Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jaa Dievs ir  (Lasīts 18564 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41703
  • Ateists
Re: Jaa Dievs ir
« Atbilde #15 : Marts 13, 2012 »

OK, ir labi zinaams, ka matene, piemeeram, dod iespeejas aprakstiit lietas, kuras ekssistee ( jo ir netiesji noveerojamas experimentos), bet kuras nav intuitiivi izteelojamas.

taatad dievs piedereetu pie sjaadas klases objektiem? Nav intuitiivi izteelojams, bet ir aprakstaams ar mateni vai tai liidziigu logisku sisteemu? ( ja vien ``cita matene `` ir iespeejama, ar citu mateni domaajot taadu, kas savaa ieksjienee ir nepretruniiga, bet nekaadi nekonnekteejas ar mums paziistamo mateni)
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #16 : Marts 13, 2012 »

Mulder! Lukaviš, batjuška!
Kāda jēga pieņemt par esošu kondrālo nāpsli, kuru nevar nedz aprakstīt, nedz nodefinēt?
/esmu pārliecināts, ka ŠO kondrālo nāpsli var gan kaut kā nodefinēt, gan kaut kā aprakstīt, ibo pretējā gadījumā viņa eksistencei nav pilnīgi nekādas jēgas/
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mulders

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 134
« Atbilde #17 : Marts 13, 2012 »

Bet Dieva labaakais apraksts jau ir atrodams Rakstos... Labaaku izdomaat pagaidaam nevienam nav izdevies.

Takaa take it or leave it.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #18 : Marts 13, 2012 »

Tu labi zini, ka ir dazjaadi ``labaakie dieva apraksti``, tas ir dazjaadi sveetie raksti. Ir liidziigi - semiitu grupas, ir atskiriigi - DA aazijaa, Amerikaa etc.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #19 : Marts 13, 2012 »

Un veel - ta atribuutu virkne, kuraa redzamas pretrunas starp atseviskjiem atribuutiem, jau ir njemta no viena sjii labaakaa apraxta - Biibeles un taas interpretaacijaam ( teologu darbiem).
IP pierakstīta

mulders

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #20 : Marts 13, 2012 »

Tu labi zini, ka ir dazjaadi ``labaakie dieva apraksti``, tas ir dazjaadi sveetie raksti. Ir liidziigi - semiitu grupas, ir atskiriigi - DA aazijaa, Amerikaa etc.

Sheit neko nevaru paliidzeet... kaa jau teicu... Dievs ir nedefineejams... taakaa naaksies iztikt no aprakstiem un pieredzes. Tas arii ir tas forshais... Dievs kaa vprochem jebkura apzinjas buutne nedodas rokaa liidziigi kaa koka kluciitis.
IP pierakstīta

mulders

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #21 : Marts 13, 2012 »

Un veel - ta atribuutu virkne, kuraa redzamas pretrunas starp atseviskjiem atribuutiem, jau ir njemta no viena sjii labaakaa apraxta - Biibeles un taas interpretaacijaam ( teologu darbiem).

1) Pretrunas rodas no taa, ka tu pashus jeedzienus interpretee citaa paradigmaa
2) Pretrunas kaareiz ir veids kaa manifesteet Dieva bezgaliibas un neaprakstaamiibas atribuutus... tas ir sagaidaamais efekts tieshi meegjinaajumam ar galiigu meerauklu aprakstiit bezgaliigu fenomenu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #22 : Marts 13, 2012 »

``Dievs kaa vprochem jebkura apzinjas buutne nedodas rokaa liidziigi kaa koka kluciitis.``

Nu pag, es arii taa kaa buutu ``apzinjas buutne``, tb buutne ar apzinju, bet mani var nokjert un izpeetiit.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #23 : Marts 13, 2012 »

``Pretrunas kaareiz ir veids kaa manifesteet Dieva bezgaliibas un neaprakstaamiibas atribuutus... tas ir sagaidaamais efekts tieshi meegjinaajumam ar galiigu meerauklu aprakstiit bezgaliigu fenomenu.``

ee, pag - nu tas pats multiverss arii ir bezgaliiga padariisjana, bet taa aprakstaa sjaada veida pretrunas nerodas. OK, var striideeties, vai tas eksistee vai nnee, bet vismaz mees neoraujamies pasjaa saakumaa uz sjaadaam pretrunaam.
IP pierakstīta

mulders

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #24 : Marts 13, 2012 »

``Dievs kaa vprochem jebkura apzinjas buutne nedodas rokaa liidziigi kaa koka kluciitis.``

Nu pag, es arii taa kaa buutu ``apzinjas buutne``, tb buutne ar apzinju, bet mani var nokjert un izpeetiit.

Kudii vieglaak butuu ar tevi papljapaaat... :) Ij izpeetiit tevi nevar, ja tevi pat nokjertu... un man ir pamatotas aizdomas, ka, ja tu zinaatu, ko ar tevi taisaas dariit un kaadiem meerkjiem "kjert" tu nemaz tik viegli rokaas nedotos arii.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #25 : Marts 13, 2012 »

ko apraksta šī zīme? Tā taču ir visai galīga zīme, kurai ir zināms augstums, garums, līnijas platums...
Viņa kaut ko nepilnīgi apzīmē, vai arī ar to viss ir OK un skaidrs?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #26 : Marts 13, 2012 »

Paljaapaat jau arii noziimee peetiit savaa zinjaa.
IP pierakstīta

mulders

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #27 : Marts 13, 2012 »

``Pretrunas kaareiz ir veids kaa manifesteet Dieva bezgaliibas un neaprakstaamiibas atribuutus... tas ir sagaidaamais efekts tieshi meegjinaajumam ar galiigu meerauklu aprakstiit bezgaliigu fenomenu.``

ee, pag - nu tas pats multiverss arii ir bezgaliiga padariisjana, bet taa aprakstaa sjaada veida pretrunas nerodas. OK, var striideeties, vai tas eksistee vai nnee, bet vismaz mees neoraujamies pasjaa saakumaa uz sjaadaam pretrunaam.

Nu man ar multiversu kaareiz iestaajas "does not compute" jau pashaa saakumaa...
Varbuut taapeec, ka "viss ir iespeejams kaut kur" man vairaak izklausaas peec religjiska un teologjiska postulaata, nekaa peec kaut kaa kas buutu ZInaatniskaas izpeetes un metodes meerkjis.

Multiverss jau ir vienkaarshi ateistiskaa atbilde Visumam, kuru nevar izskaidrot bez Dieva... un notiek meegjinaajums izbeegt no neizbeegamas konsekvences - Dievs ir... un izbeegt jau nevar, var tikai noblokjeet savu domaashanu un atkaartot to kaa mantru "Dieva nav" :) No taa jau Dievs nepazudiis...
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #28 : Marts 13, 2012 »

Bet Dieva labaakais apraksts jau ir atrodams Rakstos... Labaaku izdomaat pagaidaam nevienam nav izdevies.

Takaa take it or leave it.

Skūzmī - kurā tieši vietā ir šis apraksts?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #29 : Marts 13, 2012 »

Mulders

``un notiek meegjinaajums izbeegt no neizbeegamas konsekvences - Dievs ir...``

Neizbeegama sjii konsekvence buutu, ja mees buutu neizbeegami spiesti postuleet sjii multiversa vai ntaa bezgaliigas daljas personofikaaciju.

Vai mees esam nezibeegami spiesti to personificeet, uzskatiit par 1 buutni ar 1 apzinju?

Ja domaa, ka esam - tad kaapeec? No kurienes sjaada neizbeegama nepieciesamiiba? 
IP pierakstīta