Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Latvija  (Lasīts 4593 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4455
Re: Latvija
« Atbilde #30 : Novembris 28, 2017 »

Papucs un Jona odnoj pary sapagi
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #31 : Novembris 28, 2017 »

Nu, es Jonai piekristu, ja viņa vēl piebilstu, ka gluži otrādi - visos vecajos komuņagos ir neizdzēšama komunisma smaka.
Jaunajos komuņagos (kuri izgāja apmācības PSKP skolās 80.tajos) gan ir šis tas no Rietumu odekaloniem - tikai tēlam, protams.

Savukārt par KGB es varētu piekrist, ja mēs vienotos, ka viņi uz laiku šeit ir tādā kā komandējumā, kā apmaiņas programmā pie saviem aizokeāna kolēģiem. Pēc būtības, protams, nekas jau nav mainījies, un arī pamatdarbavieta.

TV21 šad tad rāda tādu skaistu jauku franču spiegu filmu, ko es atkal un atkal noskatos - Mēbiuss.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2143
« Atbilde #32 : Novembris 28, 2017 »

Papucs
Citāts
visos vecajos komuņagos ir neizdzēšama komunisma smaka.
Jaunajos komuņagos ... gan ir šis tas no Rietumu odekaloniem - tikai tēlam, protams.
drīzāk otrādi - komunisma odekolons un kapitālisma smaka. jo komnisms jau tēloja sevi augstos, bezmaz garīgos toņos, kamēr kapitālisms savu zvēra dabu īpaši neslēpa.
jebkurā gadījumā  viens -isms ne ar ko nav labāks par otru, bet  KADRI - tieši tie, kas šodien pakalpīgi dūdo Briseles stabulītē, arī ir tie paši kas vakar locījās Kremlim. un rīt, ja apstākļi tā pārgrozītos, ar tādu pašu degsmi bučotu Lielā Mao kompartijas protokolus.
kalpa dvēseles nemainās, mainās ikreizējie saimnieki.
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #33 : Novembris 28, 2017 »

Gribētos no Jums abiem dzirdēt kas pēc Jūsu domām reāli jāmaina. Bet lūdzu bez lozungiem, tā piezemēti un praktiski.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #34 : Novembris 28, 2017 »

Aste Risks
pēc iespējas praktiski iztaisno muguru un tad jau pats redzēsi   ;)
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #35 : Novembris 28, 2017 »

es taču lūdzu bez lozungiem  ;)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #36 : Novembris 28, 2017 »

Aste Risks
Ir 2 aspekti.

1. Jāmaina cilvēki.
2. Tikai ar "īstajiem" cilvēkiem var noteikt jaunu valsts politiku.

Vienīgais reālais - darīt to vienlaicīgi.
Valsts līmenī, bez šaubām, ir jālegalizē brīvība un neatkarība.
Formāli nekavējoties jāizstājas no ES un NATO.
Laikam jau jāizsludina īpašumu nacionalizācija un "zeme drīkst piederēt tikai valstij - nekāda privātīpašuma uz zemi" (šis, starp citu, nav no komunistiem, bet gan no 3.Mozus grāmatas).

Protams, tie jau atkal ir tikai lozungi...
Nopietna plāna man nav.

P.S.
Par zemi - arī kapitālismā ir jāmaksā zemes (īpašuma) nodoklis - tas jau vairs nav nekāds privātīpašums, ja man visu laiku jāmaksā.
Tas pats komunisms vien sanāk, ja man par nodokļu nemaksāšanu var atņemt īpašumu.
Tā tikai tāda "privātīpašuma" ilūzija mūsdienās.
Karoče:
mežonīgais kapitālisms=mežonīgais "komunisms" -> starpību točna neredzu.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #37 : Novembris 28, 2017 »

Neredzu starpību īstenībā nozīmē redzu, ka starpības nav.

Medicīna.
Agrāk:
 bezkmaksas medicīna, ja sevišķi nepaveicās, varēja ne tikai vienkārši izdirsināt, bet pat tīšuprāt sačakarēt veselību.
Ja gribēji normāli, bija jāiet ar aploksni.
Šodien: ar aploksni vairs nav jāiet, jo visas cenas (aūūūu) ir skaidri norādītas internetā - vari gaudot, vari maksāt.

Redzu, ka starpības principā nav.
Un tā visur citur arī.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #38 : Novembris 28, 2017 »

Ā, rūpīgi izvērtēt Simona Vīzentāla centra darbības atbilstību Latvijas Satversmei, visām Ženēvas un citām starptautiskām konvencijām, u.t.t.
!!!

Tajā pašā slavenajā filmā "Pianists" taču skaidri un gaiši geto iemītniekus vagonos krāmēja pašu ebreju brīvprātīgie policisti.
Nu, un beigu beigās, neiedziļinoties detaļās, kas ko un kāpēc, bet - Hitlers pats taču arī bija ebrejs.
Ja tam Vīzentāla centram vajag pa visu pasauli vajāt savējos, lai taču vajā paši - nu ko viņi uzmācās visām valstīm, lai vajā viņējos?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #39 : Novembris 28, 2017 »

Aste Risks
Citāts
es taču lūdzu bez lozungiem  ;)
es taču neteicu ka tev rokā jābūt lozungiem   ;)
tavs pats pirmais komentārs jau bij labs iesākums - nu tad neļausim mums to  vienīgo vietu uz zemes  atņemt/piedrist visādiem importa  kundziņiem. 
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #40 : Novembris 29, 2017 »

Papucs
Citāts
1. Jāmaina cilvēki.
2. Tikai ar "īstajiem" cilvēkiem var noteikt jaunu valsts politiku.
Nu un kur tu dabūsi tos īstos cilvēkus? Tāda utopija vien ir.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #41 : Novembris 29, 2017 »

EzītisMiglā
nus, utopijas arī kādreiz īstenojas   :)
šajā sakarībā Jēzus īsi un kodolīgi un ne reizi vien piekodina Vassulai:
dariet visu, kas ir jūsu spēkos, bet Es paveikšu pārējo
http://www.tlig.lv/content/view/797/116/
ja par politiku - jā, nu ko gan mēs varam, nav pat īsti par ko vēlēt, un paši arī nejūtam aicinājumu tajā pūznī bāzties... tomer nāks laiks un viss notiks, bet līdz tam - pacenšamies kaut to minimumu kas mūsu spēkos.  piem., kristietības sakarā - nu kaut nenicināt  praviešus ,kamēr nav kā nākas pārbaudīti (to gan es neadresēju tev).
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7556
« Atbilde #42 : Novembris 29, 2017 »

Man ir ļoti konkrēts plāns, ko kopā ar draudzi atkārtojam katru svētdienu, Nīkajas ticības apliecība: "Mēs gaidām uz mirušo augšāmcelšanos un dzīvošanu nākamajā pasaulē."

Latvieši savas zemes un neatkarības mīlestību tagad pauž Īrijas sēņu audzētavās. Un tur Papucim var piekrist, kad pienāca brīdis patiešām pacīnīties un nevis ar dziesmiņām un dejošanu, bet konkrētu politiski atbildīgu rīcību, tad izrādījās, ka mums nevajag nekādu Latviju un neatkarību.

Varu piekrist arī Ezim, ka tiklīdz pat krietni cilvēki nokļūst Saeimā, tad iedarbojas pūļa efekts un tie ir spiesti piemēroties pārējiem. Man bija viena ļoti laba ideja, bet tikpat grūti īstenojama kā Papuča mūžīgais dzinējs. Īsumā: Saeimā ievēlam 10 cilvēkus, maksājam tiem lielu algu un ļoti rūpīgi tos uzmanām, lai tie vispār neko nedarītu, pilnīgi un absolūti neko, izņemot vienu lietu. Proti, noalgojam arī igauņu valodas tulku un liekam tam pārtulkot igauņu likumus, lēmumus utt. un šie 10 tad par tiem nobalso ar "par". Tas arī viss viņu darbs. Tiklīdz tie dara ko citu, tā cietumā. Nu lūk, vienkāršs, lēts un efektīgs risinājums.         
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
« Atbilde #43 : Novembris 29, 2017 »

Ilārs

Smieklīgs tev ``plāns`` :)
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #44 : Novembris 29, 2017 »

Nū nezinu, Ilār, vai tā vajadzētu . Igaunija jau nu arī ir tālu no ideāla , kaut gan protams ar visādām zamaškām no sērijas "nepārdosim ārzemniekiem" tur cackājās daudz mazāk un lauksaimniecību tikpat kā nesubsidēja.
IP pierakstīta