Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Priekšstati un stereotipi par islamu (split no "Draugu izvēle")  (Lasīts 11128 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276

Ezīti, žīdus, homīšus, mudslimus u.c. agresīvas minoritātes neļauj apsmiet institucionalizēta un metodiska politika, t.s. politkorektuma (PC priekš 9K116) un tieksmes viktimizēt visas iespējamās minoritātes, ko realizē caur caurēm sarkanais establišments, kas šobrīd valda Eiropā. Uz kristiešiem politkorekktuma aizsargstikls neattiecas, jo viņi ir ļauni heteroseksuāli, pārsvarā balti vīrieši. Kas gan viņiem var kaitēt?

9K116, es runāju par tādiem piemēriem, ka šis. Slabo kādam rietumu modernās ''mākslas'' fāgam uztaisīt čurainu muhamedu? Protams, ka slabo. Pirmkārt tāpēc, ka viņi baidās no dvieļiem. Otrkārt, jo gandrīz visi ne vien paši ir leftardi, bet tādu pašu kretīnu sponsorēti, ieskaitot no valdības organizāciju puses, kas ir laimīgas mērcēt Jēzu urīnā, bet Markss pasarg, ja kāds uzzīmēs jancīgu magometu. Kur gan mūsu manieres pret nabaga apspiestajiem tuksnešu pāķiem, kas pirms 500 gadiem dzīvojuša sirotāju-pedofilu uzskata par izcilāko personu cilvēces vēsturē.

Kas attiecas uz vispārinājumiem, tad ir pat ļoti liels pamats tos, lietot, ja statistika un elementāra prakse tam runā par labu. Nez kāpēc tie žīdi pamet malmi? Tak ne jau visi moslemi viņus neieredz, bet tikai ''tie ļaunie''.
Pie tam es nekur nesaku, ka visi kādas grupas pārstāvji ir jāsoda par noziegumiem, ko izdara daži. Tikai to, ka šīs grupas influx jāaptur un ar esošajiem jāveic diezgan strikts, bet bet civilizēts didaktisks darbs. Sākt varētu kaut vai ar mākslīgu getto tipa rajonu izklīdināšanu pa visu valsti, piespiedu kārtā dislocējot imigrantu kopas pa izkaisītiem rajoniem, neļaujot tiem marinēties savā sulā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists

Gnidrologs

Tas noziimee, ka sjis politkorektums ir ``skjiibs`` jeb nepilniigs.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

9K116
Citāts
    2) islama teroristus motivē TIKAI ticība, nevis cīņa par savas valsts neatkarību.

Nē, nav TIK vienkārši, man par šo tēmu kā reiz bucinieks mētājas, varu iedot palasīties ja interesē (diemžēl autors nav sevišķi lasāms, teksts ir haotisks, tomēr DOMU izvilkt var).

Īsumā - viņus motivē ne tik daudz ticība islamam, cik pārliecība par jūdaistu, kristiešu un neticīgo SAZVĒRESTĪBU pret islamu - un tas tiek pamatots jau sākot ar koloniālisma laikmetu 19. gadsimtā, un beidzas ar koalīcijas veikto uzbrukumu talibiem VAKAR. Līdz ar to Džihads tiek pasniegts kā svēts aizstāvēšanās karš,

izlasi, lūdzams, vēl reiz manu un savu argumentāciju, lēnām, nesteidzoties, saprotot katru vārdu. Iespējams, pamanīsi kādu pretrunu? Hints  - kas tas ir "sazvērestība pret islamu"? Pret ko tā ir un ko tā cenšas panākt?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Citāts
    3) islama adepti paši apstiprina islāma virsuzdevumu - vispasaules kalifāta izveidi.

nekāda runa neiet.
iet, iet tāda runa. Tiesa - TIEŠĀ textā to atļaujas paust TIKAI islāma fundamentālisti, un arī ne visi. Taču netieši - pat Ahmeds to atzina par pareizu un aktuālu islama mērķi. Tb - jebkurā teritorijā panākt tikumīgu valsts pārvaldi - esot minoritātē, izmantot esošo likumdošanu lai palēnām mainītu likumdošanu. Kļūstot par majoritāti - pārņemt varu savās rokās ar majoritātes likumīgajām tiesībām un leģitimizēt vienīgo morālētisko likumu - šariatu. Tātdā veidā ieviešot visā pasaulē vienīgo patieso un morālo kārtību - šariata kārtību.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Citāts
    1) islama teroristi IR. Atšķirībā no ebrejiem - zīdaiņu ēdājiem.

Kristiešu teroristi arī IR - tie paši īru katoļi Belfāstā, un vai tik arī basku separātisti nebija visnotaļ ticīgi?
taisnība. Bet ar apzīmējumu "teroristi" - visa līdzība arī izbeidzas.
Īri un baski ir nacionālie teroristi, ij viņu darbība ir gan šauri lokalizēta, gan mērķi ir šauri lokāli.  Gan īriem, gan baskiem, brazīlijā vai meksikā nebūtu ko meklēt, ja vien tur nebūtu aizbēdzis kāds konkrēts mērķis. ismamam abas valstis būs interesantas kaut vai ar to, ka tās ir kristīgas. Lai gan atrodas otrā pusē zemeslodei no arābijas pussalas. reliģija ir internacionāla, attiecīgi - reliģiski motivēts terorisms  - arī ir internacionāls.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Jā, kontekstā ar masika teikto, piemirsu pieminēt, ka tāda lieta kā ''mērens islams'' nepastāv un nevar pastāvēt by default, jo Korāns nav mērens.
Vismaz Jaunās Derības kontekstā var būt absolūti jauki un mīļi kristieši, taču Korāns pilnībā aizliedz tādiem būt maslemiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Tas arii nav atkariigs, kaa interpretee? ( OK, es tik labi nezinu Koraanu, bet Biibeles komplektu jau var sainterpreteet dazjaadi, ieguustot gan meerenu, gan radikaalu maaciibu).
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Nē, korānā ir eksplicīti teksti, kas pavēl islamizēt visu pasauli un derogatīvām pamācībām par to kā attiekties pret infideliem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Jaa, bet JD arii bija kaut kas tipa dariit par maacekljiem visas tautas, ja es paaraak nemaldos.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Tas nav salīdzināms ar atklātiem un nebūt ne kriptiskiem, bet pat ļoti eksplicētiem tekstiem, kas atrodami Korānā un vēl jo vairāk, sūrās. Tāpēc ticēt, ka ir kaut kādi mērenie muslimi, ir absolūta ignorance vai svēts naivums. Viņi var nebūt atklāti agresīvi, bet tas tikai tāpēc, ka arī viņi ir pietiekami racionāli un negrib ''ļezķ na ražon'', nevis, tāpēc, ka ir ideoloģiski mēreni.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

OK, iespeejams. Es tikai par to, ka krsiteitiiba, ja kljuust/ kljuva kkur domineejosja, arii ``paarinterpreteejas`` radikalisma/ fundamentalisma virzienaa. Un tad varbuut ir iespeejams arii preteejs process-  tas ir, kameer islams ir savaa vietaa, tas ir meerens.

General points - religijas ir jaatur pie vietas. Visas. Tad taas ir kultuuras sastaavdalja un pusliidz OK. Bet nevienai no taam nevar ljaut domineet, tad ir kirdik.

Ieveeroji, kaa tam pasjam susljikam nepatiik sekularisms ( lasi - gribas domineet)?

// tuuliit iekaapsju pie viniem un atradiisju, kur bija...//

AA, rekur ir: Susljiks teemaa par ``karojosjo sekularsimu``:

nevar novērtēt par zemu šo signālu par karojošo sekulārismu, kas savā būtībā nemaz nav sirdsapziņas brīvības jautājums, bet totalitāra kvazireliģija ar saviem `praviešiem`, kas cērpj savas avis, cenšoties uzspiest savu viedokli un pārliecību kā obligātu visai sabiedrībai, mēģinot uzurpēt pirmtiesības pār bērnu prātiem utt...
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Citāts
General points - religijas ir jaatur pie vietas. Visas. Tad taas ir kultuuras sastaavdalja un pusliidz OK. Bet nevienai no taam nevar ljaut domineet, tad ir kirdik.
Tam, protams, piekrītu, taču susļikam tur ir savs valīds points, vismaz attiecībā uz tādiem kā tu un it īpaši NJ. Mums nav vajadzīga ne kāda veida ideoloģiska dominanca, ne reliģijām, ne citiem -ismiem. Sirdsapziņas brīvība, kur vienīgais, kas to ietekmē ir 1) vecāki 2) paša indivīda eksplōrings. Valstij nav jāveic nekāda veida indoktrinācija NEKAM par labu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Valstij nav jāveic nekāda veida indoktrinācija NEKAM par labu.``

In general vareetu piekrist, bet es varu iedomaaties dazjas situacijas, kad tomeer naaktos veikt.

Nu, piemeeram, ir atklaats kaut kaads efekts vai paraadiiba, kas liek mainiit visu cilveeku paradumus. Nu tipa antropogeenaa sasilsjana vai kas taads ( es tagad neaizstaavu konkreeto teoriju, tas tik piemeers) . Tauta grib dziivot kaa vienmeer, negrib ierobezojumus. Skaidrojumu, kaapeec tos vajag, saprot taalu ne visi. Ko daram? Vai nu piespiezjam paareejos to ieveerot, ar indoktrinaaciju un tml vai arii tas efekts muus piebeidz.

A tas ko proponee Ct un NJ, buutiibaa ir tas pats Ljenina ``maaciities un veelreiz maaciities``, nevareetu teikt, ka taa ir ideologija , nu katraa zinjaa taa nav ierobezojosja ideologija.
 Nu vismaz ne vairaak ierobezojosja, kaa parastais kriminaalkodekss un tamliidziigi.

Savukaart H+, immortalistika un tml ir/ buus cilveeku briiva izveele, neviens nevienu nespiediis, taapat kaa tagad neviens nespiezj cilveeku iegaadaaties auto vai fotoaparaatu un tml.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

A tas ko proponee Ct un NJ, buutiibaa ir tas pats Ljenina ``maaciities un veelreiz maaciities``
Nē, jūs proponējat krietni daudz vairāk. Tajā skaitā uz jūsu un jums līdzīgo sirdsapziņas gulstas mūsdienu konsūmerisma saēstā sabiedrība. Kas ir fanīgi, ņemot vērā, ka tu it kā to kvazikritizē (tiesa, neko vietā nespēdams izgudrot).
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Tagad Gnidrologs uzraada nelielu nekonsekvenci:

Vispirms Gnidrologs kritizee mani par to, ka es biidu kaadu uzspiezjamu ideologiju un taatad ierobezoju briiviibu.

Peec tam Gnidrologs kritizee mani par to, ka ir izniicinaats viss, kas sabiedriibu satur kopaa un dod virsmeerkji un paliek paari tikai konsumerisms.

Sitaas 2 lietas iisti neiet kopaa.

Tb vai nu Tu veelies virsmeerkji un tad ir jaanoformulee, kads tas buutu ( es saku ZTP), vai arii uzsvars uz briiviibu un nekaa neuzspiesjanu un tad virsmeerkja nav un sanaak tas pats kosnsumerisms un paareejais postmodernisms.

IP pierakstīta