Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 29.04.2016. Kas ir žēlsirdība, tolerance?  (Lasīts 3485 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9236
  • Lielā Dzīves skola
Re: 29.04.2016. Kas ir žēlsirdība, tolerance?
« Atbilde #90 : Aprīlis 30, 2016 »

Jā, Staar parādīšanās ir laba lieta.
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #91 : Aprīlis 30, 2016 »

Bet tikai Staar Bībelē Jēzus izsakās ar tādu koledžas studenta eleganci./ZIRGS c./

Var teikt,ka tu pareizi esi ievērojis.Tā teikt par Jēzu nebūt nav nepareizi,jo Bībele apliecina,ka Jēzus bija izcils skolotājs.
Tur teikts:"31 Un Viņš nogāja uz Kapernaumu, pilsētu Galilejā, un tos mācīja sabatā.
32 Un viņi bija pārsteigti par Viņa mācību, jo Viņa vārdi bija vareni. (Lūkas 4.)

Jēzus daudzreiz ļaudīm apliecināja, ka ir pravietotais ”Brīnišķais padoma devējs”. (Jesajas 9:5.) Un patiesībā nemaz nebija iespējams, ka viņa padomi nebūtu brīnišķīgi. Viņš lieliski pārzināja Dieva Rakstus un Dieva gribu, dziļi izprata cilvēku dabu un no sirds mīlēja cilvēkus. Tāpēc viņa padomi vienmēr bija praktiski un ļoti noderīgi. Jēzus runāja ”mūžīgās dzīvības vārdus”. Viņa padomi, ja tos ievēro, var sagādāt glābšanu. (Jāņa 6:68.)
 Diemžēl Jēzus novadnieki sprieda, ka šis namdaris nav nekas vairāk kā kāds no vietējiem, tāds pats cilvēks kā viņi. Nepievērsdami uzmanību gudrībai, kas bija ietverta Jēzus vārdos, cilvēki viņu neuzklausīja. Viņiem neienāca prātā, ka Jēzus gudrība nav viņa paša.
Apustulis Pāvils vēlāk paskaidroja,ka Jēzus ”mums kļuvis par Dieva gudrību”. (1. Korintiešiem 1:30.)
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7142
« Atbilde #92 : Aprīlis 30, 2016 »

Jā, Staar ir interesants kukainis, gandrīz visos savos komentos citē SR. neatklāj info par sevi. vismaz uz tiešiem jautājumiem.  :)
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #93 : Aprīlis 30, 2016 »

Iespējams,ka vajag arī pateikt kaut ko par sevi.
Esmu SR izstudējis cilvēks un visā pilnībā atbalstu Bībeles pētniekus,kuri ,balstoties uz SR, ir izveidojuši  vispasaules  kristiešu draudzi un ir nodēvējuši šo draudzi par Jehovas lieciniekiem.Uzzinot SR patieso saturu ,ar laiku kļuvu dziļi ticīgs cilvēks.
Pirms iepazinu JL,,dažreiz pabiju dažādās baznīcās un nevarēju saprast,kāpēc baznīcas sprediķos izmanto Bībeli,bet tai pašā laikā nekas tur tomēr nav saskaņā ar Bībeli.
Nevarēju saprast,kāpēc Bībelē ir rakstīts tā,bet baznīcā māca pilnīgi citādi.
Domāju tā,kāpēc visās nozarēs viss mainās un tiek modernizēts u.tt.,bet kāpēc reliģija joprojām ir viduslaiku līmenī.Likās,ka baznīcās ienākot tiec aizrauts senā pagātnē un nāsīs sitas tāda kā pelējuma smaka.
Domāju,kāpēc neuzrodas cilvēki,kas pārskatītu Bībeli,jo tā nekad nevar būt,ka SR rakstīts viens,bet baznīcās tiek sludināts pavisam kas cits.
Pārsteigums bija milzīgs,kad uzzināju,ka pasaulē eksistē Bībeles pētnieki,kuri nu jau vairāk kā 100 gadus pēta Bībeli un  sludināšanas ceļā  māca cilvēkiem to,kas tajā rakstīts.

Ziniet,Bībeles patiesās mācības ir kā diena pret nakti ar tām,ko māca baznīcās.

Tagad es to visu saprotu un vienkārši nevaru klusēt,ka gadu simteņiem baznīcās tiek manīti cilvēki.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #94 : Aprīlis 30, 2016 »

Staar paldies!
vislabāk man patika šis.

Tagad es to visu saprotu un vienkārši nevaru klusēt,ka gadu simteņiem baznīcās tiek manīti cilvēki.

varbūt tu vari paskaidrot, ko tieši baznīcās māca nepareizi?

IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #95 : Aprīlis 30, 2016 »

varbūt tu vari paskaidrot, ko tieši baznīcās māca nepareizi?/c./

Pati lielākā kļūda,ko baznīcas neatzīst,ka baznīcu priekšteči  savā laikā ir bijuši pasludinājuši Dieva Dēlu Jēzu Kristu par Radītāju.
Šos melus tā arī piekopj gadu simteņiem,kaut arī SR skaidri ir pateikts,ka Visvarenais Dievs un visa Radītājs ir Jēzus Kristus Dievs un Tēvs Jahve.
Bībele māca,ka Jahve ir vienīgais,kuram pienākas cilvēku pielūgsme.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #96 : Maijs 01, 2016 »

Lieli baznīcu meli ir tie,ka tiek apgalvots,ka visu uz zemes  pārvalda Dievs.Nevienā vietā Bībelē nav teikts,ka patreizējais pasaules valdnieks būtu Dievs Jahve vai Viņa Dēls Jēzus Kristus.
Jēzus skaidri ir pateicis,ka šīs pasaules valdnieks ir Dieva lielākais ienaidnieks Sātans.

Vēl vieni meli,,ko kā patiesību pasniedz baznīcās ir tas,ka Dievs katram cilvēkam esot  noteicis likteni.
Bībelē nekas tāds nav rakstīts.Tur ir teikts,ka viss ir atkarīgs no laika un apstākļiem.

Par citiem meliem rīt ,ja vien kādam no jums interesēs.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #97 : Maijs 01, 2016 »

Staar paldies tev par pūlēm, mani tas noteikti interesē. laikam šo varētu pārcelt uz kādu atsevišķu diskusu.
Svētīgu tev Kristus augšāmcelšanās dienu! vai tavā bībelē tā ir patiesība vai meli?
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #98 : Maijs 01, 2016 »

Svētīgu tev Kristus augšāmcelšanās dienu! vai tavā bībelē tā ir patiesība vai meli?/c./

Pirmkārt,gribu pateikt,ka man nekādas pašsacerētas Bībeles nav.Es pārsvarā izmantoju internetā pieejamo Bībeli www.bibele. lv
Šajā Bībelē,tāpat kā visās citās,ir rakstīts,ka Jēzu Kristu no nāves augšāmcēla  viņa debesu Tēvs.Tātad-Dievs.
Bet Jēzus nevienā vietā Bībelē nav teicis,lai viņa mācekļi ,kaut kādā īpašā veidā,atzīmētu vai pieminētu viņa augšāmcelšanu.
Jēzus gribēja,lai mācekļi īpašā veidā pieminētu viņa nāvi,jo Kristus izpirkuma upurim  ir galvenā nozīme Dieva nodoma īstenošanā.
Pāvils 1.Korintiešiem.11.nodaļā ir paskaidrojis
23 Jo no Tā Kunga es esmu saņēmis, ko arī jums mācīju: ka Tas Kungs tanī naktī, kad tas tapa nodots,
24 ņēma maizi, pateicās, pārlauza un sacīja: ņemiet, ēdiet. Tā ir Mana miesa, kas par jums top dota; to dariet Mani pieminēdami, -
25 tāpat arī biķeri pēc vakarēdiena un sacīja: šis biķeris ir jaunā derība Manās asinīs. To dariet, cikkārt jūs to dzerat, Mani pieminēdami.
26 Cikkārt jūs no šīs maizes ēdat un no šī biķera dzerat, pasludiniet Tā Kunga nāvi, tiekāms Viņš nāk.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #99 : Maijs 01, 2016 »

Staar tad svinēt svētdienu un Lieldienas tev šķiet lieka greznība? kas tev pašai šķiet svarīgāks(centrālais notikums, mērķis?), tas, ka Kristu piesita krustā, vai tas, ka Viņš uzvarēja nāvi un augšāmcēlās?

es ielikšu jaunu diskusu pie sadaļas Dievs, tā būtu ērtāk sarunāties.
IP pierakstīta