Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: ”Nemirstības” gēna meklējumi  (Lasīts 1166 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

masiks

Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #1 : Marts 18, 2016 »

Nekā jauna tur nav. Dzīvība ir balanss starp audu noārdīšanos (kas nezkāpēc jegovistiem netiek apskatīts) un audu atjaunošanos. Abu divu procesu dizbalanss jebkurā virzienā izraisa organisma nāvi. Vai nu kā organisma sabrukšanu vai kā vēža slimību. Bet ok... pievērsīsimies teooģijai....

Citāts
Savukārt Radītājs ir apsolījis likvidēt iedzimtā grēka sekas ar Kristus izpirkuma upura palīdzību. (Romiešiem 6:23.)
Jēzus upuris notika pirms 2000 gadiem. Nekādas tādas iedzimtā grēka sekas likvidētas nav - cilvēki tuprina mirt, pie kam 100%.
No tā izriet vairākas izvēles, kur viena no tām ir patiesa:
1) Jēzus upurī kaut kas nogāja greizi. Līdz ar to cerēt uz kaut ko ir bezjēdzīgi
2) jegvas liecinieki kaut ko pamatīgi škērsām un nepareizi sapratuši Jēzus upurī - tā tas nestrādā, tur notiek pavisam kaut kas cits. Nemirstības nebūs anyway.
3) nemirstība vispār tur domāta pārnestā nozīmē , kā dvēseles dzīvošana pēc nāves. Pašu nāvi tas neatceļ, vienīgi pievieno dvēseli kā neiznicināmu cilvēka fantomu. Nav skadrs ko dvēsele darīs bez ķermeņa (un škīet ka jegovisti to arī neizprot).
4) evanģeliji ir Romas impērijas vergu pasaku un teiku grāmata, kurā atspoguļojas šo vergu alkas pēc taisnīguma un brīnuma. Tb  - konkrēts folkloras fufelis, kurš interesants nevis ar faktiem, bet konkrētā laika folkloru un vēstījuma valodu.
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280
Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #2 : Marts 20, 2016 »

Jēzus upuris notika pirms 2000 gadiem. Nekādas tādas iedzimtā grēka sekas likvidētas nav - cilvēki tuprina mirt, pie kam 100%./c./

Tas ir tāpēc,ka cilvēkiem pat 2000 gadu ir bijis daudz par maz,lai tie pārstātu dzīvot tā,it kā būtu nemirstīgi un lai pievērstos savam Radītājam.Kā redzams no realitātes,tad Dievu Jahvi šo 2000 gadu laikā ir iepazinuši  un atzinuši par savu Radītāju  tikai aptuveni 8 miljoni no visas pasaules iedzīvotājiem.
Briesmīgi maz,lai Dievs jau nāktu un tiesātu atlikumu- lielāko daļu pasaules cilvēku,bet tas nenozīmē,ka Jēzus upuris būtu zaudējis vērtību Dieva acīs.Dievs to taupa, kā bankā ,tam brīdim,kad uzskatīs par vajadzīgu likt to lietā.
Tad,kad visi pazemīgiem un godprātīgi cilvēki no visas pasaules tautām būs atrasti un apvienoti draudzē,kuras vadonis ir Kristus.

IP pierakstīta

masiks

Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #3 : Marts 21, 2016 »

Paga, paga, paga... par kādiem 2000 gadiem iet runa?? Jegovas liecinieku sektai nav 2000 gadu!!! Jums tur labi ja 100 vai cikt tur to gadiņu...
Bez jums, jegovisti vēl ir tie, kas sevi par jūdaistiem dēvē. Viņiem vēsture ir vismaz 4 vai 5 gadu tūkstoši....

Bet tas tā, piedūros vaimanām par "ilgo laiku" un pārāk mazo sekotāju pulciņu... :))

Savukār par Jēzus upuri runājot - tad izrādās šis upuris nemaz nebija vajadzīgs?  Visu nosaka nevis Jēzus upuris, bet pašu cilvēku rīcība? Ak tad redz kā sanāk.... a mums te visi muld par to ka tikai Jēzus.... acīm redzami melo!
Ij Jēzus upuris bija nevis priekš cilvēkiem bet gan priekš dieva Jahves? Kā kaut kāda papildus bagātība, kuru Jahve savādāk nespētu iegūt??!!...  Ij kad cilveki apvienosies (tātad cilvēku lemums un rīcība) - tikai tad Jhve varēs likt lietā šo "bagātību"? Tb - Jahve pilnībā atkarīgs no cilvēku lēmumiem un rīcības.... odnako...
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280
Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #4 : Marts 21, 2016 »

Jehovas liecinieki pastāv no pat cilvēku radīšanas laikiem.Skaidroju, ka Dievu sauc Jahve jeb ,kā latviski saka - Jehova,tad visi tie cilvēki,kas atzina Jahvi par Radītāju un savu Dievu, un par Viņu stāstīja citiem cilvēkiem,ir Jehovas liecinieki.Pats pirmais Jehovas liecinieks bija Ābels.
Īstenībā bija ļoti maz cilvēku,kas ticēja un apliecināja Jehovu.
Un tā tas ir arī mūsdienās.

Runājot par jūdiem,tad Dievs pildot doto solījumu Ābrahāmam,deva iespēju Ābrahāma dzimumam kļūt par Viņa izredzēto tautu.Bet šī tauta kopumā ņemot neatzina Jahvi par savu vadoni,bet vēlējās dzīvot kā citas tautas,kurām par vadoni bija izvēlēts  cilvēks.Arī jūdi iecēla sev vadoni,kas Bībelē tiek saukts par Ķēniņu.Bet visi jūdi bez izņēmuma  nenovērsās no Jahves.Kad Dievs sūtīja  apsolīto Jēzu Kristu, sauktu par Mesiju-pestītāju,lai tas  liecinātu par Jehovu un Viņa Valstību,kas pārņems vadību pār cilvēkiem uz zemes, un nodibināja kristiešu draudzi,daudzi jūdi no jūdaisma pārgāja kristietismā.
Jūdaisms Dieva Jahves acīs bija kļuvis par 0 un tā tas ir arī mūsdienās.
Vietā nāca Viņa Dēla Jēzus Kristus iedibinātā kristietība.
Bet tā kristietība,kas mūsdienās ir līdere pasaulē,tā nav tā kristietība,ko iedibināja Jēzus.
Nedaudz vēlāk Jehova deva pavēli Jēzum organizēt sludināšanu pa visu zemi,lai Viņam tiktu pievērsti cilvēki no visām tautām.
IP pierakstīta

masiks

Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #5 : Marts 21, 2016 »

davai nevajag melot. Tu taču zini ka bībelē cilvēkam melot ir aizliegts (dievs drīks un to vairākas reizes dara, bet cilvēks - nē)


Jehovas liecinieki, Bībeles pētnieki (angļu: Bible Students), arī Sargtorņa biedrība ir no protestantisma atšķēlusies denominācija. Dibināta 1874. gadā Pensilvānijā, ASV. Dibinātājs ir Čārlzs T. Rasels (1852—1916).

rēķini kā gribi, bet kopš 1874 gada nekādi nesanāk pat 200 gadu. kur nu vēl par "cilvēka radīšanu"  runājot. Pirms tam pilnīgi neviens nekādu Jegovu neliecināja (izņemot jūdus, kuriem Jegova bija privāts nacionālais dievs, vienas tautas personiskajām vajadzībām).
Ē... starp citu - kad tad cilvēku dievs radīja? Pirms 6000 gadiem, jeb pirms kāda cita cipara? Šis jautājums kā reiz saistītos ar Dieva vai bībeles melošanu...

Citāts
Kad Dievs sūtīja  apsolīto Jēzu Kristu, sauktu par Mesiju-pestītāju,lai tas  liecinātu par Jehovu un Viņa Valstību,kas pārņems vadību pār cilvēkiem uz zemes, un nodibināja kristiešu draudzi,daudzi jūdi no jūdaisma pārgāja kristietismā.

maza ņeuvjazočka sanāk  - kristieši par savu dievu uzskata Jēzu Kristu, nevis Jegovu... kādā veidā, nafig, Jegova varēja iedomāties sūtīt kādu šmurguli, kurš naturāli pārkāps pirmo un otro bausli, ar paša Jegovas svētību??!!! Un vēl sakūdīs to darīt dafiga daudz tautas!!!

Citāts
Jūdaisms Dieva Jahves acīs bija kļuvis par 0 un tā tas ir arī mūsdienās.
1) paši jūdaisti tā neuzskata. Kapēc tu tā uzskati?
2) sanāk ka Dievs savu solījumu un savu vārdu netur? Mēdz pievilt un piečakarēt tos, kuri tam Jegovam uzticas? Slikts dievs. Ļoti slikts...
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280
Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #6 : Marts 21, 2016 »

Nē ,nu tu jau pretrunas saskatīsi vienmēr un visur.,kaut arī to tur nebūs.Tev tāda daba.Bet,tā kā šo lasa arī citi cilvēki ,ne tik kritiski noskaņoti kā tu,tad pacentīšos dēļ viņu atbildēt uz tavu komentāru.

Pirmkārt,tas ka tu  nesaprot Bībeli,nenozīmē,ka Dievs melo,tik tādēļ,kā tu tā domā.

Runājot par Jehovas liecinieku ,sauktu par Bībeles pētnieku biedrību, parādīšanos laiku beigās ,kā redzamai draudzei,tas ir pravietots Daniēla grāmatā.
Šis pravietojums ir piepildījies vairāk kā 100 gadus atpakaļ.

Un runājot par to prīvāto nacionālo jūdu  Dievu,tad Dievs visiem ir viens.Arī tas ir teikts Bībelē.
Bet Jahve bija nozīmējis jūdiem sargeņģeli.Tieši jūdiem.Un Bībele atklāj,ka šīs sargeņģeļis bija tas eņģelis,kuru Jahve  daudz vēlāk sūtīja uz zemes kā cilvēku misijā,lai tas spētu glābt visus cilvēkus,ne tikai paklausīgos jūdus.
Un šis eņģelis bija Jēzus Kristus,kurš piedzima kā cilvēks Marijai.
Piedzima pilnīgs cilvēks,kurš vienīgais bija spējīgs sevi nodot par upuri,lai atbrīvotu cilvēkus no nāves,gan jau mirušos,gan dzīvos,no kuriem miljoniem vispār nekad nemirs.
« Pēdējā izmaiņa: Marts 21, 2016 Staar »
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280
Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #7 : Marts 21, 2016 »

Kad Dievs sūtīja  apsolīto Jēzu Kristu, sauktu par Mesiju-pestītāju,lai tas  liecinātu par Jehovu un Viņa Valstību,kas pārņems vadību pār cilvēkiem uz zemes, un nodibināja kristiešu draudzi,daudzi jūdi no jūdaisma pārgāja kristietismā.

maza ņeuvjazočka sanāk  - kristieši par savu dievu uzskata Jēzu Kristu, nevis Jegovu... kādā veidā, nafig, Jegova varēja iedomāties sūtīt kādu šmurguli, kurš naturāli pārkāps pirmo un otro bausli, ar paša Jegovas svētību??!!! Un vēl sakūdīs to darīt dafiga daudz tautas!!!/c./

Jēzus Kristus jau pats sevi neiecēla par Dievu.To izdarīja Romas imperatora Konstantīna aicinātie ,no patiesās kristietības atšķēlušies un katakombās paslēpušies ļaudis,kas sevi turpināja dēvēt par kristiešiem,bet patiesībā vairs tādi nebija.
Patiesie kristieši sākoties vajāšanām nesalīda  katakombās,bet  izklīda pa visu zemi,sludinot Jēzus evaņģēliju visās zemēs,kur vien viņi nonāca.

Jēzus  ir skaidri pateicis,ka viņš nepieņem godu no cilvēkiem un ka Tēvs Jahve ir augstāks par viņu.Jēzus un apustuļi skaidri norādīja ,ka viņš ir Dieva Dēls. Pats Jēzus paskaidroja arī to,ka viņu ir sūtījis Tēvs un ka viņš runā Tēva vārdā.
Bet ,acīmredzot,atkritējiem bija izdevīgi pasludināt Jēzu par Dievu,tādā veidā vispār liedzot iespēju cilvēkiem iepazīt patieso Dievu Jahvi.

-------------
Jūdaisms Dieva Jahves acīs bija kļuvis par 0 un tā tas ir arī mūsdienās.
1) paši jūdaisti tā neuzskata. Kapēc tu tā uzskati?
2) sanāk ka Dievs savu solījumu un savu vārdu netur? Mēdz pievilt un piečakarēt tos, kuri tam Jegovam uzticas? Slikts dievs. Ļoti slikts.../c./

Lasi Bībeli !Tur viss ir paskaidrots.
Jūdaisti māņticības dēļ neuzrunāja un joprojām  neizrunā Dieva vārdu un viņi joprojām vēl gaida Mesiju,jo Jēzu nav atzinuši par to,kas viņš ir.Kāpēc gan lai Jahve būtu ar viņiem ?Dievs neļaujas ar sevi manipulēt.
Ir dzirdēta informācija,ka tie jūdi ,kuri bija ieslodzīti koncentrācijas nometnēs,tā vietā,lai nožēlotu grēkus un pazemīgi  meklētu palīdzību pie Jahves,esot visādi lamājuši un gānījuši Jahvi.
IP pierakstīta

masiks

Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #8 : Marts 22, 2016 »

Citāts
Nē ,nu tu jau pretrunas saskatīsi vienmēr un visur.,kaut arī to tur nebūs.

aga, un tu savukārt neredzēsi pretrunas savā reliģijā, pat tad ja tās tur būs un tev uz tām norādīs. Tad KURŠ no mums būs aklāks?

Citāts
Pirmkārt,tas ka tu  nesaprot Bībeli,nenozīmē,ka Dievs melo,tik tādēļ,kā tu tā domā.

pirmkārt, tas ka tu apgalvo ka es kaut ko nesaprotu - nenozīmē kā tā tas ir. Tas var nozīmēt arī to, ka TU vienkārši melo par mani, lai attaisnotu pretrunas kuras tev uzrāda.
Melošana ir patiesības nepareiza un maldinoša attainošana. Ja Dievs apsolīja TIKAI izredzēto tautu "pestīt", bet visa garā storija beigās to nedara -  tas viennozīmīgi nozīmē to, ka sākumā Dievs meloja, jo finišā izdarīja pavisam ko citu. Piekam jāņem vērā  -Dievs nav cilvēks, kurš NEZIN nākotni. Tad kad Dievs solīja jūdiem ka tie ir izredzētā tauta, viņš jau tad zināja ka tā nebūs. Un ir pilnīgi vienalga kas notika pa vidu, un cik paši jūdi vainīgi. Dievs viņiem jau sākumā meloja.
Arī par Sodomu Dievs meloja. Viņš solīja ka pilsētu neiznīcinās, ja tur būs iekšā labi cilvēki. Ar to liekot saprast, ka labi cilvēki atsver mizīgi daudz slikto. Ir OK, bet Dievs vienkārši iztireca šos labos cilvēkus ārā un tik un tā pilsētu sadedzināja.  Tas ir viltus un melošana. (ja vēlies, varu tavu jegovistu stilā dot citātus par katru no maniem apgalvojumiem, es zinu kur tie ir un kur tos meklēt).

Citāts
Jēzus Kristus jau pats sevi neiecēla par Dievu.
Ar Jahvi jau tas pats. Cilvēki Jahvi par dievu iecēla.  Jēzu par dievu kristiešu koncilos iebalsoja. Tas tiesa.
Bet runa jau bija par Jahvi, kurš savā plānprātībā un nespējā redzēt nākotni - sūtīja savu  dēlu uz Zemi, ij dēls tagad ieņem viņa paša vietu... nu kā tas vecais āksts to nevarēja paredzēt, ja jau viņš ir dievs, ij pārlaicīgs?
Citāts
Lasi Bībeli !Tur viss ir paskaidrots.

es ta lasu un DOMĀJU, tapēc redzu ņeuvjazočkas. Tu lasi, bet nedomā, tikai deklamē. Tapēc arī neko neredzi.

Citāts
Dievs neļaujas ar sevi manipulēt.

tas ir -Dievs neļaus lai viņam atgādina par neizpildītiem paša Dieva slēgtiem līgumiem? Ok, bet kāda jēga ar tādu blēdi slēgt jebkādu līgumu? ja viņš piečakarēja jūdus, tad kapēc lai nepiečakarētu kristiešus? Tu vari to savu jegovas sludināšanu iebāzt sev vienā vietā. Jo Dievs taču neļaus ar sevi manipulēt? Tad kapēc TU domā ka tu ar savu sludināšanu to spēsi (Tb -  ar sludināšanu spēsi manipulēt Dievu un piespiest viņu kaut ko darīt pa tavam prātam)??
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280
Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #9 : Marts 22, 2016 »

Tev ir tumša bilde no tiem Dieva slēgtiem līgumiem,tāpēc tu pretojies un pretojies kā tāds niķīgs bērns,kuram trūkst saprašana.
Bībeli saprast var vienīgi ar Dieva svētā gara palīdzību,kuru Viņš tev nedod,jo tu nelūdz.
Nelūdz,jo uzskati sevi gudrāku esam pat  par pašu Dievu,kur nu vēl lai tu ņemtu vērā kādu no Viņa lieciniekiem !
IP pierakstīta

masiks

Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #10 : Marts 22, 2016 »

Tev ir tumša bilde no tiem Dieva slēgtiem līgumiem,tāpēc tu pretojies un pretojies kā tāds niķīgs bērns,kuram trūkst saprašana.
Bībeli saprast var vienīgi ar Dieva svētā gara palīdzību,kuru Viņš tev nedod,jo tu nelūdz.
Nelūdz,jo uzskati sevi gudrāku esam pat  par pašu Dievu,kur nu vēl lai tu ņemtu vērā kādu no Viņa lieciniekiem !

1) tā NAV atbilde pēc būtības. Tu sāc apcerēt manas kvalitātes, lai gan runa ir par bībeli un tur rakstīto vārdu. Tb-  tu maini tēmu. Es zinu kapēc tu to dari -  jo tev nav atbildes pēc būtības. Manas kvalitātes, lai kādas tās nebūtu - nav spējīgas mainīt bībelē rakstīto vārdu. Un runa ir tikai par šo vārdu....
2) nav taisniba ka bībele tikai ar svēto garu saprotama. Jo ja tā būtu - tu būtu spējīgs atbildēt uz maniem jautājumiem, bet tu to nespēj. Piedevām tas nozīmētu to, ka pats Dievs izvēlas kuriem saprast un kuriem nesaprast bībeli, izrietoši - Dievs nevis cilvēks izvēlas ticēt Dievam. Līdz ar to neticība ir Dieva griba un nav grēks Dieva acīs... muļķigi sanāk, vai ne?
Un arī šeit es zinu, kapēc tu šādu muļķibu apgalvo. Jo tu neizproti bībeli, tu ARĪ tur redzi pretrunas, bet centies tās ignorēt, pats sev iestāstot ka šo pretrunu nav. Un šo pāsapmānu tu  nodēvē par "svētā gara darbību".Lai šis jaukais apzīmējums tev remdētu apziņu, ka tu pats sev melo....
3) es sevi uzskatu par gudru. Gurdāku nekā tu. Jā, kapēc ne, ja jau tam ir empīriski pierādījumi? Es tev rādu, kas IZRIET no TEVIS PAŠA apgalvojumiem, ja ievēro VISU ko TU apgalvo  par Dieva īpašībām un Dieva rīcību. Es daudz reizes esmu pamanījis un dažriez arī aizrādījis uz tavu selektīvo domāšanu un atmiņu. Tu vienkārši neesi spējīgs (jo negribi) redzēt visu bildi kopumā. Tev ērtāk redzēt mozaīkas atsevišķus gabalus, par tiem tīksmināties, taču ignorēt to, ka viņi kopā nepass!
Es taču tikai vienu (!!!!) komentāru iepriekš rakstīju, ka ja TU uzskati ka ES nevaru manipulēt ar Dieva gribu, paceļot Dieva gribu kā absolūtu un man neaizsniedzamu augstumu, tu pats tai pat laikā arī nonāc tajā pašā stāvoklī kā es. Bet tīri civlēcīgajā stulbumā tu to neapjēdz!!! Tu turpini iedomāties ka tu VARI manipulēt ar Dievu, bet es  - nē.
Saprpti jēl vienkāršu elementāru lietu - mēs abi esam līdzīgi. Ja es nevaru manipulēt Dievu - tad to nevari arī tu. Ja tu VARI, tad arī es to varu. Ja TU domā ka ar Jegovas vārda sludināšanu, bībeles citātu bārstīšanu pa pasauli tu spēsi piespiest Dievu tevi pieņemt tjipa paradīzē un izniegt tev apsolīto mūžīgo dzīvošanu, tad arī es varu piespiest Dievu uz ko daudz mazāku - apmest rinķī kapeiku. Bet ja es nevaru šo nieku, tad arī tavs mērķis nebūs sasniedzams, jo Dievam tava ņemšanās nebūs saistoša un uz manipulācijām no TAVAS puses viņs neuzpirksies...
Tatad  -  Dievs ir vai nu pieejams un savstarpēji ietekmējams, vai arī pilnīgi inerts un nekādi neietekmējams. Man nekas nav pretī pirmajam variantam, kapeika vienmēr kabatā, tā ka uz prekšu! Taču  pieredze un pārliecība saka ka reāli ir otrais variants....
IP pierakstīta

masiks

Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #11 : Marts 22, 2016 »

Citāts
Ir dzirdēta informācija,ka tie jūdi ,kuri bija ieslodzīti koncentrācijas nometnēs,tā vietā,lai nožēlotu grēkus un pazemīgi  meklētu palīdzību pie Jahves,esot visādi lamājuši un gānījuši Jahvi.

Diezgan  loģiska reakcija. To pašu darija kristieši melnā mēra laikā. Kad mēris nesaudzēja nedz grēcīgos, nedz mūkus nedz priesterus.
Jahve bija solījis visādus labumus un savu tiešu protekciju jūdu iredzētajai tautai. Ja ebrejs pildīja visu bauslību pēc labākāas sirdsapziņas, bija tīrasiņu jūds, ij visādi kvalificējās kā vienīgā Dieva izredzētā tauta, taču nonāca nāves nometnē (pie kam CITI cilvēki ir grēcīgāki un vairāk noziegušies bet TUR nenonāk)... šī kognitīvā traģēdija ātri vien cilvēku atskurbina no reliģiskajiem maldiem. Ibo realitātē viņš nonāk tur, kur esot Dievam un Dieva solījumiem - viņš nekādi nevaretu nonākt...  šādā situācijā ir izvēles:
1) Dieva nav
2) Dievs ir bet viņš ir ārkārtīgs nelietis, sadists un melis
3) Dievs ir, viņš ir labs, bet absolūti nevarīgs un bezspēcīgs (principā tas ir tas pats Nr1)

ja jūds pie šādas bēdīgas izvēles (kuru nepielūdzami uzstāda viņa paša realitāte)  izvēlas Jahvi lamāt un zākāt - tas nozīmē tikai to, ka šis jūds vēl nav gatavs atteikties no visu savu apzinīgo dzīvi lolotās ticības Dieva esamībai. Viņš ir SPIESTS secināt ka Dievs varbūt ir, bet viņš ir nepārprotami ļauns...
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280
Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #12 : Marts 22, 2016 »

Izlasi 5.Mozus 32.nodaļu,tur ir paskaidrots,kāpēc ar jūdiem notika tā,kā notika Otrajā pasaules karā.
IP pierakstīta

Papucs

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 16365
 • aristokrāts zinātnieks
Re: ”Nemirstības” gēna meklējumi
« Atbilde #13 : Marts 22, 2016 »


Staar


Tātad īstenībā šobrīd vien jau uz pasaules dzīvo vairāk nekā 8 000 000 kristiešu - Dieva Tēva,Pasaules Radītāja, sekotāju.
Tavos aprēķinos ir  >100x kļūda.
Kādu gan Patiesību Tu mēģini sludināt par iepriekšējiem 2000 gadiem, ja tas, ko Tu saki par šodienu, ir pilnīgi meli?
(Tu sātana Lucifera vārdā sludini, vai?)
(may be, Baāla vārdā Tu runā?)
IP pierakstīta