Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Caurumi reinkarnācijas mācībā  (Lasīts 6823 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
Re: Caurumi reinkarnācijas mācībā
« Atbilde #30 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

Nu luuk, taapeec nav ko pasaakumu sarezgiit veel ar nomirsjanaam/ piedzimsjanaam.

//O, pardon, nejausji uzspiedu tavam postam uz modify, taa iet, ja postee un straadaa reizee//
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #31 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
A kas tur sarežģās? Tās paātrina, tā teikt, apmācība ekstrēmos apstākļos, kādu nav 'tur augšā'. Viena riktīga palīdzēšana kaujas laukā, vai 10000 palīdzēšanas 'nepaņēmu pildspalvu, vai tev nava lieka?' - kas labāk attīsta?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #32 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

Nu labi, bat ja ir viena kaujaslauka pieredze, tad atkaartot taccu to nevajag?

Un veel - nav ticams, ka ``tur augsjaa`` nebuutu nekaadu extremalu istuaaciju.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #33 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Nevajag, ja ir izprasts līdz galam, tad nevajag.
Tikai tās apgūstamās vielas ir daudz.
Un šeit ir tikai tādas kā pirmās klasītes. Kas pietiekami daudz apguvis, tam vairs nevajag aizmiršanos un piedzimšanas/miršanas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #34 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

Vot jautaajums:

Ja Tev buutu attieciigaas tehniskaas iespeejas un uzdevums - izveidot max efektiivu buutnju veidosjanas-  izgliitiibas sisteemu, Tu buuveetu ``reinkarnatoru`` vai izveidotu vnk buutnes ar neierobezjotu eksistences ilgumu?

es taisiitu vnk laikaa bezgaliigas buutnes. 
IP pierakstīta

Zive

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 3400
« Atbilde #35 : Maijs 07, 2012 »

Lai netraucētu iepriekšējā nepareizā pieredze. Ja es kādu darbiņu daru, man nesanāk, tad es varu pamēģināt 'no citas puses'.
Bet vai nav tā, ka ja nav tās negatīvās neizdošanās pieredzes, pastāv milzīga varbūtība, ka tā pati persona izvēlēsies atkal tieši to pašu rīcības modeli?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #36 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

``Kas pietiekami daudz apguvis, tam vairs nevajag aizmiršanos un piedzimšanas/miršanas.``

Te atkal ir taa problema, ka produceejot jaunas buutnes, jau apguutaas lietas tajaas var ielaadeet jau izgatavosjanas procesaa, nav vairs jaapmaaca. Liidz ar to taadu, kam vajag ( ja vajag vispaar) to aizmirsjanu, paliktu aizvien mazaak. 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #37 : Maijs 07, 2012 »

Zive

``pastāv milzīga varbūtība, ka tā pati persona izvēlēsies atkal tieši to pašu rīcības modeli?``

Arii taisniiba. Sanaak atkaartosjanaas.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #38 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Citāts
es taisiitu vnk laikaa bezgaliigas buutnes. 
Bet tās būtnes jau arī ir laikā bezgalīgas! Reinkarnācija ir tikai kā mehānisms ātrākai attīstībai sākuma posmā.

Citāts
produceejot jaunas buutnes, jau apguutaas lietas tajaas var ielaadeet jau izgatavosjanas procesaa, nav vairs jaapmaaca.
Tad atkal būtnes pašas neveido sevi no nulles.

Zive
Citāts
ja nav tās negatīvās neizdošanās pieredzes, pastāv milzīga varbūtība, ka tā pati persona izvēlēsies atkal tieši to pašu rīcības modeli?
Negatīvā pieredze taču ir. Dvēsele grib pamēģināt citus ceļus, un nākamajā reizē sāk citos apstākļos. piemēram, ja rīcības modelis bija 'uzspiest citiem savu gribu ar varu', tad var sākt jaunu dzīvi apstākļos, kur tas nav izdarāms, kā - būt garīgi atpalikušam, vai despotiski vecāki, vai jaunākais ģimenē, utml.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #39 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

``Reinkarnācija ir tikai kā mehānisms ātrākai attīstībai sākuma posmā.``

Redzi, ja no vienas buutnes eksistences pozicijas ( muusu tagadeejaas) izskataas, ka ir apzinjas paartraukumi, tad no muusu viedoklja tie arii ir - + visas ar to saisitiitaas ciesjanas, kad cilveeki nomirst. Nav labi, ja izglitiibai ir taadi blakusefekti.

Un redzi - ja es ``tur`` un es sjeit esmu viena un taa pati persona, tad es uz taadu pasaakumu neparakstiitos. Savukaart, ja kaads tur parasktiijaas - tad vbinjs bija cits, cita persona.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #40 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

``Tad atkal būtnes pašas neveido sevi no nulles. ``

Un tad? Tev buut iebildumi piedzimt ar dazjadaam deriigaam prasmeem, piemeeram zinat diferenciaalreekjinus un maaceet vadiit lidaparaatus?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #41 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Citāts
Redzi, ja no vienas buutnes eksistences pozicijas ( muusu tagadeejaas) izskataas, ka ir apzinjas paartraukumi, tad no muusu viedoklja tie arii ir - + visas ar to saisitiitaas ciesjanas, kad cilveeki nomirst. Nav labi, ja izglitiibai ir taadi blakusefekti.
Izglītība jau šeit ir - pašam kļūt morāli labākam, nevis iemācīties vadīt šujmašīnu.

Citāts
Un redzi - ja es ``tur`` un es sjeit esmu viena un taa pati persona, tad es uz taadu pasaakumu neparakstiitos.
Tu jau to neatceries! :D
Tā jau daudzi nožēlo, ka uzsākuši kaut ko smagu un nepatīkamu, kaut vai tās pašas mācības: 'kam man to visu vajadzēja..' utt, utml. Sevisķi eksāmenu sesijas laikā. :) Toties pēc tam, kad ir diploms un zināšanas, ir citādāks skats uz to visu. Vai, no tiem kas dienējuši armijā, ir tāda atziņa "otrreiz negribētu, bet nenožēloju ka bija tā viena reize".
Tu varbūt ielīdi te nevis mācīties, bet paskatīties, ko tie citi te lien.

Citāts
Tev buut iebildumi piedzimt ar dazjadaam deriigaam prasmeem, piemeeram zinat diferenciaalreekjinus un maaceet vadiit lidaparaatus?
Mācās būt pašam labākam, nevis iemaņas darbam ar visādiem mehānismiem.
Tad jau, piem, alpīnisti arī ir dīvaiņi - būtu uzbraukuši tai kalnā ar helikopteri.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #42 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

``Izglītība jau šeit ir - pašam kļūt morāli labākam, nevis iemācīties vadīt šujmašīnu.
``

Te nav principiaalas atskiriibas - gan viens gan otrs ir noteiktu strategiju uztreneesjana.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #43 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

``Tad jau, piem, alpīnisti arī ir dīvaiņi - būtu uzbraukuši tai kalnā ar helikopteri.``

Nevar!!! Helis retinaajumaa nefunkcionee. Un- alpinisti tiek klaat tur, kur nav noseesjanaas laukumu, nekaa nav.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #44 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Cilvēkiem kaut kā daudz labāk izdodās apgūt šujmašīnas nekā kļūt morāli labākiem. Pie kam otrā algoritms nav zināms.

Citāts
Nevar!!! Helis retinaajumaa nefunkcionee. Un- alpinisti tiek klaat tur, kur nav noseesjanaas laukumu, nekaa nav.
Nu tad ar reaktīvo ķjagu! Bet būtība jau bij tikt kalnā kāreiz 'pēc noteikumiem', nevis ka mērķis būtu atrasties kalna virsotnē jebkurā veidā.
IP pierakstīta