīgā, nekā atšķirīgā. Kā jau atzīmēja Ctulhu, visi kristieši piemēram, atzīst, ka Jēzus Kristus ir Dievs.

Staar avoti ir godīgi gan,jo viņi visu māca no Bībeles-tā,kā mācīja senie pravieši un Jēzus Kristus.Bībelē stāstīts,ka kāds cilvēks nosauca Jēzu par labu. Vai Jēzus atbildēja: ”Jā, es tiešām esmu labs.”? ... Nē, viņš tā neteica. Jēzus atbildēja: ”Neviens nav labs kā vienīgi Dievs.” (Marka 10:18.) Kaut arī Jēzus bija nevainojams cilvēks, viņš nelielīja sevi, bet ,kā redzams,slavēja savu Tēvu Jehovu .Un no Bībeles ir saprotams,ka tāpat Jehova ir jāslavē visiem,kas sevi dēvē par patiesajiem kristiešiem.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #293 : Decembris 27, 2017 »

Staar avoti ir godīgi gan,jo viņi visu māca no Bībeles-tā,kā mācīja senie pravieši un Jēzus Kristus.Bībelē stāstīts,ka kāds cilvēks nosauca Jēzu par labu. Vai Jēzus atbildēja: ”Jā, es tiešām esmu labs.”? ... Nē, viņš tā neteica. Jēzus atbildēja: ”Neviens nav labs kā vienīgi Dievs.” (Marka 10:18.) Kaut arī Jēzus bija nevainojams cilvēks, viņš nelielīja sevi, bet ,kā redzams,slavēja savu Tēvu Jehovu .Un no Bībeles ir saprotams,ka tāpat Jehova ir jāslavē visiem,kas sevi dēvē par patiesajiem kristiešiem.
Ievēro, ka Tevis citētajā rakstuvietā Jēzus  nesaka, ka Viņš nav Dievs, tikai to, ka īsti labs ir tikai Dievs. Tādā veidā viņš dod tam jaunietim, ar ko runā, mājienu, ka ir Dievs.
Un, runājot par slavēšanu, kristieši Dievu arī slavē, protams.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #294 : Decembris 27, 2017 »

Dievs radīja planētu Zeme un cilvēkus -ar saprātu apveltītas būtnes kā savus kalpus,kas rūpētos par šo planētu tik lielā mērā,lai to izveidotu par Paradīzi.Bet cilvēki ,kopumā ņemti,savu uzdevumu nav sapratuši,vai arī nav gribējuši saprast,ka viņiem jākalpo Kungam-Dievam -visa Radītājam,bet ne sev. Bet kalpi nevar dzīvot no Kunga neatkarīgu dzīvi! Šīs augstprātīgās vēlmes dēļ cilvēki sāka kalpot paši sev,izdabājot savām iegribām un savas mantkārības dēļ sāka apspiest citus cilvēkus nevis rūpējās par Zemi,bet rīkojās pretēji-lielā mērā to ir izpostījuši. Par to būs jānes atbildība Radītāja priekšā.Radītājs zemes postītājus un tos,kas apspiež citus -iznīcinās,bet tos,kas gatavi pildīt Dieva gribu-atstās,lai tie dzīvotu mierā un rūpētos par šo brīnišķīgo Dieva meistardarbu-planētu Zeme, mūžīgi.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #295 : Decembris 27, 2017 »

Ievēro, ka Tevis citētajā rakstuvietā Jēzus  nesaka, ka Viņš nav Dievs, tikai to, ka īsti labs ir tikai Dievs.
Un, runājot par slavēšanu, kristieši Dievu arī slavē, protams.

Tas,ko teica Jēzus,nozīmē,ka Vienīgais patiesais Dievs ir viņa Tēvs Jehova,kas  vienīgais arī ir patiesi labs,jo Dievs ir absolūts,bet Jēzus pilnīgs-tātad-mazliet zemāks par Tēvu -visa Radītāju.Un tāpēc nevar būt Dievs ,kas otrā plānā atstāj Radītāju.Tāds ir tikai Sātans-šīs pasaules dievs,kam glaimo šāda attieksme no cilvēkiem!
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #296 : Decembris 27, 2017 »

Apustuļu darbos 3.nod.13.pantā ir skaidri pateikts,kas ir īstais Dievs,kuram ticēt mācīja Jēzus.Tur teikts:"Ābrahāma, Īzāka un Jēkaba Dievs, mūsu tēvu Dievs, ir pagodinājis savu kalpu Jēzu, ko jūs nodevāt un noliedzāt Pilāta priekšā, kad tas bija nolēmis viņu atbrīvot."

Tad nu pavisam aplam ir domāt,kur nu vēl uzskatīt,ka Jēzus ir Dievs,ja 1.gadsimta kristieši Jēzu sauca par šī te "mūsu tēvu Dieva" kalpu!Kaut kāds absurds,ka cilvēki negrib to saprast!
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #297 : Decembris 27, 2017 »

Staar
Cik interesanti! Pēc jūsējo uzskata tātad cilvēku mērķis ir būt tehniskajam personālam, kas apkalpo šo planētu.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #298 : Decembris 27, 2017 »

Apustuļu darbos 3.nod.13.pantā ir skaidri pateikts,kas ir īstais Dievs,kuram ticēt mācīja Jēzus.Tur teikts:"Ābrahāma, Īzāka un Jēkaba Dievs, mūsu tēvu Dievs, ir pagodinājis savu kalpu Jēzu, ko jūs nodevāt un noliedzāt Pilāta priekšā, kad tas bija nolēmis viņu atbrīvot."

Tad nu pavisam aplam ir domāt,kur nu vēl uzskatīt,ka Jēzus ir Dievs,ja 1.gadsimta kristieši Jēzu sauca par šī te "mūsu tēvu Dieva" kalpu!Kaut kāds absurds,ka cilvēki negrib to saprast!
Khem, tajā vietā Ap.darbos ir atsauce uz Jesajas grāmatas mesiāniskajiem pravietojumiem, ko apustuļuprāt bija svarīgi saprast viņu klausītājiem. Ap.d. 3:13 apustuļi skaidri pasaka, ka Jēzus ir Kristus, resp. - mesija.  Bet par Jēzus dabu ir drusku tālāk - Ap.d.3:15: "(bet) dzīvības Valdnieku jūs esat nonāvējuši, Viņu Dievs ir uzmodinājis no mirušiem, tam mēs esam liecinieki."
Ko tavuprāt var saukt par dzīvības valdnieku, kad ne Dievu?
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #299 : Decembris 27, 2017 »

Khem, tajā vietā Ap.darbos ir atsauce uz Jesajas grāmatas mesiāniskajiem pravietojumiem, ko apustuļuprāt bija svarīgi saprast viņu klausītājiem. Ap.d. 3:13 apustuļi skaidri pasaka, ka Jēzus ir Kristus, resp. - mesija.  Bet par Jēzus dabu ir drusku tālāk - Ap.d.3:15: "(bet) dzīvības Valdnieku jūs esat nonāvējuši, Viņu Dievs ir uzmodinājis no mirušiem, tam mēs esam liecinieki."
Ko tavuprāt var saukt par dzīvības valdnieku, kad ne Dievu?

Jēzus ir Jehovas ieceltais ”dzīvības Valdnieks”, kam dota vara tiesāt ”dzīvus un mirušus”. (Apustuļu darbi 3:15; 2. Timotejam 4:1.) Man tur nav ko strīdēties,jo es skaidri lasu,ka Jēzu no mirušajiem piecēla Dievs,nevis ka Jēzus būtu Dievs,kas sevi pats miris būdams varēja piecelt no nāves.Ja varēja,tad nebija miris.Bet ir teikts,ka bija nomiris un ka Dievs viņu augšāmcēla.
IP pierakstīta