Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 30.04.2016. Sarunu biedri.  (Lasīts 493 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7142
30.04.2016. Sarunu biedri.
« : Aprīlis 30, 2016 »

Kādi sarunu biedri jums ir interesanti?
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7142
Re: 30.04.2016. Sarunu biedri.
« Atbilde #1 : Aprīlis 30, 2016 »

tādi, kas domā līdzīgi, tādi, kas domā atšķirīgi, varbūt tādi, kas vispār nedomā?
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9236
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #2 : Aprīlis 30, 2016 »

Oi, šis ir labs jautājums. Viegli ir nosaukt cilvēkus, ar kuriem man ir interesanti runāt (viens no tiem, piemēram, ir mans vīrs, vispār jau VB laikos bija interesanti ar viņu runāt/lasīt viņa rakstīto).

Man laikam ir interesanti ar tiem, ar kuriem ir līdzīga humora izjūta, no kuriem var ko jaunu uzzināt, kas māk runāt vienkārši par sarežģīto, kuri runā par tēmām, kas man kaut kādā ziņā ir interesantas. Jebkurā gadījumā stāsti/notikumi iz dzīves ir interesantāki par tīri  teorētiskiem pārspriedumiem. Vispār teorija ir laba tad, ja tai ir arī kāds praktisks pielietojums vai vismaz kāda saistība ar dzīvi.

Ja tā palasa, ko uzrakstīju, es laikam neesmu sevišķi interesants sarunu biedrs, he he. :D
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #3 : Aprīlis 30, 2016 »

tādi, kas domā līdzīgi, tādi, kas domā atšķirīgi, varbūt tādi, kas vispār nedomā?
Savs labums gan no pirmajiem, gan otrajiem, par trešajiem grūti pateikt. Svarīgi laikam, lai cilvēkam ne vien pašam ir, ko teikt, bet ciknecik interesē arī manis teiktais.
Ā, un lai ko cilvēks teiktu, man ir svarīgi, ka viņš saka savas domas saviem vārdiem, nevis tikai atreferē citur lasīto vai dzirdēto.

Citādi - Labrīt.
Šorīt apskatīju dažus skapīšus un atradu lietas, par kurām biju jau aizmirsusi. Vieni prieki un pārsteigumi. Jānoslēpj vēl kaut kas.
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
« Atbilde #4 : Aprīlis 30, 2016 »

Man patīk runāt ar tiem,  kas domā līdzīgi vai ir  gudrāki. 
Besi diktatoriskas personas,  kas vispār neklausās neviena, maļ savu. 
Ar muļķiem dažreiz  arī interesanti, jo godīgi ne vienmēr  mēs visu zinām un savā augstprātība  neieklausamies citos automātā padarot par muļķiem 

Nepatīk runāt vienu un to pašu gadiem ar cilvēkiem, kas tikai maļ vienu un to pašu utt
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #5 : Aprīlis 30, 2016 »

esmu dzīvs!
Vai piedalījies kādā riskantā pasākumā?
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #6 : Aprīlis 30, 2016 »

Tas varētu būt pasākums "Dzīve ar mammu"?
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16360
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #7 : Aprīlis 30, 2016 »

Man ir interesanti asi sarunu biedri.
Tādi, kuri sarunas laikā nelieto vārdus - varbūt, nezinu, iespējams, var gadīties, man šķiet u.t.t.
IP pierakstīta

Becina

« Atbilde #8 : Aprīlis 30, 2016 »

Tas varētu būt pasākums "Dzīve ar mammu"?
;D ;D ;D
IP pierakstīta