Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Draugu izveele  (Lasīts 10634 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
Re: Draugu izveele
« Atbilde #30 : Aprīlis 21, 2012 »

Es minēju, ka pastāvīgi atšķirīgu ķīm. sastāvu, nevis tikai reizēm, jo tad vidējā novirze būtu stipri mazāka. (Rakstu šo pēc puspudeles baltvīna izdzeršanas. Bet vispār alkoholiķi man nepatīk - ir pietiekoša first hand experience ģimenē un tā :P)
Hm, Tev tas baltvīns vēl palika? :P
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #31 : Aprīlis 21, 2012 »

Ziņkārīgā :D
Palika gan. :-*
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #32 : Aprīlis 21, 2012 »

Citāts: a_masiks
aiz ko ne? tu gribi spambotus diskriminēt? ja spambots 100% imitēs tavu draugu - vai tad tev nebūs vienalga?
Ja spambots 100% imitēs, tātad tas būs mana drauga kopija, bet kopijas es nespēšu atšķirt no oriģināla. Paredzot iespējamo a_masika tālāku jautājumu, atbildu - bet kas būs, ja drauga smadzenes ieliks bleķa kastē, bet spambota datora iekšas - drauga ķermenī - kurš būs īstais draugs - tas, kuram ķermenis no gaļas vai tas, kuram no bleķiem? Ja jau šiem prāti 100% sakrīt? Tev sanāk, ka tas kam ķermenis no gaļas?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
« Atbilde #33 : Aprīlis 21, 2012 »

Masiks

``intuīcija man saka ka tā tas ir, nevis ka man tā tas liekas.``

Kaut kas cits bez intuiicijas arii to saka?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #34 : Aprīlis 21, 2012 »

Zive

Lops ir vienkjaarsjaaks. Barjera ir nevis atskiriigaa uzbuuvee, bet vienkaarsjaakaa uzbuuvee.
IP pierakstīta

raven.

« Atbilde #35 : Aprīlis 21, 2012 »

Ctulhu
bet cilvēki vairāk draudzējas ar tiem lopiem, kas mums līdzīgāki pēc uzbūves. Vairāk ar zīdītajiem vai putniem, nevis, piemēram, ar skudru pūžņiem, bišu saimēm, vai astoņkājiem (izmeklējot inteliģentu dzīvnieku piemērus).
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #36 : Aprīlis 21, 2012 »

Raven

Nuu, biskopji draudzeejas ar bisju saimeem, mirmekologi ar skudru saimeem, gan jau kaut kaadi molusku speci arii ar astonjkaajiem.
IP pierakstīta

raven.

« Atbilde #37 : Aprīlis 21, 2012 »

Nu un ēģiptologu lasa seno ēģiptiešu papirusus. Vai tāpēc secināt, ka tā ir cilvēkiem tikpat piemērota lasāmviela kā dāmu romāni vai Harijs Poters?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #38 : Aprīlis 21, 2012 »

Raven

Domaaju, ka tie papirusi ( cik nu esmu lasiijis dazjus tulkojumus) ir daudz piemeerotaaki par taa saucamajiem daamu romaaniem. HP, protams, ir neslikta pasaka  :D
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #39 : Aprīlis 23, 2012 »

Masiks

``intuīcija man saka ka tā tas ir, nevis ka man tā tas liekas.``

Kaut kas cits bez intuiicijas arii to saka?

nu, intuīcija bija tēlains apzīmējums kautkādām loģiskām pārdomām, bet vēl līdz galam nenoformulētām.

Citāts
Kas ir tas ``iistums``? Tas ir tikai process uz 2 dazjaadiem neseejiem, abi iisti, liidz ar to abas buutnes arii iistas, nevis viena iista, bet otra imitaacija.
tas nav viens un tas pats process uz 2 dažādiem nesējiem, Tas ir viens process, kurš pirmajā gadījumā notiek uz ļoti sarežģīta nesēja, otrajā gadījumā tas notiek kādā citā nesējē, kurā tiek emulēts pirmais nesējs un tad uz šī pirmā nesēja emulācijas uzsēdināts tas process.
jautājums nonivelējas uz to - vai mums vispār vajag zemi un visu radību uz tās, ja mēs varam (vai arī esam iedomājušies ka varam) emulēt zemi un visus uz tās notiekošos procesus?
pie kam... pilna emulācija nozīmē arī telplaika ierobežojošo faktoru primārajam nesējam. bez šī ierobežojuma (mirstības) - emulācija nebūs pilnīgi precīza.  Attiecīgi - jautājums atrisinās pats no sevis. Varam imitēt uz mūžīga datora primāro matērijas nesēju - organismu un procesus tajā (apziņu), iekļaujot visas organisma funkcionēšanas likumsakarības, ieskaitot nāvi. Bet nafiga tas mums būtu vajadzīgs, ja jau šādus reālus un dzīvus organismus jebkurš bābietis var laist pasaulē, gad vien viņai tas sagribās?!(c) /Suņa sirds/
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #40 : Aprīlis 23, 2012 »

Raven

Nuu, biskopji draudzeejas ar bisju saimeem, mirmekologi ar skudru saimeem, gan jau kaut kaadi molusku speci arii ar astonjkaajiem.

Draudzējas? Tas kā būtu jāsaprot? Cilvēks pašaizliedzīgi uzupurējas bišu saimes labā, un bišu saime pašaizliedzīgi uzupurējas cilvēka labā? Nu un ģeologs, protams, draudzējas ar akmeņiem, bet ķīmiķis - ar mēģenēm un ķīmiskajiem reaktīviem? Būtu jauki dzirdēt, kā izpaužas šī draudzība! It sevišķi no mēģeņu un ķīmisko reaktīvu puses...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #41 : Aprīlis 23, 2012 »

Masiks

``vai mums vispār vajag zemi un visu radību uz tās, ja mēs varam (vai arī esam iedomājušies ka varam) emulēt zemi un visus uz tās notiekošos procesus?``

Vajag. Rezervei un diversitaatei. Nav slikti, ja liidziigi procesi ir palaisti uz dazaadiem neseejiem.

``pilna emulācija nozīmē arī telplaika ierobežojošo faktoru primārajam nesējam. bez šī ierobežojuma (mirstības) - emulācija nebūs pilnīgi precīza. ``

Nu pareizi, kaitiigos procesus mees atmetam. Pasreguleesjana saucas.

``Bet nafiga tas mums būtu vajadzīgs, ja jau šādus reālus un dzīvus organismus jebkurš bābietis var laist pasaulē, gad vien viņai tas sagribās?!(c)``

Tiessji taapeec arii vajag, lai atmestu nevajadziigos un kaitiigos precesus, kaa piemeeram mirstiibu.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #42 : Aprīlis 23, 2012 »

HP, protams, ir neslikta pasaka  :D
Sasodīts, Vaļika dēļ ne to tajā frāzē ielasīju un brīnījos ļoti :D
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #43 : Aprīlis 23, 2012 »

Citāts
Tiessji taapeec arii vajag, lai atmestu nevajadziigos un kaitiigos precesus, kaa piemeeram mirstiibu.
bet dzimstība, tāpat kā mirstība - nav nekādi kaitīgie procesi!!! Cilvēku populācija no tā vien dzīvo! es pat iedomāties nevaru, kas būtu ja šeit būtu palikuši dzīvi kautkādi veci sakārņi no "gaišajiem" viduslaikiem, vai senās Romas leģionāri, ar visu savu verdzības iekārtu!
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #44 : Aprīlis 23, 2012 »

Masiks

Dzimstiiba ir deriigs process, ja ir pietiekmi daudz teritorijas un citu resursu ( preteejaa gadiijumaa tas var buut arii kaitiigs). Mirstiiba ir viennoziimiigi kaitiigs process - jo destruktiivs.
IP pierakstīta