Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Latviešu leģiona karavīru diena bērnudārzā "Pūcīte" 16.03.2012  (Lasīts 18215 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists

9K116

``No otras puses, e-breju™ pretenzijām ir zināms racionāls pamats tajā, ka nacisti viņiem atņēma īpašumus, un tos nacionalizēja vai vienkārši piekabatoja.``

Bazniicas keceru iipasjumus 1:1 taapat, saaksim  ar tamplieeriem.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Bazniicas keceru iipasjumus 1:1 taapat, saaksim  ar tamplieeriem.
Jā, bet e-breju™ mantiniekus principā var atsekot, ir pagājušie vien nieka 60-70 gadu. Baidos, ka tampliēru vai random zāļu tantiņas pēctečus šobrīd vairs nav diez ko reāli atrast...
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8269

Kamēr viņi izolējas paši (nevis izolē untermenšus), tikmēr jau viņiem nav ko pārmest... tas pats ar ķīniešiem un japāņiem, neredzu nekādu problēmu. Problēmas sākas tad, kad viņi sāk izpiest un ierobežot citas tautas. Kamēr viņi to nedara - tikmēr lai pašizolējas, cik tīk.
Atšķirība ir tā, ka japāņi un ķīnieši dzīvo savās zemēs, kas ir etniski homogēnas.
Jebkurā gadījumā, es neteicu, ka kaut ko žīdiem pārmetu, tikai izskaidroju kāpēc viņi var nepatikt. Tas nav attaisnojums masu slaktiņiem or smth.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

9K116

Es jau laikam teicu, ka tas buutu incants uzdevums juristiem + veesturniekiem, rakstu avoti no tiem laikiem, raganu praavu pieraksti ar personaalijaam jau ir pieejami. Ciltskokus var samekleet. Un - no Nirnbergas rezultaatiem mees zinam, ka noziemgumiem pret cilveeciibu nav noilguma. 
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

9K116
Citāts
arī visādu shēmotāju % starp viņiem vēsturiski varēja būt ievērojami vairāk kā citās tautās - tomēr tas nekādīgi neimplicē, ka viņiem par to būtu piemērojama kolektīvā atbildība
Kāpēc tad Vācija joprojām ir kolektīvi atbildīgā par Gitļera nodarīto? Maksā taču visādas kontribūcijas vijolniekiem?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

EzītisMiglā

Nujaa, uz taa fona, ka visaadi sjaada veida noziegumi jau ir bijusji ne tikai no Adolfa puses.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Kāpēc tad Vācija joprojām ir kolektīvi atbildīgā par Gitļera nodarīto? Maksā taču visādas kontribūcijas vijolniekiem?
E-breju™ lobijs lielvalstīs (ASV)... bet nu kā jau es teicu, tas NAV pareizi.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

9K116

Jaa, starp citu, esmu lasiijios, ka viccas ( ``raganu``kultu sekotaji) u.c. okultisti Skandinaavijaa u.c. Eiropas valstiis arii aktiivi veido lobiju, taa ka mans paredzeejums par to, ka RKB un paareejaas bazniicas maksaas, maksaas un veelreiz maksaas, var arii piepildiities  ;D Precedents ira...
IP pierakstīta