Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vēlreiz par ūdeni  (Lasīts 5313 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
Re: Vēlreiz par ūdeni
« Atbilde #15 : Februāris 11, 2017 »

"bet to,ko piedāvā Dievs,to nevar piedāvāt pilnīgi neviens cilvēks."
dievi var piedāvāt daudz, bet paveikt nespēj neko.
cilvēks savukārt ir spējīgs radīt dievus.
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #16 : Februāris 11, 2017 »

"bet to,ko piedāvā Dievs,to nevar piedāvāt pilnīgi neviens cilvēks."
dievi var piedāvāt daudz, bet paveikt nespēj neko.
cilvēks savukārt ir spējīgs radīt dievus.

Dzīvais Dievs var.Viņš savu piedāvājumu vēl nepilda,jo gaida,ka tādi,kā tu un Ctulhu sāksiet domāt,lai pievērstos Viņam.Savādāk,ja jau šodien Dievs ņemtu un izpildītu šo savu solījumu,tad uz zemes paliktu vien ap 8 000 000 cilvēku no visiem pasaulē esošajiem.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #17 : Februāris 13, 2017 »

Staar
"Dzīvais Dievs var."
ko tas var?

IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #18 : Februāris 13, 2017 »

Staar
"Dzīvais Dievs var."
ko tas var?

Dzīvais Dievs var izlabot visu,ko savas neapdomības dēļ ,Sātana ietekmē,sabojāja Ādams ar Ievu.Tamdēļ Dievs ir ļāvis tapt Bībelei,lai cilvēki, Ādama un Ievas pēcnācēji, to zinātu un uzzinātu arī to,kas jādara,lai dienā,kad Dievs iejauksies zemes dzīvē,viņi tiktu Dieva pasaudzēti.Tā būs tā 'paaudze', par kuru Bībelē teikts,ka tā nepiedzīvos nāvi.Vēl Bībele vēsta,ka tās paaudzes ,kas paliks dzīvi nepaklausīgā daļa,ies bojā uz mūžiem.Viņi pat netiks celti augšām no mirušajiem,kā tas būs ar tiem,kuri nomira pirms Dieva iejaukšanās zemes dzīvē.
Tāpēc Jēzus pavēlēja sludināt pa visu zemi,lai cilvēki spētu izglābties.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #19 : Februāris 13, 2017 »

Staar
vai tavs dievs var parādīties? sasveicnāties? nu tā.

par sātana nedarbu labošanu tas nav diez ko pārliecinoši.
nelaimes pasaulē notiek ikdienas un ne visas var pat censties norakstīt uz cilvēku nepilnībām.
piedevām tavs dievs, kurš ir kā labo ķezas, pats tās arī ir ievārijis:
Citāts
jeseja 45:7 Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu; Es esmu Tas Kungs, kas visu to dara!

IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #20 : Februāris 13, 2017 »

jeseja 45:7 Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu; Es esmu Tas Kungs, kas visu to dara!
[/size]
[/size]Citā Bībeles vietā ir paskaidrots,ka tumsa ir ļaundaru aizsegs.Skaidri saprotams,ka ļauni cilvēki izmanto tumsu savu noziegumu paveikšanai,neņemot vērā to,ka  Dievs tumsu ir veidojis tādēļ,lai cilvēki spētu atšķirt dienu no nakts,jo Dievs cilvēkus radīja tādus,ka viņam ir jāguļ "savās guļasvietās",nevis jāstaigā apkārt zogot un laupot.
[/size]Tātad,tumsa dod svētību tajā ziņā,ka tajā cilvēks var labāk atpūsties,nekā gaismā,bet dod ļaunu tajā ziņā,ka tumsā uzdarbojas ļaundari,bet šādam nolūkam Dievs tumsu neveidoja.
[/size]
[/size][size=0px]nelaimes pasaulē notiek ikdienas un ne visas var pat censties norakstīt uz cilvēku nepilnībām. /c Sunshineman c./[/size]
[/size]
[/size][size=0px]Bībelē teikts,ka tas viss ir atkarīgs no laika un apstākļiem.[/size]
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #21 : Februāris 13, 2017 »

Staar
"Citā Bībeles vietā ir paskaidrots,ka tumsa ir ļaundaru aizsegs"
citātā, ko minēju, ir skaidri teikts, ka dievs radijis ļaunu, ne tikai tumsu. ņemot vērā, ka viņš ir visuzinoš, velns būtu viņa plāns. ļaunums būtu dieva plans.
starp citu tumsu nav jārada, jo tumsa ir tad kad nav gaismas.

"Bībelē teikts,ka tas viss ir atkarīgs no laika un apstākļiem."
kāds sakars tam ar visu varošu visuzinošu dievu?

IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #22 : Februāris 13, 2017 »

...kas dod svētību, bet arī ļaunu;/Sunshineman c./

Te neiet runa par to,ka Dievs būtu radījis 'svētību' un 'ļaunumu'.Ir teikts,ka Viņš tos DOD.Tas nozīmē to,ka dievbijīgos Viņš apveltīs ar visāda veida svētībām,bet ļaundarus Viņš iznīcinās.Vienkārši runājot,Dievs visiem dos pēc nopelniem,kur taisnīgi cilvēki ir pelnījuši saņemt svētības,bet ļaundari ir pelnījuši saņemt ļaunu.

nelaimes pasaulē notiek ikdienas un ne visas var pat censties norakstīt uz cilvēku nepilnībām.
piedevām tavs dievs, kurš ir kā labo ķezas, pats tās arī ir ievārijis:

"Bībelē teikts,ka tas viss ir atkarīgs no laika un apstākļiem."
kāds sakars tam ar visu varošu visuzinošu dievu?/c./

Bībelē teikts,ka viss pastāv un norisinās pēc noteiktiem,nemainīgiem likumiem,kurus ir iedibinājis Dievs.

IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #23 : Februāris 14, 2017 »

Staar

"Te neiet runa par to,ka Dievs būtu radījis 'svētību' un 'ļaunumu'"
latviešu valodā runa nekad nekur neiet, tā ir vai nav. (trauma no skolas)
kas par pārējo, Staar pārlasa, jeseju 45.

"Bībelē teikts,ka viss pastāv un norisinās pēc noteiktiem,nemainīgiem likumiem,kurus ir iedibinājis Dievs."
bībelē daudz kas ir teikts. ne reizi vien dievs ir it kā iejaucies notikumos, nocietinajis sirdis, mainijis notikumus, pārdomājis utt. teikts arī ka dievam ir plāns, viņš ir visur un viņš zin visu.
paturpinot šo domu nāk prātā citāta (tuvu tekstam):
Citāts
tev ir Dievs, kurš sūta izvarotāju pie bērna vai nu tev ir Dievs, kurš noskatās uz izvarotaju sakot: "Kad pabeigsi, es tevi sodīšu"  Ja es varētu apstādināt pedofīlu, es to darītu un šī ir milzīga atšķirība starp mani un tavu dievu.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #24 : Februāris 14, 2017 »

Citātstev ir Dievs, kurš sūta izvarotāju pie bērna vai nu tev ir Dievs, kurš noskatās uz izvarotaju sakot: "Kad pabeigsi, es tevi sodīšu"  Ja es varētu apstādināt pedofīlu, es to darītu un šī ir milzīga atšķirība starp mani un tavu dievu./c./

Vēlreiz! Visu mūsu senči Ādams un Ieva par savu 'dievu' izvēlējās dumpīgo eņģeli-ķerubu,kas Bībelē tiek saukts par Sātanu Velnu jeb nodevēju un apmelotāju.Šis tad arī ir tas,kas 'noskatās' un 'tīksminās' par visām ļaundarībām,kuras cits pret citu pastrādā Ādama un Ievas pēcnācēji sava 'dieva' valdīšanas laikā,jo viņš valda vēl joprojām arī mūsdienās.To atklāj Bībele,bet pasaules baznīcas par to klusē,nodevīgi noveļot visu nebūšanu sekas uz Dievu,sakot,ka tāda esot Dieva griba.Tāda nav Dieva griba,bet gan pašu cilvēku.Tu,iespējams, teiksi,ka tāda nav  tava griba,un es teikšu,ka arī ne mana,bet tas viss mums nāk līdzi mantojumā no pirmvecākiem Ādama un Ievas un tur mēs cilvēki paši neko nespējam mainīt.Bet no dzīves pieredzes varu skaidri apliecināt,ka no dzīvību apdraudošām briesmām ,kā arī no visādām citādām dzīves ķezām man vienmēr ir palīdzējis tikt ārā neredzams,bet klātesošs spēks.Tātad Dievs!Bez Viņa es būtu pazudis cilvēks.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #25 : Februāris 14, 2017 »

Staar
"Vēlreiz! Visu mūsu senči Ādams un Ieva par savu 'dievu' izvēlējās dumpīgo eņģeli-ķerubu"

tieši tā kā dievs bija plānojis?

stāsts par ādamu un ievu daudz ko parād par dieva tēlu, pēc mūsdienu standartiem šāds vecāks būtu zaudējis tiesības uz saviem berniem.

kopumā, Staar pārlasa, jeseju 45.
savai interesei vēl izlasa, cik cilvēku bībelē nogalina dievs un cik sātans.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #26 : Februāris 14, 2017 »

kopumā, Staar pārlasa, jeseju 45.
savai interesei vēl izlasa, cik cilvēku bībelē nogalina dievs un cik sātans.?c./

Es neko netaisnu tajā Jesajas 45.nod.nesaskatu,jo Dievs bija  nolēmis,ka tieši cilvēks vārdā  Kīrs atbrīvos Dieva tautu un parūpēsies, lai tiktu atjaunota Jeruzaleme un templis.Jesajas grāmatas 44. un 45.nod.nodaļā ir cildināts Jehova — vienīgais patiesais Dievs, kas senatnē ir glābis savu tautu.Tikai pēc Babilonas krišanas kļuva iespējama  Dievam uzticīgo ebreju atbrīvošana no trimdas.Vēlāk  Kīrs pats izdeva oficiālu paziņojumu, kura saturs ir izlasāms Bībelē: ”Tā saka Persijas ķēniņš Kīrs: Tas Kungs, debesu Dievs, man ir devis visas zemes valstis, un Viņš man ir pavēlējis celt namu Viņam Jeruzālemē Jūdas zemē. Ikvienam, kas starp jums ir no Viņa tautas, lai viņa Dievs ir ar viņu, un lai viņš atgriežas uz Jeruzālemi Jūdas zemē un ceļ tā Kunga, Israēla Dieva, namu. Viņš ir tas Dievs, kas mīt Jeruzālemē.” (Ezras 1:2, 3.)
Kā redzams,vārdi, ko Jehova bija teicis ar Jesajas starpniecību, pilnībā piepildījās.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #27 : Februāris 14, 2017 »

Staar

tu ļoti eleganti ignorē manis teikto

IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1939
« Atbilde #28 : Februāris 14, 2017 »

Spārka
ja interesē ārstniecībai, tad ir tāda lieta kā ūdens un ēdiena svētīšana - parasta ūdens un parastas ēdienreizes un to var izdarīt katrs pats. notiek apmēram tas pats kas ar konsekrētām Sv. Vakarēdiena maziītēm, arī nosacījumi tie paši, resp., darot to  mehāniski bez mazākās ticības vai pat vienlaikus perinot ļaunus nodomus - neko neiegūs vai (otrā gadījumā) viss izvērtīsies pašam par sliktu.
tā ka skriešana ar savu pudeli uz Jordānu faktiski ir tīra ārišķība (vai arī elementāra nezināšana ka Kristus svētību var saņemt visur un jebkurā laikā). un nekādu bažu par iesmakušām svētībām   ;)

IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #29 : Februāris 14, 2017 »

re kur praktisks padoms, kā pagatavot sveto uguni mājas apstākļos
https://www.youtube.com/watch?v=VPjnsGlO_iI

IP pierakstīta