Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Antropais princips ... ticībā  (Lasīts 18561 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

masiks

Re: Antropais princips ... ticībā
« Atbilde #405 : Janvāris 30, 2017 »

Citāts
Bet fantāzija taču iedarbojas arī uz Tevi? Tā kā mijiedarbība ir.
Nē, mana fantāzija ir manis radīta, manis uzturēta. Ja mana fantāzija tjipa iedarbojas uz mani, tad tas nozīmē ka es pats to daru, jo pats tā gribu, nevis mana fantāzija kā atsevišķa un suverēna parādība. Starp citu, atkal interesants psholoģisks kristiešu (un vispār mitoloģiskās domāšanas) fenomens : kaut kādas saistītas lietas, personības īpašības - kaut kādā brīdī uztvert kā suverēnas un neatkarīgas. Populārākais būtu teiksim ļaunums pasaulē. Kad ir runa ka Dievs radījis pilnīgi visu Pasauli, ar visām parpalām - ok, nav problēmu. Kad iet runa par ļaunumu -  tā uz reiz tas ir kaut kā ieradies no "ārpuses", nav Dieva radīts un ieviests. Ir suverēns,
neatkarīgs no Dieva un ar viņu nekādā tiešā veidā nav saistīts. Lai gan ir neatņemama Pasaules sastāvdaļa.

Par amerikāņu psihologiem runājot. Mani saista fakti un argumenti, nevis autori. Tu balsties autoros. Nekritiski. Man autoru personības ir pie vienas vietas. Svarīga ir doma, nevis autoritāte.
Vecumu kritikā tu no bērnišķības pārleci uz reiz vecuma demencē. Nezinu vai tas tiešām attiecas arī uz tevi, bet normāliem cilvēkiem starp abām šīm galējībām mēdz būt brieduma gadi.

Citāts
Pēc manas esamības izpratnes santīmam jāpaliek tur, kur tas ir.

Лукавиш, батюшка. Pēc tavas izpratnes nav viņam jāpaliek tur pat. Tikai to pārbaudīt tev ir TABU, jo tas acīm redzami var sabojāt tavu ticību, ij ticibu pārvērst zināšanās... zināšanās ka Dieva nav.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #406 : Janvāris 30, 2017 »

Citāts
Bībelē ir pastāstīts,ka ļaunie gari eksistē .........

Un tad? Grāmatā par spaidermani arī daudz kas rakstīts. Un rakstīts kā ar to cīnīties.  Un nedz pirmais nedz otrais nav patiesība. Uz sētas arī mēdz būt daudz kas rakstīts. Tikai aiz sētas nekā tāda tur nav.
Uzrādi kaut vienu ļauno garu un tad varēsim runāt ka bībelē vismaz kaut kas atbilst patiesībai no tā, kas tur samargots par pārdabiskajām lietām.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #407 : Janvāris 30, 2017 »

tev patīk sfinksas kaķi? Nu, tie, bez spalvām? Vai tu zini, kā šī suga tika radīta? Vot tieši tādā veidā, kādā TU sev esi liedzis un uzskati ka tas nav iespējams. Vai vari iedomāties tādu apkaunojumu-  visu tavu muļķigo ticību sagāž viens pliks un bezspalvains kaķis?

Man personīgi nepatīk.Bet tas ir acīmredzams piemērs,ka ir notikusi mutācija kaut kādu nenoskaidrojamu apstākļu dēļ,un tālākā cilvēku darbības ceļā viņš ir radīts no kaķu dzimtas pārstāvjiem,ne sakrustojot ,piemēram,kaķi ar cūku.
Līdzīgs piemērs ir noticies manā acu priekšā,kur kaimiņš sāka regulāri barot suni ar vārītām cūku ādām,kā rezultātā ,sunim ēdot treknu,sāka zust ķermeņa apmatojums un viņa āda daļēji kļuva līdzīga tavam sfinksa kaķim.

Jā, mutācija notikusi. Runa ir par to, ka šī mutācija tika izselektēta un kļuva par stabilu pasugu. Tādu pasugu, kura loģiski  spēj dzīvot tikai telpās un brīvā dabā momentā aizietu bojā. Šie kaķi iemantoja jaunu, kaķiem netipisku īpašību un šī īpašiba ļāva aizņemt savu bioloģisko nišu, kā cilvēka rotaļļietu.
Nav gluži skaidrs, kapēc tu evolūciju uzskati kā starpsugu krustošanos?? Kas tas tāds par domāšanu defektu vai greizām iedomām? No kura cauruma tika izvilkta doma, ka evolūcija - tas ir tad kad sakrustojas pērtiķis ar cūku un rezultātā rodas cilvēks? Kurš daunis tev iestāstīja ka TĀ strādā (laikam viņaprāt) evolūcija??

Es evolūciju  neuzskatu par starpsugu krustošanos un es jau neteicu,ka sakrustojot pērtiķi ar cūku varētu rasties cilvēks,bet evolūcija gan saka,ka no pērtiķiem kaut kādā mistiskā veidā ir radušies cilvēki.Bet to,ka ,piemēram,droši var sakrustot zirgu ar ēzeli un gala rezultātā iznāks mūlis,to gan zinu,jo gan zirgi,gan ēzeļi un pat zebras pieder pie zirgu dzimts.Tas nozīmē to,ka vienas dzimts  ietvaros var dzimt citi dzīvnieki,bet viņi nekad nekļūs par citas dzimts pārstāvjiem,tāpat,kā tavs sfinkskaķis ,kas nācis no kaķu dzimtas,ir un paliek kaķis.
Vienkārši lasi uzmanīgāk  komentārus!
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #408 : Janvāris 30, 2017 »

Citāts
Bībelē ir pastāstīts,ka ļaunie gari eksistē .........

Un tad? Grāmatā par spaidermani arī daudz kas rakstīts. Un rakstīts kā ar to cīnīties.  Un nedz pirmais nedz otrais nav patiesība. Uz sētas arī mēdz būt daudz kas rakstīts. Tikai aiz sētas nekā tāda tur nav.
Uzrādi kaut vienu ļauno garu un tad varēsim runāt ka bībelē vismaz kaut kas atbilst patiesībai no tā, kas tur samargots par pārdabiskajām lietām.

Es viņus tev nevaru uzrādīt,jo ļaunie gari,tāpat kā Dievs un Viņam paklausīgie eņģeļi,ir cilvēka acij neredzamas būtnes.Bet ļaunie     gari dzīvo līdzās mums un spēj  mūs ietekmēt darīt sliktas lietas.Ar to arī Bībelē tiek  izskaidrots tas fakts,kāpēc pasaulē pastāv ļaunums.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #409 : Janvāris 30, 2017 »

Citāts
Es evolūciju  neuzskatu par starpsugu krustošanos un es jau neteicu,ka sakrustojot pērtiķi ar cūku varētu rasties cilvēks,bet evolūcija gan saka,ka no pērtiķiem kaut kādā mistiskā veidā ir radušies cilvēki.Bet to,ka ,piemēram,droši var sakrustot zirgu ar ēzeli un gala rezultātā iznāks mūlis,to gan zinu,jo gan zirgi,gan ēzeļi un pat zebras pieder pie zirgu dzimts.Tas nozīmē to,ka vienas dzimts  ietvaros var dzimt citi dzīvnieki,bet viņi nekad nekļūs par citas dzimts pārstāvjiem,tāpat,kā tavs sfinkskaķis ,kas nācis no kaķu dzimtas,ir un paliek kaķis.[/size]Vienkārši lasi uzmanīgāk  komentārus!

1) tu starpsugu krustošanu izmanto kā salmu vīru. Proti - pats izdomāji ka evolūcija to apgalvo un pats tad arī to noliedz. Un to TU apgalvo, nevis es. Uzmanīgi pats savus komentus pārlasi.
2)evolūcija nesaka ka MISTISKĀ veidā, bet gan daudzu gadu garumā, daudzu paaudžu laikā no esošās sugas pakāpeniski veidojas cita. Pliks kaķis bija kā piemērs ka var veidoties PAsuga,`īsā laikā, ar tādām īpašībām, kuru parasti sugai nemaz nav.
3) ēzelis ar zirgu neveido vairoties spējīgu hibrīdsugu. Mūlis ir ģenētiskais kroplis, kurš nav spējīgs atstāt pēcnācējus.
4) evolūcija nozīmē ka suga attīstās tālāk, nevis migrē savā atīstībā citas sugas virzienā.
Citāts

[size=0px]Es viņus tev nevaru uzrādīt,jo ļaunie gari,tāpat kā Dievs un Viņam paklausīgie eņģeļi,ir cilvēka acij neredzamas būtnes.Bet ļaunie     gari dzīvo līdzās mums un spēj  mūs ietekmēt darīt sliktas lietas.Ar to arī Bībelē tiek  izskaidrots tas fakts,kāpēc pasaulē pastāv ļaunums.[/size]
[/size][/font]

Nevari uzrādīt - tātad viņu nav. Ja tie ir neredzami tad uzrādi veidus kā tos var ieraudzīt vai uzrādi viņu darbību. Ja herņa ir neredzama, nekādi citādi nemijiedarbojas ar realitāti, tad viņas realitātē vienkārši nav.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #410 : Janvāris 30, 2017 »

Es evolūciju  neuzskatu par starpsugu krustošanos un es jau neteicu,ka sakrustojot pērtiķi ar cūku varētu rasties cilvēks,bet evolūcija gan saka,ka no pērtiķiem kaut kādā mistiskā veidā ir radušies cilvēki.Bet to,ka ,piemēram,droši var sakrustot zirgu ar ēzeli un gala rezultātā iznāks mūlis,to gan zinu,jo gan zirgi,gan ēzeļi un pat zebras pieder pie zirgu dzimts.Tas nozīmē to,ka vienas dzimts  ietvaros var dzimt citi dzīvnieki,bet viņi nekad nekļūs par citas dzimts pārstāvjiem,tāpat,kā tavs sfinkskaķis ,kas nācis no kaķu dzimtas,ir un paliek kaķis.Vienkārši lasi uzmanīgāk  komentārus!

1) tu starpsugu krustošanu izmanto kā salmu vīru. Proti - pats izdomāji ka evolūcija to apgalvo un pats tad arī to noliedz. Un to TU apgalvo, nevis es. Uzmanīgi pats savus komentus pārlasi.
2)evolūcija nesaka ka MISTISKĀ veidā, bet gan daudzu gadu garumā, daudzu paaudžu laikā no esošās sugas pakāpeniski veidojas cita. Pliks kaķis bija kā piemērs ka var veidoties PAsuga,`īsā laikā, ar tādām īpašībām, kuru parasti sugai nemaz nav.
3) ēzelis ar zirgu neveido vairoties spējīgu hibrīdsugu. Mūlis ir ģenētiskais kroplis, kurš nav spējīgs atstāt pēcnācējus.
4) evolūcija nozīmē ka suga attīstās tālāk, nevis migrē savā atīstībā citas sugas virzienā.

Citāts
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
« Atbilde #411 : Janvāris 30, 2017 »

Staar

"Bībelē ir pastāstīts,ka ļaunie gari eksistē.."
bībelē, jaunavas dzemdē, ēzeļi un čūskas runā, ir gan unikorni gan drakoni gan visādi citādi moški, viss kā kārtīgā pasaku grāmātā. neredzu, kā tas būtu saistoši realitātei
IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7466
« Atbilde #412 : Janvāris 30, 2017 »

Nu labi, brieduma gadu vīrs, Tu izvirzīju argumentu par mijiedarbību, es Tev norādīju, ka tas nav korekts arguments, jo mijiedarbība pastāv.

Nē, pēc manas izpratnes santīmam jāpaliek tur, kur pēc Dieva kārtības un likumiem tam jāpaliek. Dievs nav bezpersonisks spēks, ar kuru iespējams veikt eksperimentus.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #413 : Janvāris 30, 2017 »

Staar

"Bībelē ir pastāstīts,ka ļaunie gari eksistē.."
bībelē, jaunavas dzemdē, ēzeļi un čūskas runā, ir gan unikorni gan drakoni gan visādi citādi moški, viss kā kārtīgā pasaku grāmātā. neredzu, kā tas būtu saistoši realitātei

Kad lasot Bībeli atrod pareizo izskaidrojumu,tad šķietamā pasaka beidzas un ir saprotams ,ka teiktais ir reāls.Tad ir saprotams,kāpēc tieši jaunava dzemdē,kāpēc un kā tas iespējams,ka runā čūska un ēzelis,kā arī tas,uz ko attiecināts vārds drakons jeb pūķis un dēmoni.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #414 : Janvāris 31, 2017 »

Kad lasot Bībeli atrod pareizo izskaidrojumu(C)
[/size]
[/size]Tur tāda nav, jo neko no bībeles nav jāsaprot tā kā tur rakstīts. Jāsaprot ir savādāk un pareizie skaidrojumi  pašam jādomā. Nu, tapēc ka tādu tur nemaz nav. Bībele vispār neko neskaidro. Jo tāds nav bībeles uzdevums. Tev ir visas iespējas mēģināt uzminēt   -  kāds gan ir īstais bībeles uzdevums. Un tā nav pareizā skaidrojuma došana.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #415 : Janvāris 31, 2017 »

Staar

"Kad lasot Bībeli atrod pareizo izskaidrojumu..."
pieņemot, ka nedzīvo mucā, vai tajā vismaz ir ievilkts internets, pasaki man lūdzu:
uz zems ir tūkstošiem dažādu dievu un reliģiju, kristietībā pašā runa ir pa vairāk kā 33000 dažādu konfesiju, katra "pareizāka" par citu; cik iedomīgam ir jābūt cilvēkam, kurš sauc visus pārējo sauc par muļķiem?
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #416 : Janvāris 31, 2017 »

Kad lasot Bībeli atrod pareizo izskaidrojumu(C)

Tur tāda nav, jo neko no bībeles nav jāsaprot tā kā tur rakstīts. Jāsaprot ir savādāk un pareizie skaidrojumi  pašam jādomā. Nu, tapēc ka tādu tur nemaz nav. Bībele vispār neko neskaidro. Jo tāds nav bībeles uzdevums. Tev ir visas iespējas mēģināt uzminēt   -  kāds gan ir īstais bībeles uzdevums. Un tā nav pareizā skaidrojuma došana./masika c./

Ir gan,jo tieši 1.gadsimta kristieši bija tie,kas mācīja,ka visu dzirdēto,ko sludināja tie,kas sevi uzskatīja par Kristus mācekļiem, ir jāpārbauda, vai tā stāv rakstīts Svētajos Rakstos ,ko mēs šodien saucam par Veco Derību.(Ap.d.17:11)Pats Jēzus teica,ka tādā veidā  Dievs ir apslēpis savu gudrību no viltīgiem mācītājiem,bet saviem  bērniem to ir atklājis. Bērni ir tie,kas nekaunās no tā,kas teikts Bībelē,bet uztver to nopietni un TIC teiktajam,nesagrozot teikto,kā to dara tie,kas īsti netic un tāpēc sagroza patieso vesti tā,lai izklausās ticami,tādā veidā  piesaistot  sev klausītājus,jeb kā teikts Bībelē,ir sākuši sludināt to,kas nav mācīts,tāda veidā daudzus novēršot no patiesās ticības un aizraujot mācekļus sev līdz,radot aizvien jaunus kristietības novirzienus,kā saka Sunshineman-33000.
« Pēdējā izmaiņa: Janvāris 31, 2017 Staar »
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #417 : Janvāris 31, 2017 »

uz zems ir tūkstošiem dažādu dievu un reliģiju, kristietībā pašā runa ir pa vairāk kā 33000 dažādu konfesiju, katra "pareizāka" par citu; cik iedomīgam ir jābūt cilvēkam, kurš sauc visus pārējo sauc par muļķiem/Sunshineman c./

Es nekad neteic,ka muļķi,bet ka viltīgi mācītāji,kas māca nepatiesību gan.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #418 : Janvāris 31, 2017 »

Staar

"Es nekad neteic,ka muļķi,bet ka viltīgi mācītāji,kas māca nepatiesību gan."
tas neko nemaina, bet ja gribi pārfrāzēšu.
cik iedomīgam ir jābūt cilvēkam, kurš sauc visus pārējos par viltus mācītājiem?
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #419 : Janvāris 31, 2017 »

Ir gan,jo tieši 1.gadsimta kristieši bija tie,kas mācīja,ka visu dzirdēto,ko sludināja tie,kas sevi uzskatīja par Kristus mācekļiem, ir jāpārbauda, vai tā stāv rakstīts Svētajos Rakstos (C)

Svētajos rakstos stāv rakstīts - tev nebūs ēst cūkgaļu, tev nebūs ēst vēžus un nēģus. Tev nebūs nesāt pusvilnas drēbes, tev nebūs staigāt kokvilnas biksēs un vilnas džemperītī.Ko no tā tu pildi, kapēc nepildi un kapēc uzskati ka tas kas TUR TĀ pavēlēts  -nav patiesība, nav taisnība un ka jādara ir tieši pretēji?
IP pierakstīta