Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt  (Lasīts 15921 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2079
Re: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt
« Atbilde #285 : Aprīlis 19, 2016 »

Citāts
fobija no tādiem, kuri lien iekšā pa logu, nevis ienāk pa durvīm.
kas ar šo, nez, bija domāts?  ziloņkaula troņu vietā tagad sāksi piedzejot slepenu līšanu? kurš tad tā būtu darījis?!   
IP pierakstīta

kristietis

« Atbilde #286 : Aprīlis 19, 2016 »

Bet jautājums jau paliek atklāts – kas tev liek domāt, ka tu spēj izšķirt? Es tevi tincinu, jo tu tik pārliecinoši uzstājies, ka pilnīgi uzprasies uz šādiem tādiem jautājumiem. Ja tu kaut ko raksti, kas attiecas uz Kristus Miesu, tad rēķinies ar to, ka var būt kādi jautājumi no citiem kristiešiem, jo īpaši tad, ja tas, ko raksti ir kaut kas tāds. Katrā gadījumā – tā kā tu uzstājies, tas liecina, ka esi ļoti par sevi pārliecināta un gribētos noskaidrot, kas ir tavas pārliecības pamatā.

Kas kāpj iekšā pa logu ir tie, kuri cenšas piekļūt sirdīm ne caur attiecībām Jēzū Kristū, bet pa citiem ceļiem.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #287 : Aprīlis 19, 2016 »

Citāts
gribētos noskaidrot, kas ir tavas pārliecības pamatā.
laikam jau tas pats kas viņiem (bet to var labāk izjust nekā paskaidrot)

18 Un, staigādams gar Galilejas jūru, Jēzus ieraudzīja divi brāļus, Sīmani, sauktu Pēteri, un Andreju, viņa brāli, tīklu jūrā izmetam, jo tie bija zvejnieki.
19 Un Viņš uz tiem saka: "Nāciet Man līdzi, Es jūs darīšu par cilvēku zvejniekiem."
20 UN TIE TŪDAĻ ATSTĀJA SAVUS TĪKLUS UN SEKOJA VIŅAM.
21 Un, no turienes tālāk iedams, Viņš ieraudzīja citus divi brāļus, Jēkabu, Cebedeja dēlu, un Jāni, viņa brāli, laivā kopā ar savu tēvu Cebedeju tīklus lāpām, un Viņš tos aicināja.
22 UN TIE TŪDAĻ ATSTĀJA LAIVU UN SAVU TĒVU UN SEKOJA VIŅAM.
/Mt.4/
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #288 : Aprīlis 19, 2016 »

Citāts
Kas kāpj iekšā pa logu ir tie, kuri cenšas piekļūt sirdīm ne caur attiecībām Jēzū Kristū, bet pa citiem ceļiem.
un atkal man jājautā - kurš tieši? 
ja nevari nosaukt nevienu konkrēti (bet tu jau neko neesi apguvis!), tad tas pielīdzināms rupjai apmelošanai. ja jau esi nolēmis baidīties, tad visvairāk tev jābaidās no Svētā Gara zaimošanas 
http://www.tlig.lv/content/view/106/82/
nupat tu tur esi iekšā ar visām četrām.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
« Atbilde #289 : Aprīlis 19, 2016 »

Graužu popkornu... :D
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #290 : Aprīlis 19, 2016 »

Ctulhu
tāda vienveidīga tev tā ēdienkarte ...   ;)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
« Atbilde #291 : Aprīlis 19, 2016 »

Jona, labi es jūsu debates lasot iedzeršu arī tēju :)
IP pierakstīta

Meistars Goda

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1171
  • džedaju bruņinieks
« Atbilde #292 : Aprīlis 19, 2016 »

Manis atzītais izcilais teologs ir Kurts Vonnegūts, bet viņš nav vārdos saucis nevienu.

Laba izvēle.

"I am an atheist (or at best a Unitarian who winds up in church quite a lot)."  /Kurt Vonnegut/
IP pierakstīta

kristietis

« Atbilde #293 : Aprīlis 19, 2016 »

Vīzijas, pravietojumi – to visu Dievs dara un darīs Kristus Miesā (un ne tikai to vien) līdz pat Pasaules Galam, kad nāks Pilnība. Es arī nepiekrītu “dāvanu izzušanas” teorijai. Taču es uz to skatos tā kā Dievs caur Pāvilu atklāja, proti, ka pravietojumus var apspriest, un vispār, visas Gara dāvanas Kristus Miesā ir savstarpēji saistītas un viena otru papildinošas – nevienam atsevišķi nav visa Pilnība, bet tikai visiem kopā. Dievs vecos laikos daudzkārt un dažādi runājis caur praviešiem uz tēviem, šinīs pēdīgajās dienās uz mums ir runājis caur Dēlu, ko Viņš ir iecēlis par visu lietu mantinieku, caur ko Viņš arī pasauli radījis. Un tad atklājās noslēpums – Kristus Miesa. Pravietošana nepazuda, tieši otrādi – tā pacēlās augstākā līmenī. Ja “vecos laikos” Dievs ar Garu svaidīja ekskluzīvi tikai atsevišķus izredzētos, tad “šinīs pēdīgajās dienās” katram (ticīgajam) ir dota Gara izpausme (kā Pāvils saka). Tas ir Joēla pravietojuma piepildījums.

Pa logu kāpj iekšā tie, kuri cenšas piekļūt sirdīm apejot attiecības Jēzū Kristū. Paskaidrošu, kā tas attiecas uz tevi – tu izsaki dažādus apgalvojumus (un nav būtiski, vai tie ir tevis pašas, vai citāti, ko kāds cits ir teicis), bet, kad es norādu, kā konkrēti tie ir pretrunā ar Dieva Vārdu, tu kategoriski pieprasi, lai es to ignorēju pretēji tam, ko saka sirdsapziņa, jo, lūk, tās ir atklāsmes, kas nav apspriežamas. Nav jau nekāda problēma, ja uzreiz nevari atbildēt, vienkārši esi pazemīga un atbildi – es nezinu, bet pavadīšu laiku lūgšanā, lai to noskaidrotu. Problēma ir tā, ka tu pat NEASTĀJ VIETU jelkādai diskusijai, tas ir – bezkaunīgi lauzies iekšā pa logu.
IP pierakstīta

kristietis

« Atbilde #294 : Aprīlis 19, 2016 »

Piemēram, ja mēs paņemam tīri kādu no strīdīgajām atklāsmēm pašu par sevi, neatkarīgi kurš to ir teicis. Kaut vai par Marijas lomu un statusu Debesīs. Kā tu to savieno ar šo gadījumu - 20 Un Viņam deva ziņu un sacīja: "Tava māte un Tavi brāļi stāv ārā un grib Tevi redzēt."
21 Bet Viņš atbildēdams tiem sacīja: "Mana māte un Mani brāļi ir šie, kas Dieva vārdu dzird un dara."?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #295 : Aprīlis 19, 2016 »

kristietis
Citāts
tu pat NEASTĀJ VIETU jelkādai diskusijai, tas ir – bezkaunīgi lauzies iekšā pa logu.
paklau, tev kauna vispār nav?  diskusijās ar tevi es esmu izniekojusi tik daudz laika kā varbūt neviens cits, tik TEV KĀ NEPIELEC TĀ NEPIELEC. piem., šī ir tikai viena no daudzām, kur par JMarijas lomu esmu pateiksui visu ko zinu:
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=2037&rid=3&start=4
un tagad tu brīnies, kā tev nepietiek ticības,kāpēc Jonai ir bet Ingaram nav?  un tas pēc tam, kad esi visrupjākā veidā pārkāpis Evanģeliju, tb pamanijies ietiesāt ellē, pie tam veselu konfesiju?!

zin ko, vai nu saņem drosmi un apmeklē kādu pravieti, ja vēlies padiskutēt, vai neatbildu vairāk. iedvesmai pārlasi, ko Evaņģēlijs saka par tādiem mūžīgi bailīgajiem /Atkl.21:8/.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #296 : Aprīlis 19, 2016 »

Te skaidri izpaužas jūsu abu problēma,ka jums nepietiek ar VD praviešiem un JD Kristus mācībām,bet jūs meklējat sazin ko,sazin kur ,tādā veidā ieslīgstot neauglīgā un ķildīgā diskusijā ?
Kam jums tie jaunizceptie pravieši,ja visu ir paskaidrojis pats Dieva Dēls Jēzus Kristus ?
Ak,jūs,mazticīgie !
IP pierakstīta

kristietis

« Atbilde #297 : Aprīlis 19, 2016 »

Jona

Redz, nebūtu jau nekādu problēmu, ja, pateikusi visu, ko zini un atdūrusies pret to, ko nezini, to tā arī atzītu un atstātu, un neturpinātu savu vienreiz pierādīto nezināšanu atkal un atkal uzstiept visiem kā neapstrīdamu patiesību.  Paskaties taču, ar ko tad tās diskusijas beigušās – ar to, ka tu tomēr nespēj savienot atsevišķās konkrētās atklāsmes ar Dieva Vārdu. Tāpēc nepārsteidzies ar secinājumu par to, kurš no mums ir tas, kuram nepielec.

Kā tev šķiet, vai nebūtu pareizāka sekojoša attieksme: Te ir tāda un tāda atklāsme, kāds man norādīja pretrunas ar Dieva Vārdu, par ko nezināju, ko lai atbild, lūdzu padalieties, ko jūs pārējie par to domājat?

Citāts
un tas pēc tam, kad esi visrupjākā veidā pārkāpis Evanģeliju, tb pamanijies ietiesāt ellē, pie tam veselu konfesiju?!
Nu gan tu man piešuj to, ko es neesmu darījis

Citāts
zin ko, vai nu saņem drosmi un apmeklē kādu pravieti, ja vēlies padiskutēt, vai neatbildu vairāk. iedvesmai pārlasi, ko Evaņģēlijs saka par tādiem mūžīgi bailīgajiem /Atkl.21:8/.
Vispirms varbūt atbildi kaut uz vienu no tiem jautājumiem, kas tā arī palikuši gaisā karājoties? Ja šobrīd nevari, nav nekāda traģēdija, vienkārši tādā gadījumā, runājot par šīm tēmām, godīgi būtu, ja tu piebilstu, ka tas vēl ir jāpārbauda. Vēl arī, lūgums, vīzdegunīgi nemētāties ar rakstu vietām bez kādas kontekstuālas izpratnes. Nu, bet, ja nevari…nu tad neko, bet vismaz padomā par to.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #298 : Aprīlis 25, 2016 »

Jēzus ir ”dzīvība”, jo viņš ar savām asinīm ir izpircis cilvēkus un mūžīga dzīve ir balva, ko Dievs dod ”Kristū Jēzū, mūsu Kungā”. (Rom. 6:23.)
Jēzus ir ”dzīvība” arī tiem, kas ir miruši. (Jāņa 5:28, 29.)
Padomājiet, ko viņš paveiks, būdams Augstais priesteris un Valstības ķēniņš! Valdīdams tūkstoš gadus, Kristus atbrīvos savus pavalstniekus no grēka un nāves. (Ebr. 9:11, 12, 28.)

Jēzus ir ceļš, patiesība un dzīvība. Viņš ir tas, kuru Dievs sūtīja pasaulē, lai pasaule caur viņu tiktu glābta. (Jāņa 3:17.) Un neviens netiek pie Tēva kā vien caur viņu.

Bībelē ir skaidri teikts: ”Nav pestīšanas nevienā citā; jo nav neviens cits vārds zem debess cilvēkiem dots, kurā mums lemta pestīšana.” (Ap. d. 4:12.)
Tāpēc,lai kādi agrāk būtu bijuši mūsu uzskati, mums ir jāveido ticība Jēzum, jāseko vienīgi  viņam un jāiet pa ceļu, kas ved uz dzīvību. (Jāņa 20:31.)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #299 : Marts 12, 2018 »

nospiedums uz Turīnas līķauta ir autentisks, šis audums patiešām klāja Manu Miesu
1987. gada 2. oktobris, Vassulas vēstījumi

tas esmu Es, Jēzus; Es vēlos, lai ikviens Mans vai Manas Mātes attēls tiktu uzlūkots ar bijību, jo tie attēlo Mūs; tas pats attiecas arī uz Manu Krustu, kas ir Mans attēls; vēlos pavēstīt, ka nospiedums uz Turīnas līķauta ir autentisks, šis audums patiešām klāja Manu Miesu, Es esmu to svētījis; Vassula, ienāc Manā Sirdī un atļauj Man tevi tajā paslēpt; atpūties un nāc pie sava Tēva;
(Šķita, ka Dievs mani ir apklājis pats ar Sevi. Es biju ietīta Viņā un jutos laimīga.)

h
IP pierakstīta