Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību  (Lasīts 14855 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Ctulhu
Mīlestība darbojās, t.i. pastāv. Arī bez plāna. Var vienkārši mīlēt - daudzko, kaut vai abstraktu tēlu.
Vai kādu cilvēku, kas jau miris.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7009
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Saprotu, ka, līdzīgi kā ar visiem citiem vārdiem, arī mīlestība ir vārds ar daudzām nozīmēm. Ar to saprot gan spēcīgu patiku, gan iekāri. Gan  arī  vēlmi, lai mīlamais  objekts ir laimīgs. Latviešu valoda nav diezcik bagāta ar veidiem emociju izteikšanai.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2280

Saprotu, ka, līdzīgi kā ar visiem citiem vārdiem, arī mīlestība ir vārds ar daudzām nozīmēm. Ar to saprot gan spēcīgu patiku, gan iekāri. Gan  arī  vēlmi, lai mīlamais  objekts ir laimīgs. Latviešu valoda nav diezcik bagāta ar veidiem emociju izteikšanai.

Vēl ir brāļu mīlestība.
"Lai brāļu mīlestība jūsu starpā nebeidzas!",teikts  Ebr. 13:1.p.
”Brāļu mīlestība jūsu starpā lai ir sirsnīga. Centieties cits citu pārspēt savstarpējā cieņā”,teikts Rom. 12:10.p.
”Jūsu mīlestība lai ir neliekuļota”, teikts gan Rom. 12:9.p.,gan 1. Pētera 1:22.p. un 1.Pētera 3:8.
”No tam visi pazīs, ka jūs esat mani mācekļi, ja jums būs mīlestība savā starpā”,teica Jēzus Jāņa 13:35.p.
”Jūs esat mani draugi, ja jūs darāt, ko es jums pavēlu”, teica Jēzus Jāņa 15:14.p.

Tātad-patiesie kristieši ir Jēzus brāļi un draugi.Viņi ir draugi savā starpā,jo viņus vieno "mīlestības un miera saite",teikts  Efesiešiem 4:2, 3.p.
Bet visi kopā viņi ir Dieva draugi, vēstīts Jāņa 17:20, 21.p. Viņi visi kā viens zina,ka  Dievs nekad nepieviļ savus draugus. (Psalms 18:26-28)
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7009
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Staar
Man lieks, ka "brāļu mīlestība" patiesībā ir tā mīlestība, kas vēlas, lai mīlestības objekts ir laimīgs. Nu, apmēram, kā vecāku mīlestība pret bērniem. Kas arī ir mīlestība.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies

Staar
Man lieks, ka "brāļu mīlestība" patiesībā ir tā mīlestība, kas vēlas, lai mīlestības objekts ir laimīgs. Nu, apmēram, kā vecāku mīlestība pret bērniem. Kas arī ir mīlestība.

Mīlestība kas valda draudzē savā ziņā ir atšķirīga no tās,kas valda ģimenē. To var uzzināt no epizodes,kur Jēzus norādīja,kas ir viņa patiesās ģimenes locekļi,-tie,kas pilda viņa Tēva gribu. Vienā brīdī,kad Jēzus mācīja savus sekotājus, viņu kāds pārtrauca, sakot: ”Tava māte un tavi brāļi stāv ārā un meklē ar tevi runāt.” Jēzus izmantoja šo gadījumu, lai paskaidrotu kādu svarīgu domu, tāpēc viņš uzdeva pārsteidzošo jautājumu: ”Kas ir mana māte, un kas ir mani brāļi?” Tad viņš pastiepa roku pret mācekļiem un teica: ”Redzi, mana māte un mani brāļi!”
Pēc tam Jēzus paskaidroja, ko viņš bija domājis ar šiem vārdiem. Viņš teica: ”Kas dara mana debesu Tēva prātu, tas ir mans brālis, un mana māsa, un mana māte.” (Mateja 12:47—50.) Tas liecina, cik sirsnīgi Jēzus mīlēja savus mācekļus. Viņam tie bija kā miesīgie brāļi, māsas un māte.Bet tas nenozīmēja,ka Jēzus mazāk mīlēja savu māti Mariju un savus jaunākos brāļus un māsas,lai gan tad viņi neviens vēl neticēja Jēzum ,bet uzskatīja viņu par jukušu.(Marka 3:21; Jāņa 7:5.)Jēzus ģimenes locekļi viņam sāka ticēt tikai pēc viņa nāves.
IP pierakstīta

Staar

• Atslēdzies Atslēdzies

Runājot par mīlestību ģimenē,tad Jēzus atzina un to zinām arī mēs visi,ka pat ļaunajās ģimenēs tās locekļi savā veidā mīl cits citu.Jēzus teica:”Ja nu jūs, ļauni būdami, zināt dot saviem bērniem labas dāvanas, ....” (Lūkas 11:13.)Šī epizode ietver tādu mīlestību,kuru uztur labas dāvanas,nevis patiesas mīlestības saite.Un tādu ģimeņu mūsu sabiedrībā ir neskaitāmas,kurās vecāki atpērkas no bērniem ar dāvanām,kā arī bērni,kad izauguši lieli tāpat atpērkas no saviem vecajiem vecākiem ar dāvanām,nevis ar reālu mīlestības pilnu palīdzību.
IP pierakstīta