Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt  (Lasīts 16036 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt
« Atbilde #120 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
diemžēl šīs liecības tuvāk izpētot, izrādās ka tie ir meli.
Ir izpētītas VISAS liecības?
Te nupat augstāk Jona liecināja, ka redzējusi visādas zīmes. Kā var tik droši teikt, ka viņa melo?
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #121 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
diemžēl šīs liecības tuvāk izpētot, izrādās ka tie ir meli.
Te nupat augstāk Jona liecināja, ka redzējusi visādas zīmes. Kā var tik droši teikt, ka viņa melo?

tās kuras izpētītas - jā. Visas? Nu, jūru tu vari izdzert? Laikam ne. Bet tev ir kāds pamatojums tam,ka kaut kur pa vidu, jūras ūdens būs tīrs dzīvsudrabs vai sīrups? Cik daudz tev no jūras būtu jāizdzer, lai tu saprastu ka jūras ūdens ir jūras ūdens un nekas cits?

Kas nav lāgā ar Jonas liecībām -  jau augstāk rakstīju. Tās ir subjektīva interpretācija diezgan objektīvām un nepārdabiskām parādībām. Tik pat labi vari uzskatīt ka no rītiem televīzija un radio TIEŠI TEV un tikai tev raida savus raidījums. Sameklēt tur pazīmes, ka diktori tieši tevi uzrunājuši, un ka tā ir nekas cits kā paša Dieva speciāli radīta zīme tieši tev, lai tu vieglāk varētu pamosties, jo esi Dievam dikti svarīgs un viņam būtiski lai šodien tu būtu labā omā. Nebūs lieki pieminēt ka šadas iedomas balansē uz šizofrēnijas robežas, vai jau ir krietni tās pārkāpušas....
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #122 : Marts 17, 2016 »

Te nupat augstāk Jona liecināja, ka redzējusi visādas zīmes. Kā var tik droši teikt, ka viņa melo?/c./

Tāpēc,ka Matejs un  Lūka ir pierakstījuši Jēzus vārdus,lai mēs tos zinātu,proti :"...”Šī paaudze ir ļauna paaudze, kas grib redzēt kādu zīmi. Bet nekāda zīme tai netiks dota, izņemot Jonas zīmi.  Tāpat kā Jona kļuva par zīmi nīniviešiem, tā arī Cilvēka dēls būs par zīmi šai paaudzei.

Un arī masika sapnis, par santīma apsviešanos otrādi, ir tikai sapnis.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #123 : Marts 17, 2016 »

Citāts
Un arī masika sapnis, par santīma apsviešanos otrādi, ir tikai sapnis.

kapēc? Santīms ir reāls. Un tik pat reālas ir ticīgo bailes pazaudēt savu reliģisko ticību. tapēc neviens ticīgais nekad neuzdrošināsies pārkāpt pats savām bailēm.
Sapnis tas varētu būt tikai no tā viedokļa, ka es cerētu kādreiz realizēt šo pārbaudi. Bet es neceru un nesapņoju, jo labi pārzinu ticīgo cilvēku domāšanu, viņu bailes un cerības.
man trolejbusā piepisās viens visnotaļ iereibis ticīgais. Es biju visnotaļ laipns un ļāvu viņam izpildīties. Viņš, tāpat kā tu - iedomājās ka runā patiesību un man pasludinās ticību. Kad man tas pieriebās, es viņam pateicu ka Dieva nav un ka varu to pierādīt jebkurā mirklī. Viņš savā arogancē man neticēja. Tad viņam piedāvāju uz līdzenas vietas santīma testu. Pat iereibušam,viņam dromes nepietika. izvēlās ārā no trolibusa vienlaicīgi man vēlot dieva svētību un nolādot par sātanu... Cilvēkam vienkārši NĀVĪGI bail no nāves. Tieši tāpat kā tev.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
« Atbilde #124 : Marts 17, 2016 »

Cilvēkam vienkārši NĀVĪGI bail no nāves. Tieši tāpat kā tev./c./

Kādreiz bija,bet tagad vairs nav,jo zinu un ticu Dieva apsolījumiem.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #125 : Marts 17, 2016 »

Cilvēkam vienkārši NĀVĪGI bail no nāves. Tieši tāpat kā tev./c./

Kādreiz bija,bet tagad vairs nav,jo zinu un ticu Dieva apsolījumiem.

he he he.... trāpīji 10. Tb  -  tieši šo es biju gaidījis. Ir, ir tev bailes.  Tu tās mierini un slāpē ar tiem solījumiem.
Tb -  tev bailes ir mazākas jo tās kompensē ar solījumiem. Taču tas arī viss. Bailes ir palikušas. nākus tikai klāt kompensācija. Psiholoģiskajam komfortam. Iedomājies (lai gan tas ir neiespējams piedāvājums) uz mirkli ka Jēzus solījumi bija tukši, Jēzus bija parasts blēdis un melis. Un TAD tu izutīsi kā ir ar tavām nāves bailēm patiesībā.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #126 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
tās kuras izpētītas - jā.
Kuras tieši? Tavas paša pētītās, vai kādu citu cilvēku pētītās? Kā tika pētīts? Cik lielu daļu no visām liecībām izpētīja, un kāpēc tieši tās liecības?
Te Jona žēlojās, ka atklāsmes nepētot ...

Citāts
subjektīva interpretācija diezgan objektīvām un nepārdabiskām parādībām
nu tur tie putni un spalvas, kas lidoja logam pa diagonāli, izskatījās tā visai ne pārāk dabiski.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #127 : Marts 17, 2016 »

Staar
Citāts
Tāpēc,ka Matejs un  Lūka ir pierakstījuši Jēzus vārdus,l
Tieši Jēzus neko viņiem nediktēja, un viņi nestaigāja Jēzum pakaļ ar mikrofonu. Cik daudz gadus pēc Jēzus nāves uzradās pieraksti?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #128 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
Iedomājies (lai gan tas ir neiespējams piedāvājums) uz mirkli ka Jēzus solījumi bija tukši, Jēzus bija parasts blēdis un melis. Un TAD tu izutīsi kā ir ar tavām nāves bailēm patiesībā.
T.i. pēc nāves nekā nav? Bet tad jau nekad arī neuzzinās, ka ir bijis parasts blēdis un melis.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #129 : Marts 17, 2016 »

Citāts
Kuras tieši? Tavas paša pētītās, vai kādu citu cilvēku pētītās? Kā tika pētīts? Cik lielu daļu no visām liecībām izpētīja, un kāpēc tieši tās liecības?
Te Jona žēlojās, ka atklāsmes nepētot ...

nu, sākot ar bībeles textiem. piemēram par to pašu iziešanu no ēbibtes. liecība. skaista pasaka. diemžēl... bez pamatojuma.
un tā uz priekšu. līdz mūsdienu šizofreniskajiem vājprātīgajiem. Pie kam lielu daļu atspēko tā pati baznīca, ar mērķi nepieļaut konkurenci vai nepieļaut klaju un skaidri redzamu melu kanonizēšanu (tādā veidā acīm redzami diskreditējot visus pārējos murdziņus).

Citāts
T.i. pēc nāves nekā nav? Bet tad jau nekad arī neuzzinās, ka ir bijis parasts blēdis un melis.
nē, vienkārši tu šoreiz tēmā neiebrauci. runa ir par izjūtām un bailēm šeit un tagad, dzīves laikā.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #130 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
nē, vienkārši tu šoreiz tēmā neiebrauci. runa ir par izjūtām un bailēm šeit un tagad, dzīves laikā.
t.i. doma, ka "a ja nu Jēzus blēdis?" , un līdzīgas domas "a ja nu es ne tam ticu?", "a ja nu es ne tā ticu?"
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #131 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
t.i. doma, ka "a ja nu Jēzus blēdis?" , un līdzīgas domas "a ja nu es ne tam ticu?", "a ja nu es ne tā ticu?"

tieši tā. Šādas pārdomas, kuras rezultētos ar "un kā tad būs ar manu nāvi?"  -parādītu patiesību par tām nāves bailēm. Ir tur viņas vai nav.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2135
« Atbilde #132 : Marts 17, 2016 »

masiks
vo vo, jau no sākuma tā vajadzēja - Dieva nav jo nedod zīmes, bet ja dod tad liecinieks melo (toč zinu ka melo!) - īsi un skaidri.
bet vēl skaidrāk - es negribu lai Viņš ir, nēeegribu nēēēeegribu... vē vē... (pakrīt zem galda neganti spārdīdamies, ar mannā putriņu aizrijies)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42217
  • Ateists
« Atbilde #133 : Marts 17, 2016 »

Jona, kas tas par vārguli, kurš nespēj individuāli nepārprotami dialoga režīmā komunicēt ar katru?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #134 : Marts 17, 2016 »

masiks
Bet tās ir citādāka veida bailes. Ateistam ir instiktīvas, neracionālas bailes no nebūšnas. Ticīgajam ir bailes no tā, kas notiks pēc nāves, nevis no pašas nāves kā procesa. Nu ok, no procesa arī parasti ir bail, jo tas lielākā daļā ir nepatīkams. Bet tā ir miršana, nevis nāve.
IP pierakstīta