Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Caurumi reinkarnācijas mācībā  (Lasīts 6818 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
Re: Caurumi reinkarnācijas mācībā
« Atbilde #15 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

Jaa, bet te sanaak, ka es pats sevi nevaru kontroleet. Tas ir - esmu ``nolicis malaa`` tikmlielaa meeraa, ka nevaru peec vajadziibas ``panjemt`` vajadziigo infu. Pat arii tad ne, ja man sjeit un tagad tas paliidzeetu kaadu izglaabt un tml.

Un ja es pats pasaakumu nekontroleeju, tad kas to kontrolee?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #16 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Kontrolēt tu sevi vari. Tāda ierobežošanās taču notiek arī ikdienā, tiesa, ar citu mērķi. Ja tu nirsti akvalangā zem ūdens, tad izpletnis tev ir atstāts kaut kur augšā, uz zemes, blakus lidmašīnai.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #17 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

Nujaa, bet ja es peldu zem uudens un peeksnji iedomaajos, ka aizmirsu kautko atmosfeeras augseejos slaanjos, tad es pienjemu leemumu, iznirstu, iekaapju lidmasjiinaa utt.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #18 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Pareizi, taču tu peldi ar kādu nolūku - tik un tik ilgi peldēšu zem ūdens un darīšu to un to. To lēmumu tu pieņem tur ārā, pirms ierobežošanās. Savādāk tāda svaidīšanās sanāk. Uzvilki akvalangu, ieniri, kaut ko atcerējies, izniri, novilki, iekāpi lidmašīnā, palidoji, tad atkal atcerējies, nolaidies, izkāpi, atkal akvalangs ... un nekāda padarītā darba.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #19 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

Jaa, bet jebkuru darbu es p-aartraucu, ja pienaak zinja par kko svariigaaku.

OK, ja es daru kko svariigu, tad mani nnetraucee ar siikumiem, bet ja gadiitos kas nopietns, taapat paartrrauktu.

Tas ir - es pats gribu kontroleet informacijas pluusmas un pienjemt leemumu, ko kad paartraukt vai nepaartraukt.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #20 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

Starp citu, nav skaidrs, kaapeec maaciities ( dziivot taas dziives ) seciigi. Fiksaak buutu sadaliities N kopijaas, katru paraleeli izdziit cauri savai maaciisjanaas programmai un peec tam vinjas apvienot.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #21 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Tu jau arī kontrolē tās plūsmas un pieņem lēmumus. Viss te ir pietiekami svarīgs un sīkumu nav. Klāt vēl tas, ka viss notiek komandā, un čakarēt savus komandas biedrus nav labi. Iespējams, arī tāpēc pašnāvības visur skaitās ļoti slikta lieta (nu, ja tik tās nav tādas kā pašuzupurēšanās vai eitanāzija bezcerīgu slīmību gadījumā).
Par pieņemto lēmumu taču ir jābūt kādai atbildībai, arī citu priekšā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #22 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

OK, bet mees zinaasjanas apguustam kaa? Balstoties uz jau ieprieksj apguuto. Pie sjiis ``aizmirsjanas`` sisteemas man sanaak vienu un to pasju ( piemeerasm, ka citiem vajag paliidzeet) apguut N reizes. Jo piedzimstot naakamreiz, es to atkal esmu aizmirsis.

Es par to, ka ir vairaakas ``kopiigas`` strategijas, kas ir deriigas praktiski visur un ja sisteema ar seciigaam dziiveem tiesjaam funkcioneetu, tad ``kopiigaas `` strategijas mees zinaatu jau piedzimstot - jo nav nekaadas jeegas taas maaciities par jaunu. 
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #23 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Tāpēc jau tā nav aizmiršana. Tev sākumā ir noteikts nolūks kaut ko iemācīties. Tu paņem uz to vienu dzīvi komplektu ar zināšanām / mākām / rakstura īpašībām, kuras tev vislabāk garantēs iemācīties tieši to, ko gribēji.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #24 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

``Tu paņem uz to vienu dzīvi komplektu ar zināšanām / mākām / rakstura īpašībām, kuras tev vislabāk garantēs iemācīties tieši to, ko gribēji.``

Bet jaundzimusajam jau nekaada starta komplekta nav. Vinjs visu maacaas. Sk ``maugli`` - kas notiek, ja cilveeku atstaaj izaugt bez apmaacosjaas infas.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #25 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Ir talanti un rakstura īpašības. Citādu jau visi būtu pilnīgi vienādi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #26 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

Kaa jau te citaa teemaa secinaajaam, lielaakaa dalja no talantiem un raxtura iipasjiibaam arii ir iieguuti, ne iedzimti, nav ``genialitaates geenu``, visdmaz nav atrasti. Un dazjaadi visi ir taapeec, ka ietekmes dazjaadas. Vides dazjaadas. OK, iedzimtas var buut kaut kaadas noslieces, temperaments. Bet ne jau ``starta komplekts`` no konstruktiivajiem universaalajiem algoritmiem, taadiem kaa agape, piemeeram. Nah to agapes strategiju maaciities N reizes, ja vinja ir universaala. Vienreiz iemaacies un lieto.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #27 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu
Jā, temparaments iedzimst, tur bija nervu sistēmas uzbūves īpatnības.
Otrkārt, kā jau noskaidrojām, tad brīvās gribas nekādas nav. Tas nozīmē, ka šitā pasaule var būt lieliski sagatavota kā vieta konkrētu mācību iziešanai, līdz pat skaņuplates līmenim.

Citāts
Nah to agapes strategiju maaciities N reizes, ja vinja ir universaala. Vienreiz iemaacies un lieto.
Redz, ka cilvēkiem tā nesanāk. Nākas mācīties un mācīties. Kā arī agape nav vienīgais, ko var iemācīties.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #28 : Maijs 07, 2012 »

Ezis

``Redz, ka cilvēkiem tā nesanāk. Nākas mācīties un mācīties.``

Ja neaizmirstu, ietu aatraak - to es tikai gribeeju teikt. Neatkariigi no taa vai aizmirst reaalajaa dziivee vai hipitetiskajaas reinkarnaacijaas.

Summeejot - es neredzu jeegu no taam nomirsjanaam/ piedzimsjanaam tad. Viena bezgaliiga, nepaartraukta eksistence buutu aatraak un efektiivaak.

Efektiivaak taadaa zinjaa, ka mazaak ciesjanu. Pat ja kaadaa liimenii taas ciesjanas ir ``teaatris``, tad mums taapat sanaak iistas .
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #29 : Maijs 07, 2012 »

Ctulhu

Pag, nu neaizmirst taču. Vienkārši nepielec ar vienu reizi, vajag tādu pārliecinošu pieredzi.

« Pēdējā izmaiņa: Maijs 07, 2012 Ctulhu »
IP pierakstīta