Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Caurumi reinkarnācijas mācībā  (Lasīts 6825 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Caurumi reinkarnācijas mācībā
« Atbilde #90 : Maijs 08, 2012 »

Ctulhu
Citāts
Ja Njuutons dabuutu koordinates attieciibaa pret Galaktikas centru
Te drīzāk būs virtualitāte un tādas lietas. Ar kuģiem viņi nelido. Nav kur meklēt.

Citāts
metodes neoptimalums
Tas tev tā liekas, jo tu uzskati, ka cilvēks visu tā vienkārši izrēķinās ar deltaK. Patiesībā cilvēks vairāk vadās no savām emocijām - varbūt tāpēc jau tieši tādi cilvēki vairumā te apmācās. Tu esi izņēmums, tāds kā robots. :) Nospiedošais vairākums cilvēku nerēķina deltaK. Tāpēc viņiem tāda apmācība ir pat ļoti optimāla. No savas pieredzes zinu, ka pāris sliktu lietu, ko esmu piedzīvojis, ir devušas man labu mācību.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42294
  • Ateists
« Atbilde #91 : Maijs 08, 2012 »

Bitch

Tas ir Maikls Njuutons, nevis Izaks . Sk. iepriekseejos postus, tur par vinju nir.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42294
  • Ateists
« Atbilde #92 : Maijs 08, 2012 »

Ezis

Bet tad optimaali ir iemaaciities reekjinaat K, ne? Nevis turpinaat pienjemt leemumus balstoties uz emocijaam? Es domaaju - tur taas advanceetaakaas buutnes. Vinjaam tak vajadzeetu vareet K reekjinaat veel labaak nekaa mums. Ja taa, tad kaapeec attiistiit emo-baazeetaas heiristikas?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #93 : Maijs 08, 2012 »

Ctulhu
Var jau būt, ka tās advancētās būtnes arī rēķina K, nezinu. Taču jaunās, kas tikko sāk dzīvi, vairāk uz emocijām. Nu apmēram kā mūsu bērni, viņi arī vairāk uz emocijām dzīvo.
IP pierakstīta