Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Overtona iespējamības logs, jeb vēlreiz par liberastisma kaitīgumu  (Lasīts 14031 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

replika

replika

Droši vien mums abiem vienkārši pilnīgi atšķiras vienu un to pašu faktu un vienas un tās pašas informācijas uztvere un apstrāde.
Tur grūti ko citu komentēt.

Droši vien, ka tā.

Es arī personīgi pazīstu vienu cilvēku, kurš ir pilnīgi pārliecināts, ka kā rentgens redz cauri visiem procesiem, kas pasaulē notiek, tāpat visiem cilvēkiem, kas kuram aiz ādas.
Viņš nešaubīgi tic visām sazvērestības teorijām, selektīvi nepieņem un sarkastiski smīnot noraida jebkādus argumentus un faktus, kas runā tām pretī. Viņš visur saredz tikai to, ko viņš grib tur saredzēt un tāpat otrādi. Ar žēlumu skatās uz apkārtējiem "lētticīgajiem naivuļiem", kuri nespēj saskatīt to, kas viņam - redzīgajam tik labi saskatāms.

Tu arī esi tāds?
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks

Tu arī esi tāds?

Nē.
1. Neesmu pilnīgi pārliecināts (izņemot to, ka nekas nav nejaušība).
2. Faktus nenoraidu, vienkārši neko no visa pretī piedāvātā neuzskatu par faktiem.
3. Cenšos saredzēt visu, ko vien iespējams, nevis tikai to, ko vēlos.
4. Neskatos ar žēlumu.
IP pierakstīta

replika

2. Faktus nenoraidu, vienkārši neko no visa pretī piedāvātā neuzskatu par faktiem.

Redzi, faktiem piemīt tāda nelāga īpašība, ka tie mums par spīti nepārstāj būt par faktiem, kaut arī mēs viņus par tādiem neuzskatām.
Tieši tāpat, lai cik mums nešķistu pareizi mūsu uzskati, tie ne ar sišanu, nedz mērcēšanu nav piedabonami kļūt par faktiem.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

faktiem piemīt tāda nelāga īpašība

Faktiem piemīt tāda nelāga īpašība, ka jebkādus mēslus mēģinot uzdot par faktiem, tie mēsli automātiski nekļūst par faktiem.

Bieži vien par faktiem mēģina uzdot:
1. plikus matemātiskus aprēķinus (matemātika tāpat kā Bībeles interpretācijas panes jebko),
2. nepareizus mērījumus,
3. no pareiziem mērījumiem nepareizi izdarītus secinājumus,
4. no iepriekš melīgi pasludinātiem faktiem izdarītus tālākos aplamos secinājumus,
5. u.t.t.

Piemēram, evolūcija nav fakts, bet no tās drausmīgi daudz ko mēģina atvasināt.
Piemēram, Tu.
No evolūcijas mēģini atvasināt, ka liberastu sabiedrībā "dabiski" var attīstīties tāda sērga kā Overtona iespējamību mehānisms.
Uz visu to es neuzķeros.
IP pierakstīta

replika

Papuc, nu ja tu esi tāds gudrs malacis, ka neuzķēries uz manis sniegtās informācijas no Wiki un secinājumiem par liberastismu un tā attīstībun izpausmes veidiem, tad es vairs patiešām nebrīnos, ka tu toties labprāt uzķeries uz visādām iluminātu, zinātnes atmaskotāju un apkarotāju un citām mēslu teorijām, ar kurām palaikam mēdz piesārņot miglu.
Kāpēc tad savus mēslus šeit uzdod par faktiem?
Praktiski gandrīz ne ar ko tu neatšķiries no tādiem Staar vai Ctulhu, aiz kuriem arī vien atkritumi šeit paliek.
IP pierakstīta

replika

Pie tam, tu man piedēvē, ko neesmu teicis.
Kurā vietā es kaut ko atvasinu no evolūcijas?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

Es īsti nesaprotu par ko notiek šī matu skaldīšana. Nav nekādas nozīmes vai koncepcijai ir viens, daži konkrēti autori vai simtiem anonīmu aktīvistu, kas uzsūkuši visādu Adorno, Mankūzo u.tml. deģenerātu idejas. Skaidrs tikai tas, ka tā darbojas.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Elementāri.
Ja nav autora un nav plāna, tad pēc binārās loģikas radās pats no sevis, tb, evolucionēja.
Tev ir citi varianti - piedāvā tos!
(ja vien tie "nepaiet apakšā" zem viena no manējiem)
IP pierakstīta

replika

Elementāri.
Ja nav autora un nav plāna, tad pēc binārās loģikas radās pats no sevis, tb, evolucionēja.
Tev ir citi varianti - piedāvā tos!
(ja vien tie "nepaiet apakšā" zem viena no manējiem)

Nu ja, tieši tā es arī padomāju - binārā loģika...Papucis vairāk par diviem variantiem balts/melns saskatīt nespēj.
Nu, pardon, tad laikam nevarēšu palīdzēt, dzīvo vien bipolārā pasaulē - vai nu evolūcija, vai ilumināti...
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Skaidrs tikai tas, ka tā darbojas.

Principā tas ir labs secinājums.
Tomēr ne gana pietiekams, lai viennozīmīgi attiecinātu uz saprātīgām būtnēm.

Vai nu tas ir reflekss, ko īsti nevar attiecināt uz saprātu, vai arī, ja piedalās saprāts, tad vairs nav runa par refleksu, bet par saprātīgi pieņemtu lēmumu izmantot šo ceļu, un par šī ceļa izmantošanu nākamo saprātīgi/mērķtiecīgo konstrukciju būvēšanu.

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206

High IQ sociopāti, kas pielieto šāda veida demagoģiju un sociālā inženieringa metodes caur medijiem un izglītības iestādēm, noteikti saprot ko dara. Grūtāk gan ir saprast šo iracionālo ienaidu pašiem pret savu kultūru. Vidēji aritmētiskais mediju un izglītības patērētājs gan, kā jau rakstā minēts, pat nesaprot, ka un kā ar viņu tiek manipulēts.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Nu ja, tieši tā es arī padomāju - binārā loģika...Papucis vairāk par diviem variantiem balts/melns saskatīt nespēj.
Nu, pardon, tad laikam nevarēšu palīdzēt, dzīvo vien bipolārā pasaulē - vai nu evolūcija, vai ilumināti...

Apsveicu!
Tu nupat pierādīji, ka datori un digitālā televīzija neeksistē!

(bet mēs taču monitorā vai TV ekrānā redzam vairāk par monohromatisko melno/balto teksta formā - bez nekādiem pelēkajiem toņiem.
Un kur nu vēl - mēs taču pat jūtūbē dzirdam skaņu!
Tas viennozīmīgi pierāda, ka binārā loģika ne tikai nav datora pamats, bet datorā nemaz neeksistē!)

Zaķīt...
(kā lai es labāk iesāku...?)
Vārdu sakot, zinātnieki ir atklājuši, ka pilnīgi visa pasaule, viss Visums ir uzbūvēts tikai un vienīgi balstoties uz bināro loģiku.
IP pierakstīta

replika

Jābūt vai nu demagogam, vai idiotam, lai pielīdzinātu cilvēka smadzeņu domāšanas loģiku skaitļotāja binārajai loģikai.

Ne viens, ne otrs variants tev nav glaimojošs, papuc.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • aristokrāts zinātnieks

Ne viens, ne otrs variants tev nav glaimojošs, papuc.

Kā jau teicu, viss Visums tā ir uzbūvēts, arī Tu.
Tā kā redzu, ka Tev nav ne mazākās sajēgas, kas ir binārā loģika, tad Tev ir jāpalīdz.

Šovakar es vairs palīdzēt nevaru, mēģināšu rīt.
Ja kāds var šovakar, lūdzu palīdziet replikai.

IP pierakstīta

replika

Papuc, es perfekti zinu, kas ir binārā loģika.
Nepūlies man palīdzēt.

Es iepriekš teicu tikai to, ka tu redzi pasauli menbaltu - tikai divus variantus.
Tas liecina tikai par aprobežotību, tieši tāpat kā tas, ka nesaprati, ko ar to tev esmu pateicis, līdz ar to bezjēdzīgi novirzot mūsu sarunu binārās loģikas virzinā.

Droši vien arī šo manis teikto nebūsi sapratis... :(
IP pierakstīta