Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt  (Lasīts 16061 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

masiks

Re: Jaunatklāsmes kristietībā, kā tās atpazīt
« Atbilde #105 : Marts 16, 2016 »

par mērci runājot. atcerējos labu anekdoti par šo tēmu:
-Sveiks, kā iet, kā jaunā sieva? Gatavot māk?
- Sveiks sveiks! Normāli... sieva gatavo ideāli :  borščs nejauši uzlija uz biksēm - pat traipi nepalika.

IMHO, ja papētītu, tad "treknais traips" varētu būt no tīra H2O kondensāta....
Vismaz tas eleganti izskaidrotu traipa pazušanu pēc iztvaikošanas.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2135
« Atbilde #106 : Marts 16, 2016 »

masiks
Citāts
Proti -  tu tur saskatītu to ko TU vēlies, nevis to kas tur ir.
zini, ir tāds krievisks teiciens - может быть я идиотка, но не дура!  citiem vārdiem - tauriņi vēderā nepavisam nav tas pats kas putni galvā.
a par boršču - vot, ievilkt tev tagad tā eleganti ar pavārnīcu!   :P
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #107 : Marts 16, 2016 »

reiz jau to delfos aprakstīju - Viņa Klātbūtnes sajūta jeb mani tauriņi :)

kā tāda konstanta nepārejoša laimes izjūta, "laime ne no kā", jeb - tāda kā pastāvīga Ziemassvētku sajūta sirdī!
Bērnības Ziemassvētku rīts tātad... tu pamosties agri, bet no virtuves jau atplūst mammas cepto pīrāgu smarža... dzirdi kā kaķēns blēņojas, dzinkstinādams zemākos eglīšu bumbuļus... gribas skriet, raut augšā brāli, ķert visu un grābt, skriet pagalmā... bet nē - vēl tu uzvelc segu līdz zodam lai papilnam izbaudītu tuvojošos LAIMES noskaņu.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #108 : Marts 16, 2016 »

Citāts
citiem vārdiem - tauriņi vēderā nepavisam nav tas pats kas putni galvā.

kapēc ne? Tieši tu, ar izteikti emocijās balstītie pārdzīvojumu aprakstiem, neviļus pierādi pretējo.
Un dabā ne reizi vien pierādījies, ka tauriņi izsauc putnus vai putni tauriņus... (runa protams par tēlainām līdzībām, nevis kukaiņiem un dzīvniekiem).
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #109 : Marts 16, 2016 »

masiks
emocijas?   :o nu paga, kas vainas manam spīdošajam uzrakstam, nesaprotu. normāls skaitlis uz normāla displeja, kur tu redzi  emocijas..?  Ctulhu tieši tādu Dieva atzinumu kāroja, kā atceros, jeb kas - pārāk sarežģīti ateistu prātiņiem, mož šādu gaidiet?

IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #110 : Marts 16, 2016 »

Citāts
kur tu redzi  emocijas..?

Citāts
un tā - pēdējo reizi iekomentējusi ......nopūšos un veru vaļā delfus ..........nu es tā visai pavirši rullēju pāri tekstam ar peli, kad vienā brīdī pele sastingst man rokā....tas pa daļai arī bija iemesls, kāpēc tik ilgi delfos izturēju.

redzi, mani var "aizķert"ar emocijām, bet ne šādā veidā. Tapēc TAVAS emocijas mani nevis aizrauj līdzi, ar NLP atslēdzot domāšanu, bet gan pretēji - liek šīs TAVAS emocijas analizēt...  man nav bābieša (atvainojos par seksismu) emocionālais prāts, bet gan analītiskais. Es domāju ar prātu, nevis jūtām. Tev ir akurāt pretēji. Man argumenti ir loģika un fakti - tev emocijas un personigie, subjektīvie pārdzīvojumi.

No tā ceļas arī savstarpējā neizpratne un visu strīdu pamats. Es pieņemu ka Dievam jābūt objektīvai parādībai, tu savukārt operē ar savām subjektīvajām izjūtām.
Nē nu es iru "elastīgs" sapratnē, un visnotaļ pieņemu ka TEV  Dievs ir. Bet viņš ir tikai un vienīgi TEV galvā...  jo iraid subjektīva parādība. Tavam EGO viņš ir pilnīgi reāls. Pārejiem, ārpus tavas galvas - nē.
Prncipā diezgan normāla un praksē sastopama situācija....
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #111 : Marts 16, 2016 »

PS - jā uzrakstam nebūtu ne vainas, ja vien tas nebūtu ar cilvēka roku vai kāda cilvēku vadīta instrumenta rakstīts. Dievm kaut kā būtu pašam jāpacenšas TO taču viņš var izdarīt, vai ne?

Tik pat labi būtu paškirt Daugavas ūdeņus (triks jau reiz itkā izpildīts un Dievam zināms kā to darīt), vai tādā garā...
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #112 : Marts 16, 2016 »

masiks
nus... šeit nekādas emocijas (tavs, khm, analītiskais prāts manā vietā būtu tikpat pārsteigts) notikušo nemazina un neatceļ. fakts, kā saka, uz sejas, jeb - datora ekrāna. (tagad varbūt mēģini pašūpot varbūtību teoriju, tipa - 366 sakritības tak var but tīri nejaušas!)
Citāts
Nē nu es iru "elastīgs" sapratnē, un visnotaļ pieņemu ka TEV  Dievs ir. Bet viņš ir tikai un vienīgi TEV galvā
jau apriori paziņoju, ka varbūtējā Daugavas pāršķiršana arī būs tikai tavā galvā (ja tomēr tev gadītos 366 aculiecinieki - jūsu visu galvās). sagadīšanas i vsjo.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #113 : Marts 16, 2016 »

ak jā, vēl:
Citāts
uzrakstam nebūtu ne vainas, ja vien tas nebūtu ar cilvēka roku vai kāda cilvēku vadīta instrumenta rakstīts. Dievm kaut kā būtu pašam jāpacenšas TO
tātad - lai tiem ūdeņiem pa vidu uzskatāmi vēzētos MILZĪGA SPĪDOŠA ROKA, kā minimums Eifeļa izmēros, citadi tavu jakobi brīnuma pieteikumu ij skatīt nesākšu.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #114 : Marts 16, 2016 »

veru vaļā delfus - tur kāreiz viens ielicis tēmu par tēvu Rufusu Pereiru

Nu, es mēģināju sludināt kristietību draugos katoļu grupā, bet mani uzreiz izbanoja, kad sāku skaidrot tēva Rufusa sātanisko darbību.
Pēc tam vairs praktiski tikai VB, LELB, Miglā par kristietību runāju.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #115 : Marts 16, 2016 »

Papucs
nemācēšu teikt. neesmu viņu pētījusi, tik vien kā tā bija pati pirmā tēma, kas man, uz delfu ārēm pārceļoties, pagadījās.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #116 : Marts 16, 2016 »

Citāts
nus... šeit nekādas emocijas ......notikušo nemazina un neatceļ.
nē, tieši viņas to RADA. Numeroloģija ir jauka ezotērika. Es tik graciozi nemācēšu, bet Ezītis Miglā kā reiz mācēja jebkurus ciparus jebkādā veidā salikt kopā.
nu tev iekrita acīs 366. Nu un ja būtu 122 -  arī tad tu (ja gribētu) saskatītu un sarēķinātu sakarību. Vai arī ja būtu 663 vai 366 vai 399 vai 993 vai 933.da vienalga kā. Sakarību ieraudzītu ja gribētu. Tapēc ka sakarība ir tavā galvā, un viņa kā relejs noklikšķētu jebkurā pirmajā sakritībā. Proti - tie ir divi cipari, pilnīgi viens no otra neatkarīgi, ibo vienu tu pati radīji, otrs tur tāds stāv no aizvēstures. Abet SAKARĪBU starp tiem, tu izdomāji pati. Un šī sakarība ir nevis ārēji spēki, kurus tu pārsteidzošā kārtā atklāji bet (atvainojos) gļuki tavā galvā.
Tie vēl ir nekaitīgi gļuki, esot tādi, kur gan cipari, gan likumsakarības - viss atrodas smadzenēs. Un tā jau ir fatāla klīnika.
Mana tualetes poda lampiņa ir absolūti tieši tāda pati likumsakarība, kā tavs 366 cipars (starp citu, patroļļot - 3 tā ir puse no 6. savukārt cipars 666, ceru ka zini ko nozīmē??), tikai ar to starpību ka es meklēju un atradu ārējo  likumsakarību starp manām izjūtām un lampiņas uzvedību. Atradu un atklāju ka varu šo likumsakarību ietekmēt, kontrolēt un novērst.

Citāts
tātad - lai tiem ūdeņiem pa vidu uzskatāmi vēzētos MILZĪGA SPĪDOŠA ROKA,

manis pēc, var būt arī roka. Tu vienkārši te sāc putroties - tas TEV būtu šis brīnums man realitātē jāprezentē, ja  vien tu spētu, nevis man jāapraksta kaut kas, ko es uzskatītu par brīnumu, bet tu kaut kādā bērnudārza manierē lielītos ka tava iedomātā smilšu kūka lielāka un īstāka.
Ja vari sarunāt ar savu dievu ka pašķirsies Daugavas ūdeņi (un tā arī notiek) - tad es piekrītu ka tavs Dievs ir un viņš to spēj. ja nevari -  nu tad tavs dievs ir tikai tava fantāzija. Tā teikt - esi brīva, vari ar saviem sugubo personīgajiem un subjektīvajiem gļukiem staigāt tālāk. Lai gan es, tīri humānu apsvērumu dēl, ieteiktu ārstēties.
Abet lietīties ka TEV viņš mākoņus stumj, aizkarus žāvē, da ciparus internetā raksta... bet jebkur citur - impotents.... nu.... kamoon... tev tiešām tas neliek aizdomāties?
Es jau n- reizes piedāvāju  - santīms, ij jautājums atrisināts. Godīgi, objektīvi, bez blēdībām un bez diršanas.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #117 : Marts 17, 2016 »

masiks
Citāts
Ctulhu
Man pieejamais veids -
a) nolasa manas domas (jāprot, ja dievs)
b) projicē atbildes un replikas spīdoša uzraksta veidā uz sienas, kādā no valodām, kuru pārvaldu, kādas tās ir - var uzzināt nolasot manas domas.
http://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2843.990
precīzi mans gadījums - nolasīja un atbildēja, latviski atbildēja.
bet tā ka tu bez piekasīšanās nevari, tad ponta pēc paturpināju tavu paša absurda teātri.
Citāts
Tu vienkārši te sāc putroties - tas TEV būtu šis brīnums man realitātē jāprezentē, ja  vien tu spētu...
nekā tamlīdzīga. kristiešiem ir jāliecina nevis par katru cenu jāpārliecina. katram pašam ir iespēja piedzīvot Viņu, ja vien GODĪGI to grib - turklāt ar zīmēm mēdz lutināt tieši iesācējus nevis pamata kadrus.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #118 : Marts 17, 2016 »

ak tā, atvainojos - man atbildēja uz ekrāna nevis sienas. infotehnoloģiju laikmets, sorr.
IP pierakstīta

masiks

« Atbilde #119 : Marts 17, 2016 »

ak tā, atvainojos - man atbildēja uz ekrāna nevis sienas. infotehnoloģiju laikmets, sorr.
pie kam atbilde nebija viennozīmīgi un skaidri tikai no vajadzīgā avota nākusi. Uz sienas, kura nav paredzēta rakstu darbu attēlošanai, rakstuzīmes nebūtu dabiskas. Tas vsmaz dotu iespēju tās pieņemt kā pārdabiskas. Savukārt datora ekrānā, kas tam ir paredzēts un kurā šīs zīmes paši cilvēki arī raksta - nebūs gluži pietiekami. Ja tas IR pietiekami, tad arī es esmu tavs Dievs. Elementāri apgalvojot ka es tāds esmu un tev NAV tiesību man neticēt. Jo pilnīgi pietiek ar manis rakstītajiem burtiņiem.

Citāts
nekā tamlīdzīga. kristiešiem ir jāliecina nevis par katru cenu jāpārliecina.
diemžēl šīs liecības tuvāk izpētot, izrādās ka tie ir meli. Un tad rodas ļoti pamatots un likumsakarīgs jautājums -  kas ir tas,kas liek kristiešiem melot? Pie kam melot kā, ka viņi paši melus par meliem neuzskata un paši tiem tic! Naudu izkrāpt nevēlas, (pieņemu ka) ļaunu izdarīt arī nevēlas. Tad KAS ir tas iemesls? Man protams ir sava versija, bet es vienmēr ļauju izteikt šai sakarā savas domas un hiptēzes...
IP pierakstīta