Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jaunatklāsmes eksistē tikai viltus kristietībā .  (Lasīts 13350 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

kristietis

Re: Jaunatklāsmes eksistē tikai viltus kristietībā .
« Atbilde #240 : Maijs 19, 2016 »

Staar

Jā, jā, šo rakstu vietu bieži izmanto, lai manipulētu ar cilvēkiem, piespiežot viņus apmeklēt reliģiskas “sapulces”, kur Dievs nemaz nav klātesošs. Taču paskaties, kādā kontekstā tas tur ir domāts – par būšanu kopā ikdienas. Tur nav runa par “sapulču apmeklēšanu”. Angļu tulkojumos tas ir pateikts skaidrāk – nepārstājiet sapulcēties kopā, kā daži paraduši. Tā ir pavēle neizolēties vienam no otra katram savā pasaulītē, kur katrs ir aizņemts ar savu namu, bet Tā Kuna Nams atstāts novārtā. Kur ir atšķirībā? Atšķirība ir tā, ka “sapulču apmeklēšana” jeb “nākšana/iešana uz sapulcēm” izriet no cilvēku pašu gribas un plānošanas, kuru dzīves ir sadalītas “sakrālajos” un sekulārajos” nodalījumos, bet Dievišķas Dzīves plūdumā VISS ir SAKRĀLS un SVĒTS. Draudzē vairs nav nozīmes laikam un vietai, jo viss ir veltīts Dievam. Kad ikviens meklē Dieva Valstību, nevis to pēc kā pagāni dzenas, tad visas pareizās lietas notiek dabiski pašas no sevis.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2156
« Atbilde #241 : Maijs 19, 2016 »

kristietis
Citāts
Drīzāk jau visādi balamutes klārē un muld par to, ka vēl bez Jēzus ir visādi apkārtceļi, kā tikt Dieva Valstībā.
kaut pamatojumus no Bībeles papūlējies būtu izlasīt
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2685.0
ka tu joprojām nejēdz, ka GAN JĒZUS, GAN SV.GARS = TAS PATS DIEVS, nav mana vaina. un ka tu zini muldēt par Jēzu, tai pat laikā apmelojot Viņa praviešus, tevi neglābs. pameditē labāk par vienīgo grēku, ko nepiedos.
Citāts
pašizdomātā “šķīstītavā”...
tas tu esi pašizdomājis, ka nekādas šķīstītavas nav, nez kāpēc visi pravieši (arī luterāņu u.c.) vienbalsīgi apstiprina, ka ir gan (lai vai kā arī ingariņiem kārotos tikt Valstībā pa taisno)!
Citāts
Nesaprotu, ko tu ar to “lauvas testu”
kaut manu pirmo komentu tur izlasīji? joprojām nesaprati?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #242 : Maijs 19, 2016 »

kristietis
Citāts
parādi kaut vienu vietu Bībelē, kur ir pieminēti neatdzimuši kristieši, puskristieši vai neglābti kristieši. Jā, ir tādi, kuri saucas par kristiešiem, bet nekad tādi nav bijuši. Vājiem un pat arī stipriem kristiešiem var gadīties, ka viņi aizmirstās, nomaldās, taču katram kristietim ir vienmēr 100% gadījumu raksturīga iezīme – VISI kristieši agrāk vai vēlāk atgriežas no grēkiem un mainās.
man, ko - katru reizi par tiem cūkām iepostēt, kamēr tu būsi pamanījis?
redzi, bez tiem kuri saucas par kristiešiem, bet nekad tādi nav bijuši, ir vesela rinda tādu, kas IR GAN bijuši, taču neglābjami pazuduši dēļ atsāktas, vēl negantākas grēkošanas.
tā ka nesaceri te savu evaņģēliju par apriori pestītiem cūkām, ja nevēlies papildināt savu kontu ar vēl vieniem meliem.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #243 : Maijs 19, 2016 »

še tev pilns konteksts, analfabēt...

20 Jo, ja tie, kas pasaules gānekļiem mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus atziņā izbēguši, bet tanīs atkal iepīti, zaudē cīņu, tad viņu gals ir kļuvis ļaunāks nekā viņu sākums.
21 Jo labāk viņiem būtu bijis, kad tie nebūtu atzinuši taisnības ceļu, nekā pie atziņas nākušiem nogriezties no viņiem uzticētā svētā baušļa.
22 Bet viņiem ir noticis pēc sakāmā vārda patiesības: suns atgriežas pie sava paša vēmekļa, kā arī: cūka mazgājusies atkal vārtās dubļos.
/2.Pēt.2/
IP pierakstīta

kristietis

« Atbilde #244 : Maijs 19, 2016 »

Jonai

Citāts
kaut pamatojumus no Bībeles papūlējies būtu izlasīt
“- ikvienā tautā Viņam ir tīkams, kas Viņu bīstas un taisnīgi dzīvo,”
Dievam tīkami, Viņu bīstas un taisnīgi dzīvo – tādi ir tikai kristieši

“- Sv.Gars izlejas arī pār pagāniem /Ap.d.10/ “
Nu protams, piedzimšana no Gara ir apsolīta ne tikai tiem, kuri ir zem caur Mozu dotās Bauslības

“- dzīvais Dievs ir visvairāk ticīgo, bet arī - visu cilvēku Pestītājs /1.Tim.4/”
Visi ir aicināti, bet ne visi izredzēti (ne visi paliek šajā aicinājumā)

Citāts
ka tu joprojām nejēdz, ka GAN JĒZUS, GAN SV.GARS = TAS PATS DIEVS, nav mana vaina. un ka tu zini muldēt par Jēzu, tai pat laikā apmelojot Viņa praviešus, tevi neglābs. pameditē labāk par vienīgo grēku, ko nepiedos.
Es nekad neesmu noliedzis, ka Tēvs, Dēls un Svētais Gars ir VIENS DIEVS.
Kurus Viņa praviešus un kā es esmu apmelojis? Un vispār, ja tu pati par sevi saki, ka neesi piedzimusi no Gara, ar kādām tiesībām uzskati, ka esi kompetenta spriest par to, kurš ir un kurš nav pravietis un vispār par garīgām lietām?
---------------------------
Citāts
tas tu esi pašizdomājis, ka nekādas šķīstītavas nav, nez kāpēc visi pravieši (arī luterāņu u.c.) vienbalsīgi apstiprina, ka ir gan (lai vai kā arī ingariņiem kārotos tikt Valstībā pa taisno)!
Kaut vienu Bībelē pieminētu pravieti vari nosaukt, kurš apstiprinātu, ka ir tāda “šķīstītava”? Un kas tie tādi “luterāņu pravieši”? Vai tad mums nav jāklausa vienīgi Tā Kunga pravieši?

Par to, kā tiek Dieva Valstībā Bībelē ir daudz runāts, bet nekas tur nav teikts par “šķīstītavu” pēc fiziskās nāves. Vienīgā šķīstītava ir šeit un tagad. Visi kritēriji, pēc kuriem kāds tiek Dieva Valstībā, attiecināti tikai un vienīgi uz šīs dzīves laiku.
--------------------------------
Par “lauvas testu”…izlasīju tavu komentāru un secināju, ka sapratu tevi pareizi un šermuļi pārskrien, domājot par tavu attieksmi pret tiem, kuri mira mocekļu nāvē arēnā lauvu saplosīti. Tu pat nesaproti, kas ir Dieva suverēnā Griba. Tev kaut kāda neveselīga tieksme zīmēties. Nuja, sātans Jēzum ar ko līdzīgu piedāvāja – meties zemē no Tempļa un pazīmējies ļaužu priekšā.
--------------------------------
2.Pētera 2 konteksts ir
1.Jāņa 2: 19 No mums viņi ir izgājuši, bet viņi nav bijuši mūsējie, jo, ja tie būtu bijuši mūsējie, tie būtu pie mums palikuši, bet viņi nav pie mums palikuši, lai atklātos, ka viņi nav visi mūsēji.
un
Jēzus līdzība par sējēju un derīgām un nederīgām augsnēm.

Galu galā tikt pārliecinātam (Svētais Gars spēj ikvienu pārliecināt par grēku, taisnību un tiesu) vēl nav viss – cilvēks pats izvēlas pakļauties vai nepakļauties šai pārliecībai. Un tālāk atklājas mīlestības neaptveramais skaistums – tie, kuri izvēlas pakļauties, vēl joprojām ir brīvi savā izvēlē un Dievs ar varu nevienu netur. Nav nekāda likuma, nekādi līdzekļi, kas padara neiespējamu Dieva bērnu atkrišanu un tomēr viņi neatkrīt, bet no brīvas gribas paliek uzticīgi Dievam. Tas ir tas, kas sātanam derdzas visvairāk.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #245 : Maijs 19, 2016 »

kristietis
Citāts
Dievam tīkami, Viņu bīstas un taisnīgi dzīvo – tādi ir tikai kristieši
ak Jēziņ... bet varbūt tu to par viņu augstībām pedofiliem..?
Citāts
Kurus Viņa praviešus un kā es esmu apmelojis?
šo savu tirādi jau aizmirsi?
Citāts
...“lajiem” neaizsniedzams “pravietis” mākoņu apņemtā ziloņkaula tornī... pompozi nolaisties...  svētsvinīgā intonācijā... “neapspriežamu” vēsti ... nevienam “pīslim” (lajam) neatskaitīdamies, necaurspīdīgs un pamācīšanai nepieejams... tik pašpietiekams/a ... ... ...
ak, jā tu taču ne par vienu konkrēti, tu tik tā vispārīgi (mans smiekliņš fonā), tikai nezkādā veidā šie murgi iegadījas tieši manā praviešu tēmā. (protams, tā arī nevienu pašu nosaucis netiki - jo tādu vnk nav!)  nu, forumā vēl vari kādu šķidru otmazku piemeklēt, bet laikam ceri, ka tavas domas paliks apslēptas Dievam arī?
Citāts
Par “lauvas testu”…izlasīju tavu komentāru un secināju, ka sapratu tevi pareizi un šermuļi pārskrien, domājot par tavu attieksmi pret tiem, kuri mira mocekļu nāvē arēnā lauvu saplosīti.
izlasi vēlreiz - tur ne zilbes nebija par martīriem, bet par arogantiem "Dieva pazinējiem".
Citāts
2.Pētera 2 konteksts ir
1.Jāņa 2: 19 No mums viņi ir izgājuši, bet...
tu nemeklē Pētera kontekstu pie Jāņa, tā jau var nez ko aiz matiem pievilkt. Pēterim pašam doma bij gana skaidra -
sākuši kā kristieši, beiguši kā cūkas.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #246 : Maijs 19, 2016 »

kristietis
Citāts
Bībelē... nekas nav teikts par “šķīstītavu” pēc fiziskās nāves. Vienīgā šķīstītava ir šeit un tagad
22 Bet gadījās, ka nabagais nomira, un eņģeļi viņu aiznesa Ābrahāma klēpī. Arī bagātnieks nomira un tika apglabāts.
23 Un no elles, kur viņš cieta mokas, viņš pacēla savas acis un ieraudzīja Ābrahāmu no tālienes un Lācaru viņa klēpī.
24 Tad viņš sauca stiprā balsī: Ābrahāma tēv, apžēlojies par mani un sūti Lācaru, lai tas iemērc pirksta galu ūdenī un dzesē manu mēli, jo es ciešu mokas šai liesmā!
/Lk.16/
elle jau arī tā pati šķīstītava ir (tās pati zemākā, smagākā vieta).
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #247 : Maijs 19, 2016 »

kristietis
Citāts
Es nekad neesmu noliedzis, ka Tēvs, Dēls un Svētais Gars ir VIENS DIEVS.
tieši noliedzis ne, bet sapratis arī ne. būtu sapratis, tad no tevis nenāktu teksti par pazušanai nolemtajiem Jēzus nepazinējiem.
kas klausa Sv.Garam (jeb sirdsapziņai), ar to pašu JAU ir paklausījis Jēzum, jo Dievs ir Viens un Trīsvienīgs, kur visas trīs Personas ir Absolūti Līdzvērtīgas.
IP pierakstīta

kristietis

« Atbilde #248 : Maijs 19, 2016 »

Jona

“Dievam tīkami, Viņu bīstas un taisnīgi dzīvo – tādi ir tikai kristieši”
Citāts
/ak Jēziņ... bet varbūt tu to par viņu augstībām pedofiliem..?/
Dievs nešķiro grēkus lielos un mazos – kas noziedzies kaut pret vienu Bausli, tas noziedzies pret visiem. Un noziegušies ir 100% VISI cilvēki. Nav neviena taisna, it neviena. Ja kāds atgriežas no grēkiem un tic Jēzus sagādātajai nepelnītai žēlastībai, tad viņš kļūst par kristieti, ir Dievam tīkams, Viņu bīstas un taisnīgi dzīvo. Ja kāds tikai izpildījis “pareizos rituālus”, iesaistījies reliģiskās aktivitātēs un ievērojis morāles un ētikas normas, bet nav sevi aizliedzis un savu sirdi atdevis Jēzum un tomēr uzskata sevi par kristieti, viņš ir smagi pievilts. Un ir vienalga, vai viņš ir pedofils vai priekšzīmīgs pilsonis, ja neatgriezīsies no grēkiem – nonāks ellē uz mūžību.

Citāts
/ak, jā tu taču ne par vienu konkrēti, tu tik tā vispārīgi (smiekliņš fonā), tikai nezkādā veidā šie murgi iegadījas tieši manā praviešu tēmā. forumā vēl vari otmazkas piemeklēt, bet laikam ceri, ka tavas domas paliks apslēptas Dievam arī?/
Šķiet, ka jau kaut ko tādu minēju – runa ir par kritērijiem un tavu pieeju, nevis par konkrētiem cilvēkiem. Bet vispār tev vispirms vajadzētu tikt skaidrībā par to, vai tu gribi sekot Jēzum vai nē, pirms ķerties klāt pie tik augstām lietām kā pravietošanas dāvana. Ja tā ir, kā tu saki – ka neesi piedzimusi no Gara – tad tu nemaz neesi spējīga izšķirt garīgas lietas un to kurš ir vai kurš nav pravietis.

Citāts
/izlasi vēlreiz - tur ne zilbes nebija par martīriem, bet par arogantiem "Dieva pazinējiem". /
Ja man tikai tā izlikās, it kā tu censtos apgalvot, ka visiem īstiem Dieva bērniem vienmēr šādos gadījumos būtu jāpaliek neskartiem, tad piedod.

Citāts
/tu nemeklē Pētera kontekstu pie Jāņa, tā jau var nez ko aiz matiem pievilkt. Pēterim pašam doma bij gana skaidra -
sākuši kā kristieši, beiguši kā cūkas./
Konteksts ir šāds – ne vienmēr uzreiz var pateikt vai jaunpienācējs ir vai nav kļuvis par kristieti. Dieva Vārda sēkla ir iesēta un tad jāvēro, kas tā ir par augsni – akmeņaina ceļmala, izkaltusi zeme, krūmiem un nezālēm aizaudzis purvs vai auglīgs, uzarts tīrums. Dieva Valstība ir kā tīkls, kurā saķertas visādas zivis. Pēc tam zvejnieki apsēžas un atšķiro derīgās no nederīgajām. Tā lūk, ne visi, kuri sākotnēji ir dedzīgi, ir arī patiesi un dziļi savā dedzībā.

Citāts
/22 Bet gadījās, ka nabagais nomira, un eņģeļi viņu aiznesa Ābrahāma klēpī. Arī bagātnieks nomira un tika apglabāts.
23 Un no elles, kur viņš cieta mokas, viņš pacēla savas acis un ieraudzīja Ābrahāmu no tālienes un Lācaru viņa klēpī.
24 Tad viņš sauca stiprā balsī: Ābrahāma tēv, apžēlojies par mani un sūti Lācaru, lai tas iemērc pirksta galu ūdenī un dzesē manu mēli, jo es ciešu mokas šai liesmā!
/Lk.16/
elle jau arī tā pati šķīstītava ir (tās pati zemākā, smagākā vieta)./

Nu tas jau pat nav aiz matiem pievelkams, tu vienkārši piedomā klāt to, kas tur nemaz nav teikts, tā lai saskan ar tavu pārliecību.

Citāts
/tieši noliedzis ne, bet sapratis arī ne. būtu sapratis, tad no tevis nenāktu teksti par pazušanai nolemtajiem Jēzus nepazinējiem.
kas klausa Sv.Garam (jeb sirdsapziņai), ar to pašu JAU ir paklausījis Jēzum, jo Dievs ir Viens un Trīsvienīgs, kur visas trīs Personas ir Absolūti Līdzvērtīgas./

Redz, tas sajukumus un, izrietoši, vajadzība pēc “anonīmo kristiešu” koncepcijas ir dēļ tā, ka ticība un pestīšana tiek saistīti ar reliģiskajām organizācijām (kas kļūdaini tiek sauktas par “draudzēm”) un to atribūtiem. Ne visur, bet bieži ir tāds uzskats, ka par to vai kāds ir vai nav kristietis, var spriest pēc tā vai viņš prot vai neprot pareizi formulēt un izskaidrot teoloģiskas definīcijas, ir vai nav piedalījies kādās ārējās darbībās, “noskaitījis grēcinieka lūgšanu” utt.

Dieva Valstība nav ēšana un dzeršana, nedz kādi citi ārēji atribūti (Valstība nenāk ārēji redzamā veidā). Dieva Valstība ir taisnība, miers un prieks Svētajā Garā. Nav mūsu darīšana spriest par to, kā Dievs kuru uzrunā. Mūsu darīšana ir paklausīt Jēzum mīlestībā.

Mateja 7: 13 Ieeita pa šaurajiem vārtiem, jo vārti ir plati un ceļš ir plats, kas aizved uz pazušanu, un daudz ir to, kas pa tiem ieiet.
14 Bet šauri ir vārti un šaurs ir ceļš, kas aizved uz dzīvību, un maz ir to, kas to atrod.
15 Sargaities no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki.
16 No viņu augļiem jums tos būs pazīt. Vai gan var lasīt vīnogas no ērkšķiem vai vīģes no dadžiem?
17 Tā katrs labs koks nes labus augļus, bet nelabs koks nevar nest labus augļus.
18 Labs koks nevar nest nelabus augļus, un nelāga koks nevar nest labus augļus.
19 Katrs koks, kas nenes labus augļus, top nocirsts un iemests ugunī.
20 Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt.
21 Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs! - ieies Debesu valstībā, bet tas, kas dara Mana Debesu Tēva prātu.
22 Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši?
23 Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.
24 Tāpēc ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un dara, pielīdzināms gudram vīram, kas savu namu cēlis uz klints.
25 Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās šim namam virsū, nams tomēr nesabruka; jo tas bija celts uz klints.
26 Un ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un nedara, pielīdzināms ģeķim, kas savu namu cēlis uz smiltīm.
27 Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās namam virsū, tad tas sabruka; un posts bija liels."
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #249 : Maijs 19, 2016 »

1 ... un raugi: Jērs stāvēja uz Ciānas kalna un līdz ar Viņu simts četrdesmit četri tūkstoši to, kam Viņa Vārds un Viņa Tēva Vārds bija rakstīts uz viņu pierēm;
3 Tie dziedāja jaunu dziesmu goda krēsla priekšā un četru dzīvo būtņu un vecaju priekšā, un neviens nevarēja to dziesmu iemācīties KĀ VIEN TIE SIMTS ČETRDESMIT ČETRI TŪKSTOŠI, KAS IR ATPIRKTI NO PASAULES.
/Atkl.14/

go in peace - Ingars 144 001ais  :)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #250 : Maijs 20, 2016 »

stop stop stop, kļūda , KĻŪDA!
svētie cits citu pazīst/ neapkaro, neaizslauka ellē praviešus un konfesijas. mūsu kristietis būs kas vairāk, viņš vis nebūs kas Goda Krēsla priekšā dziesmiņas dziedās, ak nē! Ingars bus no tiem kas stāv Krēslam tieši BLAKUS! nevis kads tur Nr. 144 001ais ierindnieks, bet - pats VECAJS! 
25. VECAJS, točna!
Aleluja, Ozianna augstībā! šurp palmu zarus, lai top slavēts!
IP pierakstīta

kristietis

« Atbilde #251 : Maijs 23, 2016 »

Jona

Citāts
svētie cits citu pazīst/ neapkaro, neaizslauka ellē praviešus un konfesijas.
Varētu, lūdzu, kaut vienu citātu, kur kaut ko tādu esmu darījis?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #252 : Maijs 23, 2016 »

vispār jau tu ne mazāk kā puspasaules (visus nekristiesus) prom aizslaucīji, bet kas jau reizē ar Bosu izpleš pār zemi debesis un pār jūras viļņiem soļo - quod licet Iovi, non licet bovi!
IP pierakstīta

kristietis

« Atbilde #253 : Maijs 23, 2016 »

Jona

Jā, nu tas gan ir interesanti – es vienkārši atsaucos uz to, ko Dievs caur Jēzu, apustuļiem un praviešiem atklājis, proti, ka ārpus Kristus nav pestīšanas un visi, kuri neatzīs Dēlu (nekristieši), tiks aizslaucīti ellē. Un es to nesaku bez drebēšanas, tā vienkārši, jo tā patiešām ir traģēdija, taču nevienu cilvēku ar varu pret viņa paša gribu nevar piespiest mīlēt. Elle ir absolūts mīlestības vakuums, nevienam tur nevajadzētu būt, bet tie, kuri tur nonāk, paši to izvēlējušies, diemžēl. Vai tu uzskati, ka esi gudrāka un žēlsirdīgāka par Dievu? Vai varbūt mums vispirms vajadzētu noskaidrot, ko mēs katrs saprotam, kas ir un kas nav kristietis?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #254 : Maijs 23, 2016 »

Ozianna! Ozianna!
IP pierakstīta