Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Dieva esamības pierādījumi.  (Lasīts 64420 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
Re: Dieva esamības pierādījumi.
« Atbilde #45 : Maijs 22, 2017 »

Ctulhu! Nedzēs arā Bībeles citātus!Kas tur slikts,ja kāds cilvēks grib izprast Bībeles patieso vēsti ?Saprašana jau uzreiz nenozīmē ticēšanu tam,kas Bībelē rakstīts.Tāpēc arī nav prātīgi dzēst arā citātus,kas interesē citiem cilvēkiem,ne tev.
Ja tu,piemēram,kaut ko nesaproti kādā mācību grāmatā teikto,tad taču tu neuzskati,ka šīs vietas būtu jāizdzēš tik tāpēc,ka tu tās nesaproti.Muļķīgi būtu tās arī apstrīdēt,vai nē?
Neesi tik aprobežots!
Ja tu uzskati,ka Bībelei nav vienota nopietna satura,tad tas nenozīmē,ka tā domā visi.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7141
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #46 : Maijs 22, 2017 »

ZIRGS

Tev ir jāvēršās intensīvās lūgšanās pie manis, jādara labu citiem un jāgaida. Ticības lēciens ir nepieciešams. Tev ir cerība piedzimt no augšienes un saņemt manu pestīšanu, kad es neredzēšu šaubas un neticību tavā sirdī vairs un redzēšu no sirds nākošus labus darbus.
Švakri tie tavi izskaidrojumi. Tā arī neko sakarīgu nepateici. Tikai - "tev būs ticēt man", "tev būs ticēt man".
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
« Atbilde #47 : Maijs 22, 2017 »

ZIRGS

nuja, precīzi tā kā kristieši.

[es te varētu turpināt: re kā zirgam nocietināta sirds neticībā un viņš noraida manu dāvanu]

tieši tā:

Ticīgajiem ir švaki skaidrojumi un viņi neko sakarīgu nepasaka
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #48 : Maijs 22, 2017 »

Staar

nonsotopā spamot bībeles citātus ir jehovistu taktika. Te nav miskaste  => te ir jādmā ar savu galvu, nevis jāaizber debates telpa ar citātiem. Ir tev kaut kas sakāms no sevis - saki, nav  - nespamo.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #49 : Maijs 22, 2017 »

Staar
Nuja, ja piecelšana no nāves būtu kaut kas ikdienišķs, tad jau tas nebūtu Dieva esamības pierādījums.

Ar norādītajām Rakstu vietām es gribēju pievērst tavu uzmanību tam,ka Jēzus Kristus pats nepiecēlās no nāves,kā to sludina baznīcas.Viņu no nāves piecēla Dievs.Un tas nozīmē to,ka Jēzus Kristus ir Dievs tajā ziņā,ka  par tādu viņu ir padarījis Radītājs. Un tas nozīmē to,ka Jēzus Kristus nav Radītājs,bet ir radīts.(Kol. 1:15; Atkl. 3:14.)

Jēzus sacīja: ”Kas mani mīl, tas manus vārdus turēs, un mans Tēvs to mīlēs, un mēs nāksim pie viņa un ņemsim pie viņa mājas vietu.” (Jāņa 14:23.)
Ievēroji!Jēzus sacīja "mēs" nevis "es"-tātad ir divi kas nāks-gan Tēvs ,gan Dēls.
Baznīcas šo Bībeles faktu noliedz.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #50 : Maijs 22, 2017 »

Ar norādītajām Rakstu vietām es gribēju pievērst tavu uzmanību tam,ka Jēzus Kristus pats nepiecēlās no nāves,kā to sludina baznīcas.Viņu no nāves piecēla Dievs.Un tas nozīmē to,ka Jēzus Kristus ir Dievs tajā ziņā,ka  par tādu viņu ir padarījis Radītājs. Un tas nozīmē to,ka Jēzus Kristus nav Radītājs,bet ir radīts.(Kol. 1:15; Atkl. 3:14.)

Jēzus sacīja: ”Kas mani mīl, tas manus vārdus turēs, un mans Tēvs to mīlēs, un mēs nāksim pie viņa un ņemsim pie viņa mājas vietu.” (Jāņa 14:23.)
Ievēroji!Jēzus sacīja "mēs" nevis "es"-tātad ir divi kas nāks-gan Tēvs ,gan Dēls.
Baznīcas šo Bībeles faktu noliedz.
Tas ir pietiekoši komplicēts teoloģisks jautājums. Baznīca tradicionāli ir identificējusi Kristu ar Jāņa ev. sākumā minēto Vārdu, nu un tur ir teikts:
" Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs.
 Tas bija iesākumā pie Dieva.
 Caur Viņu viss ir radies, un bez Viņa nekas nav radies, kas ir. " (Jn.1:1-3)
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #51 : Maijs 22, 2017 »

" Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs.
 Tas bija iesākumā pie Dieva.
 Caur Viņu viss ir radies, un bez Viņa nekas nav radies, kas ir. " (Jn.1:1-3)/ZIRGS c./

Piemēram es šinī Rakstu vietā redzu,ka runa iet par divām personām,kur viena atrodas pie otras.Vārds(Jēzus) bija pie Dieva .Vārds bija Dievs,jo viņš bija paša Dieva Dēls-arī Dievs-Gars,jo Visuvarenais "Dievs ir Gars"(Jāņa ev.4.nod.24.p.)Līdzīgi kā cilvēkam dēls ir cilvēks.Un viņš iesākumā bija pie Dieva.Redzams,ka Jēzum-Vārdam-ir iesākums.Tas norāda uz to,ka Jēzus ir pirmais,ko Dievs radīja.Vēl skaidrāk pateikts šī paša Jāņa ev.18.pantā un Atklāsmes 3.nod.14.p.
Tātad,Jēzum ir sākums,kur Radītājam sākuma nav un nav arī beigu,jo Viņš pastāv no mūžības uz mūžību.Tas teikts 90.Psalma 2.pantā.
Un visā JD Jēzus būdams cilvēks,visu laiku KĀDAM raida lūgšanas un šis KĀDS Jēzum no debesīm atbild.Kas tad tas ir,ar ko komunicē Jēzus,kā piem. Jāņa ev. 12.nod.28.p.?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #52 : Maijs 22, 2017 »

Staar

šitajā topikā ir par to vai dievs vispār ir iespējams, nevis par tādiem sīkumiem kā dieva nosaukums vai kristiešu mitoloģijas interpretācijas. Cik tur to personu kurā interpretācijā ir - tas nav svarīgi, tāpat nekas tāds nepastāv.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #53 : Maijs 22, 2017 »

Staar

šitajā topikā ir par to vai dievs vispār ir iespējams, nevis par tādiem sīkumiem kā dieva nosaukums vai kristiešu mitoloģijas interpretācijas. Cik tur to personu kurā interpretācijā ir - tas nav svarīgi, tāpat nekas tāds nepastāv.

Ctulhu,no malas raugoties,tā tas arī izskatās,jo reliģiskie vadoņi, kas, pēc pašu vārdiem, seko Bībelei, ir radījuši daudz pretrunīgu un mulsinošu viedokļu. Tas ir noticis tāpēc, ka viņi nav balstījuši savu pārliecību uz Bībeli. Apustulis Pēteris tādus sauca par ”viltus praviešiem” un ”viltus mācītājiem”, kas rada ”aplamas posta mācības”. Viņu darbības dēļ, kā rakstīja Pēteris, ”patiesības ceļš tiks zaimots”. (2. Pētera 2:1, 2.)

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #54 : Maijs 22, 2017 »

Staar

Es esmu to bībeli izlasījis. Visai vāja līmeņa pasaka. Uz tā neko jēdzīgu nevar balstīt.

Bībele kā tāda satur aplamu posta mācību, tur nekā cita nav.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #55 : Maijs 23, 2017 »

Es esmu to bībeli izlasījis.
Lol nu kāpēc tu visu laiku melo par šito. Vai tad no ateisma/materiālisma viedokļa melošana ir ok?
IP pierakstīta

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4455
« Atbilde #56 : Maijs 23, 2017 »

Kāpēc Tu domā ka šis nevarētu būt izlasījis ?
Man gan pašam kaut kur pusceļā apnika  :D
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #57 : Maijs 23, 2017 »

Staar

Es te tā dziļāk pārdomāju šo te teikumu "vai Dievs vispār ir iespējams".Ctulhu,Tu sliecies domāt,ka viss pastāvošais kaut kad ir radies.Pati no sevis ir radusies ļoti sakārtota lietu sistēma.Tāpēc,man liekas,ka "Lielā sprādziena'' teorija visā šajā iederas,jo tas varētu būt Dieva radīšanas procesa plāna īstenošanas sākuma moments.
Jo pirms sākt radīt,Dievam bija jāizstrādā pārdomāts,loģisks un sīkumos sakārtots radīšanas plāns.Tikai tādā gadījumā "Lielais sprādziens" sevi attaisno,ka sprādziena rezultātā var rasties nevis haoss,bet dziļi komplicēta lietu sistēma.
Grozies kā gribi,bet visam pāri stāv varens spēks,kas plūst no SAPRĀTĪGA AVOTA,ko ticīgi cilvēki sauc par Dievu un Radītāju.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #58 : Maijs 23, 2017 »

šite domu eksperiments, jau reiz izveikts ar Ilāru (Ilārs nokārās):

Es saku, ka es esmu dievs.
Tu vari pierādīt, ka es neesmu dievs?
Nevari.
Značit tev jātic, ka es esmu dievs.

tā ir?

Viena problēma ir tamī, ka šādu absolūti egoistisku personu ar pretenzijām būt Dievam kristietība zina un sauc to par Sātanu. Kura vienīgā vēlme ir tapt pielūgtam. Un lai nu kas, bet Dievs tas nav.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #59 : Maijs 23, 2017 »

Padomā,Bībelē teikts,ka Jēzus ir visas radības sākums.Tātad,Dievs sāk radīt! Radīšanas "Lielais sprādziens" sakas ar Varenas,garīgas būtnes radīšanu,ko Dievs sauc par savu Dēlu.Patiešām iespaidīgi!Taisni kā Visumā būtu noticis ''Liels sprādziens"!Tas ko Dievs radīja  ir visā līdzīgs pašam Dievam.Arī Varens,bet ne tik varens,kā pats Radītājs,jo ir radīts.
Tātad,Bībele vēsta,ka Visvarenais Dievs radīja Varenu Dievu,kas Viņam palīdzēja visos tālākajos radīšanas darbos.(Kolosiešiem 1:15-20.)
IP pierakstīta