Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Piedalīšanās LH+A periodiskā izdevuma tapšanā  (Lasīts 685 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

mindbound


Aicinu visus potenciālos interesentus piedalīties pirmā Latvijas Transhumānistu asociācijas periodiskā izdevuma tapšanā. Kā zināms, mūsu organizācija ir tikai pašā savas attīstības sākumā, kas nozīmē vēl vairāk uzmanības un aktīvas dalības; par vienu no šādiem aktīvisma soļiem ir ticis nolemts asociācijas mēnešraksts, kura uzdevums būtu apkopot pasaules jaunumus par saistošajām tēmām, iepazīstināt plašu publiku ar transhumānisma kustības un ar to saistīto zinātnes un filosofijas disciplīnu pamatiem, kā arī informēt par publiskiem jaunumiem un notikumiem asociācijas ietvaros.

Šobrīd ir paredzēts veidot ceturkšņa izdevumu PDF dokumenta formātā, kas būtu pieejams publiskai lejupielādei. Vēlāk šim izdevumam pievienosies podcast ar lasījumiem, intervijām un citu informatīvu un potenciāli interesantu saturu.

Lūdzu piedalīties šī izdevuma pilotnumura tapšanā, iesūtot (komentāros vai uz asociācijas e-pastu) rakstu tēmas, gatavus rakstus, padomus vai ieteikumus par publikāciju un citiem praktiskas dabas jautājumiem, kā arī jelko citu, kas jums varētu šķist svarīgs šīs ieceres īstenošanas sakarā.
IP pierakstīta

Ctulhu

  • Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42386
  • Ateists

Noetic Jun

`Šobrīd ir paredzēts veidot ceturkšņa izdevumu PDF dokumenta formātā``

To pdf kautkur var apskatiit?
IP pierakstīta