Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vai Bībeles Dievs atbalsta strīdus?  (Lasīts 5572 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1727
Re: Vai Bībeles Dievs atbalsta strīdus?
« Atbilde #90 : Augusts 04, 2017 »

Ezītis
Citāts
"Kur vairāk laimīgo" - neder ?
Nē, labākais, ko tu vari cerēt dabūt no šī testa ir, kur vairāk cilvēku smaida (vakar smaidija).

Citāts
Vai balstoties uz šīm atbildēm mēs varam izsecināt, kurā valstī ir visgarākie indivīdi???
Varam izsecināt, kurā valstī ir visvairāk garu indivīdu.
Vai tad? Vai tā vienkārši nebūs novirze no normas noteiktajā sabiedŗībā?

Citāts
(tikai piemērs nekorekts, jo indivīds var kļūdaini uzskatīt sevi par garu. Toties laimīgums ir sajūta, par ko ļoti grūti kļūdīties)
Viss ir relatīvs arī izjūtas.

Citāts
Jā, esmu drošs, ka neatšķiras.
Tu nepietiekoši esi atbild;ējis. Bija tikai atbilde par dežūrsmaidu un tāds aiz matiem pievilkts par Terēzi. Par visu komplektu kopā - nekā.
Tu kļūdies.
Labas aptaujas pamatā ir jābūt skaidri definētiem parametriem un skalām, savādāk, kā tavā piemērā, salīdzini nesalīdzināmas lietas.

Citāts
Tas demonstrē, ka subjektīvā indivīda attieksme var kardināli atšķirties
Tu nopietni apgalvosi, ka tais valstīs kardināli atšķiras komplekts  "feel well-rested ; treated with respect all day ; smile or laugh a lot ; learn or do something interesting; enjoyment;  physical pain; worry; sadness; stress; anger" ??
Protams, paņem par piemēru "treated with respect" pret sievietēm saudu arāvijā vai skandināvijā.
Vai "physical pain" pie cilvēkiem kuriem ir absolūta veselības aprūpe pret tiem kuri zobārstu nekad nav redzejuši.

Citāts
Kas tieši nav skaidrs definīcijā?
Par gradāciju jau teicu, ka pietiek ar laimīgo cilvēku skaitu.
Tas ir tava salmu vīra sāls, diemžēl.
Vai tad? tu taču beigās ņem un veic salīdzinājumu.

Citāts
Pašnāvības statistikas = ignore? Bet tās norāda uz zemu laimīguma līmeni.
Ne tikai, ir cilvēki kuru vienīgais iemesls, kapēc tie neveic pašnāvības, ir tas, ka tie domā, ka tiks par to sodīti mūžīgi.ir tādi, kuri domā, ka tiks sodīti nākamajā reinkarnācijā, Ir morteri, kuri mūsu skatijumā veic pašnāvību, bet sabiedrībā no kuras tie nāk, tas netiek uzskatīts par pašnāvību.
Viss nav tik vienkārši, kā centies to uzzīmēt.

Citāts
Labklājība nav laimīgums. Tas ir tikai viens parametrs. Cik stipri tas ietekmē laimīgumu? Kur ir pētījumi ?
Kurā vietā es teicu, ka ir saikne?
Beidz ielasīt manis teiktajā lietas, kuras es neapgalvoju. Viss ko teicu, ka labklājība ir labi definēts parametrs, tai pašā laikā, kad vai esi laimīgs un vai Staņislavs ir laimīgāks nav.

Citāts
Problēma ir arī vēl tā, ka laimīgums ir relatīvs, un atkarīgs no vides. Labs piemērs ir armija, kur pēkšņi sāc palikt laimīgs no tādām lietām, kas civilajā dzīvē neko nenozīmē.
Arī mēs, Latvijas iedzīvotāji, piederam pie "zelta miljarda", bet sazin kāpēc ņaudam un gaudojam par sliktu dzīvi.
Tavi piemēri lieliski demonstrē problēmu ar pētijumu un to ko centos tev pateikt jau no pasa sākuma, Bjorns no norvēģijas būs dziļi nelaimīgs nokļūt ganešha no Deli graustiem vietā.

Citāts
Dod. Cik cilvēku noteiktās valstīs uzskata sevi par laimīgiem.
ok, tieši tā pat kā cik cilvēki uzskata sevi par gariem ,ja ņem manis piedāvāto testu.
Pilnīgi bezjēdzīgi dati, lai veiktu kaut kādu salīdzinājumu.

Citāts
Labklājības tests mēra labklājību, nevis laimīgumu. Tāpēc Gallup tests ir labāks jau ar to vien, ka mēra tieši to, ko vajag. Tas nemeklē atslēgas tur, kur gaišāks.
Mēra, kaut ko , ko pat nevar definēt, vai gradēt. Un pēc tam salīdzina.
Tas ir precīzi analoģiski kā ņemt mērinstrumentu un veikt mērijumus bez jelkādas kalibrācijas, viss ko tu redzi ir parametra aplitūdas uz noteikta instrumenta (noteiktā valstī), bet salīdzināt tos nav nekāda pamata, vajag veikt kalibrāciju

Citāts
1. es uzskatu sevi par laimīgu = es tiešām esmu laimīgs.

2. es uzskatu sevi par garu != esmu tiešām garš.
Mani kaimiņi ir mazāki, tātad esmu garš
man nebija ko ēst jau gandrīz nedēļi, bet uzgāju trīs kartupeļus tagad nedēļu esmu laimīgs, ka varu izdzīvot.

Citāts
Tev jāatbild uz jautājumu - kā tieši Labklājība ietekmē Laimīgumu? Cik nozīmīgs faktors Laimīguma mērīšanā ir Labklājība?
Ok, dod laimīgumam skalas kritērijus, pēc kā salīdzināt, kas laimīgāks.
Lūk tevis dotā laimes definīcija:
Citāts
Laime ir garīgs stāvoklis, kam raksturīga pozitīva vai patīkama labsajūta. Laime cilvēkam izpaužas līdz ar citām emocijām — no vienkārša apmierinājuma līdz pat lielam priekam.
Un tad pēc tā, kad busi devis gradāciju lūdzu nodemosntrē ,kā tieši
feel well-rested ; treated with respect all day ; smile or laugh a lot ; learn or do something interesting; enjoyment;  physical pain; worry; sadness; stress; anger" ietekmē laimīgumu?
Cik nozīmigi ir šie faktori laimīguma mērīšanā?

IP pierakstīta
"Not all drugs are good, all right? Some of them … are great" B.Hicks

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #91 : Augusts 04, 2017 »

Sunshineman
Citāts
labākais, ko tu vari cerēt dabūt no šī testa ir, kur vairāk cilvēku smaida (vakar smaidija).
Attiecībā pret laimīgumu, tas ir daudz vērtīgāk, nekā uzzināt, kur cilvēkiem lielāki TV ekrāni.
Kā arī, jāņem vērā visas atbildes nevis tikai viena, par smaidu. Pie kam, ir jāsaprot, ka anketas sastādītāji par dežūrsmaidiem bija informēti.

Citāts
Viss ir relatīvs arī izjūtas.
T.i. tu vakar biji "feel well-rested", bet patiesībā tā nebija, jo tev nav TV mājās? Tev tikai izlikās?
Kā var izlikties ( pašam priekš sevis ), piem, ka esi dusmīgs?

Citāts
Vai "physical pain" pie cilvēkiem kuriem ir absolūta veselības aprūpe pret tiem kuri zobārstu nekad nav redzejuši.
Tad tieši vajadzēja uzpeldēt tavai ilgi gaiditajai saitei ar labklājību.

Citāts
Protams, paņem par piemēru "treated with respect" pret sievietēm saudu arāvijā vai skandināvijā.
Saūda arābijā, ja sieviete jūtas pazemota, vai viņa uz jautājumu vai pret viņu izturas ar respect atbildēs jā vai nē?

Citāts
Vai tad? tu taču beigās ņem un veic salīdzinājumu.
Pēc smaidu skaita, nevis platuma.

Citāts
Labas aptaujas pamatā ir jābūt skaidri definētiem parametriem un skalām, savādāk, kā tavā piemērā, salīdzini nesalīdzināmas lietas.
Aptauju un anketu veidi ir dažādi. Skalas visur nav obligātas. Citur pietiek ar jā/nē.
http://www.e-formas.lv/aptauju-akademija/terminu-vardnica

Dihotomiskās izvēles atbilžu jautājumi
Jautājumi, kas satur tikai divus atbilžu variantus, piemēram, jā/nē vai piekrītu/nepiekrītu

Parametri taču ir: feel well-rested ; treated with respect all day ; smile or laugh a lot ; learn or do something interesting; enjoyment;  physical pain; worry; sadness; stress; anger"
Vai šie parametri nav cieši saistīti ar laimīgumu ?
Vai tie ir neskaidri definēti?

Citāts
Viss ko teicu, ka labklājība ir labi definēts parametrs, tai pašā laikā, kad vai esi laimīgs un vai Staņislavs ir laimīgāks nav.
... piekrītu, labi definēts, kā apgaismota vieta atslēgu meklēšanai.

Citāts
Mēra, kaut ko , ko pat nevar definēt, vai gradēt.
Nu tad tā arī saki, ka uzskati laimīgumu par nedefinējamu - priekš kam te tik daudz lapas bija jāpieraksta?
Tikai tādā gadījumā miskastē lido pilnīgi visi testi.

Citāts
Tas ir precīzi analoģiski kā ņemt mērinstrumentu un veikt mērijumus bez jelkādas kalibrācijas, viss ko tu redzi ir parametra aplitūdas uz noteikta instrumenta (noteiktā valstī), bet salīdzināt tos nav nekāda pamata, vajag veikt kalibrāciju
Tavs salmu vīrs = "smaida platums".

Citāts
Mani kaimiņi ir mazāki, tātad esmu garš
man nebija ko ēst jau gandrīz nedēļi, bet uzgāju trīs kartupeļus tagad nedēļu esmu laimīgs, ka varu izdzīvot.
kāpēc netiks ņemts vērā tas, ka es nedēļu biju nelaimīgs?

Citāts
Un tad pēc tā, kad busi devis gradāciju
šis ir jā/nē aptaujas veids.

Citāts
lūdzu nodemosntrē ,kā tieši
feel well-rested ; treated with respect all day ; smile or laugh a lot ; learn or do something interesting; enjoyment;  physical pain; worry; sadness; stress; anger" ietekmē laimīgumu?
Tie nevis ietekmē, bet ir tieši laimīguma parametri. Ja tam nepiekrīti, lūdzu, nosauc tavuprātējos laimīguma parametrus!

Citāts
Cik nozīmigi ir šie faktori laimīguma mērīšanā?
Tie nav faktori, tie ir parametri.
Labklājība gan IR faktors. Tāpēc tavā pusē paliek neatbildēts jautājums, kā Labklājība ietekmē Laimīgumu.
Pirmais ciemā / pēdējais Romā, kurš laimīgāks ?
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #92 : Augusts 07, 2017 »

Ezítis
Citāts
Attiecībā pret laimīgumu, tas ir daudz vērtīgāk, nekā uzzināt, kur cilvēkiem lielāki TV ekrāni.
Tu jau teic, ka tā domā.

Citāts
T.i. tu vakar biji "feel well-rested", bet patiesībā tā nebija, jo tev nav TV mājās? Tev tikai izlikās?
vienkārši nekad nēesi bijis well rested, vakar vienkārši 14 stundu vietā 8 nācās rukāt

Citāts
Kā var izlikties ( pašam priekš sevis ), piem, ka esi dusmīgs?
Dusmīgs būtu daudz labāk definēts ,kā laimīgs.

Citāts
Saūda arābijā, ja sieviete jūtas pazemota, vai viņa uz jautājumu vai pret viņu izturas ar respect atbildēs jā vai nē?
Tev nav jāmin, ir piemēram projekts ASK Palestine, paskaties, vai šo https://www.facebook.com/StealthyFreedom/?hc_ref=ARRTdaeb-CmFJDzyX507z90HHMpwp2uUNPyv58UD14d2tTlx_q-H_jWfDKXARYZ0ECw
Atbildēs, ka vis sir ok, ja nē var atrauties ar akumulātoru šķidrumu sejā.

Citāts
Pēc smaidu skaita, nevis platuma.
Varbūt pēc leņķa jāskatās?

Citāts
Aptauju un anketu veidi ir dažādi. Skalas visur nav obligātas. Citur pietiek ar jā/nē.
http://www.e-formas.lv/aptauju-akademija/terminu-vardnica
atbildot uz jautājumiem pietiek, bet ne anketu sastādot un analizējot datus

Citāts
Parametri taču ir: feel well-rested ; treated with respect all day ; smile or laugh a lot ; learn or do something interesting; enjoyment;  physical pain; worry; sadness; stress; anger"
Vai šie parametri nav cieši saistīti ar laimīgumu ?
Vai tie ir neskaidri definēti?
Šie jautājumi ir saistīti ar laimīgumu un paši par sevi tie ir pietiekami labi definēti, lai atbildētu, bet kā viņi ir sasitīti ar laimīgumu, kāds ir to svars, kā tu viņu vispār vari salīdzināt ir mistrērija, kur nu vēl starp tik dažādām kultūrām kā urugvaju un norvēģiju

Citāts
Nu tad tā arī saki, ka uzskati laimīgumu par nedefinējamu - priekš kam te tik daudz lapas bija jāpieraksta?
Es tā arī teicu no pašā sākuma.

Citāts
Tikai tādā gadījumā miskastē lido pilnīgi visi testi.
Nelido, ir labi definēti jautājumi un skaidri gradētas īpašības.
Lai gan principā aptaujas manuprāt ir diezgan bezjēdzīgas datu savākšanai.

Tavs salmu vīrs = "smaida platums".
Nav svarīgi, ņem smaidu daudzumu, kā piedāvāji, princips tas pats.

Citāts
kāpēc netiks ņemts vērā tas, ka es nedēļu biju nelaimīgs?
Tapēc, ka visus aspektus un pasaules cilvēku kulturālās un sociālās dažādības iekļaut tik amorfā jautājumā, kā laimīgums ,kā redzam ir grūti, ja vispār iespējams.

Citāts
šis ir jā/nē aptaujas veids.
Kāpēc tad secinājums ir tas laimīgāks par šo?
No sērijas šeit vairāk garo cilvēku, jebšu šeit mazāka standard deviācija?

Citāts
Tie nevis ietekmē, bet ir tieši laimīguma parametri. Ja tam nepiekrīti, lūdzu, nosauc tavuprātējos laimīguma parametrus!
Eu meistar, nepārmet atbildības - demonstrāciju studijā.

Citāts
Labklājība gan IR faktors. Tāpēc tavā pusē paliek neatbildēts jautājums, kā Labklājība ietekmē Laimīgumu.
Nav minimālas labklājības, nevar būt laimīgums

Citāts
Pirmais ciemā / pēdējais Romā, kurš laimīgāks ?
Manuprāt uz šo jautājumu atbildes nav un tieši tur arī slepjas problēma ar tavu laimīgumu.

IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #93 : Augusts 07, 2017 »

Sunshineman
Citāts
vienkārši nekad nēesi bijis well rested, vakar vienkārši 14 stundu vietā 8 nācās rukāt
aha, un kad tev paprasīja kā jūties kad rukāji 14h, teici, ka labi? Tāpēc jau aptaujā bij arī negatīvie jautājumi.

Citāts
Tev nav jāmin, ir piemēram projekts ASK Palestine, ... Atbildēs, ka vis sir ok, ja nē var atrauties ar akumulātoru šķidrumu sejā.
Nekā, neatbildēs vis! Tavas fantāzijas un realitāte nesakrīt.
Palestinian Territories , pēc 2015 g Gallup aptaujas, ir "negatīvo emociju" viens no līderiem. Nepaslinko, lejuplādē visu aptauju, man nav tev kā mazam bērnam viss jāpienes klāt.

Citāts
Pareizi sapratu?
1. Anketas ar jā/nē ir bezjēdzīgas un tādas viapār nesastāda.
2. Anketas ar jā/nē nevar analizēt un statistiski apstrādāt
Ja tā, tad, lūdzu, pamatojumu šim apgalvojumam.

Citāts
  kāds ir to svars, kā tu viņu vispār vari salīdzināt ir mistrērija
feel well-rested ; treated with respect all day ; smile or laugh a lot ; learn or do something interesting; enjoyment;  physical pain; worry; sadness; stress; anger = tās ir sajūtas.
Jau kuro reizi atkārtoju, - NEnotiek salīdzināšana, vai Pēteris jūtas dusmīgāks kā Kārlis un par cik punktiem Ezīša skalā.
Tiek fiksēts, ka Pēteris ir dusmīgs, un ka Jānis ir dusmīgs.
Laimīgums ir relatīvs, to jau arī pieminēju. Tas ir relatīvs attiecībā pret vidi. Protams, ekstrēmas situācijas kā koncentrāciajs nometnes nederēs.

Citāts
Secinājums: jo vairāk laimīgu cilvēku , jo pati valsts laimīgāka.

Citāts
Eu meistar, nepārmet atbildības - demonstrāciju studijā.
Kas jādemonstrē? Tas, kādi  ir laimīguma raksturojoši parametri? Jau iedevu.

Citāts
Tapēc, ka visus aspektus un pasaules cilvēku kulturālās un sociālās dažādības iekļaut tik amorfā jautājumā, kā laimīgums ,kā redzam ir grūti, ja vispār iespējams.
feel well-rested ; treated with respect all day ; smile or laugh a lot ; learn or do something interesting; enjoyment;  physical pain; worry; sadness; stress; anger - kas no šiem ir amorfs? Tikai nesāksim atkal par dežūrsmaidiem, ok?

Citāts
Nelido, ir labi definēti jautājumi un skaidri gradētas īpašības.
Bāc! Tu nevari principā nodefinēt laimīgumu, tomēr atzīsti, ka Labklājības tests Laimīgumu nosaka labāk nekā Gallup tests???
Patīk meklāt atslēgas, kur gaišāks?

Citāts
Nav minimālas labklājības, nevar būt laimīgums
Kas ir minimālā labklājība? Cik daudz un kādā skalā ? Ir redzēti pat laimīgi bomži. Bija Diogens, kas dzīvoja mucā.

Citāts
Manuprāt uz šo jautājumu atbildes nav
Ir. Romu / ciemu mēs detektējam kāreiz pēc tavām iecienītajām skalām. Tad ejam un prasam, rīkojam aptaujas pirmajiem un pēdējajiem. Pirmie un pēdējie arī ir zināmi.
Rezultātā mums ir dati par pirmo un pēdējo laimīgumiem ciemos un Romās.

Citāts
Es tā arī teicu no pašā sākuma.
Nu tad pie šīs nots varam beigt saturīgo diskusiju? Tavs personīgais viedoklis ir, ka laimīgums ir nedefinējams? Wiki un dictonaries var iet ieskrieties?
Mans uzskats ir tāds, ka var pietiekami saprotami pateikt, kas ir laimīgums. Var pateikt, vai cilvēks ir/nav laimīgs, un ka savācot statistikas datus, var noteikt, kurā apgabalā cilvēki ir laimīgāki.

Tā sacīt, paliekam katrs pie saviem uzskatiem.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #94 : Augusts 07, 2017 »

Ezítis
Citāts
aha, un kad tev paprasīja kā jūties kad rukāji 14h, teici, ka labi? Tāpēc jau aptaujā bij arī negatīvie jautājumi.
Klau nu pats stāstiji cik priecīgs armijā biji par ikdienas sīkumiem, pretstatā ikdienai – tagad paņem un paplašini šo pašu domu tālāk. Cilvēki ir ltendēti atrast priecīgus brīžus pat ja dzīvo sūdos.

Citāts
Nekā, neatbildēs vis! Tavas fantāzijas un realitāte nesakrīt.
Sievietes atbildēja, ka viņas tiek apspiestas???? Nopietni?
ASK projekts ir ļoti labi ilustrē problēmas šādās sabiedrībās, kuras gallups vienkārši nespēj notvert.

Citāts
Pareizi sapratu?
Nē, uzcēli kārtējo salmu vīru.
Ja tu jautā, vai esi bijis Kolkā, jā/nē ir pietiekoši labs.

Citāts
Laimīgums ir relatīvs, to jau arī pieminēju. Tas ir relatīvs attiecībā pret vidi. Protams, ekstrēmas situācijas kā koncentrāciajs nometnes nederēs.
Nu re un viss ko tu redzi ir standard deviācija noteiktajā sabiedrībā, šis cipars nedod tev nakāda pamata ņemt un salīdzināt to starp sabiedrībām.

Citāts
Secinājums: jo vairāk laimīgu cilvēku , jo pati valsts laimīgāka.
Sekojoši, ja visa valsts dzīvi sūdos un neviens neizceļas tā valsts būs vislaimīgākā, jo tai būs vismazākā standard deviācija ar vislielāko populāciju tajā.

Citāts
Bāc! Tu nevari principā nodefinēt laimīgumu, tomēr atzīsti, ka Labklājības tests Laimīgumu nosaka labāk nekā Gallup tests???
nē saku vien, ka tas ir nozīmīgāks. Tobiš, ja es reāli gribētu veikt kādus sev svarīgus secinājumus (kur labāk dzīvot) tad gallup test man nedotu nekko, tai pašā laikā labklājības indeks dotu.

Citāts
Kas ir minimālā labklājība? Cik daudz un kādā skalā ? Ir redzēti pat laimīgi bomži. Bija Diogens, kas dzīvoja mucā.
Vairumā cilvēku grib ēst, būt drošībā utt.

Citāts
Nu tad pie šīs nots varam beigt saturīgo diskusiju? Tavs personīgais viedoklis ir, ka laimīgums ir nedefinējams? Wiki un dictonaries var iet ieskrieties?
Varam, Wiki un dictonaries arī dvēsele tev ir definēta

Citāts
Tā sacīt, paliekam katrs pie saviem uzskatiem.
Tas tapēc, ka esmu 38% laimīgāks par tevi? )

IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #95 : Augusts 07, 2017 »

Sunshineman
Citāts
Cilvēki ir ltendēti atrast priecīgus brīžus pat ja dzīvo sūdos.
Negatīvos jautājumus cītīgi ignorējam ?

Citāts
ASK projekts ir ļoti labi ilustrē problēmas šādās sabiedrībās, kuras gallups vienkārši nespēj notvert.
kautkādā vēzī Palestīna ierndojās pēdējās vietās. Nejauša sakritība ?

Citāts
Ja tu jautā, vai esi bijis Kolkā, jā/nē ir pietiekoši labs.
Nu un esi / neesi laimīgs, vairs nav labs ? Izņemot tevi, vēl kāds pārmet Gallupam, ka tests ir metams miskastē?

Citāts
viss ko tu redzi ir standard deviācija noteiktajā sabiedrībā
ja tā būtu, tad tak bildes visur būtu vienādas ?

Citāts
ja visa valsts dzīvi sūdos un neviens neizceļas tā valsts būs vislaimīgākā
kā ar negatīviem jautājumiem aptaujā? Vai tādā valstī nebūs biežākas atbildes par  physical pain; worry; sadness; stress; ?
pie viena, tā būs hipotētiska valsts vai reāla?

Citāts
ja es reāli gribētu veikt kādus sev svarīgus secinājumus (kur labāk dzīvot)
par šo jau runajām, vai tad ne? Tas, ka personīgi tu nevari aiziet uz citu vidi un būt tur laim;īgs, nenozīmē, ka citi cilvēki tāpēc tai vidē navar būt laimīgi.

Citāts
Vairumā cilvēku grib ēst, būt drošībā utt.
Te vajadzētu precīzu skalu par drošību un ēšanu.
Dažs bomzis miskastē varbūt jūtas drošāk nekā bagātnieks trīcot par savu mantu, stresainā darbā utml?
Un, ja cilvēks nav drošibā un ir badā, tad - aptaujā to nevarēs konstatēt ?

Citāts
Tas tapēc, ka esmu 38% laimīgāks par tevi? )
Nē, tāpēc ka tev ir savi personīgi , subjektīvi uzskati par to, ka laimīgums principā nav definējams.
« Pēdējā izmaiņa: Augusts 07, 2017 EzītisMiglā »
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #96 : Augusts 07, 2017 »

Sunshineman
Citāts
Varam, Wiki un dictonaries arī dvēsele tev ir definēta
un Pitagora teorēma arī.
Tagad pasaki, kas tev tieši neapmierina laimīguma definīcijā.
Kāpēc tas ir nedefinējams? Un  tad pie viena, kāpēc tomēr nedefinējamu lietu var salīdzināt, tetstējot vidi pēc viena faktora, kas to lietu ietekmē ?
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #97 : Augusts 07, 2017 »

Ezītis
Citāts
Negatīvos jautājumus cītīgi ignorējam ?
Tieši tas pats, ja tu visu laiku dzīvo sūdos tad nejūties par to slikti, tā ir norma.
Ja no sūdiem esi izkāpis čūrās – laime.

Citāts
kautkādā vēzī Palestīna ierndojās pēdējās vietās. Nejauša sakritība ?
šeit bija svarīgs konkrēts jautājums, par sieviešu respektu, par kura sieviete tur nevar atklāti runāt. Tur notiek karš un citas ķibeles, es neapstrīdu, ka tur dzīvot nav patīkami.

Citāts
ja tā būtu, tad tak bildes visur būtu vienādas ?
nē, jo norma no kura novirze tiek mērīta un variācija atšķiras.

Citāts
kā ar negatīviem jautājumiem aptaujā? Vai tādā valstī nebūs biežākas atbildes par  physical pain; worry; sadness; stress; ?
pie viena, tā būs hipotētiska valsts vai reāla?
Ja ta ir norma sabiedrībā, tad tā ir norma.
Viduslaikos, nebija zobārstu un nebija nekas īpaš, ka tev ar āmuru zobus laboja, tas tevi nepadarija nelaimīgu, šodien tā cilvēkam būtu trauma, iespējams uz visu dzīvi.

Citāts
par šo jau runajām, vai tad ne? Tas, ka personīgi tu nevari aiziet uz citu vidi un būt tur laim;īgs, nenozīmē, ka citi cilvēki tāpēc tai vidē navar būt laimīgi.
Pērle, tad kāda jēga no šī salīdzinājuma.
Manā ciemā 7% uzskata sevi par gariem, tavā 16%, un???

Citāts
Te vajadzētu precīzu skalu par drošību un ēšanu.
Jā protams un tādas arī ir

Citāts
Tagad pasaki, kas tev tieši neapmierina laimīguma definīcijā.
Kāpēc tas ir nedefinējams? Un  tad pie viena, kāpēc tomēr nedefinējamu lietu var salīdzināt, tetstējot vidi pēc viena faktora, kas to lietu ietekmē ?
Es nesaku, ka tas nav definējams principā , es saku ka nezinu kā to var izdarīt.
Jautājums “vai tu esi laimīgs?”, uz kuru tests it kā atbild, ir pārāk smags un nenosakāms, pat subjektīvi, katram indivīdam.

IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #98 : Augusts 07, 2017 »

Sunshineman
Citāts
ja tu visu laiku dzīvo sūdos tad nejūties par to slikti, tā ir norma.
Principā, ja tā padomā,- jā, nav problēmas. Ja tiešām, godīgi, tiek atbildēts par jušanos.
No nākotnes cilvēku viedokļa mēs tagad sūdos arī dzīvojam. Tāpēc esam nelaimīgi? Jo mums nav snumbžļu un nāpšļu, bet mēs pēc tiem ilgot ilgojamies ?
Piemēram, no i-phone7 lietotāja viedokļa, kāds tur i-phone3 ir mēsls. Bet tā laimes pakāpe, ar kādu viņš nostāvējis visu nakti rindā, beidzot ticis pie sava grabuļa, - kā domā, - tiešām ir lielāka i-phone7 gadījumā?
Jā, i-phone7 tiešām ir labklājīgāks, taču vai no tā atkarīgs laimīgums?
Ja tā pieejam lietām, labklājību kā vienīgo faktoru, tad jāsecina, ka skatoties vēsturē cilvēki ir aizvien nelaimīgāki un nelaimīgāki? Ja laimīgumu izteiktu skalā, tad kaut kur iestātos 0 un tad sāktos mīnusi? Savukārt, nākotnē iestātos moments, kad cilvēki beigtos nost aiz eiforijas?

http://www.berkeleywellness.com/healthy-mind/mind-body/article/what-science-happiness
, šis ir cits pētījums,
Research by the Nobel laureate psychologist and economist Daniel Kahneman showed that money increases happiness until about $75,000 annually, and after that our emotional well-being doesn’t increase with income.

, rāda, ka Labklājības faktors pārstāj darboties pie noteikta sliekšņa.

Citāts
Manā ciemā 7% uzskata sevi par gariem, tavā 16%, un???
un, tad tas ir rezultāts anketai "kādās valstīs cik cilvēki uzskata sevi par gariem".
 Ir liela atšķirība
1. es uzskatu sevi par laimīgu = es tiešām esmu laimīgs. Ka es varu kļūdīties, sakot to, kā es jūtos? Ja man sāp, es teikšu ka nesāp? Tas pats par visu komplektu  "feel well-rested ; treated with respect all day ; smile or laugh a lot ; learn or do something interesting; enjoyment;  physical pain; worry; sadness; stress; anger".
2. es uzskatu sevi par garu != esmu tiešām garš.
Kāpēc tas nav pareizi?

Citāts
Es nesaku, ka tas nav definējams principā , es saku ka nezinu kā to var izdarīt.
Kas tieši neapmierina esošajās definīcijās, kas visas praktiski novārās uz labu/sliktu jušanos?

Citāts
“vai tu esi laimīgs?”, uz kuru tests it kā atbild, ir pārāk smags un nenosakāms, pat subjektīvi, katram indivīdam.
Tāpēc tas ir sadalīts pa viegli atbildamām sastāvdaļām.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #99 : Augusts 08, 2017 »

Ezītis

Citāts
No nākotnes cilvēku viedokļa mēs tagad sūdos arī dzīvojam. Tāpēc esam nelaimīgi?
nu klau, mēs atkal un atkal atgriežamies pie tā paša.
es nedomāju, ka esam nelaimīgi tapēc, ka nēesam nākotnē, tomēr salīdzināt mūsu laimīgumu ir absurdi.

Citāts
Research by the Nobel laureate psychologist and economist..
pilnīgi nesaistīti, bet nedz psiholoģija nedz ekonomika manā skatijumā nav zinātniksas.

Citāts
, rāda, ka Labklājības faktors pārstāj darboties pie noteikta sliekšņa.
fair enough
lai gan nesen lasiju interesantu pētijumu, kura secinājums bija, ka "laimi" var nopirkt par naudu, ja pērc laika taupošu pakalpojumu.
interesanti arī, ka dalībniekiem pirms testa tika jautāts, ko tie būtu pirkuši un tikai 2% (no atmiņas) no aptaujātajiem izvēlējās laika taupošus pakalpojumus, pie tam ka testā piedalijās krietns cipars miljonāru.

Citāts
es uzskatu sevi par laimīgu = es tiešām esmu laimīgs.
tas ir ok, problēma sākas, kad tavu subjektīvo viedokli salīdzina ar manu un uz tā pamata veic secinājumus.

kas svarīgāk, sasumējot visu tavu viedokli, metode turēsim visus sūdos un ik pa laikam palaidīsim grožus padarīs cilvēkus "laimīgākus" un tas man šķiet ir kapakmens šai metodoloģijai.

IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #100 : Augusts 08, 2017 »

Citāts
es nedomāju, ka esam nelaimīgi tapēc, ka nēesam nākotnē
Tas atkal norāda, ka Labklājība nav noteicošais faktors Laimīgumam.

Citāts
tomēr salīdzināt mūsu laimīgumu ir absurdi.
Laimīguma līmeni salīdiznāt, tas tiešām būtu absurdi.
Bet kāpēc nevar salīdzināt Laimīgo cilvēku skaitu ?

Citāts
nedz psiholoģija nedz ekonomika manā skatijumā nav zinātniksas
Tavs skatījums te diez vai būs noteicošais.

Citāts
tas ir ok
vismaz tas labi.

Citāts
problēma sākas, kad tavu subjektīvo viedokli salīdzina ar manu un uz tā pamata veic secinājumus.
Nesalīdzina smaidu platumus, salīdzina tikai smaidu skaitus. Kāda problēma te sākas?

Citāts
metode turēsim visus sūdos un ik pa laikam palaidīsim grožus padarīs cilvēkus "laimīgākus"
Vēsturē mēģinājumi ir bijuši, bet līdz šim nav izdevies, kaut vai PSRS-ā, sūdos cilvēkiem nepatika dzīvot.
IP pierakstīta

Sunshineman

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #101 : Augusts 08, 2017 »

Citāts
Tas atkal norāda, ka Labklājība nav noteicošais faktors Laimīgumam.
kur es teicu, ka ir?

Citāts
Laimīguma līmeni salīdiznāt, tas tiešām būtu absurdi.
Bet kāpēc nevar salīdzināt Laimīgo cilvēku skaitu ?
tāpēc, ka parametrs nav vienots starp indivīdiem un tas ir pašpasludināts.
tavā ciemā 17% uzkata sevi par gariem manā 6%, tātad tavā garāki cilvēki?

Citāts
Tavs skatījums te diez vai būs noteicošais.
protams nē, bet izgāšanās sekot zinātniskajai metodei piedod gaļu mana viedoklim

Citāts
Vēsturē mēģinājumi ir bijuši, bet līdz šim nav izdevies, kaut vai PSRS-ā, sūdos cilvēkiem nepatika dzīvot.
problēma, ka cilvēki mērija sevi pēc citu auklām un saprata, ka dzīvo sūdos, nespējot to pieņemt kā normu. vajadzēja labāk izolēt sabiedrību un veikt labāku propogandu par to cik slikti citur. šis piemērs tikai aptsiprina manu domu.
starp citu, ņemot abus testus labklājības tests būtu parādijis precīzāku situācijas aprakstu kā laimīguma tests, par cik cilvēki smaidija, jutās labi un cienīti un tā, bet brīvības nebija.

IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #102 : Augusts 08, 2017 »

Sunshineman
Citāts
kur es teicu, ka ir?
Vai tu devi arī kādu citu faktoru / parametru / utml ? Šis bija izmērāms, tāpēc tev patika.

Citāts
tāpēc, ka parametrs nav vienots starp indivīdiem un tas ir pašpasludināts.
Tieši tā. Laimīgums ir subjektīvs, katrs var pat to just savādāk. Nu un tad? Svarīgi, ka laimīgums IR. Protams, atceramies par negatīvajiem jautājumiem aptaujā.

Citāts
tavā ciemā 17% uzkata sevi par gariem manā 6%, tātad tavā garāki cilvēki?
Žēl, es jau nopriecājos ka tev pieleca, ka laimīgums un garums ir divas lielas starpības ... :(

EzītisMiglā
Citāts
  es uzskatu sevi par laimīgu = es tiešām esmu laimīgs.
Sunshineman
Citāts
tas ir ok, problēma sākas, kad tavu subjektīvo viedokli salīdzina ar manu un uz tā pamata veic secinājumus.

, tātad, tu te izbīdi "uzskatu sevi par garu = esmu garš"? Vai ko?

Citāts
bet izgāšanās sekot zinātniskajai metodei piedod gaļu mana viedoklim
Kas  tieši izgāzās?

Citāts
problēma, ka cilvēki mērija sevi pēc citu auklām
ne tikai. Pietika ar to, ka sludin;atais nesakrita ar realitāti. Piecgades plānu pārpilde, utt, bet deficīts kā ir tā paliek. Nemaz nav jābūt ārvalstij, lai secinātu, ka šajā nav kārtībā. Vai ar tu domā, ka PSRS-u sabrucināja "Amerikas Balss"?

Citāts
vajadzēja labāk izolēt sabiedrību un veikt labāku propogandu par to cik slikti citur.
Nu un kā? Sanāk reālajā dzīvē, tai pašai ZK? Vai arī tas tomēr salmu cilvēks?

Citāts
labklājības tests būtu parādijis precīzāku situācijas aprakstu kā laimīguma tests
Kādas tieši situācijas? Laimīguma?
Tas, neņemot vērā, ka tu uzskati ka laimīgums ir nedefinējams?

Citāts
par cik cilvēki smaidija, jutās labi un cienīti un tā, bet brīvības nebija.
Bet varbūt brīvība laimīgumam nemaz nav tik būtiska?
Kā te viens Sunshineman izteicās
Citāts
Par brīvību, jāsaka, ka vairums cilvēku to nevērtē pietiekami augstu.
tas ir, laimīgākie cilvēki sēž norvēģu cietumā?
« Pēdējā izmaiņa: Augusts 08, 2017 EzītisMiglā »
IP pierakstīta