Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Draugu izveele  (Lasīts 10647 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
Re: Draugu izveele
« Atbilde #90 : Maijs 28, 2012 »

Gnidrologs

Liela dalja no kreiso idejaam ljoti labi straadaa, sk. Skandinavijas valstis.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #91 : Maijs 28, 2012 »

Ctulhu
aga, vai skat Grieķiju. Tur strādā vēl labāk un Grieķija ir vēl sovjetiskāka, nekā Sviedrija.
Gnidrologs taisnība - kreisie izmanto lētu populismu lai kutinātu publiku ar nerealizējamiem ķīseļu upju solījumiem. Tb - upes jau ir reālas, tikai vēlāk par to ir jāmaksā... nu un tad kreisie velk ārā visādas sazvērestību teorijas veseliem steriem.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #92 : Maijs 28, 2012 »

a_masiks

Nu zviedrijaa kautkaa tomeer straadaa, atskiriibaa no griekijas.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #93 : Maijs 28, 2012 »

Zviedrija pamazām jau sāk nestrādāt. Skaties to pašu Malmi ar savu multi(ne)kulturālismu. Sociālisms strādā tikai tad, ja tauta pamatā ir strādīga, ar pozitīvu darba ētiku. Ja liela daļa iedzīvotāju sāk dzīvot uz valsts naudas rēķina, strādīgie sāk izmirt, bet tos aizvietot atsaldeņi un freelouderi, sociālims agri vai vēlu sabruks, jo valsts kasē vienkārši beigsies nauda.
Es nemaz nerunāšu par absurdiem ar visādu tur sociālo inženēringu un politkorekciju. Pagaidām skandināvu labklājība turas uz tā, ko uzcēlušas iepriekšējās paaudzes, nevis pašreizējā, kura tikai tērē un devalvē pastāvošās vērtības.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #94 : Maijs 28, 2012 »

Gnidrologs

Hmm, nu nez... Es reiz ieluureeju Zviedrijas parlamentaa (tur ir briiva pieeja, galerija apmekleetaajiem) un man vispaareejais iespaids palika pozitiivs. Tiesjaam kaut kas liidziigs ``lidojumu vadiibas centram``, kur aatri, meerkjtieciigi top skatiiti jautaajumi, atskiriibaa no muuseejaas muldeetavas.

Ok, taa tikai viena detalja, bet izskatiijaas OK.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #95 : Maijs 28, 2012 »

Tieši tāpēc, ka kreisie sēž parlamentos vai savās villās iekš all white rajoniem, viņiem arī liekas, ka viss ir kārtībā. Nekārtības izjūt parastais cilvēks, kam acis nav aiznaglotas ar rozā dēļiem.
IP pierakstīta

Papucs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16365
  • aristokrāts zinātnieks
« Atbilde #96 : Maijs 18, 2013 »

Vai jums ir svarīgi, lai jūsu draugu uzbūve un kiimiskais sastāvs būtu tāds pats, kā Jums?

( Man -  nee).

Man arī nē, ja kritērijs ir uzticība un uzticamība.

Vēsturē, piemēram, ir minēti gadījumi par cilvēka un eņģeļa draudzību.
Pieņemu, ka visvieglāk varētu izveidoties draudzība ar savu Sargeņģeli, kaut gan viņam tas sākotnēji ir darba pienākums.

Vispār salīdzinājumam skat. izcilo filmu "Brīnišķais prāts" http://www.imdb.com/title/tt0268978/
IP pierakstīta