Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kā attīstīt cilvēkmīlestību sevī un citos?  (Lasīts 14416 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
Re: Kā attīstīt cilvēkmīlestību sevī un citos?
« Atbilde #180 : Marts 28, 2017 »

//neizmanto pilnīgi nekādus priekšmetus,//

a bībeli ? :D
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #181 : Marts 29, 2017 »

//neizmanto pilnīgi nekādus priekšmetus,//

a bībeli ? :D

Bībele nav pats Dievs un ne arī pielūgsmes objekts.Bībele ir tā,ko Dievs izmanto,lai cilvēki iepazītu Viņu.Un Jehovas liecinieki ,būdami Dieva kalpi, izdod uz Bībeli balstītas publikācijas,-Bībeles studēšanas palīglīdzekļus,ar kuru palīdzību lasītājiem tiek izskaidrotas Bībeles mācības.
Tādā veidā cilvēki regulāri tiek apgādāti ar garīgo barību.Tiek darīts tieši tā,kā to darīt māca Dievs caur Bībeli.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #182 : Marts 29, 2017 »

Staar

nujā smadzeņu skalošana parastā
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #183 : Marts 29, 2017 »

Staar

nujā smadzeņu skalošana parastā

Šī te "smadzeņu skalošana" ar precīzām Dieva Rakstu zināšanām cilvēku padara spējīgu atvairīt jebkādus dēmonu ietekmētus uzbrukumus.Pielietojot šīs zināšanas cilvēks  pats var pāriet pretuzbrukumā ar ”gara zobenu, tas ir Dieva vārdu”,jo ir pārliecināts,ka viņam dotais Dieva vārds-gara zobens- ir ”asāks par katru abās pusēs griezīgu zobenu un spiežas dziļi iekšā, līdz kamēr pāršķiŗ dvēseli un garu, locekļus un smadzenes, un ir domu un sirds prāta tiesnesis”, tieši tā,kā tas teikts Efeziešiem 6:17 un  Ebrejiem 4:12.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #184 : Marts 29, 2017 »

Staar

nu re, a tev nesanāk :D
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #185 : Marts 29, 2017 »

Staar

Ar tevi nesanāk,bet šeit apgrozās daudz lasītāju bez tevis,un pilnīgi iespējams,ka manis pielietotais "gara zobens" jeb Dieva vārdi kādu tomēr "aizķer"!
To jau nekad neviens nevar zināt,kā dzirdētie Dieva vārdi iedarbojas uz katru cilvēku atsevišķi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #186 : Marts 29, 2017 »

Staar

tāpēc es veicu profilaksi un, tā sacīt, meža sanitāriju, lai ``gara zobens`` nevienu neķer un neinficē.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #187 : Marts 30, 2017 »

Staar

tāpēc es veicu profilaksi un, tā sacīt, meža sanitāriju, lai ``gara zobens`` nevienu neķer un neinficē.

To tu nekad nevari zināt droši,kurā brīdī ''gara zobens"  ķers pat tieši tevi !
IP pierakstīta

jukums

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 12
« Atbilde #188 : Marts 31, 2017 »

Staar

Ar tevi nesanāk,bet šeit apgrozās daudz lasītāju bez tevis,un pilnīgi iespējams,ka manis pielietotais "gara zobens" jeb Dieva vārdi kādu tomēr "aizķer"!
To jau nekad neviens nevar zināt,kā dzirdētie Dieva vārdi iedarbojas uz katru cilvēku atsevišķi.
Protams, kaut kā jau tas "gara zobens" iedarbojas, jo viss mijiedarbojas.
Par sevi varu teikt, ka jo kategoriskāk kāds kaut ko sludina, jo vairāk tas mani atgrūž. Tāpat kā dzīvē, arī internetā cilvēki, kuri nāk ar lielu Ego un Savu Vienīgo Taisnību, ir nepatīkami un no tādiem pēc iespējas izvairos. Man nevajag, lai kāds man uzspiež savu pārliecību, man tas izskatās pēc vājuma un muļķības. It īpaši nepatīkami ir, ja kāds kategoriski atbild uz būtībā neatbildamiem jautājumiem, jo tad liekas, ka cilvēks raksta tikai sevis dēļ.
Galvenais tomēr ir tas, ka mums visiem ir jādala šī planēta un vajadzētu dzīvot draudzīgi, bet, diemžēl, ir ļoti daudz lietas, kas mūš šķeļ.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #189 : Marts 31, 2017 »

Personīgi es sevī cilvēkmīlestību attīstīju ļoti konkrēti apzinātā veidā.

Vispirms sāku ar visu sieviešu mīlestību - pakāpeniski attīstīju sevī spēju gribēt seksuāli apmierināt jebkuru un ikvienu sievieti uz ielas :)
Tā kā tagad esmu pusmūžā, tad arī vecuma atšķirību problēma vairs nav šķērslis :)

Un vīrieši, attiecīgi - kā brāļi.

Starp citu, varu ieteikt izmēģināt šo metodi (sievietēm attiecīgi pretējā virzienā) - tā ir diezgan vienkārša.

IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #190 : Marts 31, 2017 »

Personīgi es sevī cilvēkmīlestību attīstīju ļoti konkrēti apzinātā veidā.

Vispirms sāku ar visu sieviešu mīlestību - pakāpeniski attīstīju sevī spēju gribēt seksuāli apmierināt jebkuru un ikvienu sievieti uz ielas :)
Tā kā tagad esmu pusmūžā, tad arī vecuma atšķirību problēma vairs nav šķērslis :)

Un vīrieši, attiecīgi - kā brāļi.

Starp citu, varu ieteikt izmēģināt šo metodi (sievietēm attiecīgi pretējā virzienā) - tā ir diezgan vienkārša.

Izanalizējot tevis ieteikto metodi cilvēkmīlestībā, raugoties no Dieva viedokļa,kas lasāms Bībelē,tad tu maldies pats un aicini maldīties citus tev līdz.Tu neaicini uz cilvēkmīlestību,bet gan uz klaju netiklību,kas Dieva acīs ir negantība.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #191 : Marts 31, 2017 »

Staar

Protams, kaut kā jau tas "gara zobens" iedarbojas, jo viss mijiedarbojas.
Par sevi varu teikt, ka jo kategoriskāk kāds kaut ko sludina, jo vairāk tas mani atgrūž. /c./

Jēzus Kristus pavēlēja sludināt evaņģēliju par Dieva Valstības atnākšanu,sauktu par "labo vēsti" ,kā arī pirms tam iemācīja saviem sekotājiem,kā tas pareizi jādara. Evaņģēlijs ir jāsludina divatā apstaigājot cilvēku mājokļus un jāuzrunā katrs sastaptais cilvēks individuāli.Tā kā viss tiek darīts pareizi!
--------------
Tāpat kā dzīvē, arī internetā cilvēki, kuri nāk ar lielu Ego un Savu Vienīgo Taisnību, ir nepatīkami un no tādiem pēc iespējas izvairos. Man nevajag, lai kāds man uzspiež savu pārliecību, man tas izskatās pēc vājuma un muļķības. It īpaši nepatīkami ir, ja kāds kategoriski atbild uz būtībā neatbildamiem jautājumiem, jo tad liekas, ka cilvēks raksta tikai sevis dēļ./c./

Vismaz Jehovas liecinieki nesludina kaut kādu savu taisnību,bet gan sludina to,ko pavēlēja sludināt Jēzus Kristus.
-------------------------
Galvenais tomēr ir tas, ka mums visiem ir jādala šī planēta un vajadzētu dzīvot draudzīgi, bet, diemžēl, ir ļoti daudz lietas, kas mūš šķeļ.
Viens,kas šķeļ ,ir viltus kristietisms,kas kā nezāle nomāc patieso kristietismu.Patiesais kristietisms cilvēkus vieno ar mīlestības saitēm.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #192 : Aprīlis 01, 2017 »

Pagaidām ignorējot Staar atziņu,
tiešām iesaku visiem kaut vai izmēģināt manis ieteikto metodi.

Paskaidrošu (katrs iztēlojas sevi).
Neiet runa par to, ka es gribu, lai mani apmierina.
Iet runa par to, ka es tik tiešām vēlos darīt laimīgu, resp., mīlēt šo jebkuru cilvēku (vīrietis-sievieti, sieviete-vīrieti), kurš nāk man pretī pa ielu.
Un konkrēta laime, ko es varētu dāvināt, ir orgasms.

Izklausās vienkārši, bet es neteicu, ka tas ir viegli!
"Pa gabalu" mīlēt cilvēkus ir vienkārši, bet tā ir ilūzija.
Davai, konkrēti iztēlojamies, vai es esmu gatavs dāvāt orgasmu tieši šai sievietei, kura pašlaik nāk pretī?
A-hā! Neesmu vis - kaut kāda iemesla dēļ man uz viņu lāgā nestāv!?

Nu, lūk!
Man pagāja vairāki gadi, kamēr es nonācu līdz salīdzinoši pietiekošam rezultātam.
Tagad es par to vairs tā tieši nedomāju, jo, piemēram iekāpjot tramvajā, tīri zemapziņas līmenī pārlaižu skatu vagonam un secinu, ka gribu dāvāt orgasmus visām tur esošajām sievietēm, un tālāk par to vairs nedomāju.

Tomēr, ja pēkšņi ieraugu sievieti, uz kuru man nestāv, tad gan sāku rakņāties sevī - kas manī ir par barjerām, kas traucē mīlēt tieši šo sievieti?
Un kā šīs barjeras nojaukt.

Debesīs taču nevarēs būt situācija - vai, šitās dāmas gan es nemīlu...
Padomājiet par to :)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #193 : Aprīlis 01, 2017 »

Priekš manis galējā robeža, kurai vēl neesmu iemācījies bez pūlēm tikt pāri, ir, ja redzu dzērājas/bomzenes.
Ar viņām vēl ir pagrūti. Man pēc tam ir slikta sajūta par sevi - apziņa, cik gan vēl esmu nožēlojams, ka nespēju mīlēt (dāvāt orgasmu) dzērājai/bomzenei.

Tomēr, pēc Bībeles - varbūt tieši viņās man pretī pa ielu nāk Kristus?
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #194 : Aprīlis 01, 2017 »

Ā, un tiem, kuri vēlas pamēģināt praktizēt šo treniņu -
nevajag sākt ar skatīšanos uz smukām meitenēm :)
Tā ir novēršanās no mērķa.

Ņemam pēc kārtas visas pretīmnākošās sievietes.
Jūs konstatēsiet, cik sākumā ir grūti, un cik maz sieviešu mēs esam gatavi mīlēt :)

IP pierakstīta