Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt  (Lasīts 16188 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
Re: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt
« Atbilde #225 : Aprīlis 12, 2016 »

Papucs

Sātanists jau nav nekas slikts

( nu tb tik pat slikts/ labs kā kristietis)

pedofīlija ir noziegums, bet vai tas ir pierādīts?
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #226 : Aprīlis 12, 2016 »

bet vai tas ir pierādīts?

Pilnīgi oficiāli laikam nav, bet sabiedrībā tāds viedoklis ir (vairākas apsūdzības ir bijušas).

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=T5rcj_IdG4A#t=492
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #227 : Aprīlis 12, 2016 »

Bībeles pētnieki / Jehovas liecinieki - Maikla Džeksona vecāki (īpaši tēvs), vadoties no saviem reliģiskajiem uzskatiem, pataisīja Maiklu Džeksonu par sātanistu pedofīlu./c./

Tikai Maikla Džeksona māte bija JL,.
https://www.youtube.com/watch?v=tCuv3cGAM0k

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #228 : Aprīlis 12, 2016 »

Starr, labi, bet mošs tu tiešām uztaisi pati savu tēmu, ne? Reku cilvēki saka ka tu esot uzmācīga
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #229 : Aprīlis 12, 2016 »

Kādā ziņā uzmācīga ?Tad jau visus,kas cits citam dod komentārus,var nosaukt par uzmācīgiem....
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #230 : Aprīlis 13, 2016 »

Staar nav uzmācīgāka par pašu Jonu. Abām ir savi bzdingi un abas aizstāv savu īpašo mitoloģisko skatienu uz dzīvi. Pie kam abas mēģina zaimot Dievu - pierādīt (!!!!!) ka Dievs ir!!!
Dievu nepierāda (vismaz ne reliģijā un ticībā) -  Dievam vai nu tic vai netic. Un viss. Dieva esība nav pierādāma (tas ir TABU, jo vismaz nedebīli un nepsihopātiski cilvēki saprot ka tas 100% neizdosies), tapēc mēģinājumi kaut kā to izdarīt ir deviance no normālas ticības. Pašos pamatos tā ir ķecerība un zaimošana.
Dieva esību pierāda santīma tests. Neviena no viņām uz to neparakstīsies, jo tur skaidri saskatāma TABU pārkāpšana un veselais saprāts saka priekšā ka viss izgāzīsies. Tapēc mēģina pierādīt (!!!!! tas taču ir tas pats TABU!!!) ar metodēm, kuras pēc būtības neko nepierāda un ar argumentiem kas ir vai nu meli, puspatiesība vai ļoti iespējami bet nepārbaudāmi meli. Bet tā ir tā pati zaimošana tikai ar vēl apšaubāmākiem līdzekļiem.
Proti -  šajā forumā, kur moders mēdz padzēst bezjēdzīgus kopīpastus, abas divas uzvedas samērā vienādi. Un nebūtu pamata runāt ne par Jonas ne Staar uzmācību. Izņemot vienu lietu - bacgroundu no citiem portāliem.
Proti - šeit gan es saprotu Jonas sāpi. Delfinārija forumiņš bija samērā interesanta un pat patīkama vieta, lai gan izrunāšanos un rupjības neviens tur neierobežoja. Diemžēl foruma īpatnība (pirmās sarakstā rādās nupat komentētās tēmas) dažu huligānu trollisms un zināmas daļas ticīgo psihopātiski uzmācīgā doma par viņa īpašo missiju lika evolucionēt un saasināties reliģiskajai psihopātijai. Tas izpaudās kā troļļošana kopējot vai nu "pēdējās ziņas no vatikāna" (ši trollinga iesācēja Katrīna kura iedomājās ka atbildīga par katolicisma garu portālā)  vai citātus no bībes (trollis "misisja" no jegovistiem, klasiskā jegovistu stilā, kurš pats par sevi jau ir psihopātisks) ķluva par apsēstību. Normāls portāla sadaļas darbs tika paralizēts un tā pārvērtās par miskasti reliģiskiem troļļiem. Cik noprotu  - nedz es nedz Jona tomēr nav tik ķerti lai tur tagad tusētu.
Tā kā Astra arī tur piedalījās piepalīdzot savai ticības biedrenei "missijai" (zimīgs niks, izejot no klīniskās psihiatrijas un psihoanalīzes viedokļa) tad es saprotu Jonas sašutumu, naidu un zināmas bailes no Staar šajā portālā. Taču tas ka saprotu - nenzīmē ka piekrītu. Te tika nolikti pie vietas daudz glumāki un ļaunāki kadri (kandalis, piem), ij Staaram cik noprotu ir uzlikti zināmi (un pamatoti) iemaukti.
Kaut kā jau Jonas sāpe arī būtu jāārstē. Varbūt kaut kā limitējot Staar komentu skaitu Jonas tēmās. Bet pat tas man škiet pārāk kategoriski. Nu tā vienkāršā iemesla dēļ, ka ja Jona vēlas un panāks ka Jonas tēmās rakstīs un komentēs TIKAI Jona - tad kam tās tēmas būs domātas? Jonai sludināt priekš Jonas to kas Jonai vairs nav jāsludina? Tad ar ko Jona formāli atšķirsies no "misijas"???
Nezinu..... varbūt beizot Jonai būtu laiks izkāpt no skapja un aci pret aci sastapties ar Staar? Pie tējas glāzes un cepumiem.  Tiešā saskarsmē varbūt izrādās ka Staar nav nemaz tik baisa un tīri cilvēcīgi var sarunāt un radīt kaut kādas savstarpējās empātijas? Uz ticību un reliģiju tas noteikti nekādi neietekmēsies, bet vismaz cilvēcīgo attiecību jomā...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #231 : Aprīlis 13, 2016 »

Masiks, tieši tā, also aiz šādiem apsvērumiem es arī pilsoni Starr citādi neierobežoju. Tikai palūdzu nekraut bezjēdzīgus bībeles citātus.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #232 : Aprīlis 13, 2016 »

+ vēl apsvērums - kā negrribas visu to kārtot un tīrīt
būs vēl citas tēmas jākārto un jātīra.
:)
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #233 : Aprīlis 13, 2016 »

Ctulhu
tevi mans jaunietis meklēja, gribēja lai paraksti prakses grāmatiņu vai kaut ko tamlīdzīgu.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #234 : Aprīlis 13, 2016 »

+ vēl apsvērums - kā negrribas visu to kārtot un tīrīt
būs vēl citas tēmas jākārto un jātīra.
:)

pēc būtības tas nav iespējams. Nevis tapēc ka slinkums (tas tu aiz viņa sadomāji slēpies... :)  )  bet tapēc ka sistēmiski tas nav iespējams.
Jo katra tēma būtu jātīra nevis no agnostiķa vai ateista viedokļa, bet gan no tēmā pārstāvētās reliģijas viedokļa. Bet tad tev būtu jābūt šīs reliģijas adeptam. Pretējā gadījumā tēma tiks sakārtota pēc principa  - "ko domā ateists par xxxx".
Un pat tad būs auzas, jo finišā tēma sanāks konspektīva konkrētās reliģijas pašslavināšana un pašreklāma. Bez reālas opozīcijas viedokļa (vienalga kas ir šī opozicija) būs viens grāvis. Ja būs TIKAI opozīcija  -  būs otrs grāvis. Aiz ko es redzu iespēju kādu konkrētu komentāru vai autoru izoperēt, bet visu "sakārtot".... es tādas iespējas vienkārši neredzu.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #235 : Aprīlis 13, 2016 »

Tad viņa atbalstīja, kā tēvs Maiklu pataisa par pedofīlu?
Vismaz nepretojās?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #236 : Aprīlis 13, 2016 »

masiks
Sakārtot varētu tikai tik tālu, ka izmest / pārvietot komentārus, kas ir ne pa tēmu. Piem, ja runājam par liberastu kaitīgumu, tad nav ko tur bāzties ar personas identitātēm vai JL citātiem.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #237 : Aprīlis 13, 2016 »

Tad viņa atbalstīja, kā tēvs Maiklu pataisa par pedofīlu?
Vismaz nepretojās?/Papuc c./

Tie ir nepamatoti argumenti,kā teikt "viena tante teica" līmenī .Apmēram kā kad dara Jona,bārstot nepatiesības par mani Miglā.
IP pierakstīta

kristietis

« Atbilde #238 : Aprīlis 14, 2016 »

1 Dievs vecos laikos daudzkārt un dažādi runājis caur praviešiem uz tēviem,
2 šinīs pēdīgajās dienās uz mums ir runājis caur Dēlu, ko Viņš ir iecēlis par visu lietu mantinieku, caur ko Viņš arī pasauli radījis.
---
35 No tam visi pazīs, ka jūs esat Mani mācekļi, ja jums būs mīlestība savā starpā.
---
1 Ja es runātu ar cilvēku un eņģeļu mēlēm un man nebūtu mīlestības, tad es būtu skanošs varš vai šķindošs zvārgulis.
2 Un, ja es pravietotu un ja es zinātu visus noslēpumus un atziņas dziļumus, un ja man būtu pilnīga ticība, ka varētu kalnus pārcelt, bet nebūtu mīlestības, tad es neesmu nekas.
3 Un, ja es visu savu mantu izdalītu nabagiem un nodotu savu miesu, lai mani sadedzina, bet man nebūtu mīlestības, tad tas man nelīdz nenieka.
4 Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga.
5 Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu.
6 Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību.
7 Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu.
8 Mīlestība nekad nebeidzas, pravietošana beigsies, valodas apklusīs, atziņa izbeigsies.
9 Jo nepilnīga ir mūsu atziņa un nepilnīga mūsu pravietošana.
10 Bet, kad nāks pilnība, tad beigsies, kas bija nepilnīgs.
11 Kad biju bērns, es runāju kā bērns, man bija bērna tieksmes un bērna prāts, bet, kad kļuvu vīrs, tad atmetu bērna dabu.
12 Mēs tagad visu redzam mīklaini, kā spogulī, bet tad vaigu vaigā; tagad es atzīstu tik pa daļai, bet tad atzīšu pilnīgi, kā es pats esmu atzīts.
13 Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.
---
Kad Dievs izlēja Svēto Garu, ikvienam tika dota atsevišķa izpausme, bet Pilnība tikai visiem kopā. Kristus Miesā ir daudz dažādu orgānu, bet tikai visi kopā tie sastāda VIENU MIESU. Tikai šīs VIENAS MIESAS kontekstā iespējams redzēt šo savstarpējo mīlestību – tie ir tie AUGĻI. Tā nav kaut kāda abstrakta, ēteriska “mīlestība”, bet gan reālas, praktiskas ikdienas savstarpējas attiecības tieši tā, kā tas ir aprakstīts apustuļu darbu grāmatā. Tas nozīmē, ka ticīgie ir savstarpēji tik ļoti saistīti, kā vecāki ar bērniem, brāļi un māsas – atvērti, caurspīdīgi, ievainojami, mīkstsirdīgi, jūtīgi, gatavi mirt viens par otru. Tas ir pavisam kas cits, nekā “kalpošana” krīzes centrā, nabagmājā vai bāreņu namā. Tā ir reāla Ģimene. Tie ir cilvēki, kuri viens otru pazīst tik ļoti, ka pat pietiek paskatīties vienam uz otru, lai jau būtu skaidras viens otra domas, jūtas un pārdzīvojumi. Par kādiem AUGĻIEM vispār var būt runa ārpus šī konteksta? Kā tu vari zināt, kas slēpjas katra cilvēka sirds dziļumos, ja tev nav bijušas personīgas attiecības ar viņu tieši, vai personīgu attiecību saikne caur citiem Miesas locekļiem? Ārpus dziļi personisku attiecību konteksta ir tik viegli radīt maldīgu priekšstatu par sevi, ka pat iespējams pataloģisku meli un liekuli noturēt par mīlošu kristieti. Tieši ikdienas attiecībās lien ārā visas “āža kājas” un “īlēni”, par ko citā kontekstā nu nekā nevarētu pat iedomāties.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #239 : Aprīlis 14, 2016 »

kristietis

Vot, par tiem augļiem piekrītu.
Reāli tos var novērtēt tikai tā kopā dzīvojot.
Kaut gan kalpošana nabagmājā vai bāreņu namā jau arī ir kopā dzīvošana. Vismaz daļēji vajadzētu tā būt.
IP pierakstīta