Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Priekšstati un stereotipi par islamu (split no "Draugu izvēle")  (Lasīts 11121 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists

Masiks

``nu atnāk kāds vietējais muslīms ``

Nu tak to pasju, ko praxee vislaik dara. Pretizluukosjana, drosjiibas policija, videonoveerosjana etc. Ja fikseejam teroristu, kurs taisaas veikt spraadzienu vai ko citu, tad jaa- varam vinju izniicinaat.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Ctulhu
Citāts
Nuja, entropija uzkraajas - blekjis ruusee. Varam samierinaaties, varam taisiit verkji no neruusosjaa...

kuru tu gribi apčakarēt? entropiju? nu sarūsēs un izjuks arī tava ņeržaveika, tikai pēc mazliet ilgāka laika...
tu jau takā teisti - visu paslauki zem ērta paklājiņa. lai gan tas problēmu atrisina tikai pirmajā pietuvinājumā.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mindbound

Ko darām ar kādiem muslimiem? Tos, kuri uzspridzinājās, var tikai savākt plēves maisā.

Kas attiecas uz entropiju, tad, pat tad, ja nekad netiks atklāts veids, kā to "apmānīt" vai pārvarēt, tai tik un tā var sekmīgi pretoties līdz pat Visuma "siltuma nāves" iestāšanās brīdim. Pat tad, ja burtiski bezgalīga eksistence izrādītos neiespējama, tik un tā kļūst iespējams tās ilgumu izstiept gigantiskā apjomā.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

a_masiks
Vajag ik pa laikam pielabot, tad arī entrpiju var piečakarēt. Lāpam, metinām, mainam detaļas. Un šeit tak runājam par softu drīzāk, tas tā nemēdz tik ļoti entropēties kā dzelži.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks

``nu atnāk kāds vietējais muslīms ``

Nu tak to pasju, ko praxee vislaik dara. Pretizluukosjana, drosjiibas policija, videonoveerosjana etc. Ja fikseejam teroristu, kurs taisaas veikt spraadzienu vai ko citu, tad jaa- varam vinju izniicinaat.
ok, muslīmi paliek par to nikni, savācas lielā barā, ar kalšiem rokās un bļaustīdamies, dodas tavas valsts robežas virzienā... viņiem zaudēt nav ko, jo tu esi aizskāris viņu svētās reliģiskās jūtas.  tālāk?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Ko darām ar kādiem muslimiem? Tos, kuri uzspridzinājās, var tikai savākt plēves maisā.
kopā ar krietnu bariņu mazu bērnu atlieku. jauks rosols.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mindbound

Your point being... ?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

a_masiks
Vajag ik pa laikam pielabot, tad arī entrpiju var piečakarēt. Lāpam, metinām, mainam detaļas. Un šeit tak runājam par softu drīzāk, tas tā nemēdz tik ļoti entropēties kā dzelži.
tā nu būtu ārēja iedabība. par šādu ideju Mulders priecātos kā par medusmaizi. tjipa  -tieši tapēc ir vajadzīgs Dievs!
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

tikai pēc mazliet ilgāka laika...

Oj, labi, nieka triisarpus gugolplexi gadu mani pirmajaa tuvinaajumaa apierinaas, pa to laiku izdomaasim veel kko.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

```tjipa  -tieši tapēc ir vajadzīgs Dievs!``

Taatad tas, kas remontee kkaadas iekaartas, ir dievs?

Apsveicu Masik, Tu esi dievs.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

``muslīmi paliek par to nikni, savācas lielā barā, ar kalšiem rokās un bļaustīdamies, dodas tavas valsts robežas virzienā...``

Valsts robezjas ir apriikotas ar aizsardziibas sisteemaam.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Your point being... ?
izvēle ignorēt draudus, paļauties uz liberālismu, respektēt svešinieku tiesības - vienā brīdī var izvērsties par nodevību pret sev tuvākajiem(c) Mulders.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks

```tjipa  -tieši tapēc ir vajadzīgs Dievs!``

Taatad tas, kas remontee kkaadas iekaartas, ir dievs?

Apsveicu Masik, Tu esi dievs.

priekš šīm iekārtām - jā, viennozīmigi.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis

Masiks

``muslīmi paliek par to nikni, savācas lielā barā, ar kalšiem rokās un bļaustīdamies, dodas tavas valsts robežas virzienā...``

Valsts robezjas ir apriikotas ar aizsardziibas sisteemaam.
proti - sāk pīkstēt, ka nu ir sūdi, jeb nošauj visus, kas tuvojas un ir lielāks par žurku?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Masiks

Saak piixteet, operatori paskataas, kas par lietu, un ja objekts identificeejas kaa naidiigs, nosauj.

Tehniskaas detaljas atkaraajas no konkreetaa izvietojuma, etc.
IP pierakstīta