Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai Jēzus ir Dievs?  (Lasīts 9124 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Vai Jēzus ir Dievs?
« Atbilde #300 : Oktobris 11, 2018 »

> Nekrāpjas, viņš samaksāja ar savu patiesa cilvēka dzīvību. Bet tas arī ir par augstu priekš Tevis, jo Tu nezini, kas ir dzīvība.
Tas tiešām prasa paskaidrojumus.
Es vēl saprotu - samaksāja ar savām ciešanām, bet - ar dzīvību ?
"samaksāt ar dzīvību" pēc dziļākās būtības nozīmē - parastās, instinktīvās bailes no nāves?
Jēzus baidījās no nāves, baidījās mirt ? Tas ir, baidījās nonākt daudz labākā vietā?
Būtu labi, ja Jēzus nodzīvotu 100 gadu un mirtu lielā vecumā, un tikai pēc tam nonāktu paradīzē?
Vai arī Jēzus baidījās no nāves, tā kā instinktīvi baidās jebkurš parasts cilvēks?
Te der atcerēties, ka daudzi no tiem, kas pārcietuši klīnisko nāvi, ar tuneļiem, gaišajām būtnēm un citiem efektiem, no nāves vairs nebaidās. Tas tāpēc, ka viņiem ir, tā teikt, nāves pieredze. Kas, viņi visi ir drosmīgāki par Jēzu ?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7556
« Atbilde #301 : Oktobris 11, 2018 »

Ezi,

Jēzus teica un darīja daudzas lietas, bet par evaņģēlijos pierakstīto Jānis saka: "Vēl daudz citu zīmju Jēzus darīja Savu mācekļu priekšā, kas nav aprakstītas šinī grāmatā. Bet šīs ir rakstītas, lai jūs ticētu, ka Jēzus ir Kristus, Dieva Dēls, un lai jūs, pie ticības nākuši, dzīvību iegūtu Viņa Vārdā." Un pats Jēzus pēc kāda no dzimšanas akla vīra dziedināšanas saka: “Es esmu nācis šajā pasaulē spriest tiesu – lai neredzīgie redzētu un redzīgie taptu akli.”

Vai drīkstu vaicāt:  Kas tā bija par Kurukšetras kauju un kas bija Ardžuns? Un cik ilgā laikā pēc šā notikuma tas pierakstīts?

Aizbraukt var, bet ja Tu nekad iepriekš neesi bijis Daugavpilī, tad visticamāk prasīsi padomu kādam, kas tur bijis vai vismaz zina kur tieši Daugavpils atrodas.

Juatājums ir - kas tie ir par notikumiem, cik lielu iespaidu atstājuši uz cilvēka dzīvi. Es piemēram, esmu piemirsis daudzas lietas, ko darīju pirms nedēļas, bet labi atceros dažas lietas, kas notika pirms 40 gadiem. Jautājums ir vēsturiski labi izpētīts, skat. piemēram, Richard Bauckham. Jesus and the Eyewitnesses: The Gospels as Eyewitness Testimony
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #302 : Oktobris 11, 2018 »

Samaksāt ar savu dzīvību ir jūdu idiomas - samaksāt ar savām asinīm - latviskojums. Ar savu vietniecisko nāvi Jēzus izlēja savas asinis par visu cilvēku grēkiem. Citiem vārdiem sakot, viņš mira visu vietā un visu vietā izcieta elles ciešanas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
« Atbilde #303 : Oktobris 11, 2018 »

Ilārs 

Tas nozīmē ka ja es ieduru sev pirkstā un izleju drusku asiņu un pasaku ka tas ir par visu cilvēku grēkiem, es izdaru tieši to pašu? Otrkārt, pilsonim tur būs kaut kas nogrājis greizi, tāpēc ka cilvēki pēc šī pasākuma turpina mirt. Kristieši arī. Nekas nemainās.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #304 : Oktobris 11, 2018 »

Ilārs

`` un redzīgie taptu akli``

Tātad Jēzus ir ļauns?
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #305 : Oktobris 11, 2018 »

Ctulhu,

Tavas asinis labi ja der pārliešanai.

Redzīgie ir tādi kā Tu, kuri iedomājas, ka redz, lai gan patiesībā ir garīgi akli. Sastopoties ar Patiesības gaismu tie kļūst akli uz mūžiem. Gaisma var padarīt arī aklu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #306 : Oktobris 11, 2018 »

Ilārs

Nu un tātad ja kāds mani tīšām padara aklu, tad tas ir ļauns.

Also Kā prakse rāda, Jēzus asinis arī miršanas apturēšanai nederēja, izlēja , cilvēki joprojām mirst, nekas nesanāca.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #307 : Oktobris 11, 2018 »

papriekšu pievērs uzzmanību tiem aklajiem, kas kļuva redzīgi. "Ja sakām, ka mums nav grēka, tad maldinām sevi un patiesības nav mūsos.  Ja atzīstamies savos grēkos, tad viņš ir uzticams un taisns un mums piedod grēkus, un šķīstī mūs no visas netaisnības.  Ja mēs sakām, ka neesam grēkojuši, tad padarām viņu par meli un viņa vārda nav mūsos."

Jā, mēs ar viņu kopā mirstam un kopā arī dzīvosim. Pastudē kaut ko prātīgu:

Varbūt kāds jautās: kā var mirušie augšāmcelties? Kādā miesā viņi nāks?  Bezprātīgais, ko tu sēj, tas netop dzīvs, pirms tas nemirst.  Ko tu iesēj, nav tā miesa, kas būs, bet ir tikai sēkliņa, vai nu tas būtu labības grauds, vai kas cits.  Bet Dievs piešķir tai miesu pēc savas gribas, dodot katrai sēklai tai piederīgo miesu.  Ne visiem tāda pati miesa, citāda ir cilvēkam, citāda – dzīvniekiem, citāda – putniem, citāda – zivīm.  Ir gan debess ķermeņi, gan zemes ķermeņi, un citāda godība ir debess ķermeņiem un citāda – zemes ķermeņiem.  Citāds spožums ir saulei un citāds – mēnesim, un citāds spožums ir zvaigznēm, jo zvaigzne no zvaigznes atšķiras pēc spožuma.  Tāpat arī mirušo augšāmcelšanās – sēts top iznīcībā, bet augšāmceļas neiznīcībā.  Sēts top negodā, bet augšāmceļas godībā. Sēts top nespēkā, bet augšāmceļas spēkā.  Sēta top dabīga miesa, bet augšāmceļas garīga miesa. Jo kā ir dabīga miesa, ir arī garīga miesa.    Tā ir arī rakstīts: pirmais cilvēks Ādams tapa par dzīvu būtni, pēdējais Ādams tapa par Garu, kas dara dzīvu.  Taču pirmais nav garīgais, bet dabīgais – garīgais ir pēc tam.  Pirmais cilvēks ir no zemes pīšļiem, otrs cilvēks – no debesīm.  Kāds ir šis cilvēks, kas no zemes, tādi paši ir tie cilvēki, kas no zemes. Kāds ir cilvēks, kas no debesīm, tādi paši būs tie cilvēki, kas no debesīm.  Tāpat kā mēs valkājam zemes cilvēka izskatu, tā mēs arī valkāsim debess cilvēka izskatu.  Brāļi, to es jums saku: Dieva valstību nevar iemantot miesa un asinis, tāpat kā iznīcīgais neiemanto neiznīcīgo.    Redzi, es jums atklāju noslēpumu: ne visi mēs aizmigsim, bet visi mēs tapsim pārvērsti –  pēkšņi, vienā acumirklī, pēdējai taurei skanot. Tad atskanēs taure, un mirušie augšāmcelsies neiznīcībā, un mēs tapsim pārvērsti,  jo iznīcīgajam ir jātērpjas neiznīcīgajā un mirstīgajam ir jātērpjas nemirstīgajā.    Kad iznīcīgais ietērpsies neiznīcīgajā un mirstīgais ietērpsies nemirstīgajā, tad piepildīsies rakstītais vārds: nāve ir aprīta uzvarā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #308 : Oktobris 11, 2018 »

Ilārs

Nu protams, ka JK ir melis un nē, mēs neesam grēcīgi. Mēs esam kas esam, attīstamies. Neviena priekšā neesam vainīgi, cenšamies nedarīt ļaunu jo tāda ir mūsu daba.

Tas teksts, ko nocitēji ir bezjēdzīgs savārstījums, pardon, ar vienīgo domu ``pahans (dievs) dara kā grib``, to ka jūsu mācība balstās uz spēka tiesībām (kas stiprāks tam taisnība)  - es jau zinu. No tā vienīgais secinājums ir - mums ir jātop tik stipriem lei nekāds dievs nespēj uzsēsties uz kakla un ietaisīties par kungu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #309 : Oktobris 11, 2018 »

Ilārs

Savukārt šis

`  Kad iznīcīgais ietērpsies neiznīcīgajā un mirstīgais ietērpsies nemirstīgajā, tad piepildīsies rakstītais vārds: nāve ir aprīta uzvarā.``

ir labs plāns, tā arī darīsim. Sk. ``transhumānisms``.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #310 : Oktobris 11, 2018 »

Ctulhu,

Tu gandrīz vārds vārdā runā kā Jēzus laika farizeji  “Viņu aklums sakņojas spējā izskalot savas smadzenes tā, ka tiem šķiet, ka viņi ir patiesības paraugs, lai gan patiesībā tie seko velna meliem un neticībā vēršas pret vienīgo reālo glābšanas iespēju.”

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #311 : Oktobris 11, 2018 »

Ilārs

Nuja

Viņu (dievticīgo) aklums sakņojas spējā izskalot savas smadzenes tā, ka tiem šķiet, ka viņi ir patiesības paraugs, lai gan patiesībā tie seko velna (pareizāk - dievticības) meliem un neticībā vēršas pret vienīgo reālo glābšanas iespēju (kura ir zinātniski tehniskais progress)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #312 : Oktobris 11, 2018 »

Un also nē JK laika farizeji paši bija dievticīgi, tā ka es nevaru runāt kā viņi.
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #313 : Oktobris 11, 2018 »

Ctulhu,

Tu jau arī tici dievam, tikai ne patiesajam, tieši tāpat kā farizeji.

Progress un meli ir tukši vārdi no ateista mutes.

No kurienes uz kurieni tu progresē un vai meli nav viss, kas tev zināms?

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #314 : Oktobris 11, 2018 »

Ilārs

1) progress ir vairāk zināšanu un spēju
2) meli ir nepatiesi apgalvojumi, piemēram ``pastāv dievs``
3) nestaipi jēdzienu, es nevis ticu bet plānoju un reālas lietas.
IP pierakstīta