Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Speciaali Gnidrologam - scientisms nav relatiivisms  (Lasīts 9998 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Tā laikam ir tava izteiksmes forma. Tu, līdzīgi kā vēl viens no šejieniešiem (aizmirsu vārdu), izsakies haotiski, kaut kādā apziņas straumes formā, kuru man slinkums šķetināt lai saprastu tos 10% esences, kas no tā random palaga izriet. Varbūt, ja papētītu, saprastu, bet dodu priekšroku netērēt tam laiku. Vai tu tā muldi apzināti vai vienkārši nespēj izteikties strukturēti?
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

slinkums šķetināt lai saprastu tos 10% esences

muldi apzināti vai vienkārši nespēj izteikties strukturēti?

Lēnām skaidroju.

Nesaku, ka Bēthovens nemaz nerunāja par to, par ko runā Spīrsa.
Varbūt, ka viņš pat runāja par veseliem 10% tā paša!!!

Tomēr, ļoti iespējams, ka Spīrsas fani nesaprot Bēthovenu, jo "slinkums šķetināt lai saprastu tos 10% esences"
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Sorī, vecīt, bet tev mazliet sakāpis galvā.  ;)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks

OK, pats nosauci 10% :)

Bet pilnīgi atklāti, es tiešām domāju, ka kopumā esmu nedaudz, nedaudz, nedaudz gudrāks par Tevi.

Attiecībā uz struktūru - man tik ļoti nepatīk rakstīt, ka katrs teikums, ko ierakstu, ir max esenciāli pārdomāts un strukturēts, lai atbilstu vienotam mērķim.
Formas ziņā - cik nu vien var - tīrai loģikai.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Ar 10% es biju domājis, ka apmēram 10% no visa tā kišmiša, ko lej, satur reālu informāciju.
IP pierakstīta

Meistars Goda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1171
  • džedaju bruņinieks

Citāts
Tu taču spēj atzīt, ka Patiesība ir Patiesība, neatkarīgi no tā, kurš to izteicis?

Patiesība paliek patiesība, bet ticēšanu vai neticēšanu tai nosaka informācijas avots.
IP pierakstīta