Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Dvēsele un gars.  (Lasīts 1346 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7009
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
Re: Dvēsele un gars.
« Atbilde #30 : Augusts 27, 2019 »

a) bs - masu psihoze ir pavisam kas cits; b) Tu atceries nepareizi: viņa pavadoņi dzirdēja balsi (Ap.d. 9:1-10)
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42133
  • Ateists
« Atbilde #31 : Augusts 27, 2019 »

Nu tādad dzirdes pareidolija, kam negadās. tas pats kas Raudives balsis un  pārējais tml spiritisms.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #32 : Augusts 27, 2019 »

Nē, īsta atklāsme. To pierāda arī tālākie notikumi - viens kristietis Damaskā, vārdā Ananija, saņēma ziņu no Dieva apciemot Saulu un dziedināt viņu no akluma.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #33 : Augusts 27, 2019 »

Zirgs jums viss tas pasākums balstās uz mistiskiem nostāstiem jeb pasakām. Viens atddzīvojies, otram šilierējas, trešais runājas ar dievu un  tā tālāk. Tvaicene vulgaris.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #34 : Augusts 28, 2019 »

Ctulhu, tev nav taisnība; mūsu pasākums balstās uz aculiecinieku liecībām, kuras tu negribi ņemt vērā, jo tās neatbilst materiālisma ticībai. Un bez visa tā šis pasākums balstās arī personiskā pieredzē.
« Pēdējā izmaiņa: Augusts 28, 2019 ZIRGS »
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #35 : Augusts 28, 2019 »

Zirgs nu jā un kad paprasa sīkāk, tad izrādās ka vairs nav ``aculiecinieki`` bet tikai ``dzirdējuši balsi``
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #36 : Augusts 28, 2019 »

Zirgs nu jā un kad paprasa sīkāk, tad izrādās ka vairs nav ``aculiecinieki`` bet tikai ``dzirdējuši balsi``
Aculiecinieks ir kāds, kas personīgi bijis klāt aprakstāmā notikumā.
Citāts
Bet, viņam ejot, notika, ka, tuvojoties Damaskai, piepeši viņu apspīdēja gaisma no debesīm,un, pie zemes nokritis, viņš dzirdēja balsi, kas viņam teica: "Saul, Saul, kāpēc tu Mani vajā?"Viņš jautāja: "Kas Tu esi, Kungs?" Bet Viņš atbildēja: "Es esmu Jēzus, ko tu vajā;celies un ej pilsētā, un tev pateiks, kas tev jādara."Bet viņa ceļabiedri stāvēja kā mēmi, balsi gan dzirdēdami, bet nevienu neredzēdami.Sauls piecēlās no zemes un, acis atvēris, neko neredzēja; un viņi to pie rokas ieveda Damaskā.Trīs dienas viņš nevarēja redzēt un ne ēda, ne dzēra.Damaskā bija kāds māceklis, vārdā Ananija, un Tas Kungs parādībā viņu uzrunāja: "Ananija!" Viņš atbildēja: "Še es esmu, Kungs!"Tas Kungs viņam sacīja: "Celies un ej uz tā saukto Taisno ielu un uzmeklē Jūdas namā tarsieti, vārdā Sauls; viņš lūdz Dievu un parādībā ir redzējis vīru, vārdā Ananija, ieejam un tam rokas uzliekam, lai tas atkal kļūtu redzīgs."Bet Ananija atbildēja: "Kungs, es no daudziem esmu dzirdējis par šo vīru, cik daudz ļauna viņš darījis Taviem svētajiem Jeruzālemē;un te viņam ir augsto priesteru pilnvara saistīt visus, kas piesauc Tavu Vārdu."Bet Tas Kungs viņam sacīja: "Ej, jo viņš Man ir izredzēts ierocis nest Manu Vārdu tautu, ķēniņu un Israēla bērnu priekšā.Jo Es viņam rādīšu, cik daudz viņam Mana Vārda dēļ jācieš.
Ananija aizgāja un nonāca tanī namā un, viņam rokas uzlicis, sacīja: "Brāli Saul, Kungs Jēzus, kas tev parādījies ceļā, pa kuru tu nāci, mani sūtījis, lai tu atkal kļūtu redzīgs un pilns Svētā Gara."

Tūdaļ no viņa acīm nokrita kā zvīņas, viņš atkal redzēja un uzcēlies tika kristīts.
[/size]
Redzi pats, lai arī notikums nav gluži ikdienišķs, tomēr visai korekti aprakstīts. Ja pievieno vēl faktu, ka pēc šī notikuma Sauls tapa pazīstams kā Pāvils, dedzīgs kristietības sludinātājs, kas šīs sludināšanas dēļ cieta daudz pāridarījumu līdz pat mūža beigās tika nogalināts, manuprāt, iemeslu par notikušo šaubīties vairs nepaliek.
« Pēdējā izmaiņa: Augusts 28, 2019 ZIRGS »
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 102
« Atbilde #37 : Augusts 28, 2019 »

ja tas pareizi. ta droshii vien bija. tas ir pieradijums. to var just jo ir aprakstits pa istam
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #38 : Augusts 29, 2019 »

DarvinShimp, man jau arī būtu interesanti, ja, Saulam nokrītot zemē, notikuma vietā būtu parādījusies mūslaiku zinātnieku komanda, kas būtu ierakstījusi noslēpumaino balsi, uztaisījusi Saulam magnētisko rezonansi, izmērījusi temperatūru un veikusi  asinsanalīzes. Bet tas pagaidām vēl nav noticis (līdz tiks izgudroti ceļojumi laikā). Kamēr tas nav noticis, neredzu īsti iemesla šim aprakstam neuzticēties. Jo vairāk tāpēc, ka šim notikumam bija iespaids: Sauls, līdz tam zvērināts kristietības ienaidnieks, pēc tam tapa pazīstams kā Pāvils, viens no nozīmīgākajiem apustuļiem, kas daudz paveica sevišķi nejūdu pielaišanai.
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #39 : Augusts 29, 2019 »

tie zinatnieki nevar neko pieradit. tu pieradi un runa. vini tikai noliedz un lamajas. jo bezspecigi pret pieradijumu. tapec muld pa tuksso
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #40 : Augusts 29, 2019 »

jadzivo reali. ne no formulas
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #41 : Augusts 29, 2019 »

tie zinatnieki nevar neko pieradit. tu pieradi un runa. vini tikai noliedz un lamajas. jo bezspecigi pret pieradijumu. tapec muld pa tuksso
Īstenībā, es neko nepierādu, tikai pastāstu. Lai katrs pats izdara izvēli.
« Pēdējā izmaiņa: Augusts 29, 2019 ZIRGS »
IP pierakstīta