Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Bruklinas projekts jeb: Jehovas liecinieki pret kristietību  (Lasīts 15154 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2139

iepazīsim mazliet tuvāk, ko tad īsti pārstāv mums zināmā jehoviešu komsomolka...
līdz šim nez kāpēc par bīstamākām tikušas atzītas acīmredzmi destruktīvās sektas, tās ar uzkrītoši rupjajām metodēm, klajām perversijām, pašnāvībām utml. , no kurām jebkurš normāls laidīsies jau pa gabalu.
manuprāt, ilgtermiņā, tautām un valstīm kopumā, visbīstamākās ir tieši šitās, ar sprogainiem jēru kažokiem garderobē.
IP pierakstīta

Jona

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2139

“Jehovas liecinieki”.
Sekta radusies 1872.g., atšķeļoties no 7.dienas adventistiem. Neatzīst Jēzus Kristus dievišķo būtību, Svēto Garu kā atsevišķu Personu un Trīsvienību. Uzskata, ka Dieva vienīgais vārds ir Jehova, glābšanas idejās tiek uzsvērta Dieva vārda pareiza izruna, ko viņi, Jehovas liecinieki, esot pareizi atšifrējuši no Vecās Derības. Sektas izveidotāji Ruterfords un Rasels daudzkārt pareģojuši pasaules galu: 1877., 1889., 1894., 1904., 1914., 1915., 1917., 1920., 1931., 1939., 1940., 1941., 1946., 1955., 1966., 1969., 1975., 1980.  g., kas vien pierāda maldu garu darbību, kas vada sektu. Bībelē ir teikts: katrs, kas pravieto un viņa pravietojums nepiepildās, ir viltus pravietis. Rasels nekad nav mācījies augstākajās mācību iestādēs un bija pilnīgi nezinošs Bībeles oriģinālvalodās – senebreju un grieķu. Tā kā Jehovas liecinieku teoloģiskās aplamības ir apgāžamas ar jebkuru labu Bībeles tulkojumu, sekta izdeva savu Bībeles tulkojumu, kurā neskaitāmi panti ir rupji sagrozīti, lai atbilstu doktrīnai. Tulkošanas komisija, izņemot vienu tās locekli, nepārvaldīja Bībeles valodas, bet tas pats vienīgais ebreju valodu bija apguvis pašmācības ceļā.  Jehovas liecinieki saviem sekotājiem aizliedz pārliet asinis (skandalozais gadījums - Rīgā nomira kāda sektantu meitene – vecāki kategoriski aizliedza izdarīt asins pārliešanu), svinēt dzimšanas dienas, svētkus (arī Ziemsvētkus, Lieldienas u.c. Baznīcas gada dienas), spēlēt piem., dambreti, šahu un piedalīties sabiedriskajā dzīvē. Pēc ASV vēstniecības spiediena reģistrēta kā reliģiska organizācija 1998.g.  Bīstamība: sekta sūta savus sekotājus misijas darbā, uzmācīgi un uzbāzīgi sludina savas maldu mācības, pārkāpj dzīves vietas neaizskaramību, ko garantē likumi.
http://www.kuldigas.lelb.lv/?ct=teologija&fu=read&id=10&start=1
IP pierakstīta

Jona

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2139

ja vēl kāds nesaprata - tā NAV kristietība, nekādā gadījumā un ij ne tuvu tai!
tā ir aizokeāna "labdaru" speciāli radīta sekta kristietības graušanai (īpaši postpadomju telpā),
kam ar kristietību sakars ne lielāks kā atkusušam suņa sūdam ar pavasari.

nu, lūk, Papucs, ja tevī vel nav zudis pētnieka gars ;)  astras melu čupas vietā drīzāk būtu vērts izpētīt, kādā gan veidā šīm liberastu atraugām tik gludi izdevies ieperināties Latvijā? es jau saprotu, mūsu politikāņi apkceptēs pilnīgi visu, ko paģērēs USraēla, nu bet baznīca?! ir vispār bijis kāds nopietns, kāds pa īstam DZIRDAMS protests no viņu puses?
ja nē, tad tā ir visīstākā Kunga nodevība no baznīcas puses.
IP pierakstīta

Papucs

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 16365
 • aristokrāts zinātnieks
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280

Atvēliet 25 minūtes tam,lai iepazītu patieso viedokli par Jehovas lieciniekiem ,lai kliedētu visus iepriekšminētos nepatiesos viedokļus par viņiem.


www.natribu.org
« Pēdējā izmaiņa: Jūnijs 28, 2017 Ctulhu »
IP pierakstīta

Papucs

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 16365
 • aristokrāts zinātnieks

Atvēliet 25 minūtes tam,lai iepazītu

Atvēlēju 25 minūtes tam, lai iepazītu

Citāts
patieso viedokli par Jehovas lieciniekiem

Šeit ir loģikas kļūda.
Nevis patieso viedokli, bet Jehovas liecinieku reklāmviedokli par Jehovas lieciniekiem.
Tas pat droši vien nav Jehovas liecinieku vadoņu viedoklis bet propaganda.


Citāts
lai kliedētu visus iepriekšminētos nepatiesos viedokļus par viņiem.

1. Iepriekšminētie nebija gluži nepatiesi, bet dažos neapgāžamos faktos balstīti.
2. Šī filma, protams, pilnīgi neko nekliedēja.Kopsavilkums.
Man pret Jehovas lieciniekiem kā ierindas biedriem ir tieši tāda pati attieksme kā pret delperiešiem, kā pret luterāņiem/katoļiem/pareizticīgajiem.
Resp., ja viņi ikdienā tiešām neveic nekādus sātaniskus rituālus, bet no sirds godā Dievu Tēvu - visa redzamā un neredzamā Radītāju, tad lai jau dzīvo.

Jautājums konkrēti Jehovas liecinieku sakarā ir nedaudz cits - Vai tiešām vārds "Jehova" ir Dieva Tēva Radītāja vārds?
Vai tā nav kāda sātaniski zaimojoša izruna?
Par/pret šo nekādus dajebkādus citus pētījumus neesmu redzējis (Jehoviešu pētījumi automātiski neskaitās derīgi).
Cik šis ir nopietni ņemams - nezinu: https://ahayahyashiyaisraelitesunite.wordpress.com/most-high-christ-true-names/jehovah-satan/
 (resp., Abrahāms nezināja Dieva vārdu, tāpēc atsauce uz Ābrahāmu kā Jehovas liecinieku ir izdomājums).

Salīdzinājumam - ir ļoti daudz pētījumu par "mēlēs runāšanu", kur liecinieki apgalvo, ka "kristiešu dievkalpojumā" sākumā skaidrā valodā dzirdējuši, kā tiek piesaukts Jēzus Kristus, bet pēc tam "mēlēs" (kādā no lieciniekiem zināmā pasaules valodas dialektā) tiek pielūgts un slavēts sātans.
« Pēdējā izmaiņa: Februāris 22, 2016 Papucs »
IP pierakstīta

Papucs

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 16365
 • aristokrāts zinātnieks

Vārdu sakot - atslēga man šķiet ir atbildē uz jautājumu, vai "Jehova" ir sātana vārds.
Pārējam nav izšķirošas nozīmes.
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280

Agrāk cilvēki zināja un lietoja Dieva vārdu ,piemēram

www.natribu.org

Un Bībeles pētnieku viedoklis nav izdomājums,bet gan dziļi izpētīts  fakts


www.natribu.org
« Pēdējā izmaiņa: Jūnijs 28, 2017 Ctulhu »
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280

Vārdu sakot - atslēga man šķiet ir atbildē uz jautājumu, vai "Jehova" ir sātana vārds.
Pārējam nav izšķirošas nozīmes./c./

Šorīt apskatījos ytubā blakus esošos video un tad nezinātājs tik tiešām var sākt domāt,ka vārdā Jahve tiek saukts Sātans.
Tas ir milzīgs pārpratums,jo Bībele vēsta,ka patreiz pār pasauli nevalda ne Jahve,ne Jēzus Kristus.
Patreizējais 'šīs pasaules valdnieks " ir Sātans un viņu Bībelē sauc par Belcebulu.

Ne velti tika speciāli izveidota Bībeles pētnieku grupa,lai izpētītu,kas Bībelē ir slēpjams tāds,ko baznīctēvi negrib,lai uzzina visa pasaule.Viduslaikos ,ja kāds Bībelē saprata to,kas ir kas un sāka sludināt,to tūlīt pat apklusināja sadedzinot vai pakarot.Ja nebūtu slēpjams,kāpēc tāda vardarbība ?
Bībele tiek pētīta pamatīgi un kā tur pravietots,tad tik tiešam "atziņas vairojas",jo šīs pētīšanas rezultātā nāk gaismā tas,ka patiesais Dievs un visa Radītājs ir Jahve,ko pat mūsdienās Vatikāns cenšas turēt slepenībā,izdodot oficiālu aizliegumu ,visiem saviem priesteriem pasaulē, sprediķos nelietot Dieva vāru un tā tetragrammu.
Baidīties ir iemesls,jo tad sabrūk gadu simtiem spodrinātā Trīsvienības mācība ,un mācība par dvēseles nemirstību,kuras vārdā tika nogalināti tūkstoši,jo dvēseles šie "labdari" pacentās atbrīvot no grēcīgajām miesām,kuras tika nežēlīgi spīdzinātas.
Kas no tā izriet,spriediet paši !

Man patīk,ka daži priesteri šad tad atļaujas pārkāpt šo robežu un interneta telpā klejo divi video,kur katoļu priesteri pēc savu sprediķu oficiālās daļas,neoficiālā gaisotnē tomēr slavē Jahvi.
IP pierakstīta

Papucs

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 16365
 • aristokrāts zinātnieks

Es laikam tomēr pagaidām atturēšos, kamēr nebūšu pilnībā izpētījis šo aizraujošo materiālu (visu lapu):
https://ahayahyashiyaisraelitesunite.wordpress.com/most-high-christ-true-names/topic-understanding-on-the-true-name-of-the-creatorgodheavenly-fatherthe-most-high/

Citāts:

I AM THAT I AM = אהיה אשׁר אהיה
I AM = אהיה
So if we look at the Assyrian Hebrew alphabet from the picture at the top we can get and see exactly what the Most High GOD’s name is and how it is pronounced in the Hebrew tongue.

א = AH
ה = HA
י = YA

ה = H (in the Hebrew language the last letter of a word is silent and this is why we only have an “H” here, so it would not end in HA but just an H)

So the Most High GOD’s name in Hebrew would be spelled אהיה pronounced AH-HA-YA-H which is AHAYAH!

"Yahuwa, Yahawah, Yahovah, Jehovah, Yahweh, Yah, Jah etc. all came from YHWH which goes back to worshipping Satan. It’s another way they tricked our people into worshipping satan the devil."

"Also I’m not the only one that uses the correct names for the Most High Power as AHAYAH and his Son Christ as Yashiya/Yashaya, they are others out there that do."IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280

Runājot par Dieva Jahves personvārdu,tad kā sanāk ?Katoļi par Dievu agrīnajos viduslaikos iecēla sev Jēzu Kristu,atmetot Jahvi Jēzus Tēvu.Tātad,kā nu lai saprot,kas tas Jahve ir,ja baznīckungi par Dievu pasludina Jēzu Kristu un Jahvem līdz ar to zūd visa nozīme kā visuvarenajam Radītajam.Tad vēl neprasme izskaidrot to,kāpēc Jahve VD ir rīkojies tā un ne citādi.Visu pasaulē notiekošo ļaunumu izskaidrojot ar to,ka tāda ,lūk,ir Dieva griba.Arī ļaundarus Viņš mocīs ugunī mūžīgi.Nu nekā citādi jau neatliek domāt,ka nevien  cits jau tad tāds nav kā vienīgi Sātans.

Rūpīga Bībeles izpēte atklāj pavisam citu ainu.Drīz pēc apustuļu nāves varu draudzē pakāpeniski pārņēma atkritēji. Viņi ”runāja ačgārnības, lai aizrautu mācekļus sev līdz”. (Apustuļu darbi 20:29, 30.) Tāpēc daudzi kristieši ”atkrita no ticības” un ”piegriezās pasakām”. (1. Timotejam 4:1—3; 2. Timotejam 4:3, 4.)

IP pierakstīta

EzītisMiglā

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 13936
 • ezītis miglā

Bet nu jāatzīst, ka jehoviešu variantā, salīdzinot ar citiem kas balstās uz VD . JD, Dievs sanāk ļoti pat ok - jo nevienu mūžīgi nemoca, un dod neticīgajiem / citticīgajiem vēl labu iespēju pēc augšāmcelšanas.
IP pierakstīta

Staar

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2280

Vai Vecajā Derībā Dievs ir tik ļauns,kā varētu  izskatīties pirmajā acu mirklī ,bez dziļāka skatījuma ?

http://www.youtube.com/watch?v=d6sIK4Ic_3s
IP pierakstīta

Papucs

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 16365
 • aristokrāts zinātnieks

EzītisMiglā
Citāts
salīdzinot ar citiem
Problēma tajā, ka nav jēgas vienkārši kaut ko tāpat vien salīdzināt.
Vienīgā jēga ir sasniegt un pārkāpt Patiesības slieksni - to robežu, kad Tu pēc nosvēršanas vairs netiksi atzīts par vieglu.

Tālāk, protams, var un vajag pilnveidoties, bet galvenais ir iepriekšējais.
IP pierakstīta

Jona

 • Atslēdzies Atslēdzies
 • Ieraksti: 2139

Papucs
Citāts
Man pret Jehovas lieciniekiem kā ierindas biedriem ir tieši tāda pati attieksme kā pret delperiešiem, kā pret luterāņiem/katoļiem/pareizticīgajiem.
Resp., ja viņi ikdienā tiešām neveic nekādus sātaniskus rituālus, bet no sirds godā Dievu Tēvu - visa redzamā un neredzamā Radītāju, tad lai jau dzīvo.
a kas šiem dzīvot liedz :) protams, muļķiem tiesas dienā būs sava mēraukla, kamēr viņu idejiskajiem tēviem - pilnigi cita. bet diemžel, šeit šī ierindas biedre jau neko citu nemaz nedara kā peisto SAGROZĪTU VĀRDU. nevjag nemaz rituālus, lai godam būtu pakalpots ragainajam.
saki, priekš kam tas būtu vajadzīgs, ja šodien katram brīvi pieejama oriģinālā Bībele? lai jau apriori jauktu galvas varbūtējiem kristietības interesentiem? abet tādā gadījumā:
8 ... bezdievis gan nomirs savā noziegumā, bet viņa asinis Es atprasīšu no tavas rokas.
/Ec.33/
IP pierakstīta