Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Apzināta Bībeles vēsts izmainīšana,jeb mazticības klaja izrādīšana.  (Lasīts 4689 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Staar
Citāts
Dievs Jēzu augšāmcēla (Apustuļu darbi 2:32.) un tas nozīmē to,ka viņš tagad ir dzīvāks par dzīvu
tikai pa taisno kontektēties ar viņu nevar.
Nozīme tajā, ka Skolotājs ir dzīvs, ir tāda, ka ar viņu var sarunāties. Ja sarunāties nevar, t.i. Skolotājs aizlidojis uz citu Galaktikum, tad arī nav saites ar Skolotāju.

Citāts
Tās metodes nestrādā,jo tie cilvēki nepazīst patieso Dievu Jehovu.Viņi izsaka lūgšanas,bet pēc nepareizās adreses.Tāpēc Dievs tās nemaz nesaņem
Dievam nepielec, ka tas cilvēks lūdz tieši viņu, Dievu, tikai nosauc drusku savādākā vārdā? Tātad vēstules Saņēmējs, t.i. Dievs, nav viszinošs, un viņam ir vajadzīgs vēl kāds pastnieks, kas vēstules nogādā pēc adreses?
Visa sāls ir lūgt tieši Jehovam, un tad būs pareizā atbilde?
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280

redz, ja pravietis tiešām ir no Dieva, viņš nekļūdās VISPĀR. /Jonas c./

Nu,nu! Bībele vēsta,ka brīžiem pravieši paši līdz galam nesaprata vēsti,ko viņiem lika sludināt Dievs. (Dan. 12:8; 1. Pēt. 1:10—12.)Tāpēc ne viss, kas rakstīts Bībelē, pašreiz ir līdz galam izprotams, jo vēl nav pienācis Jehovas noteiktais laiks visu atklāt. Piemēram,Jēzus ne reizi vien saviem apustuļiem skaidroja, ka viņam būs jācieš un jātiek nonāvētam. (Mateja 12:40; 16:21.) Taču apustuļi nesaprata, ko viņš grib sacīt. Viņiem tas kļuva skaidrs tikai pēc Jēzus nāves un augšāmcelšanas, kad viņš materializējās cilvēka ķermenī, parādījās vairākiem mācekļiem un ”tiem palīdzēja pilnībā saprast Rakstus”. (Lūk. 24:44—46; Ap. d. 1:3.) Gluži tāpat Kristus sekotāji neizprata, ka Dieva valstība tiks nodibināta debesīs, līdz kamēr 33. gada Vasarsvētkos pār viņiem tika izliets svētais gars. (Ap. d. 1:6—8.)
Arī 20. gadsimta sākumā patiesajiem kristiešiem bija vairāki maldīgi priekšstati par ”pēdējām dienām”. (2. Tim. 3:1.) Piemēram, 1914. gadā daži domāja, ka pavisam drīz viņi tiks paņemti debesīs. Kad viņu cerības uzreiz nepiepildījās, viņi turpināja neatlaidīgi pētīt Rakstus, līdz saprata, ka vēl ir gaidāma vērienīga sludināšana. (Marka 13:10.)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1940

astra
nu pareizi. kad mācekļi vēl bij mācekļi, tad viņi mācījās. viņi  klausījās un jautāja, jautāja un atkal kluasījās - mēģināja saprast. arī tagadējie pravieši nesaprot visu, īpaši jau tie kas izraudzīti kā bērni (Fatima, Garabandāle, Medžugorje), un vispār - neviens nekad nesapratīs Dievu  LĪDZ GALAM, tas pēc definīcijas  nav iespējams.
tikai tas nu absolūti nenozīmē, ka tāds nesapratējs var sākt melst kko no sevis paša, cenšoties to pielipināt Vēstij! kā tavu samozvancu gadījumā - uzdoties par pastardienas zinātājiem!
pravieša uzdevums ir nevainojami, nemainot ne zilbi, nodot visiem Dieva vēstījumu. un tad tas arī būs nekļūdīgs.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies

Staar
Citāts
Dievs Jēzu augšāmcēla (Apustuļu darbi 2:32.) un tas nozīmē to,ka viņš tagad ir dzīvāks par dzīvu
tikai pa taisno kontektēties ar viņu nevar.
Nozīme tajā, ka Skolotājs ir dzīvs, ir tāda, ka ar viņu var sarunāties. Ja sarunāties nevar, t.i. Skolotājs aizlidojis uz citu Galaktikum, tad arī nav saites ar Skolotāju.

Ir saite,Tā ir Dieva spēks-Svētais Gars,ar ko Dievs ir apveltījis Jēzu,lai tas  ar šo "instrumentu" varētu vadīt savu draudzi.Piemēram,ja kādas firmas direktors atrodas tālu ārzemēs,viņš savu kompāniju var vadīt ar telefona palīdzību,kurā pat var redzēt viņa ģīmi,ne tikai dzirdēt balsi.
-------------------

Citāts
Tās metodes nestrādā,jo tie cilvēki nepazīst patieso Dievu Jehovu.Viņi izsaka lūgšanas,bet pēc nepareizās adreses.Tāpēc Dievs tās nemaz nesaņem

Dievam nepielec, ka tas cilvēks lūdz tieši viņu, Dievu, tikai nosauc drusku savādākā vārdā? Tātad vēstules Saņēmējs, t.i. Dievs, nav viszinošs, un viņam ir vajadzīgs vēl kāds pastnieks, kas vēstules nogādā pēc adreses?

Kā lai pielektu,ja adresēts tiek kaut kādam Kungam ?Kungu un izdomātu dievu pasaulē taču ir daudz!Un Dievam ir šis starpnieks jeb "pastnieks",kas pienes tikai Jahvem adresētās vēstules jeb lūgšanas.Tas ir Jēzus Kristus.
------------------
Visa sāls ir lūgt tieši Jehovam, un tad būs pareizā atbilde?

Pa taisno pie Dieva nevar griezties,jo neviens nesvēts nevar nākt Dieva priekšā,tāpēc Dievs Jehova ir jālūdz Jēzus Kristus vārdā,kurš vienīgais,būdams cilvēks, bija un ir svēts. Bībelē teikts:"Jo ir viens Dievs un viens starpnieks starp Dievu un cilvēkiem — cilvēks, Kristus Jēzus,(1.Timot.2:5.) Vēl Bībelē teikts:"Tā kā mums ir izcils augstais priesteris, kas ir iegājis debesīs, Jēzus, Dieva Dēls, nepārstāsim viņu apliecināt.Jo mums nav tāds augstais priesteris, kas nespēj just mums līdzi mūsu vājībās, bet gan tāds, kas ir visādi pārbaudīts, tāpat kā mēs, tikai viņš bija bez grēka. 16 Tāpēc tuvosimies augstsirdīgās labestības tronim ar drosmi savā runā, lai saņemtu žēlastību un rastu augstsirdīgu labestību, kad mums ir vajadzīga palīdzība.(Ebr. 4:15,16.)
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies

astra
nu pareizi. kad mācekļi vēl bij mācekļi, tad viņi mācījās. viņi  klausījās un jautāja, jautāja un atkal kluasījās - mēģināja saprast. arī tagadējie pravieši nesaprot visu, īpaši jau tie kas izraudzīti kā bērni (Fatima, Garabandāle, Medžugorje), un vispār - neviens nekad nesapratīs Dievu  LĪDZ GALAM, tas pēc definīcijas  nav iespējams.
tikai tas nu absolūti nenozīmē, ka tāds nesapratējs var sākt melst kko no sevis paša, cenšoties to pielipināt Vēstij! kā tavu samozvancu gadījumā - uzdoties par pastardienas zinātājiem!
pravieša uzdevums ir nevainojami, nemainot ne zilbi, nodot visiem Dieva vēstījumu. un tad tas arī būs nekļūdīgs.

Labi,Jona!Bet ko galu galā cilvēki ir iemācījušies no tevis izslavētās Vassulas,piemēram?Tu tak redzi,ka viņi neapspriež mācības,bet vīzijas,kurās viņi Vassulā saskata Jēzu.Vai tas tev šķiet normāli? Man nē!
Un visos tevis pieminētajos " izraudzītajos praviešos" redzama viena un tā pati līnija -mistikas apvītas ainas.Bet Dievs brīdina savus sekotājus izvairīties no mistikas,nevis skriet visā tajā iekšā bez apdoma.
Tad vēl,1.Korintiešiem 1.nod. lasāma svarīga informācija.Tur teikts:
10 Es jūs mudinu, brāļi, mūsu Kunga Jēzus Kristus vārdā, lai jūs visi runātu saskanīgi un starp jums nebūtu šķelšanās, bet lai jūs būtu pilnīgi vienoti — vienprātīgi un vienās domās.
11 Jo Hloes piederīgie man par jums, mani brāļi, ir pavēstījuši, ka jūsu starpā esot ķildas.
12 Ar to es domāju, ka jūsu vidū runā: ”Es sekoju Pāvilam”, ”Es — Apollam”, ”Es — Kēfam”, ”Bet es — Kristum.”
13 Tad jau Kristus ir dalīts! Vai tad Pāvils jūsu dēļ ir piesists pie staba? Vai jūs esat kristīti Pāvila vārdā? 

Tāpēc var jautāt līdzīgi,Jona: " vai Vassula,vai Fatima, Garabandāle, Medžugorje tevis dēļ ir piesistas pie staba? Vai tu esi kristīta Vassulā,Fatimā, Garabandālē vai Medžugorjē?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

astra
un tu būtu kristīta  - Nācaretē? Betlēmē? Jeruzalemē?
"Vassulas mācības" neapspriež tāpēc, ka viņai nav nekādas jaunas mācības. tiek rūpīgi atgādināts un piekodināts Evaņgēlijs, vienīgi uzsvērts tieši šodien aktuālais, un jo īpaši visas kristīgās Baznīcas vienotība (par ko tu savā komentārā tā uztraucies). izskaidrots sen atpakaļ solītais bet līdz šim laikam aizzīmogotais Daniēla pravietojums, ļoti būtiska ir atklāsme par Krievijas lomu u.c.
bet kpēc gribi lai es visu pārstāstu, ja vari vnk izlasīt?
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2694.msg343975#msg343975
Citāts
Un visos tevis pieminētajos " izraudzītajos praviešos" redzama viena un tā pati līnija -mistikas apvītas ainas.
man nudien ir mistika, kas pie tevis skaitītos mistika...  VD runājošais ēzelis, Daniēls pie lauvām, aprītais/izspļautais Jona , JD palags no debesīm, pilns ar ēdamiem lopiņiem?
ja esi atradusi Vassulai kko briessssmonīgi mistiskāku, ceru ka atklāsi man ar?
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies

astra
un tu būtu kristīta  - Nācaretē? Betlēmē? Jeruzalemē?
"Vassulas mācības" neapspriež tāpēc, ka viņai nav nekādas jaunas mācības. tiek rūpīgi atgādināts un piekodināts Evaņgēlijs, vienīgi uzsvērts tieši šodien aktuālais, un jo īpaši visas kristīgās Baznīcas vienotība (par ko tu savā komentārā tā uztraucies). izskaidrots sen atpakaļ solītais bet līdz šim laikam aizzīmogotais Daniēla pravietojums, ļoti būtiska ir atklāsme par Krievijas lomu u.c.
bet kpēc gribi lai es visu pārstāstu, ja vari vnk izlasīt?
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2694.msg343975#msg343975
Citāts
Un visos tevis pieminētajos " izraudzītajos praviešos" redzama viena un tā pati līnija -mistikas apvītas ainas.
man nudien ir mistika, kas pie tevis skaitītos mistika...  VD runājošais ēzelis, Daniēls pie lauvām, aprītais/izspļautais Jona , JD palags no debesīm, pilns ar ēdamiem lopiņiem?
ja esi atradusi Vassulai kko briessssmonīgi mistiskāku, ceru ka atklāsi man ar?

Bībelē nav nekādas mistikas ,jo visi ,no pirmā acu uzmetiena lasāmie "mistiskumi" ir izskaidroti.Kut vai,piemēram,par to pašu runājošo ēzeli.Dievs Jehova negrib, ka Bileāms nolādētu viņa tautu. Tāpēc viņš sūta eņģeli ar garu zobenu, lai tas nostātos uz ceļa un apturētu Bileāmu. Bileāms neredz eņģeli, bet viņa ēzelis gan to redz. Ēzelis par visu varu grib izvairīties no eņģeļa un galu galā vienkārši noguļas uz ceļa. Bileāms ir ļoti sadusmots un sit ēzeli ar nūju.
Tad Jehova izdara tā, ka Bileāms dzird savu ēzeli runājam. ”Ko es tev esmu nodarījis, ka tu mani sit?” ēzelis jautā.
”Tu mani pataisi par muļķi,” saka Bileāms. ”Ja man būtu zobens, es tevi nogalinātu!”
”Vai es jebkad iepriekš esmu tā darījis?” jautā ēzelis.
”Neesi gan,” atbild Bileāms.
Tad Jehova liek Bileāmam ieraudzīt eņģeli, kas ar zobenu rokā stāv uz ceļa. Eņģelis saka: ”Kāpēc tu siti savu ēzeli? Es esmu atnācis aizšķērsot tev ceļu, jo tu nedrīksti iet, lai nolādētu Izraēlu. Ja tavs ēzelis nebūtu izvairījies no manis, es būtu tevi nogalinājis, bet tavu ēzeli es nebūtu aizticis.”
Bileāms saka: ”Es esmu grēkojis. Es nezināju, ka tu stāvi uz ceļa.” Eņģelis ļauj Bileāmam iet, un Bileāms dodas satikt Balaku. Bileāms tik un tā mēģina nolādēt Izraēlu, bet Jehova viņam liek izdarīt pretējo — svētīt Izraēlu trīs reizes.

Tāpat ir izskaidroti visi citi tevis pieminētie "mistiskie " brīnumi.
-----------
ja esi atradusi Vassulai kko briessssmonīgi mistiskāku, ceru ka atklāsi man ar?/c./

Nu tak tā bārda un garie mati,kas ik pa laikam viņai parādās !Tas tak nav normāli!Evaņģēlija sludināšanā nepiedienas maskarāde.Ja tas tā tik tiešām ir,tad Sātans vienkārši izmanto Vassulu,lai tēlotu "gaismas eņģeli",tādā veidā novēršot cilvēku uzmanību no galvenā,proti-no vēsts,kas izriet no evaņģēlijiem.
Analogi cilvēki uzvedās tad,kad it kā kādam esot parādījusies Dievmāte Marija.Ar šī tēla parādīšanos visa pielūgsme tiek veltīta mistiskajam tēlam,bet ne Dievam,lai gan Atklāsmes grāmatā eņģelis Jānim ,un līdz ar to mums visiem paskaidro,ka JĀPIELŪDZ IR VIENĪGI DIEVS!
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Staar
Citāts
.Piemēram,ja kādas firmas direktors atrodas tālu ārzemēs,viņš savu kompāniju var vadīt ar telefona palīdzību,kurā pat var redzēt viņa ģīmi,ne tikai dzirdēt balsi.
To balsi un tieši tādu un tieši to ko saka vienādi var dzirdēt visi, kas ir pie telefona.
Taču Jēzus balsi tā dzirdēt nevar? Ir tikai individuāli seansi, un atkal jau ar dažādām, pretrunīgām pamācībām.

Citāts
Pa taisno pie Dieva nevar griezties,jo neviens nesvēts nevar nākt Dieva priekšā
Kā tad VD ebreji pa taisno griezās pie Dieva, un Dievs viņiem pa taisno atbildēja?

Nu, vienalga, mans jautājums pēc būtības paliek tas pats:
Vai Jēzum nepielec, ka tas cilvēks lūdz Dievu caur Jēzu, bet tikai nosauc Dievu vai Jēzu drusku savādākā vārdā? Tātad vēstules Saņēmējs, t.i. Dievs, nav viszinošs, un viņam ir vajadzīgs vēl kāds pastnieks, kas vēstules nogādā pēc adreses?
Kā arī Jēzus nedzird, ja pie viņa nevēršas tieši, nosaucot pareizi vārdā?

Citāts
visi ,no pirmā acu uzmetiena lasāmie "mistiskumi" ir izskaidroti.
:D
Ar ko? Ar citu mistiku?
Tas ir, nevis ēzelis runāja, kas būtu mistiski, bet gan "Jehova izdara tā, ka Bileāms dzird savu ēzeli runājam"? Atrodi 10 atšķirības?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies

astra
nu, bārda gan ir tālaika vīriešiem visai pierasta "maskarāde". 
ja neaptvēri - Vassulai neparādās bārda,  viņas vietā reizēm parādās Jēzus Seja.  kas pavisam normāla, katram saprotama Zīme, ja jau mērķis ir apstiprināt Jēzus klātbūtni.
un kas Viņam to aizliegs, kāds gaisā pasists kantorītis?  būs vien jums jāapmierinās ar Rasela portretu pie sienas...   :P
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies

Staar
Citāts
.Piemēram,ja kādas firmas direktors atrodas tālu ārzemēs,viņš savu kompāniju var vadīt ar telefona palīdzību,kurā pat var redzēt viņa ģīmi,ne tikai dzirdēt balsi.
To balsi un tieši tādu un tieši to ko saka vienādi var dzirdēt visi, kas ir pie telefona.
Taču Jēzus balsi tā dzirdēt nevar? Ir tikai individuāli seansi, un atkal jau ar dažādām, pretrunīgām pamācībām./c./

Jēzus paskaidro,ka:"Manas avis dzird manu balsi, es tās pazīstu, un viņas man seko."(Jāņa 10:27.)Līdzīgus vārdus Jēzus teica Pilātam: ”Tāpēc es esmu dzimis un pasaulē nācis, lai apliecinātu patiesību. Ikviens, kas ir no patiesības, dzird manu balsi.”  (Jāņa 18:37)

No Jēzus vārdiem skaidri redzams,ka ne visi dzird Jēzus balsi,kaut arī pielūdz Jēzu.Kaut arī viņi daudzreiz būs bijuši saukuši "Kungs, Kungs",viņi vienīgi dzirdēs atbildi, kādu tajā "sprieduma izpildes stundā" saņems ,gluži tāpat kā daudzi citi āžiem līdzīgi cilvēki: ”Patiesi, es jums saku: es jūs nepazīstu.”  (Mat. 7:21—23; 25:11, 12.)
--------------------

Citāts
Pa taisno pie Dieva nevar griezties,jo neviens nesvēts nevar nākt Dieva priekšā
Kā tad VD ebreji pa taisno griezās pie Dieva, un Dievs viņiem pa taisno atbildēja?/c./

Viņi bija paša Dieva izredzētā tauta visu citu tautu starpā.
--------------------

Nu, vienalga, mans jautājums pēc būtības paliek tas pats:
Vai Jēzum nepielec, ka tas cilvēks lūdz Dievu caur Jēzu, bet tikai nosauc Dievu vai Jēzu drusku savādākā vārdā? Tātad vēstules Saņēmējs, t.i. Dievs, nav viszinošs, un viņam ir vajadzīgs vēl kāds pastnieks, kas vēstules nogādā pēc adreses?
Kā arī Jēzus nedzird, ja pie viņa nevēršas tieši, nosaucot pareizi vārdā?

Nevar saukt pat ne drusku savādākā vārdā.Nevar tikt uzklausīts,ja nav precīza adresāta.Tas būtu tas pats,ja cilvēki sāktu savus pateicības ziedu pušķus likt pie gleznas,bet ne dot tos gleznas autora rokās.
---------------------

Citāts
visi ,no pirmā acu uzmetiena lasāmie "mistiskumi" ir izskaidroti.
:D
Ar ko? Ar citu mistiku?
Tas ir, nevis ēzelis runāja, kas būtu mistiski, bet gan "Jehova izdara tā, ka Bileāms dzird savu ēzeli runājam"? Atrodi 10 atšķirības?/c./

Vai tad vēl nesaprati,ka runātājs nebija ēzelis,bet gan tas Dieva sūtītais eņģelis?Gluži tāpat,kā gadījumā ar Ādamu un Ievu,kur runātāja nebija čūska,bet gan melīgais eņģelis-Sātans.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies

astra
nu, bārda gan ir tālaika vīriešiem visai pierasta "maskarāde". 
ja neaptvēri - Vassulai neparādās bārda,  viņas vietā reizēm parādās Jēzus Seja.  kas pavisam normāla, katram saprotama Zīme, ja jau mērķis ir apstiprināt Jēzus klātbūtni.
un kas Viņam to aizliegs, kāds gaisā pasists kantorītis?  būs vien jums jāapmierinās ar Rasela portretu pie sienas...   :P

Kāda zīme?Jēzus skaidri pateica,ka nekādas zīmes netiks dotas,kā vien Jonas zīme. Lūka raksta:" Kad ļaužu saradās aizvien vairāk, viņš sacīja: ”Šī paaudze ir ļauna paaudze, kas grib redzēt kādu zīmi. Bet nekāda zīme tai netiks dota, izņemot Jonas zīmi.  Tāpat kā Jona kļuva par zīmi nīniviešiem, tā arī Cilvēka dēls būs par zīmi šai paaudzei.
Bet Matejs ir paskaidrojis ko tas nozīmē:"Tāpat kā Jona trīs dienas un trīs naktis bija milzu zivs vēderā, tā arī Cilvēka dēls trīs dienas un trīs naktis būs zemes klēpī".

Runājot par portretiem pie sienas,tad ne JL draudžu zālēs ,ne kāda draudzes locekļa mājās nav pat Jēzus portreta,jo neviens nezina,kāds Jēzus patiesībā izskatījās. 
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Staar
Citāts
No Jēzus vārdiem skaidri redzams,ka ne visi dzird Jēzus balsi,kaut arī pielūdz Jēzu.Kaut arī viņi daudzreiz būs bijuši saukuši "Kungs, Kungs",viņi vienīgi dzirdēs atbildi, kādu tajā "sprieduma izpildes stundā" saņems ,gluži tāpat kā daudzi citi āžiem līdzīgi cilvēki: ”Patiesi, es jums saku: es jūs nepazīstu.”
Kā jau parasti. Atšķirt, vai ar tevi runā īstais Jēzus, protams, nav iespējams.
Lai kurā draudzē / konfesijā / grupējumā arī nebūtu kristietis, viņš ar pārliecību teiks, ka ar viņu tiešām runā pats Jēzus.

Citāts
Viņi visi vai tad tāpēc bija svēti? Vai arī te atkal būs sinonīmi, ka "svēts" = "izredzēts" ?

Citāts
.Nevar tikt uzklausīts,ja nav precīza adresāta.Tas būtu tas pats,ja cilvēki sāktu savus pateicības ziedu pušķus likt pie gleznas,bet ne dot tos gleznas autora rokās.
Glezna nav cilvēks un nevar pateikt, ka lūdzējs kļūdījies.
Te ir drīzāk vietā līdzība, ka Pētrim ir liela nelaime - deg māja, un viņš skrien pēc palīdzības pie kaimiņa Jāņa , kuram sētā ir personīgā ugunsdzēšamā mašīna, un sauc pilnā balsī "Kaimiņ! Palīgā! Deg!"
Tavuprāt, ir normāli ja kaimiņš atbild tikai tad, ja viņu nosauc precīzi vārdā?
Kamēr Pēteris nesauks "Jāni! Palīgā! Deg!", tikmēr Jānis neklapēs ne ar ausi, jo ..
a) Jānim ir robots - palīgs, kurš reaģē tikai uz precīzu vārdu. Pats Jānis sēž bunkurā un ir izolēts no ārpasaules, neko ne dzird ne redz.
b) Jānis visu redz un dzird, bet ir augstprātīgs kretīns un tāpēc nereaģē
c) Jānis visu redz un dzird, bet ir birokrāts un formālists
d)  ??

Citāts
Vai tad vēl nesaprati,ka runātājs nebija ēzelis,bet gan tas Dieva sūtītais eņģelis?
Nē, tik simboliski es neprotu domāt. Cenšos burtiski, un tad ja kas nesanāk, tad tikai simboliski. Protams, daudzreiz ir saprotams ka ir simbolu valoda, kā "olīvkoki un gaismekļi".

Lai gan - kāda starpība, vai runā ēzelis vai arī super-būtne eņģelis, kas izliekas par ēzeli? Abi ir mistiski gadījumi.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā

Staar
Paklau, tu tiešām esi no JL? Vai arī pārstāvi kādu no viņu novirzieniem ?
Ieskatījos jūsu mājas lapā,

Grāmatas un brošūras -> Mana Bībeles stāstu grāmata -> 42. stāsts: Ēzelis runā

VAI tu kādreiz esi dzirdējis par ēzeli, kas runā? ”Nē,” tu droši vien teiksi, ”dzīvnieki nerunā.” Bet Bībelē ir stāstīts par kādu ēzeli, kas runāja. Uzzināsim, kā tas notika. ...

, kurā vietā te teikts, ka ēzeļa vietā runāja eņģelis ???

Ir ēzeļa runātais atsevišķi, Bileāma runātais atsevišķi un eņģeļa runātais atsevišķi.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies

Staar
Paklau, tu tiešām esi no JL? Vai arī pārstāvi kādu no viņu novirzieniem ?
Ieskatījos jūsu mājas lapā,

Grāmatas un brošūras -> Mana Bībeles stāstu grāmata -> 42. stāsts: Ēzelis runā

VAI tu kādreiz esi dzirdējis par ēzeli, kas runā? ”Nē,” tu droši vien teiksi, ”dzīvnieki nerunā.” Bet Bībelē ir stāstīts par kādu ēzeli, kas runāja. Uzzināsim, kā tas notika. ...

, kurā vietā te teikts, ka ēzeļa vietā runāja eņģelis ???

Ir ēzeļa runātais atsevišķi, Bileāma runātais atsevišķi un eņģeļa runātais atsevišķi.

Tāda nu ir patiesība,ka tad, kad ”bez valodas lops, sāka runāt cilvēka valodā”, spēja to darīt nāca no garīgās sfēras. Apustulis Pēteris par šo notikumu saka tā:" 15 Atstādami taisno ceļu, tie ir nomaldījušies, sekodami Bileāmam, Beora dēlam, kas dzinās pēc netaisnās algas,
16 bet saņēma pamācību par savu pārkāpumu: bez valodas lops, sākdams runāt cilvēka valodā, aizkavēja pravieša neprātīgo nodomu. (2. Pētera2:16.)
  Kad Dieva eņģelis uzrunāja Bileāmu ar viņa ēzeļa starpniecību, dzīvniekam nebija vajadzīgi tādi sarežģīti balss orgāni, kādi ir cilvēkiem.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies

Staar
Citāts
No Jēzus vārdiem skaidri redzams,ka ne visi dzird Jēzus balsi,kaut arī pielūdz Jēzu.Kaut arī viņi daudzreiz būs bijuši saukuši "Kungs, Kungs",viņi vienīgi dzirdēs atbildi, kādu tajā "sprieduma izpildes stundā" saņems ,gluži tāpat kā daudzi citi āžiem līdzīgi cilvēki: ”Patiesi, es jums saku: es jūs nepazīstu.”
Kā jau parasti. Atšķirt, vai ar tevi runā īstais Jēzus, protams, nav iespējams.
Lai kurā draudzē / konfesijā / grupējumā arī nebūtu kristietis, viņš ar pārliecību teiks, ka ar viņu tiešām runā pats Jēzus./c./

Tāpēc jau ir SVARĪGI zināt,kas par Dievu un Viņa Dēlu Jēzu teikts tieši Bībelē.Tāpēc arī Bībele jāizstudē,lai saprastu,kā kļūt par patiesu Jēzus sekotāju-patiesu kristieti,kas tad arī spēs dzirdēt Jēzus balsi.
-----------------

Citāts
Viņi visi vai tad tāpēc bija svēti? Vai arī te atkal būs sinonīmi, ka "svēts" = "izredzēts" ?/c./

Bībele vēsta,ka izraēliešu tautai BIJA izredzes, ka ”priesteru un ķēniņu valsts un.. svēta tauta” tiks veidota tikai no viņiem. Pirmajā gadsimtā ebreju tauta kopumā noraidīja Jēzu. Tāpēc iespēja veidot Ābrahāma dzimumu vairs nepiederēja tikai viņiem. (Romiešiem 11:7—10)Tomēr, kad 33. gada Vasarsvētkos sākās to cilvēku izraudzīšana, kuri veidotu ”priesteru un ķēniņu valsti” debesīs, bija godprātīgi ebreji, kas pieņēma šo uzaicinājumu. Kaut arī viņu skaits bija mērāms tūkstošos, viņi bija tikai ”mazs atlikums” salīdzinājumā ar visu ebreju tautu. (Rom. 11:5.)
Ko Jehova darīja, lai sapulcinātu ”pilnu skaitu” to, kuriem bija jākļūst par Ābrahāma dzimumu? (Rom. 11:12, 25.) Apustulis Pāvils rakstīja: ”Nav sacīts, ka Dieva vārds ar to būtu zaudējis spēku. Jo ne visi, kas cēlušies no Israēla, ir patiesi israēlieši. Ne arī tāpēc, ka tie ir cēlušies no Ābrahāma, visi ir viņa bērni. Tas jāsaprot tā: nevis miesīgie bērni ir Dieva bērni, bet apsolījuma bērni tiek atzīti par viņa cilti.” (Rom. 9:6—8.)
Tātad, lai piepildītu savu solījumu , Jehovam nebija jāizraugās tikai tādi cilvēki, kas bija cēlušies no Ābrahāma.Sākot ar 36. gadu, kad tika svaidīts Kornēlijs — pirmais neapgraizītais cittautietis, kas kļuva par kristieti —, neebrejiem pavērās iespēja kļūt par simboliskā olīvkoka zariem. (Ap. d. 10:44—48.) Kā bija pravietots, Ābrahāma dzimums — Jēzus Kristus kopā ar 144 tūkstošiem — nesīs svētības ”visām zemes tautām”. (1. Moz. 22:18; Rom. 11:12.)
--------------

Citāts
.Nevar tikt uzklausīts,ja nav precīza adresāta.Tas būtu tas pats,ja cilvēki sāktu savus pateicības ziedu pušķus likt pie gleznas,bet ne dot tos gleznas autora rokās.
Glezna nav cilvēks un nevar pateikt, ka lūdzējs kļūdījies./C./

Labi,ņemsim piemēru ar dzīviem cilvēkiem.Ja cilvēki pateicības ziedus dotu izstādes rīkotājiem,nevis mākslas darbu autoram.

IP pierakstīta