Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt  (Lasīts 15850 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt
« Atbilde #135 : Marts 17, 2016 »

Ctulhu
Citāts
kas tas par vārguli, kurš nespēj individuāli nepārprotami dialoga režīmā komunicēt ar katru?
Spēj, bet ir tādi katri, kas negrib. Izvēlējušies negribēt, un Dievs viņiem to iespēju nodrošina.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42091
  • Ateists
« Atbilde #136 : Marts 17, 2016 »

Ezis, nu vot a es gribu, kur ir? nau :D
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #137 : Marts 17, 2016 »

masiks
vo vo, jau no sākuma tā vajadzēja - Dieva nav jo nedod zīmes, bet ja dod tad liecinieks melo (toč zinu ka melo!) - īsi un skaidri.
bet vēl skaidrāk - es negribu lai Viņš ir, nēeegribu nēēēeegribu... vē vē... (pakrīt zem galda neganti spārdīdamies, ar mannā putriņu aizrijies)

Tu arī tāpat izturies pret cukura trauciņu? Tev kāds  saka ka tur noteikti būtu jābūt cukuram, lai gan cauri stikla traukam redzams ka trauks ir tukšs (nav nekādu zīmju par cukuru, ir tikai liecības).
Tad kāda būs TAVA rīcība? Rīkosies un rēķināsies ar to ka cukurs ir, paļaujoties uz "liecībām"?  Pati centīsies pārliecināties par trauka saturu un šī satura "mijiedarbību ar tējas krūzi" (meklēsi,prasīsi nepārprotamas zīmes) vai jau laicīgi pieņemsi ka cukura tomēr tur nav (pretēji liecībām) ij jau uz reiz meklēsi cukura maisu?
Kāda būs TAVA rīcība šajā, visnotaļ analoģiskajā situācijā?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2037
« Atbilde #138 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
atbilde nebija viennozīmīgi un skaidri tikai no vajadzīgā avota nākusi. Uz sienas, kura nav paredzēta rakstu darbu attēlošanai, rakstuzīmes nebūtu dabiskas.
nus, pēc tik loģiskas ekseģēzes tev būtu jāpietiek ar trīsburtu kombināciju
Citāts
Uz sienas, kura nav paredzēta rakstu darbu attēlošanai.

IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #139 : Marts 17, 2016 »

masiks
Bet tās ir citādāka veida bailes. Ateistam ir instiktīvas, neracionālas bailes no nebūšnas. Ticīgajam ir bailes no tā, kas notiks pēc nāves, nevis no pašas nāves kā procesa. Nu ok, no procesa arī parasti ir bail, jo tas lielākā daļā ir nepatīkams. Bet tā ir miršana, nevis nāve.
nē, bailes ir vienākas. tās tiek dažādi kompensētas un tranformētas citās bailēs. Reālas bailes tiek transformētas uz bailēm no salmu vīra.
tb -  bailes no nāves tiek transformētas bailēs pēc nāves nonākt nepareizā istabā. Nepareiza istaba nav tik briesmīga kā nāve, pie kam vieglāk labojama.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #140 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
atbilde nebija viennozīmīgi un skaidri tikai no vajadzīgā avota nākusi. Uz sienas, kura nav paredzēta rakstu darbu attēlošanai, rakstuzīmes nebūtu dabiskas.
Citāts
Uz sienas, kura nav paredzēta rakstu darbu attēlošanai.

pilnīgi iespējams. It sevišķi ja es vai Dievs būtu krievs. Es jau arī nenorādu - cik platai būtu jābūt sraugai Daugavas ūdeņos. Svarīgi lai tā nav bezgalīgi maza un es varu pa šo spraugu iziet-izbraukt cauri.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #141 : Marts 17, 2016 »

Ctulhu
Citāts
Citāts
Citāts
kas tas par vārguli, kurš nespēj individuāli nepārprotami dialoga režīmā komunicēt ar katru?
Spēj, bet ir tādi katri, kas negrib. Izvēlējušies negribēt, un Dievs viņiem to iespēju nodrošina.
Ezis, nu vot a es gribu, kur ir? nau :D
bet tu sāc no sākuma nevis grāb uzreiz pēc lauru vainaga. uz kaut attāli līdzīgu soli tb grēknožēlu esi spējīgs?
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=1&id=1767
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #142 : Marts 17, 2016 »

Masik, Tu kļūsti galīgi vecsss :)

Ja jau pat iziešanu no Ēģiptes esi atmetis...
Ir pētīta. Kaut kur dzirdēju, ka esot atrasti pierādījumi.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8252
« Atbilde #143 : Marts 17, 2016 »

''He has made us competent as ministers of a new covenant--not of the letter but of the Spirit; for the letter kills, but the Spirit gives life.'' -- runājot par ''komunikācijām'' caur valodu.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #144 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
Citāts
pilnīgi iespējams. It sevišķi ja es vai Dievs būtu krievs.
nu redz - man piem. netīk sarunāties tādā Ilfa &Petrova Elločkas līmenī ar 30 vārdu krājumu, bet Dievu tas varētu garlaikot neizturami. tāpēc pie manis Viņš vēršas man pieņemamā veidā, kamēr dažs tiešām varētu sagaidīt max primitīvu uzrakstu uz tualetes spoguļa. vai žoga.
bet arī tad tava iepriekšēja godīga sagatavošanās atcelta netiek.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #145 : Marts 17, 2016 »

''He has made us competent as ministers of a new covenant--not of the letter but of the Spirit; for the letter kills, but the Spirit gives life.'' -- runājot par ''komunikācijām'' caur valodu.

Tad jāsecina ka Dieva plāns radīt un lietot valodu (no sākuma vienu, pēc Bābeles - daudz)  bija kārtējā nemaldīgā un patiesā Dieva kļūda, kuras sekas viņš tā arī nespēja paredzēt...
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #146 : Marts 17, 2016 »

Citāts
nu redz - man piem. netīk sarunāties tādā Ilfa &Petrova Elločkas līmenī ar 30 vārdu krājumu, b

tieši tapēc šāds piedāvājums no tavas puses rada vien izbrīnu. (lai gan zinu ka tas bija salmu vīrs un centiens mazliet demonizēt konkrēto pierādījumu pieprasījumu)

Citāts
bet arī tad tava iepriekšēja godīga sagatavošanās atcelta netiek.
šāda sagatavošanās nevar būt  prasīta. Es tik pat labi varu pieprasīt lai Dievs nožēlo savus grēkus, nogalinot dakuja cilvēku Grēku plūdos, pirms viņš uzdoršināsies ar mani runāt.
  Ja Dievs bez manas grēku nožēlas kaut ko nespēj, tad tas viennozīmīgi nozīmē to ka DIEVS NESPĒJ. Proti - tas nav Dievs pēc definīcijas. Tas ir jebkas cits, tikai ne Dievs.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #147 : Marts 17, 2016 »

masiks
jā jā, Dievam būs dancot pēc masiku stabules un nekā citādi!
visu Absolūtu absolūts, kāzu ģenerālis tu mūsu... - пять по пению, пять по рисованию!
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8252
« Atbilde #148 : Marts 17, 2016 »

Tad jāsecina ka Dieva plāns radīt un lietot valodu (no sākuma vienu, pēc Bābeles - daudz)  bija kārtējā nemaldīgā un patiesā Dieva kļūda, kuras sekas viņš tā arī nespēja paredzēt...
Tā kā es neesmu literārists un nedomāju, ka Dievs jelkad ir ''lietojis valodu'' tādā izpratnē kā to saprot cilvēks, kas Bībeli u.c. rakstus lasa kā teiku grāmatu, šis un tamlīdzīgi teksti no dažādu kultūru rakstiem, liek tos saprast kā mājienu uz to, ka jāatšķir verbāls diskurss no sapratnes vispār. Var kaut ko saprast, to nekad neierāmējot vizuālu un fonētisku simbolu struktūrā, kuru mēs saucam par valodu. Tipiskais piemērs ar estētiku, kur aristoteliskā loģika vai zinātniskā metode nespēj sniegt nekādu konkluzīvu atbildi ārpus smieklīgiem psiholoģismiem vai ierobežotām tēzēm ķipa ''simetrija ir skaista''. Tu tā pat vari saprast kas ir skaists, kas neglīts, un cilvēki, kas zina drēbi, savstarpēji piekrītoši mās ar galvu bez liekas matu skaldīšanas par ''bet kā to pierādīt''.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #149 : Marts 17, 2016 »

Ctulhu
Citāts
Ezis, nu vot a es gribu, kur ir? nau
Reāli tu negribi, esi izvēlējies negribēt. Un tas ir iespe;jams, tikai aizmirstot, ka Dievs reāli eksistē. Bez aizmiršanas nekas nesanāk, citādi Dievs majačī visu laiku acu priekšā.
IP pierakstīta