Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 1.maijs, svētdiena. vai esat šogad jau dzirdējuši dzeguzi?  (Lasīts 1942 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

Balta bija tikai viena pīle.
Pārējās pīles bija tradicionālajās pīļu krāsās.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6867
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Ir interesanti novērot dabu. Tā es tikko savā dārzā novēroju nesen izaugušu sēni, kas, man šķiet, varētu būt tas, ko sauc par lāčpurnu.
Vēl es novēroju, ka gan manā dārzā, gan visā ciematā uz 9.maiju būs izaugušas un uzziedējušas sarkanas tulpes, kaut arī tās neviens nekad nav stādījis (viņas aug tādās vietās kā grāvmalas piemēram.)
« Pēdējā izmaiņa: Maijs 02, 2016 ZIRGS »
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

gan manā dārzā, gan visā ciematā uz 9.maiju būs izaugušas un uzziedējušas sarkanas tulpes, kaut arī tās neviens nekad nav stādījis

Es domāju, ka sarkanās tulpes visnotaļ sajūt sabiedrībā valdošās garīgās enerģijas, un iespējams, pat smeļas uzziedēšanas spēkus no tām.

Citāts
aug tādās vietās kā grāvmalas
Vēl vairāk iespējams, ka tulpes izdzīvoja, pateicoties savulaik (91. - 93. gada) negatīvi grāvmaliski tendētajai oficiālajai valsts politikai.

Un, ja palasām Miglas diskusiju https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2381.msg306254;boardseen#new , tad kļūst saprotams uzraksts, ko nesen viens mans kolēģis ekskursijā rdezēja uz T-34 pieminekļa Vācijā (Latvijā tos T-34 pieminekļus laikam visus novāca (atceros - Ērgļos bija), bet Austrumvācijā vēl esot daži saglabājušies).

Tātad, uzraksts, Vācijā ar krāsu uzpūsts, bija nepārprotams - "Nāciet un atbrīvojiet mūs vēlreiz!!!"

(nezinu, vai tam uzrakstam ir kāda seksuāla nokrāsa, ņemot vērā, ka 1945. gadā gandrīz visas vācu sievietes piedzīvoja izvarošanu no krievu karavīriem (tb, visi šodienas vidējās/vecākās paaudzes vācieši šodien patiesībā ir krievi), neskaitot vēlāk sekojošos amerikāņu karavīrus (jau pēc krievu karavīru apaugļošanas akcijām).
Tb, varbūt, šim Vācijas uzrakstam un Latvijas sarkanajām tulpēm ir kāda ģenētiski-emocionāli/seksuāla sakne) ?
« Pēdējā izmaiņa: Maijs 02, 2016 Papucs »
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Tev to nesaprast.
Samierinies ar likteni.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

vai tad jūs tā būtu varējuši un darījuši?

Atceroties armiju, domāju, ka jā.
Elementāri - tā jābūt.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Valentiinis

Mūsu rotā viens kareivis reiz nejauši apmierināja vienu kaimiņu sādžas sievieti.
Tā sieviete pēc tam regulāri nāca uz mūsu karaspēka daļu, lai tas džeks viņu apmierina vēl un vēl.

Tas džeks pēc tam taisnojās - es jau gribēju tikai, lai visiem kā labāk...
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Valentiinis

Resp., ja Tu to nespētu - kaunies nevis lepojies ar to.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

OK, vienkārši gribēju pateikt, ka jāpiestrādā pie būtiskākā, lai Pasaules vēsturē nefigurētu kā evolūcijas atkritums, bet gan kā kristietības produkts (tipa - ekoloģiskais).
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Tiešām neviens nesaprot?

Paskaidrošu.

Sieviete beidzot var justies brīva!
Naturāli brīva visos līmeņos - garīgi, dvēseliski, miesiski.

Pirms tam vācu sieviete rēķina - mana+vīra alga, kvadrātmetri, apkure = nevaram atļauties bērnu = nevaru justies patiesi sieviete (gadu gadiem ilgi) !!!
Tagad  valsts kara izpostīta, paļauties tāpat nav uz ko, atnāk krievs - UAU! - beidzot es ne par ko vairs neesmu atbildīga - būs bērns, būs, - NAV mana vaina, - lai notiek, kā notiek, vienkārši baudīšu šo brīdi (varbūt pat beidzot pēc ilgiem gadiem)...  ::)

P.S.
Ja kļūdos, iebilstiet sievietes!
Ja iebildumu nebūs, uzskatu, ka trāpīju desmitniekā :)
(arī, ja iebildumi būs, uzskatu, ka vienalga trāpīju desmitniekā)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

Papucis
Man liekas, ka nu tu esi aizbraucis tālu savās fantāzijās. Pirms "atbrīvošanas" vācu sievietēm galu galā bija pieejama pilnīgi oficiāla vairošanās programma ar pašmāju zilacainajiem blondīniem no SS. Valstij vajadzēja jaunus cilvēkus. Savukārt atbrīvotāju veiktās izvarošanas diez vai kādai sievietei varēja ļaut baudīt šo brīdi. Par to ir latviski visai interesantas J.Grīnvalda dienasgrāmatas publicētas. Minētais Jānis Grīnvalds bija virsnieks, kas kautkādu iemeslu dēļ nebija padomju armijas latviešu daļās, kaut arī tādas jau bija, bet visu karu no Maskavas pievārtes līdz pat Berlīnei nokaroja kautkādā vienkāršā armijas daļā. Nu un viņš rakstīja dienasgrāmatu. Pēc padomju valsts krišanas tā tika izdota. un saucās Kā es redzēju tās lietas:mana tēva Jāņa Grīnvalda dienasgrāmata 1940-1945.No sirds iesaku aiziet kautvai uz Siguldas bibliotēku palasīties, lai vairs tik bezsakarīgi nemuldētu.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

ZIRGS
Laikam aizfantazējos gan.
Vienkārši iedomājos situāciju.
Sākas karš. Bet karā iet tikai sievietes, visi vīrieši paliek mājās. Ar laiku kļūst skaidrs, ka Latvija kritīs. Latviju ieņem Āfrikas sieviešu karaspēks. Visas latviešu baltās sievietes ir kritušas frontē. Tagad ir tikai baltie latviešu vīrieši un nēģerietes, kuras demolē Latviju.
Kā es uz šo visu raudzītos?

OK, neklausies, ko es te muldu.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

Apsveicu Jūs Ar uzvaras dienu!
Pāragri apsveicat, biedri.
IP pierakstīta