Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Draugu izveele  (Lasīts 10475 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
Draugu izveele
« : Aprīlis 20, 2012 »

Sjāds jautājums ienāca prātā: Vai jums ir svarīgi, lai jūsu draugu uzbūve un kiimiskais sastāvs būtu tāds pats, kā Jums?

( Man -  nee).
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Draugu izveele
« Atbilde #1 : Aprīlis 20, 2012 »

Ne sevišķi svarīgi.
Taču es saprotu tos, kuriem tas var būt ļoti svarīgi - ir dažādi kopēji pasākumi, kur tā uzbūve ir svarīga, - alus dzeršana, lielākā daļa sporta, u.c.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #2 : Aprīlis 20, 2012 »

Ezis

Tur arii ir svariiga ne vis uzbuuve kaa taada, bet speeja piedaliities tajos kopiigajos pasaakumos.
Neko jau nepatraucees , piemeeram, variants, ja viens izvadiis alu paarstraadaataa, bet otrs - nepaarstraadaata vaidaa.
IP pierakstīta

Zive

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 3400
« Atbilde #3 : Aprīlis 20, 2012 »

A kā tāds jautājums radās?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #4 : Aprīlis 20, 2012 »

Zive

Jautaajums radaas striidos ar transhumanisma un immortalistikas pretiniekiem, kad vinji biida savaado argumentu, ka transhumanisms liks cilveekiem zaudeet ``cilveecisko buutiibu`` un tml.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #5 : Aprīlis 20, 2012 »

Nu, tā pa vidam - ja sabojātu ķermeni ne pa jokam salāpītu ar elektroniku, man visticamāk pārāk netraucētu un es pat priecātos, ka cilvēks atgūst dzīves kvalitāti. Ja smadzenes vairs nebūtu bioloģiskas, tad gan es nebūtu vairs pārliecināta, ka tas tiešām ir tas pats cilvēks vai tikai tādu atgādina, pat, ja uzvestos identiski.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #6 : Aprīlis 20, 2012 »

Succubus

Bet kaadeelj taads uzsvars uz smadzenju biologiskumu? Tu tak nenjem smadzenju audu biopsiju cilveekam, prims saakt ar vinju draudzeeties, taatad pa lielam nezini, uz kaada materiaala ir buuveetas vinja smadzenes.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #7 : Aprīlis 20, 2012 »

Succubus

Bet kaadeelj taads uzsvars uz smadzenju biologiskumu? Tu tak nenjem smadzenju audu biopsiju cilveekam, prims saakt ar vinju draudzeeties, taatad pa lielam nezini, uz kaada materiaala ir buuveetas vinja smadzenes.
Lūdzu neprasi man paskaidrot, kāpēc, bet man liekas, ka patiesa cilvēka personība var pastāvēt tikai bioloģiskās smadzenēs. Draudzību ar kaut ko, kas manuprāt ir vienkārši cilvēka simulācija, es visticamāk nespētu uztvert līdz galam nopietni.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #8 : Aprīlis 20, 2012 »

A kā tāds jautājums radās?

Cth domā, ka var nomainīt normālu dzīvu bioloģisko draugu ar spambotu... un turpināt draudzēties bioloģiskā drauga vietā ar šo spambotu.... ij nejust atšķirību vai diskomfortu.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #9 : Aprīlis 20, 2012 »

Citāts: a_masiks
Cth domā, ka var nomainīt normālu dzīvu bioloģisko draugu ar spambotu... un turpināt draudzēties bioloģiskā drauga vietā ar šo spambotu.... ij nejust atšķirību vai diskomfortu.
Tas nav vienīgais variants. Var arī smadzenes pieslēgt robota ķermenim un tad draudzēties ar robotu.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #10 : Aprīlis 20, 2012 »

Citāts
Tas nav vienīgais variants. Var arī smadzenes pieslēgt robota ķermenim un tad draudzēties ar robotu.

mhm....
var:
......
2)pieslēgt robota smadzenes (datoru?) cilvēka ķermenim un draudzēties ar....? datoru?
3) var pieslēgt viena robota smadzenes cita robota ķermenim - un draudzēties ar....? hvz ko...
4) var pieslēgt viena cilvēka smadzenes cita cilvēka ķermenim un draudzēties ar....? kuru no viņiem?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #11 : Aprīlis 20, 2012 »

a_masiks
2) ar datoru
3) ar to robotu, kuram pieder smadzenes
4) ar to cilvēku, kuram pieder smadzenes. Tāpēc jau smadzenes pārstādīt nevar.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #12 : Aprīlis 20, 2012 »

Ezis, Masiks

Ja ir, teiksim , pietiekami labi iztaisiits korpuss, lai no aarpuses ar tiesajaam sajuutaam ( bez aparatuuras) nevareetu atskirt dabisko kermeni no maaksliiga, tad vai Masikam veel joprojaam buutu svariigi, ka ieksjaa ir, teiksim, nevis biologiskaas sjuunas, bet kaadi supramolekulaarie kompleksi vai pusvadiitaaju elementi?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #13 : Aprīlis 20, 2012 »

Masiks

``Cth domā, ka var nomainīt normālu dzīvu bioloģisko draugu ar spambotu... ``

Jaa, tikai 2 precizeejumi:

1) nevis nomainit, bet papildinaat - tas ir, ne jau taapeec es vairs nedraudzeetos ar biologiskajiem.
2) nevis spambotu, bet pilnveertiigu AI.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #14 : Aprīlis 20, 2012 »

Masiks

``Cth domā, ka var nomainīt normālu dzīvu bioloģisko draugu ar spambotu... ``

Jaa, tikai 2 precizeejumi:

1) nevis nomainit, bet papildinaat - tas ir, ne jau taapeec es vairs nedraudzeetos ar biologiskajiem.
2) nevis spambotu, bet pilnveertiigu AI.

1) nē - tieši nomainīt. Bija tev dzīvs draugs, bet tagad viņa imitācija spambota veidā - tb, viņa smadzeņu processu emulācija datorā.
2) tieši spambotu. pārfrāzējot tevis paša argumentu:
Ja ir, teiksim , pietiekami labi iztaisiits korpuss, programma lai no aarpuses ar tiesajaam sajuutaam ( bez aparatuuras) nevareetu atskirt dabisko kermeni intelektu no maaksliiga imitācijas, tad vai MasikamCth veel joprojaam buutu svariigi, -  tas ir draugs vai arī zem drauga  vārda uzdarbojas spambots?

tb - ja imitācija ir tāda, ka tu nevari atšķirt - tad kāda tev starpība?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu