Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 3.05.2016. Migla tāda paklīdusi.  (Lasīts 4039 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
Re: 3.05.2016. Migla tāda paklīdusi.
« Atbilde #90 : Maijs 04, 2016 »

Vai jūs saprotat, ko Paičs saka?/ZIRGS c./

Tikai īsumā!Tādi cilvēki kā I.P. vairs nekad mūžā nevar piemānīt tos,kas ir izstudējuši (nevis izlasījuši) SR, sauktus  par Bībeli.
Apustulis Pāvils brīdināja: ”Uzmaniet, ka neviens jūs nesagūsta ar savu filozofiju un tukšu maldināšanu, kas balstās uz cilvēku mācībām un pasaules pirmspēkiem, bet ne uz Kristu.” (Kolosiešiem 2:8.)
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #91 : Maijs 04, 2016 »

Staar
Nenoskatījos.
Tu iesaki man noskatīties, lai es pats izdaru secinājumus?
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
« Atbilde #92 : Maijs 04, 2016 »

Papucs
nu redz, es tieši laukos dzīvoju un pie mums visi pļauj zāli, ka trak :D turklāt es neesmu ta siltākajā LV galā. Piem. Pier;ig;a zāle bija jāpļauj jau pagāšnedēļ :D (  runa nav par zāli līdz ceļiem, bet par piemājas mauriņiem. un kartupeļus te ar visi kā traki stāda. tiem gan pa manam manā galā pa aukstu, jo zeme auksta)
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Adelīna

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16238
  • Amēlija
« Atbilde #93 : Maijs 04, 2016 »

sicilia
mēs vakar ar kartupeļus stādījām. mūsu miestā beidzot silti.
IP pierakstīta
Все, от чего ты бежишь, находится в твоей голове.

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #94 : Maijs 04, 2016 »

Papuc! To ieteica noklausīties ZIRGS.
Es noklausījos un secināju ,ka I.P. saviem klausītājiem "bāž ausīs batonus".

Runājot par to,ka baznīcas sludina Dievu kā personu,tad baznīcas jau sludina,ka Dievs ir Jēzus,tātad ,persona.Tādā ziņā vis ir pareizi.
Bet,vai tā ir taisnība ?
Pats Jēzus sludināja,ka patiesais Dievs ir Viņa debesu Tēvs.Bībelē teikts,ka Jēzus griezās lūgšanā pie kāda, ko viņš sauca par ”vienīgo patieso Dievu”. Jēzus ir skaidri pateicis,ka Dievam ir augstāks stāvoklis nekā viņam,  sakot: ”Bet šī ir mūžīgā dzīvība, ka viņi atzīst Tevi, vienīgo patieso Dievu, un to, ko Tu esi sūtījis, Jēzu Kristu.
...Un tagad apskaidro tu mani, Tēvs, ar to skaidrību, kas man bija pie tevis, pirms pasaule bija.” (Jāņa 17:5.)

Tad nu,kā gan Jēzus pats var būt ”vienīgais patiesais Dievs”, ja viņš lūdza pēc skaidrības, kāda viņam bija pie Dieva?
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #95 : Maijs 04, 2016 »

Adelīna
pie mums arī silti, tikai... zeme auksta :( pagāšnedēļ traktors būtu nosl;icis :D šodien jau labāk :D
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #96 : Maijs 04, 2016 »

Papucs pavasaris, droši vien bauda sauli un dabu.
manējie šorīt aizlaida pa upi, varbūt būs zivis.  ::) ::)
vai paklīdušās meičas...
domā nāras atvedīs??? :D lai tik ved, es viņām fiksi kājas aplauzīšu!  ;D
Diezgan biedējoša perspektīva. nebrīnies, ka daudzas meitenes paklīdušas.
saprotu. man patiešām žēl ja esmu ko pārspīlējusi, iespējams, nevajadzēja moralizēt, tas nekādu labumu nevienam nav devis, mani tajā skaitā. par to atvainojos, bet es palieku pie savas pārliecības, ka biedra b. publisko onānismu ir jāizskauž bez žēlastības.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #97 : Maijs 04, 2016 »

Izskaust jau var, bet ja tā vietā nāk ctulhu un co garlaicīga kristiešu aplikšanas utt.  Kas iederas citas sadaļas,  tad nav jābrīnās,  ka citi aiziet prom. 
Man garlaicīgi tos tekstus lasīt,  jo tie ir tikpat interesanti  kā  biedra b. Emmm vaļasprieka apraksti un atgādina to pašu darbību
Kā  meitenes  izteicās - nopietnām sarunām šī lapa nav vajadzīga ( te jau ir sadaļas tādam sarunām tikai mēs jau tur negājām.  Ja site nevar pa vieglo diskutēt,  bet jālasa cik visi kristieši  tupi utt.  Tad kam te nākt)
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #98 : Maijs 04, 2016 »

Izskaust jau var, bet ja tā vietā nāk ctulhu un co garlaicīga kristiešu aplikšanas utt.  Kas iederas citas sadaļas,  tad nav jābrīnās,  ka citi aiziet prom. 
Man garlaicīgi tos tekstus lasīt,  jo tie ir tikpat interesanti  kā  biedra b. Emmm vaļasprieka apraksti un atgādina to pašu darbību
Kā  meitenes  izteicās - nopietnām sarunām šī lapa nav vajadzīga ( te jau ir sadaļas tādam sarunām tikai mēs jau tur negājām.  Ja site nevar pa vieglo diskutēt,  bet jālasa cik visi kristieši  tupi utt.  Tad kam te nākt)
es saprotu tā, katrs šeit drīkst runāt kā vien vēlās un ar ko vēlās. (ja neaģitē vardarbību, vai kādu citu kriminālu aktivitāti, kaut gan atklāti runājot b. publiskais onānisms ir perverss, ko mēs visi atzīstam, tad kādēļ gan to tā arī nepateikt un neierobežot?) kā tas arī līdz šim bija un jādomā, būs arī turpmāk. (Valis nav izbanots). es jau atzinu savu kļūdu, man nevajadzēja censties šo kārtību apšaubīt.
praktiski pirms vaļa spiedziena FB es šeit neiegriezos un tā bija mana izvēle. to varu turpināt darīt vai neturpināt, tā arī būs mana izvēle, kā arī katra, kurš šeit ienāk vai nenāk.
par CTH. tiesībām šeit izdarīt savas korekcijas - tas ir cits jautājums.
IP pierakstīta

Magda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2038
  • mežone
« Atbilde #99 : Maijs 04, 2016 »

Citāts
Migla tāda paklīdusi
S.R.
Migla nekad nepaklīst. Tā ir tāda visai dīvaina parādība, iekš kuras ik pa laikam ieklīst it visi..
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #100 : Maijs 04, 2016 »

Citāts
Migla tāda paklīdusi
S.R.
Migla nekad nepaklīst. Tā ir tāda visai dīvaina parādība, iekš kuras ik pa laikam ieklīst it visi..

man ir svarīgi šādu stāvokli atpazīt un gūt mācību.  ;)
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #101 : Maijs 04, 2016 »

Nu re tu atzisti, ka katram ir tiesības  nākt vai nenākt,  bet brīnies,  ka pēc taviem gaganu  kariem te visas paklīdušas   ;D
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #102 : Maijs 04, 2016 »

Nu re tu atzisti, ka katram ir tiesības  nākt vai nenākt,  bet brīnies,  ka pēc taviem gaganu  kariem te visas paklīdušas   ;D
nu nebija prātīgi. toties bija jautri.  ;D
es tiešām negribēju nevienu aizbiedēt. piedodiet, man, grēciniecei!!!  :-[
apņemos laboties!  ;)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6850
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #103 : Maijs 05, 2016 »

nu nebija prātīgi. toties bija jautri.  ;D
es tiešām negribēju nevienu aizbiedēt. piedodiet, man, grēciniecei!!!  :-[
apņemos laboties!  ;)
S.R., tu esi jauka. Neko un nevienu jau tu neesi aizbiedējusi.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.