Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Draugu izveele  (Lasīts 10442 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42091
  • Ateists
Re: Draugu izveele
« Atbilde #15 : Aprīlis 20, 2012 »

Masiks

Ja ir bijusi apzinjas paarnese ( par ko jau runaajaam) - tad tas ir tas pats draugs, tikai sadaktereets. Ja draugs ir nokopeets - tad ir 2 dazjaadi draugi.

Kur Tev spambots reegojas?

Vobscem, kljuust interesanti, kaapeec sajaa modelii vienu Masiks sauc par draugu, bet otru - par spambotu?

Un ja ar abiem masiks sazinaas, teiksim, pa telefonu- tad kaa Masiks zinaas, kurs ir draugs un kurs spambots?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #16 : Aprīlis 20, 2012 »

Masiks

Ja ir bijusi apzinjas paarnese ( par ko jau runaajaam) - tad tas ir tas pats draugs, tikai sadaktereets. Ja draugs ir nokopeets - tad ir 2 dazjaadi draugi.

Kur Tev spambots reegojas?

Vobscem, kljuust interesanti, kaapeec sajaa modelii vienu Masiks sauc par draugu, bet otru - par spambotu?

Un ja ar abiem masiks sazinaas, teiksim, pa telefonu- tad kaa Masiks zinaas, kurs ir draugs un kurs spambots?

pārnese no bioloģiskās vides uz datora emulāciju - jau arī ir imitācijas radīšana.
jautājums bija tāds - priekškam sarežģīt lietas? Neatšķiramu vai grūti atšķiramu imitāciju var radīt daudz vienkāršāk, ar mazākiem resursiem - perfekta spambota izskatā. Ja TU nevarēsi atšķirt, tad kāda tev būs starpība ar ko tu runā - ar spambotu vai ar draugu? ja jau nevari atšķirt, ij drauga ķīmiskais sastāvs tevi nerausta - tad kāda tev starpība? Kur TU saskati problēmu draudzēties ar sapmbotu?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #17 : Aprīlis 20, 2012 »

a_masiks
Ar spambotu tak nevar tāpat kā ar draugu aprunāties. Vajag kopējas tēmas, vajag drauga atmiņas, stilu, u.c.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #18 : Aprīlis 20, 2012 »

Masiks

``pārnese no bioloģiskās vides uz datora emulāciju - jau arī ir imitācijas radīšana. ``

Kaapeec tev biologiska vide/ neseejs skaitaas ``iistaka`` nekaa, teiksim, elektronisks?

Kas ir tas ``iistums``? Tas ir tikai process uz 2 dazjaadiem neseejiem, abi iisti, liidz ar to abas buutnes arii iistas, nevis viena iista, bet otra imitaacija.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #19 : Aprīlis 20, 2012 »

Masiks

``Kur TU saskati problēmu draudzēties ar sapmbotu?``

Es - nekur. Par to jau bazars. Tikai tas, ar ko es draudzeejos, nebuus spambots, bet buus SB. ( Nu ja ar spambotu mees saprotam peec nemainiigas programmas funkcioneejosju neadaptiivu padariisjanu).

Bet, piemeeram, Succubus postulee, ka biokjiimiskaa sisteema kaadu neizskaidrojamu iemeslu deelj esot ``iistaaka``- tas mani izbriiniija.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8252
« Atbilde #20 : Aprīlis 20, 2012 »

( Man -  nee).
Par to varēsi spriest tikai tad, kad būs iespēja to pārbaidīt praksē.
Citādi tas ir tas pats, kas ar ''open-minded'', ''no aizspriedumiem brīviem'' leftardiem, kas dzīvo labi apsargātos privātmāju rajonos, kur dzīvo tikai baltie middle/higher class pilsoņi, kas nekad mūžā kāju nav spēruši kaut kādos nabadzīgos geto tipa anklāvos, bet ir ļoti gudri spriest par to cik visi vienlīdzīgi un aizspriedumi ir slikti.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #21 : Aprīlis 20, 2012 »

Gnidrologs

``Par to varēsi spriest tikai tad, kad būs iespēja to pārbaudīt praksē.``

OK, korektaak izsakoties - neredzu iemeslus, lai tas taa nebuutu, nespeeju taadus iemeslus arii izdomaat, extrapoleet, prognozeet.

``bet ir ļoti gudri spriest par to cik visi vienlīdzīgi un aizspriedumi ir slikti.``

Aajaa piemeeraa mjineetie ``citaadie`` ir ar konkreetiem truukumiem ( narkomaani, alkoholikji, fanaatikji etc) kuru deelj tad arii kominikacija nesanaak.

Es arii tajos geto neesmu bijis, bet te varu prognozeet, kaapeec nesanaaktu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #22 : Aprīlis 20, 2012 »

Jā pieredzes trūkums ir nelāga lieta. Tāpēc jau mēs parasti neuztveram nopietni visādas bravūrīgas tīņu zajavas kā ''viņi neredz iemeslus kāpēc jebkad precēties'' etc. Bet tad dzīve viņus apmāca un iemesli kaut kā uzburās paši no sevis.

''Citādie'' ir arī tie paši nelaimīgie nēģeri. Vairums leftardu, kas viņus visu laiku viktimizē un cenšas pierādīt, ka viņi ir ''vienlīdzīgi'', ar tiem nekontaktējas ikdienā. Apmēram kā politiķi-populisti, kas priekšvēlēšanu kampaņās brauc uz ''reģioniem'', pansionātiem, bučo bērnus, stāda simboliskus kokus.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #23 : Aprīlis 20, 2012 »

Gnidrologs

Neliels offtops, bet par preceesjanos man izstaastiija ljoti korektu pamatojumu.

Taatad dziivesbiedrs  oficiaali registreets skaitaas 1. pakaapes radinieks, bet neregistreets neskaitaas. Sekas: Ja kkur gadaas forsmazors - tjipa karadarbiiba, stihiska nelaime, avaarija etc - tad ja es evakopunktaa saku, ka mekleeju savu sievu - vinji ir spiesti sadarboties, bet ja saku, ka mekleeju, eee, draudzeni - vinji var mani pasuutiit. Lieki teikt, ka vinji veelas pasuutiit, jo darba vinjiem taapat liidz kaklam.

Par paareejo - nu vospaar jau deklseeto geto iemiitnieki ir vienaadi visaam raseem, muusu Maskavas ielaa neegeru kkaa nav, bet vai taa mazaak biistama par neegeru rajoniem ASV pilseetaas, nezinu. OK, var jau buut, ka nav tik biistama.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #24 : Aprīlis 20, 2012 »

a_masiks
Ar spambotu tak nevar tāpat kā ar draugu aprunāties. Vajag kopējas tēmas, vajag drauga atmiņas, stilu, u.c.
aiz ko ne? tu gribi spambotus diskriminēt? ja spambots 100% imitēs tavu draugu - vai tad tev nebūs vienalga?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #25 : Aprīlis 20, 2012 »

Masiks

``pārnese no bioloģiskās vides uz datora emulāciju - jau arī ir imitācijas radīšana. ``

Kaapeec tev biologiska vide/ neseejs skaitaas ``iistaka`` nekaa, teiksim, elektronisks?

Kas ir tas ``iistums``? Tas ir tikai process uz 2 dazjaadiem neseejiem, abi iisti, liidz ar to abas buutnes arii iistas, nevis viena iista, bet otra imitaacija.

intuīcija man saka ka tā tas ir, nevis ka man tā tas liekas.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #26 : Aprīlis 20, 2012 »

Sjāds jautājums ienāca prātā: Vai jums ir svarīgi, lai jūsu draugu uzbūve un kiimiskais sastāvs būtu tāds pats, kā Jums?
Prakse gan parāda, ka cilvēki nereti izvairās draudzēties pat ar tiem, kuru vidējais ķīmiskais sastāv atšķiras vien par kādu nieka procenta desmitdaļu etanola. Un pamatoti :P

Vai tā ir uzskatāma par etanola-bagāto īpatņu nepelnītu diskrimināciju? Ja jau tik niecīga atšķirība rada tādas sekas, tad kāda ir varbūtība, ka no mākslīgiem materiāliem taisīts humanoīdam spēs atbilst "ideālā drauga" tēlam?
IP pierakstīta

Zive

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 3400
« Atbilde #27 : Aprīlis 20, 2012 »

Cth domā, ka var nomainīt normālu dzīvu bioloģisko draugu ar spambotu... un turpināt draudzēties bioloģiskā drauga vietā ar šo spambotu.... ij nejust atšķirību vai diskomfortu.
Aptuveni ideja skaidra. Bet visi tie roboti un pārējie hibrīdi jau tad sanāks citas sugas pārstāvji. Pieļauju, ka lopiņam tas ķīmiskais sastāvs arī diži neatšķiras no cilvēka, bet lops tik vai tā ir lops.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #28 : Aprīlis 21, 2012 »

Raven, manam etanolam tu dari izņēmumu.?  :P
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #29 : Aprīlis 21, 2012 »

Es minēju, ka pastāvīgi atšķirīgu ķīm. sastāvu, nevis tikai reizēm, jo tad vidējā novirze būtu stipri mazāka. (Rakstu šo pēc puspudeles baltvīna izdzeršanas. Bet vispār alkoholiķi man nepatīk - ir pietiekoša first hand experience ģimenē un tā :P)
IP pierakstīta