Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt  (Lasīts 15651 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280
Re: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt
« Atbilde #315 : Marts 16, 2018 »

nospiedums uz Turīnas līķauta ir autentisks, šis audums patiešām klāja Manu Miesu
1987. gada 2. oktobris, Vassulas vēstījumi

tas esmu Es, Jēzus; Es vēlos, lai ikviens Mans vai Manas Mātes attēls tiktu uzlūkots ar bijību, jo tie attēlo Mūs; tas pats attiecas arī uz Manu Krustu, kas ir Mans attēls; vēlos pavēstīt, ka nospiedums uz Turīnas līķauta ir autentisks, šis audums patiešām klāja Manu Miesu, Es esmu to svētījis; Vassula, ienāc Manā Sirdī un atļauj Man tevi tajā paslēpt; atpūties un nāc pie sava Tēva;
(Šķita, ka Dievs mani ir apklājis pats ar Sevi. Es biju ietīta Viņā un jutos laimīga.)

h

Bībele atklāj,ka vēsts par Turīnas līķauta autentiskumu ir MELI!. Jēzus netika ietīts vienā veselā auduma gabalā,jo Jēzus laikā mirušo cilvēku miesas mēdza aptīt ar garu lina auduma gabalu,bet galvu aptina ar atsevišķu autu,ko sauca par sviedrautu.Piemēram,Jāņa 11:44 par Jēzus drauga Lācara augšāmcelšanu teikts: ”Mironis iznāca; kājas un rokas tam bija autiem sasietas, un seja aizsegta ar sviedrautu." Bet par paša Jēzus augšāmcelšanu Jāņa 19:40 teikts:"Viņi paņēma Jēzus līķi un pēc jūdu bēru paražas to kopā ar smaržvielām ietina linautos." Kā redzams,runa iet par vairākiem linautiem ,nevis par vienu linautu. Bet Jāņa 20:6,7 teikts:"Pēc viņa ieradās arī Sīmanis Pēteris un iegāja kapā. Viņš ieraudzīja noliktos linautus, 7 kā arī sviedrautu, kas agrāk bija aptīts Jēzum ap galvu, taču tas bija satīts atsevišķi un gulēja nevis kopā ar linautiem, bet citā vietā."
Bībele ir Dieva vārdi un Dievs nemelo!
« Pēdējā izmaiņa: Marts 21, 2018 Staar »
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1972
« Atbilde #316 : Marts 19, 2018 »

astriņ,
tavi Bruklinas "pravieši" nebūs informēti ka bez galvenā un sejas sviedrauta ir vēl tādi aptinamie pārsēji ar mērķi fiksēt pamataudumu (kāpēc arī Jānim  daudzskaitlī - auti).

jeb tu uzstāj, ka MELO  Marks Matejs un Lūka, kuri visi atsaucas uz VIENU smalka audekla gabalu, ko šim nolūkam ziedoja Jāzeps no Arimatijas (sk. Bībelē)?  :o 
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #317 : Marts 19, 2018 »

Klau, kā tur tomēr paliek ar to atombumbošanu 1871. gadā?
Vēl neesmu pārlasījis Atklāsmes grāmatu, bet gan jau tur ir minēts.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #318 : Marts 20, 2018 »

kur tu to rāvi? precīzākais no Bībeles, ko mēs varam uzmanīt, būtu Daniēla pēdējās nod. beigu panti, kur nosaukts dienu skaits kas jāiztur.
un pat tad nav īsti skaidrs vai tas attiecas uz  jau saīsinātām dienām (Mt.24:22) vai uz sākotnējo apsolījumu.
tā ka nez vai vērts ciparus medīt.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #319 : Marts 20, 2018 »

un vēl jau paliek Garabandāle un Medžugorje, kur priesteri no vizionārēm saņemtos pēdējos vēstījumus paziņos visai pasaulei trīs dienas iepriekš, pirms tie notiek. pēc tam, ja pareizi atceros, JMarijas vēstījumi izbeigsies pavisam, nu bet mēs varēsim gatavoties pēdējām, khm, žēlastībām ..  :-\
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #320 : Marts 20, 2018 »

astriņ,
tavi Bruklinas "pravieši" nebūs informēti ka bez galvenā un sejas sviedrauta ir vēl tādi aptinamie pārsēji ar mērķi fiksēt pamataudumu (kāpēc arī Jānim  daudzskaitlī - auti).

jeb tu uzstāj, ka MELO  Marks Matejs un Lūka, kuri visi atsaucas uz VIENU smalka audekla gabalu, ko šim nolūkam ziedoja Jāzeps no Arimatijas (sk. Bībelē)?  :o

Nu tak ne Marks,ne Matejs,ne Lūka neraksta,ka būtu bijis tikai VIENS auduma gabals.Piemēram,Matejs raksta,ka :"Un Jāzeps ņēma miesas un ietina tās tīrā audeklā".Marks raksta,ka:"Un tas,nopircis smalku audeklu...un ietina tai audeklā... ." Lūka raksta,ka:"...ietina smalkā audeklā un ielika kapā,... ."Savukārt Jānis raksta detalizētāk:"Tad viņi paņēma Jēzus miesas un satina tās autos kopā ar smaržvielām,pēc jūdu bēru paražām."
Nu un kur tu te redzi vārdu svienojumu "VIENU smalka auduma gabalu" ?

Un nevajag visā vainot Dieva cilvēkus no Bruklinas tik tamdēļ,ka tev labpatīkās ticēt visam citam,tik ne tam,kas rakstīts Bībelē.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #321 : Marts 20, 2018 »

beidz duročku tēlot, tur pat lietots vienskaitlis (audeklā nevis audeklos), bet par atsevišķajiem pārsienamajiem autiem jau atbildēju iepriekš.
man gan absolūti vienalga, kādas strēmeles tur figurē jums, manis pēc kaut vai kabatlakatiņi.  PUNKTS.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #322 : Marts 20, 2018 »

beidz duročku tēlot, tur pat lietots vienskaitlis (audeklā nevis audeklos), bet par atsevišķajiem pārsienamajiem autiem jau atbildēju iepriekš.
man gan absolūti vienalga, kādas strēmeles tur figurē jums, manis pēc kaut vai kabatlakatiņi.  PUNKTS.

Žēl gan,ka tu neņem vērā to,kas ir rakstīts Bībelē! Diemžēl tev pasakas ir tuvākas,un es tur neko nevaru darīt!
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #323 : Marts 21, 2018 »

priesteri no vizionārēm saņemtos pēdējos vēstījumus paziņos visai pasaulei trīs dienas iepriekš, pirms tie notiek. pēc tam, ja pareizi atceros,

Ņemot vērā Medzjugorjes vizionāru vecumu, es teiktu, ka mums atlikuši vēl max 30 gadi.
Taču objektīvi daudz mazāk.

Neesmu kādus 12 gadus bijis pie zobārsta, un tagad ir laiks pieņemt lēmumu.
Nevaru saprast - varbūt nav vērts?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #324 : Marts 22, 2018 »

Papucs
Varbūt, ja paspēsi uztaisīt mūžīgo dzinēju, tad pasaules gals tiks atcelts?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #325 : Marts 22, 2018 »

Papucs
man arī līdzīgs čujs, gadi tā - vēl padsmit, divdesmit. un piedzīvošot tieši mūsu paaudze.  nav gan precizēts kuri - 80gadnieks un aizvakar dzimušais ir diezgan atsķirīgās situācijās, ne.
mazais krievu pravietis Vjačeslavs savai mātei teicis ka viņa piedzīvos Antikrista atnāksanu, bet viņai jau tagad  +/- 70.  par Vassulu atkal sapratu, ka viņa tiks nogalināta ātrāk, un ka tik ne no tiem visupareizākajiem brāļiem Kristū...
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #326 : Marts 22, 2018 »

Kas no Bībeles ir uzzināms par ANTIKRISTU?
Kas ir ANTIKRISTS?
1.Jāņa 4.nod.3.pantā lasām atbildi:”Ikviens gars, kas neapliecina Jēzu, nav no Dieva, tas ir antikrista gars, par ko jūs esat dzirdējuši, ka viņš nāks; tas jau tagad ir pasaulē.”
Kā redzams,tad Bībele apliecina,ka Antikrists pasaulē ir atnācis jau 1.gadsimtā ! Bet uzmanība būtu jāpievērš tam,ka Jānis nerunāja tikai par vienu antikristu.Viņš runāja par "daudziem"antikristiem,kuru kopums veido "ANTIKRISTU",kurš pasaulē ienāca jeb ielavījās kristiešu draudzē jau 1.gadsimtā un apustuļus nosauca par "traucēkļi" savai darbībai pret Kristu. Bībele atklāj,kad nomira pēdējais apustulis,kas draudzē uzturēja dzīvas Jēzus mācības,tad arī ANTIKRISTS sāka savu uzvaras gājienu.  1. Jāņa vēstules 2. nodaļas 18. pantā teikts: ”Kā jūs esat dzirdējuši, ka nāks antikrists, tā jau tagad daudzi antikristi ir cēlušies.” Garīgā ziņā nemierīgo situāciju pirmajā gadsimtā bija izraisījuši ”daudzi antikristi”, nevis tikai viens. Arī mūsdienās ir nevis viens, bet daudzi antikristi, kas kopumā veido KOLEKTĪVO antikristu. Visi kopā viņi ir sagādājuši cilvēcei garīgu postu. (2. Timotejam 3:1—5, 13.)
Kas tad veido mūsdienu antikristu?
Apustulis Jānis rakstīja: ”Kas ir melis, ja ne tas, kas liedz, ka Jēzus ir Kristus? Tas ir antikrists, kas noliedz Tēvu un Dēlu.” (1. Jāņa 2:22.) Atkritēji un viltus reliģijas vadītāji sagroza skaidrās mācības par Jēzu, aizstādami tās ar reliģisku nepatiesību. Viņi ir atmetuši Bībeles patiesību un izplata melus Dieva un Kristus vārdā.
 Kopš pirmā gadsimta kristieši ir pieredzējuši mežonīgas vajāšanas. (2. Timotejam 3:12.) Šo vajāšanu organizētāji cīnās pret Kristu un tāpēc ietilpst antikrista grupā.
”Kas nav ar mani, tas ir pret mani; un kas ar mani nesakrāj, tas izkaisa.” (Lūkas 11:23.) Ar šiem vārdiem Jēzus norādīja, ka visi, kas pretojas viņam un Dieva nodomiem, ko viņš atbalsta, ir daļa no antikrista. Arī valdības,kas pretojas Dieva Valstībai, pieder pie antikrista.(Daniēla 7:2-17.)
”Dievs pazudina tādus, kas runā melus, viņam riebj ikviens, kas izlej asinis un dara viltu,” teikts 5. psalma 7. pantā. Visi šie vārdi attiecas uz antikristiem,jo apustulis Jānis rakstīja: ”Daudzi maldinātāji ir izgājuši pasaulē; kas neapliecina miesā nākušo Jēzu Kristu, tas ir maldinātājs un antikrists.” (2. Jāņa 7.)
Tā kā antikristi melo un maldina citus, tad Bībele atklāj,ka pienāks laiks un "tas jau staruji tuvojas",kad Visvarenais Dievs viņus iznīcinās.(Cef. 1:14—16; 1. Kor. 7:29.)
« Pēdējā izmaiņa: Marts 22, 2018 Staar »
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #327 : Marts 22, 2018 »

Tās dienas drošie zinātāji parasti neiziet šādu testu:

1) masiks zinātājam dod šodien 100 EUR
2) Zinātājs paraksta papīrus, ka pēc , teiksim 15 gadiem , viss Zinātāja īpašums pāriet masikam.

Zinātājs tak neko nevar zaudēt, vai ne?
15 gadi ir kā piemērs, laika intervālam, par kuru zināms, ka pasaules gals pavisam droši iestājās.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #328 : Marts 22, 2018 »

EzītisMiglā
"promežutočnije" pasaules gali notiek ik pa 100 - max 300 gadiem.
Tb, mainās Zemes rotācijas poli (agrāk Ekvators gāja caur Latviju, precīzāk, caur Latgali), atmosfēras spiediens (pašlaik ir 4-6 reizes mazāks nekā pirms ~ 300 gadiem), skābekļa daudzums atmosfērā (pirms ~300 gadiem bija ~30%O2), gravitācijas, sorī, centrbēdzes (jo mēs taču dzīvojam Zemes iekšpusē) smaguma spēks, u.t.t.
OK, pēc 1700. gada pasaules gala ļoti maz 3 un 6-metrīgo cilvēku izdzīvoja, un viņi ātri pēc tam izmira.
Šur tur baznīcu pagrabos vēl ir 3-metrīgo zārki saglabājušies.

Iepriekšējie radikālie (neskaitot maznoīmīgākus) ir notikuši 1492., ~1700 un aptuveni 1850. gados.
Daži apgalvo, ka "viegli" bija arī 20. gadsimtā.

Tomēr cilvēce pēc šiem "pasaules galiem" vienkārši ir pamainījusi kalendāru (vismaz 3 reizes pārskatāmā pagātnē), un ātri savairojusies atkal.

Arī Medžugorjes vizionāri pravieto tikai "pārejas posma pasaules galu" (Trīs Tumsas dienas, kas, starp citu, ir aprakstītas jau Otrā Mozus grāmatā).

Šādā griezumā kaut ko kādam novēlēt nebūtu prātīgi.
Toties vienkārši saderēt uz 100 vai 10 000 naudiņām izskatās gana prātīgi šādā aspektā.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #329 : Marts 22, 2018 »

Nu un vēl jau ir tādi "zinātniski/matemātiskie", "nereliģiskie", "neitrālie" pasaules gala paredzētāji, kuri principā savā nometnē arī ir vienisprātis.
Griesti = 2030. gads.
Tb, pasaules apdzīvotība 2030. gadā aiziet eksponences vertikālajā daļā.
Mikročipu ražotāji sasniedz atomārā līmeņa teorētiski iespējamos visminimālākos kristālu izmērus (jaudīgāki smārtfoni vairs nebūs iespējami pat sapņos -> aiFons paziņo par savas eksistences galu - pēdējais aiFona modelis izgatavots 2030.gadā, jo tālāk attīstīt vairs nav iespējams - pasaules ekonomika apstājas).
U.t.t.
Un tas viss jau kādu laiku prognozējas vēlākais uz 2030. gadu.
Tb, pasaule nonāk korķī.
Lai kaut kas da jebkas turpinātos, kaut kam da jebkam ir radikāli jāpārlec nākamajā līmenī.
(vai arī jādzēšās...)
IP pierakstīta